Iniciació / 2023 - 2024

Mini

Llic. Guia Gos Club Proves Proves
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 *
1941 Mónica Font Font BALOO Badalona 13 105,00 200,00 0,00 115,00 400,00 105,00 100,00 105,00 100,00 105,00 200,00 200,00 110,00 200,00 200,00 - -
2081 Mateu Colomer Verdaguer COLLETE Osona 0 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 - -
2128 Miguel Angel Carrasco Martinez DOBBY Tàrrega 8 - 200,00 0,00 200,00 0,00 300,00 20,00 0,00 100,00 100,00 200,00 0,00 0,00 200,00 0,00 - -
2054 Maria Blas Piñol KIWI Baix Llobregat 0 - 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 - -
2067 Alba Sancho Cangros LITTLE KALI BLUE Badalona 10 0,00 200,00 0,00 200,00 400,00 400,00 0,00 200,00 200,00 200,00 200,00 200,00 200,00 200,00 200,00 - -
2045 Miquel Gilabert Cairol NYX Baix Llobregat 7 0,00 0,00 0,00 200,00 200,00 200,00 0,00 0,00 100,00 300,00 0,00 5,00 200,00 0,00 0,00 - -
2068 Sol Margalef Agusti (J) PUÇA Badalona 7 0,00 0,00 0,00 200,00 300,00 400,00 0,00 15,00 200,00 200,00 200,00 0,00 0,00 0,00 200,00 - -
2135 Sol Margalef Agusti (J) WILLY Badalona 4 - - - - - - - - 200,00 200,00 200,00 0,00 0,00 0,00 200,00 - -
1962 Núria Morell Nadal XHANA Can Roja 12 200,00 200,00 200,00 200,00 115,00 200,00 200,00 0,00 200,00 200,00 200,00 200,00 0,00 100,00 0,00 - -
2028 Mateu Colomer Verdaguer YODA Osona 0 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 - -
2147 Jose Manuel Montero Castiñeira GAIA Baix Llobregat 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2121 Mercè Redón KERA DE VIMAIN Baix Llobregat 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1970 Natalia Dubinina Rudakovski LANA Santa Quitèria 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2124 Sergio Zarzuello Martinez SKY Santa Quitèria 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1882 Joana Prieto Dominguez TARA Baix Llobregat 14 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

(*) Aquest prova puntua double

Midi

Llic. Guia Gos Club Proves Proves
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 *
1998 Conrado Brugués Martí ASTRID Neo 2 0,00 0,00 110,00 0,00 0,00 0,00 0,00 200,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 - -
2073 José Luis Gallardo Portillo BUDDY Cànic 9 0,00 0,00 0,00 15,00 105,00 400,00 0,00 200,00 120,00 15,00 110,00 105,00 200,00 0,00 115,00 - -
2134 Carolina Cuadros Andreu CUE Badalona 2 - - - - - - - - - 200,00 0,00 0,00 0,00 0,00 200,00 - -
2156 Pau Subirana Alcaraz (J) FILOMENA Vallès 6 - - - - - - - - - 110,00 115,00 200,00 200,00 115,00 200,00 - -
2158 Jose Antonio Almodovar Paz JOTA Baix Llobregat 5 - - - - - - - - - - 105,00 115,00 15,00 10,00 105,00 - -
2129 Albert Targa Muntane KORO Tàrrega 1 - 200,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 - -
2104 Gina Lloret Roca (J) NONA Ciutat Comtal 3 200,00 0,00 0,00 400,00 300,00 0,00 0,00 0,00 0,00 200,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 - -
2097 Ana Chiquillo Llaurado ORA L' Almozara 5 - - - 200,00 0,00 120,00 0,00 0,00 200,00 110,00 115,00 0,00 400,00 0,00 0,00 - -
2153 Alejandro Olivera Gamero PEDRI Santa Quitèria 3 - - - - - - - - - - - 200,00 0,00 20,00 200,00 - -
2069 Pau Subirana Alcaraz (J) QUEEN Vallès 1 110,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 - -
2075 Anna Carranza Rabat ROSMY L' Almozara 7 110,00 0,00 0,00 110,00 0,00 0,00 20,00 200,00 0,00 200,00 15,00 0,00 0,00 0,00 110,00 - -
2157 Soledad Soler Selles SYRAH Seven 5 - - - - - - - - - - 200,00 200,00 200,00 300,00 200,00 - -
2130 Francisco Javier Larena Rubio SIAN L' Almozara 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2098 Nuria Dalmau Albiñana STITCH L' Almozara 14 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

