Segona divisió / 2023 - 2024

Mini

Pos. Llic. Guia Gos Club Total Proves descartades Total Proves Copa indiv. Copa equips Proves
1 2 3 4 5 Mànegues Accés Accés 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 *
1 1972 Antonio Fuentes Gascón DIOR Badalona 312 0 0 0 0 0 312 12 18 0 21 0 37 35 0 35 31 31 8 8 12 16 39 39 0 0
2 1907 José Castaño Nepobuceno CASSIDY Can Roja 251 8 0 0 0 0 259 13 15 28 8 14 27 8 39 24 0 8 19 31 29 0 8 16 0 0
3 1633 Pere Marín Basora TOU Neo 246 8 0 0 0 0 254 13 16 14 31 21 23 25 0 29 14 27 17 25 0 8 8 12 0 0
4 1921 Sergi Canalda Obiol FREDDIE Ebre 143 0 0 0 0 0 143 10 9 22 8 18 8 0 16 8 8 0 21 0 18 16 0 0 0 0
5 1882 Joana Prieto Dominguez TARA Baix Llobregat 129 0 0 0 0 0 129 14 10 0 0 0 0 31 8 8 8 4 22 8 8 8 16 8 0 0
6 1970 Natalia Dubinina Rudakovski LANA Santa Quitèria 99 0 0 0 0 0 99 9 6 No 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 16 8 26 27 14 0 0
7 1851 Sílvia Martínez Llop MOCHI La Daga 61 0 0 0 0 0 61 6 4 No 0 0 0 0 0 0 0 0 0 14 8 4 23 4 8 0 0
8 2121 Mercè Redón KERA DE VIMAIN Baix Llobregat 38 0 0 0 0 0 38 13 3 No 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 14 4 18 0 2 0 0
9 1651 Jordi Guardia Torrent KITSUNE Ciutat Comtal 30 0 0 0 0 0 30 4 1 No No 0 0 0 4 4 0 0 8 0 0 0 14 0 0 0 0 0
10 1940 Ona Calmet Prat (J) LUPI Santa Quitèria 29 0 0 0 0 0 29 1 2 No No 0 0 0 0 0 0 0 0 0 29 0 0 0 0 0 0 0
11 2124 Sergio Zarzuello Martinez SKY Santa Quitèria 8 0 0 0 0 0 8 9 0 No 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 4 0 0
2147 Jose Manuel Montero Castiñeira GAIA Baix Llobregat 5 6 No No 0 0 0 0 0 0 0 0 0 41 0 39 28 0 0 0 0
2044 Daniel Lopez Sancehez ANAKIN Ciutat Comtal 12 21 31 29 41 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2127 Ricard Ortiz Vives SHAKTI Vallès 14 21 0 25 27 27 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

(*) Aquest prova puntua double

Midi

Pos. Llic. Guia Gos Club Total Proves descartades Total Proves Copa indiv. Copa equips Proves
1 2 3 4 5 Mànegues Accés Accés 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 *
1 1960 Mar Baró Vila (J) KIRA La Daga 307 4 0 0 0 0 311 13 18 21 41 14 39 0 37 37 35 14 0 16 4 35 4 14 0 0
2 1682 Evelyne Celerier PANXETA L' Almozara 252 4 0 0 0 0 256 13 17 39 0 37 14 16 0 20 4 8 22 8 37 21 14 16 0 0
3 1635 Gemma Lopez Garcia SOMBRA Seven 199 4 0 0 0 0 203 13 15 4 0 0 8 8 8 25 16 35 31 8 16 24 12 8 0 0
4 1971 Mireia Llivina Segarra ARTIK Maresme 160 0 0 0 0 0 160 12 12 0 27 16 12 8 14 8 14 0 8 2 0 8 39 4 0 0
5 1575 Soledad Soler Selles MERLOT Seven 146 0 0 0 0 0 146 12 7 No 4 0 0 4 24 4 35 0 35 12 8 4 8 4 4 0 0
6 2027 Estel Boix Baro TASMANIAN DEVIL Cànic 118 0 0 0 0 0 118 11 7 No 14 4 0 16 14 8 0 8 0 0 16 8 8 8 14 0 0
7 2001 Inma García Campos HAIKO Neo 116 4 0 0 0 0 120 13 8 No 12 8 8 4 12 8 4 8 0 20 8 8 0 8 12 0 0
8 1893 Marina Amigo Gilart GIN Ebre 110 0 0 0 0 0 110 6 7 No 0 0 0 0 0 0 0 0 0 39 14 4 21 16 16 0 0
9 1736 Mónica Font Font CROCO Badalona 108 4 0 0 0 0 112 13 5 No 4 8 0 8 0 4 8 4 17 21 14 8 4 4 8 0 0
10 1862 Roser Pallas Batalla NATA Neo 76 0 0 0 0 0 76 11 4 No 4 4 14 4 8 0 8 4 18 4 0 4 0 4 0 0 0
11 2130 Francisco Javier Larena Rubio SIAN L' Almozara 24 0 0 0 0 0 24 12 0 No 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 4 4 4 4 4 0 0
2098 Nuria Dalmau Albiñana STITCH L' Almozara 14 13 0 8 0 4 39 16 16 4 16 21 12 14 41 0 0 0 0

