Prova 13

Divisió d'honor

Toy

No hi ha participants

Mini

1
PATUM_BLUE
Neus Baró Goñi
Cànic
2
LERWICK
Clàudia López Revilla
Ebre
3
LLUNA
Robert Serven Águila
Cànic
4
LOKI
Josep M Boix Balaguer
Cànic
5
TAXI
Samuel Sánchez Peacham
Cànic
6
PIA
Marta Vila Rocafort
Cànic

Midi

1
NUTELLA
Pedro Serrano
Baix Llobregat
2
NUGGET
Mercè Gelabert Serrano
L'Almozara
3
MOJITO
Jessica García García
Neo
4
BLITZ
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
5
ROUSE
Palmira Jarque Garzón
L'Almozara

Intermèdia

1
WINTER
David Infante Juve
Cànic
2
ONA
Sebastian Gonzalez García
Badalona
3
ONA
Josep Marco Catala
Connecting
4
PRUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega
5
FISH
Eva Perez Prunell
Cànic
6
MIA
Marc Prats García
Cànic

Gran

1
SKY
Elvira Florensa Bordes
Tàrrega
2
LLUM
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
3
KENIA
Mercè Comas Castañé
Connecting
4
JAZZ
Victor Olea Flores
L'Almozara
5
BIMBA
Pau Balmaña Marín
Ebre
6
ROC
Salvador Castillo Argelaguet
L'Almozara
7
HALLEY
Xavier Dalmau Puerto
L'Almozara
8
SAYA
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat

Toy

No hi ha participants

Mini

1
LLUNA
Robert Serven Águila
Cànic
2
PATUM_BLUE
Neus Baró Goñi
Cànic
3
PIA
Marta Vila Rocafort
Cànic
4
TAXI
Samuel Sánchez Peacham
Cànic
5
LOKI
Josep M Boix Balaguer
Cànic
6
LERWICK
Clàudia López Revilla
Ebre

Midi

1
BLITZ
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
2
ROUSE
Palmira Jarque Garzón
L'Almozara
3
NUGGET
Mercè Gelabert Serrano
L'Almozara
4
NUTELLA
Pedro Serrano
Baix Llobregat
5
MOJITO
Jessica García García
Neo

Intermèdia

1
PRUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega
2
MIA
Marc Prats García
Cànic
3
ONA
Sebastian Gonzalez García
Badalona
4
ONA
Josep Marco Catala
Connecting
5
WINTER
David Infante Juve
Cànic
6
FISH
Eva Perez Prunell
Cànic

Gran

1
HALLEY
Xavier Dalmau Puerto
L'Almozara
2
LLUM
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
3
JAZZ
Victor Olea Flores
L'Almozara
4
SKY
Elvira Florensa Bordes
Tàrrega
5
KENIA
Mercè Comas Castañé
Connecting
6
ROC
Salvador Castillo Argelaguet
L'Almozara
7
SAYA
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
8
BIMBA
Pau Balmaña Marín
Ebre

Mini

Longitud: 193,00m / TRS: 42,59s / TRM: 56,76s
1
LERWICK
Clàudia López Revilla
Ebre
T V F R TRS PT Estat
38,72 4,98 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
LLUNA
Robert Serven Águila
Cànic
T V F R TRS PT Estat
41,11 4,69 0 0 0,00 0,00 Finalit.
3
TAXI
Samuel Sánchez Peacham
Cànic
T V F R TRS PT Estat
33,24 5,81 1 0 0,00 5,00 Finalit.
4
PATUM_BLUE
Neus Baró Goñi
Cànic
T V F R TRS PT Estat
45,01 4,29 0 1 2,42 7,42 Finalit.
5
LOKI
Josep M Boix Balaguer
Cànic
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
5
PIA
Marta Vila Rocafort
Cànic
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Midi

Longitud: 193,00m / TRS: 41,60s / TRM: 56,76s
1
MOJITO
Jessica García García
Neo
T V F R TRS PT Estat
37,82 5,10 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
BLITZ
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
39,56 4,88 0 0 0,00 0,00 Finalit.
3
NUGGET
Mercè Gelabert Serrano
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
44,11 4,38 0 1 2,51 7,51 Finalit.
4
NUTELLA
Pedro Serrano
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
ROUSE
Palmira Jarque Garzón
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Intermèdia

Longitud: 193,00m / TRS: 43,71s / TRM: 53,61s
1
ONA
Josep Marco Catala
Connecting
T V F R TRS PT Estat
39,74 4,86 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
MIA
Marc Prats García
Cànic
T V F R TRS PT Estat
40,35 4,78 0 0 0,00 0,00 Finalit.
3
PRUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega
T V F R TRS PT Estat
42,98 4,49 0 0 0,00 0,00 Finalit.
4
WINTER
David Infante Juve
Cànic
T V F R TRS PT Estat
34,53 5,59 1 0 0,00 5,00 Finalit.
5
FISH
Eva Perez Prunell
Cànic
T V F R TRS PT Estat
44,59 4,33 0 1 0,88 5,88 Finalit.
6
ONA
Sebastian Gonzalez García
Badalona
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Gran

Longitud: 193,00m / TRS: 37,32s / TRM: 53,61s
1
ROC
Salvador Castillo Argelaguet
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
33,93 5,69 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
BIMBA
Pau Balmaña Marín
Ebre
T V F R TRS PT Estat
36,79 5,25 0 0 0,00 0,00 Finalit.
3
JAZZ
Victor Olea Flores
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
38,24 5,05 0 0 0,92 0,92 Finalit.
4
HALLEY
Xavier Dalmau Puerto
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
40,05 4,82 0 0 2,73 2,73 Finalit.
5
SAYA
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
34,96 5,52 1 0 0,00 5,00 Finalit.
6
KENIA
Mercè Comas Castañé
Connecting
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
6
LLUM
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
T V F R TRS PT Estat
0,00 1 1 0,00 100,00 Elim.
6
SKY
Elvira Florensa Bordes
Tàrrega
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Mini