(*) Aquest prova puntua double

Intermèdia

Llic. Guia Gos Club Proves Proves
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 *
1967 Sergi Gilabert Balfego CHE_GUEVARA Ebre 0 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 - -
2085 Carmen Hernandez Sanchez DANA Connecting 9 - - - 200,00 200,00 300,00 0,00 0,00 200,00 200,00 105,00 200,00 200,00 0,00 200,00 - -
2086 Pol Cid Falco DRAC Connecting 7 - - - 200,00 0,00 0,00 0,00 200,00 200,00 200,00 105,00 105,00 200,00 0,00 0,00 - -
2145 Julia Moreno Pozo (J) FOSCA Ebre 2 - - - - - - - - 400,00 0,00 0,00 200,00 0,00 200,00 0,00 - -
2035 Marc Romera Guardiola GAIA Les Fonts 11 0,00 200,00 0,00 200,00 200,00 115,00 105,00 0,00 10,00 110,00 300,00 10,00 105,00 200,00 0,00 - -
2142 Alberto Bujan Santos JARI Cànic 1 - - - - - - - - - 200,00 400,00 0,00 0,00 0,00 0,00 - -
2047 Eduardo Martin Garcia LIA Baix Llobregat 6 - - - - - - - - 200,00 105,00 0,00 105,00 5,00 200,00 200,00 - -
2090 Celia Sixto Castro (J) RINGO Badalona 2 - - - - - - - - 200,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 200,00 - -
2160 Eudald Subirana Castañeda SANDY Vallès 3 - - - - - - - - - - - - 100,00 115,00 100,00 - -
2032 Yolanda Sousa Gonzalez SHIA Badalona 6 0,00 0,00 0,00 0,00 105,00 115,00 0,00 0,00 200,00 200,00 0,00 20,00 0,00 0,00 125,00 - -
2088 Daniel Colom Ribas SOMBRA Connecting 9 - - 200,00 0,00 25,00 200,00 0,00 300,00 200,00 115,00 110,00 400,00 100,00 0,00 15,00 - -
2140 Maria Rosa Cañadell Gimeno SORA La Daga 1 - - - - - - - - 5,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 - -
2089 Silvia Espinosa Docampo SUA Connecting 11 200,00 110,00 0,00 110,00 110,00 200,00 0,00 0,00 30,00 105,00 25,00 200,00 15,00 0,00 105,00 - -
2139 Noemi Haro Villaverde TAKA Baix Llobregat 1 - - - - - - - - - 200,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 - -
1880 Júlia Masmitjà Haro (J) TIKI Baix Llobregat 2 200,00 0,00 0,00 0,00 400,00 400,00 0,00 0,00 0,00 105,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 - -
2119 Silvia Cabanillas Correcher TROY Cànic 12 110,00 115,00 0,00 110,00 20,00 200,00 0,00 20,00 15,00 120,00 25,00 115,00 30,00 0,00 110,00 - -
2149 Gemma Domenech Salvans (J) TUC Ciutat Comtal 4 - - - - - - - - 200,00 20,00 110,00 400,00 400,00 400,00 200,00 - -
2118 Arlet Zamora Edo AMY Cànic 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2064 Raquel Burnao Molina BOT MAS D'EN PAU Badalona 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2077 Laura Pozo Dalmau CEL Ebre 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1883 Juan Fraile Vergel DUNA Baix Llobregat 14 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2155 Andrea Paez Galice HELA Ebre 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2126 Mario Martinez Roldan KIARA Vallès 14 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2014 Roser Pallas Batalla MAGNA Neo 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2046 Serafin Montalbán Salas MAX Baix Llobregat 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2116 Ona Soria Fernandez (J) MIA L' Almozara 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2100 Evelyne Celerier XUPINU L' Almozara 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2065 Nuria Alonso Remiro YOSHI Baix Llobregat 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