(*) Aquest prova puntua double

Intermèdia

Pos. Llic. Guia Gos Club Total Proves descartades Total Proves Copa indiv. Copa equips Proves
1 2 3 4 5 Mànegues Accés Accés 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 *
1 1969 Montserrat Ramon Matas KALA Ebre 295 8 8 4 0 0 315 15 19 8 24 37 27 8 15 25 29 21 8 4 35 8 39 27 0 0
2 2007 Cristobal Valenzuela Aguilera MIA Connecting 277 8 8 4 0 0 297 15 20 31 29 8 8 35 23 39 8 24 8 24 8 33 15 4 0 0
3 1864 Sergio Sandoval Galvis CHLOE L' Almozara 212 8 0 0 0 0 220 13 19 0 16 0 41 18 17 8 8 14 25 18 8 21 8 18 0 0
4 1715 Oriol Mases SAGA Seven 199 8 8 8 0 0 223 15 16 29 18 18 8 23 8 18 8 8 8 23 8 17 21 8 0 0
5 1843 Ismael González Pérez KAI Can Roja 168 4 0 0 0 0 172 13 9 4 8 8 8 8 37 21 0 12 15 10 4 0 8 29 0 0
6 1544 Rafael Manrique Sales LLUVIA Badalona 158 4 4 0 0 0 166 14 9 14 8 39 8 16 14 8 4 19 16 0 4 4 8 4 0 0
7 2131 Juan Jose Espadas Gutierrez SCOUT L' Almozara 149 0 0 0 0 0 149 10 14 0 0 0 14 8 27 21 0 15 8 15 4 29 0 8 0 0
8 1942 Ester Martín Belmonte MOLLY Santa Quitèria 129 0 0 0 0 0 129 9 7 No 4 0 0 0 0 26 0 33 10 0 22 4 8 18 4 0 0
9 2046 Serafin Montalbán Salas MAX Baix Llobregat 115 0 0 0 0 0 115 11 9 0 0 0 0 0 0 25 14 33 8 8 4 23 0 0 0 0
10 2013 Francesca D'Avossa ASHA Neo 107 4 0 0 0 0 111 13 7 No 4 8 0 4 16 4 8 12 8 0 4 14 13 8 8 0 0
10 1913 Laura Feliu Paradeda BLUE Connecting 107 0 0 0 0 0 107 12 7 No 0 4 0 8 8 8 14 0 16 8 13 8 8 8 4 0 0
11 2065 Nuria Alonso Remiro YOSHI Baix Llobregat 99 0 0 0 0 0 99 10 6 No 0 0 0 0 0 0 4 8 0 41 8 16 8 14 0 0 0
12 1658 Sara Marques SELAYA Santa Quitèria 97 0 0 0 0 0 97 10 8 4 0 0 4 31 0 8 4 0 0 8 8 18 8 4 0 0
13 2126 Mario Martinez Roldan KIARA Vallès 96 0 0 0 0 0 96 14 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 17 8 12 24 12 23 0 0
14 2064 Raquel Burnao Molina BOT MAS D'EN PAU Badalona 92 4 0 0 0 0 96 15 4 No 0 0 4 4 8 8 8 8 4 12 8 4 8 12 8 0 0
15 1830 Carla Folguera Caralps DREAM La Daga 88 0 0 0 0 0 88 6 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 27 8 8 8 29 8 0 0
16 2077 Laura Pozo Dalmau CEL Ebre 83 0 0 0 0 0 83 12 7 No 0 0 0 0 0 0 15 4 11 0 8 20 8 17 0 0 0
16 1912 Paula Esparraguera Micalo MERLÍ Connecting 83 0 0 0 0 0 83 9 5 No 8 0 0 18 8 14 0 4 8 0 11 0 4 0 8 0 0
17 1944 Iván Martín Martínez SHIRA Badalona 80 0 0 0 0 0 80 10 4 No 0 8 0 8 14 0 0 8 10 4 8 4 8 8 0 0 0
18 1807 Cordula Petersmann LUCY Baix Llobregat 72 0 0 0 0 0 72 11 2 No 4 4 0 8 4 4 0 4 8 8 8 4 0 0 16 0 0
19 1919 Marion Muller Adams ONIX Connecting 69 0 0 0 0 0 69 7 3 No 0 25 0 0 0 8 8 0 8 8 0 0 8 0 4 0 0
20 1767 David Flix Bermejo DEVA Santa Quitèria 68 0 0 0 0 0 68 11 3 No 8 0 4 0 8 8 0 4 4 4 0 4 8 12 4 0 0
21 2118 Arlet Zamora Edo AMY Cànic 61 0 0 0 0 0 61 10 3 No 0 0 0 0 0 0 0 4 8 0 17 0 8 16 8 0 0
22 1764 Dolores Hernández Gabarrón NADIA Santa Quitèria 60 0 0 0 0 0 60 10 2 No 0 4 0 4 8 4 0 4 8 0 8 4 8 0 8 0 0
23 1930 Olga Franch García CLOWDY Cànic 56 0 0 0 0 0 56 6 4 No 4 0 0 8 15 0 0 4 21 0 4 0 0 0 0 0 0
24 2063 Francisco Javier Ruiz Perez NUS Badalona 54 0 0 0 0 0 54 7 4 No 8 0 0 4 8 8 8 8 10 0 0 0 0 0 0 0 0
25 1883 Juan Fraile Vergel DUNA Baix Llobregat 29 0 0 0 0 0 29 14 1 No 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 4 13 4 0 0
26 2155 Andrea Paez Galice HELA Ebre 16 0 0 0 0 0 16 5 1 No No 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 8 0 0
27 2014 Roser Pallas Batalla MAGNA Neo 12 0 0 0 0 0 12 11 0 No 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 4 0 4 0 0 0
28 2116 Ona Soria Fernandez (J) MIA L' Almozara 8 0 0 0 0 0 8 10 0 No 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 0 0
28 2161 José Manuel Pérez Pérez MUT Tàrrega 8 0 0 0 0 0 8 1 1 No No 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 0 0 0 0
28 2100 Evelyne Celerier XUPINU L' Almozara 8 0 0 0 0 0 8 13 0 No 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 4 0 0
29 1965 José Manuel Pérez Pérez EEVEE Tàrrega 4 0 0 0 0 0 4 1 0 No No 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0
2137 Iñaki Carazo MUGA Badalona 7 8 0 0 0 0 0 0 0 0 27 8 33 16 14 0 0 0 0
1996 Eduard Maffet Herrera CATA Connecting 7 6 No 0 0 0 0 0 0 0 0 4 14 31 0 0 0 0 0 0