(*) Aquest prova puntua double

Gran

Llic. Guia Gos Club Proves Proves
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 *
1803 Uriel Sánchez Fuentes AIKO Connecting 1 0,00 0,00 0,00 110,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 - -
2109 Roser Pallas Batalla AKUMA Neo 12 200,00 200,00 200,00 15,00 105,00 400,00 10,00 100,00 200,00 110,00 25,00 200,00 0,00 5,00 0,00 - -
2114 Ruben Santiago Suarez ALPHA URSUSKAI Tàrrega 2 - 105,00 105,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 - -
2138 Maria del Mar Herrero Puncernau ALPHA URSUSKAI Tàrrega 5 - - - - - - - - - 200,00 15,00 200,00 105,00 110,00 0,00 - -
2112 Didac Torres Gimenez ASTRA URSUSKAI Tàrrega 12 115,00 105,00 0,00 200,00 110,00 115,00 200,00 200,00 200,00 0,00 200,00 0,00 110,00 105,00 200,00 - -
2110 Aleida Castro Coll ATHOMIC PEARL URSUSKAI - NUUR Tàrrega 1 - - - - - - 200,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 - -
2073 José Luis Gallardo Portillo BUDDY Cànic 9 0,00 0,00 0,00 15,00 105,00 400,00 0,00 200,00 120,00 15,00 110,00 105,00 200,00 0,00 115,00 - -
2122 Silvia Igualada García FLOKI Baix Llobregat 3 - - - - - - - - 0,00 200,00 400,00 200,00 0,00 0,00 200,00 - -
2035 Marc Romera Guardiola GAIA Les Fonts 11 0,00 200,00 0,00 200,00 200,00 115,00 105,00 0,00 10,00 110,00 300,00 10,00 105,00 200,00 0,00 - -
2101 Aurembiaix Aubach Sánchez GROGU Ciutat Comtal 9 - 200,00 0,00 200,00 200,00 0,00 200,00 200,00 0,00 100,00 0,00 200,00 0,00 200,00 5,00 - -
2117 Alba Camacho Sanchez GROP Cànic 13 200,00 0,00 0,00 20,00 15,00 110,00 20,00 200,00 200,00 35,00 200,00 100,00 25,00 15,00 120,00 - -
2087 Laura Feliu Paradeda INDICA Connecting 12 - 200,00 0,00 200,00 205,00 10,00 100,00 0,00 200,00 100,00 105,00 20,00 200,00 200,00 200,00 - -
2107 Gemma Sáyez Mariné KAIRA Ebre 9 - - 200,00 200,00 110,00 200,00 20,00 0,00 200,00 0,00 200,00 0,00 100,00 15,00 0,00 - -
2154 Eduard Giralt I Canadell MAC Santa Quitèria 4 - - - - - - - - - 105,00 110,00 400,00 0,00 20,00 200,00 - -
2093 John Paul Silva Poveda MAMBO Badalona 9 200,00 110,00 0,00 0,00 25,00 0,00 0,00 25,00 20,00 200,00 15,00 25,00 0,00 0,00 200,00 - -
2018 Allexandra Tremols i Bruns MASH Connecting 6 0,00 0,00 0,00 200,00 0,00 400,00 0,00 0,00 0,00 15,00 300,00 100,00 110,00 0,00 200,00 - -
2136 Laia Lucas Lledos MAZIKEEN Badalona 6 - - - - - - - - 125,00 105,00 25,00 400,00 110,00 30,00 110,00 - -
2146 Daniel Bautista Batllori MONTY Baix Llobregat 7 - - - - - - - - 20,00 15,00 200,00 105,00 115,00 5,00 110,00 - -
2049 Ariadna Tomás Cuenca NANA Baix Llobregat 5 - - - - - - - - - 105,00 400,00 200,00 100,00 200,00 105,00 - -
2043 Jordi Orea Moya NARA Ciutat Comtal 6 200,00 0,00 200,00 200,00 110,00 0,00 0,00 105,00 200,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 - -
2152 Andrea Paez Galice ODIN Ebre 5 - - - - - - - - - - 200,00 110,00 110,00 15,00 105,00 - -
2092 Miguel Angel Escolar Hernandez ROC Badalona 14 105,00 115,00 200,00 105,00 120,00 200,00 110,00 110,00 205,00 25,00 20,00 110,00 100,00 400,00 100,00 - -
2141 Ona Calmet Prat (J) SAM Santa Quitèria 3 - - - - - - - - - 200,00 200,00 200,00 400,00 0,00 0,00 - -
2159 Laia Malet Gene SHYLO La Daga 4 - - - - - - - - - - - 200,00 105,00 100,00 110,00 - -
2017 Aleix Rodriguez Perez TRUFA Connecting 10 115,00 0,00 0,00 200,00 30,00 400,00 20,00 110,00 200,00 200,00 0,00 300,00 15,00 0,00 200,00 - -
2111 Juan Carlos Ayuso Calero TURA Tàrrega 13 200,00 105,00 15,00 0,00 10,00 200,00 105,00 200,00 105,00 120,00 120,00 0,00 10,00 110,00 110,00 - -
2148 Ana Teresa Janzen ZAYA Baix Llobregat 3 - - - - - - - - 120,00 110,00 105,00 0,00 0,00 0,00 400,00 - -
2038 Aida Romeu Marchan BLUE Santa Quitèria 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2120 Aurelia Pascual Bruset LEIA Cànic 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2113 Hector Ruiz Perez ATENEA URSUSKAI Tàrrega 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1903 Juan Fco. Torres del Olmo B'FOC_DE_SCOFOS Maresme 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1997 Ainhara Ponce Prat (J) BELA Vallès 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1979 Begoña Isla Iserte BRUC Baix Llobregat 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2106 Nicolas Deniau Solanas ISSI Ebre 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2023 Xavie Llaurado Avila JACK Ebre 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2005 Iris Aguilar Fuentes (J) KORA La Daga 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2019 Francisca Rodriguez Nieto MEI Connecting 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2094 Laia Malet Gene NIX La Daga 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2091 Josep Aznar Ruiz RUNNY Badalona 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2115 Sandra Solis Rodriguez TRACK Tàrrega 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2123 Xavier López Gonzalez WICK Santa Quitèria 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2074 Verónica Aparicio Guirao ZASKA Cànic 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

(*) Aquest prova puntua double

Amb el suport de:
Logo Generalitat Logo Esportcat Logo Unió Federacions Esportives Catalunya

© 2024 Copyright Federació Catalana d'Agility