(*) Aquest prova puntua double

Gran

Pos. Llic. Guia Gos Club Total Proves descartades Total Proves Copa indiv. Copa equips Proves
1 2 3 4 5 Mànegues Accés Accés 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 *
1 2071 Míriam García PARTY Neo 245 8 8 0 0 0 261 14 18 27 20 8 8 37 8 41 41 8 8 8 12 0 19 16 0 0
2 2072 Ramón Borrell Gonzalez ARYA La Daga 223 8 8 8 0 0 247 15 16 8 37 12 20 18 37 10 12 8 18 14 23 8 14 8 0 0
3 2106 Nicolas Deniau Solanas ISSI Ebre 208 0 0 0 0 0 208 13 15 0 0 0 0 27 8 29 0 29 16 31 16 17 8 27 0 0
4 2079 Artal Campoy Marot KHALI L' Almozara 195 4 4 0 0 0 203 14 15 25 8 0 8 17 4 27 4 8 31 16 4 29 8 14 0 0
5 2105 Cristian Lopez Corral KEYLA Ciutat Comtal 193 2 0 0 0 0 195 13 14 0 31 4 8 0 2 12 8 8 17 12 8 29 35 21 0 0
6 2033 Nuria Font Martin BALIN Badalona 179 0 0 0 0 0 179 11 11 8 18 39 14 8 0 8 4 27 29 8 16 0 0 0 0 0
7 1902 Anaïs Mateo Porras NEO La Daga 175 8 8 4 0 0 195 15 17 16 4 8 8 14 31 12 19 17 8 19 15 8 8 8 0 0
8 1728 Estel Basso SUN Girona 165 8 4 0 0 0 177 14 13 8 0 8 8 8 16 20 21 22 8 8 20 4 18 8 0 0
9 2074 Verónica Aparicio Guirao ZASKA Cànic 146 0 0 0 0 0 146 12 11 0 0 0 0 16 8 0 8 25 16 16 4 37 8 8 0 0
10 1945 Celia Merino Muñoz XINXETA Badalona 145 4 0 0 0 0 149 13 8 29 0 4 8 4 22 15 0 8 8 8 8 19 8 8 0 0
11 2006 Maria Berga gaset EROS La Daga 117 4 0 0 0 0 121 13 9 4 8 8 8 0 4 8 0 8 4 8 18 19 16 8 0 0
12 2123 Xavier López Gonzalez WICK Santa Quitèria 110 0 0 0 0 0 110 11 8 0 0 0 0 16 0 8 0 16 25 25 4 8 8 0 0 0
13 2016 Sergi Daranas Caballe KOBA Connecting 99 0 0 0 0 0 99 12 3 No 0 27 0 0 8 4 4 4 8 8 8 4 8 8 8 0 0
13 2094 Laia Malet Gene NIX La Daga 99 0 0 0 0 0 99 15 5 No 0 0 0 8 8 8 10 8 4 8 17 4 8 12 4 0 0
14 1852 Corinna Körner MOANA Badalona 97 0 0 0 0 0 97 11 7 No 8 8 0 0 8 4 11 8 18 8 8 8 0 0 8 0 0
15 1920 Sergi Canalda Obiol TARZAN Ebre 92 0 0 0 0 0 92 10 6 No 8 15 17 8 0 8 8 8 0 8 0 4 8 0 0 0 0
16 1968 Tamara Benito Rael LEIA Ebre 88 0 0 0 0 0 88 9 7 No 4 8 2 17 0 0 18 0 8 15 8 0 0 8 0 0 0
17 2108 Marta Soldevila Serra DARTH VADER Ebre 84 0 0 0 0 0 84 12 4 No 4 8 0 12 4 4 8 8 0 8 8 4 0 8 8 0 0
17 2005 Iris Aguilar Fuentes (J) KORA La Daga 84 0 0 0 0 0 84 15 5 No 0 0 0 0 8 8 8 4 12 8 4 8 8 8 8 0 0
18 1937 Roger Cucurella Guillamon FUSA Santa Quitèria 70 0 0 0 0 0 70 9 4 No 0 0 0 0 8 0 18 4 8 0 8 4 8 8 4 0 0
19 1903 Juan Fco. Torres del Olmo B'FOC_DE_SCOFOS Maresme 69 0 0 0 0 0 69 13 7 No 0 0 0 0 0 0 8 4 15 4 8 8 8 0 14 0 0
19 2008 Ariadna Pujol i Garriga THOR Connecting 69 0 0 0 0 0 69 8 4 No 0 0 0 4 4 8 0 0 0 13 16 4 8 0 12 0 0
20 2091 Josep Aznar Ruiz RUNNY Badalona 65 0 0 0 0 0 65 10 5 No 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 18 31