Longitud: 229,00m / TRS: 53,63s / TRM: 81,79s
1
PIA
Marta Vila Rocafort
Cànic
T V F R TRS PT Estat
48,75 4,70 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
TAXI
Samuel Sánchez Peacham
Cànic
T V F R TRS PT Estat
40,40 5,67 1 0 0,00 5,00 Finalit.
3
LOKI
Josep M Boix Balaguer
Cànic
T V F R TRS PT Estat
48,17 4,75 1 0 0,00 5,00 Finalit.
4
LLUNA
Robert Serven Águila
Cànic
T V F R TRS PT Estat
50,32 4,55 3 0 0,00 15,00 Finalit.
5
LERWICK
Clàudia López Revilla
Ebre
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 1 0,00 100,00 Elim.
5
PATUM_BLUE
Neus Baró Goñi
Cànic
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Midi

Longitud: 229,00m / TRS: 51,13s / TRM: 81,79s
1
ROUSE
Palmira Jarque Garzón
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
46,48 4,93 1 0 0,00 5,00 Finalit.
2
BLITZ
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
47,05 4,87 1 0 0,00 5,00 Finalit.
3
MOJITO
Jessica García García
Neo
T V F R TRS PT Estat
48,99 4,67 0 1 0,00 5,00 Finalit.
4
NUGGET
Mercè Gelabert Serrano
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
NUTELLA
Pedro Serrano
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Intermèdia

Longitud: 229,00m / TRS: 49,35s / TRM: 76,33s
1
MIA
Marc Prats García
Cànic
T V F R TRS PT Estat
44,86 5,10 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
FISH
Eva Perez Prunell
Cànic
T V F R TRS PT Estat
50,53 4,53 0 0 1,18 1,18 Finalit.
3
PRUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega
T V F R TRS PT Estat
51,90 4,41 1 1 2,55 12,55 Finalit.
4
ONA
Sebastian Gonzalez García
Badalona
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
ONA
Josep Marco Catala
Connecting
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
WINTER
David Infante Juve
Cànic
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Gran

Longitud: 229,00m / TRS: 57,75s / TRM: 76,33s
1
HALLEY
Xavier Dalmau Puerto
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
52,50 4,36 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
ROC
Salvador Castillo Argelaguet
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
42,64 5,37 0 1 0,00 5,00 Finalit.
3
BIMBA
Pau Balmaña Marín
Ebre
T V F R TRS PT Estat
42,73 5,36 1 0 0,00 5,00 Finalit.
4
JAZZ
Victor Olea Flores
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
45,15 5,07 1 0 0,00 5,00 Finalit.
5
KENIA
Mercè Comas Castañé
Connecting
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
5
LLUM
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
5
SAYA
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
5
SKY
Elvira Florensa Bordes
Tàrrega
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Mini

Jumping / Longitud: 193,00m / TRS: 42,59s / TRM: 56,76s Agility / Longitud: 229,00m / TRS: 53,63s / TRM: 81,79s
1
TAXI
Samuel Sánchez Peacham
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
73,64 10,00 M.B. 20 11 32 63 33,24 5,81 1 0 5,00 40,40 5,67 1 0 5,00
2
LLUNA
Robert Serven Águila
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
91,43 15,00 M.B. 16 11 16 43 41,11 4,69 0 0 0,00 50,32 4,55 3 0 15,00
3
LERWICK
Clàudia López Revilla
Ebre
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
38,72 100,00 N.C. 0 8 20 28 38,72 4,98 0 0 0,00 0,00 0 1 100,00
4
PIA
Marta Vila Rocafort
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
48,75 100,00 N.C. 0 8 25 33 0,00 0 0 100,00 48,75 4,70 0 0 0,00
5
LOKI
Josep M Boix Balaguer
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
48,17 105,00 N.C. 0 8 16 24 0,00 0 0 100,00 48,17 4,75 1 0 5,00
6
PATUM_BLUE
Neus Baró Goñi
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
45,01 107,42 N.C. 0 8 0 8 45,01 4,29 0 1 7,42 0,00 0 0 100,00

Midi

Jumping / Longitud: 193,00m / TRS: 41,60s / TRM: 56,76s Agility / Longitud: 229,00m / TRS: 51,13s / TRM: 81,79s
1
BLITZ
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
86,61 5,00 EXC 20 13 36 69 39,56 4,88 0 0 0,00 47,05 4,87 1 0 5,00
2
MOJITO
Jessica García García
Neo
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
86,81 5,00 EXC 16 13 36 65 37,82 5,10 0 0 0,00 48,99 4,67 0 1 5,00
3
ROUSE
Palmira Jarque Garzón
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
46,48 105,00 N.C. 0 8 25 33 0,00 0 0 100,00 46,48 4,93 1 0 5,00
4
NUGGET
Mercè Gelabert Serrano
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
44,11 107,51 N.C. 0 8 0 8 44,11 4,38 0 1 7,51 0,00 0 0 100,00
5
NUTELLA
Pedro Serrano
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00

Intermèdia

Jumping / Longitud: 193,00m / TRS: 43,71s / TRM: 53,61s Agility / Longitud: 229,00m / TRS: 49,35s / TRM: 76,33s
1
MIA
Marc Prats García
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
85,21 0,00 EXC 20 13 41 74 40,35 4,78 0 0 0,00 44,86 5,10 0 0 0,00
2
FISH
Eva Perez Prunell
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
95,12 7,06 M.B. 16 11 26 53 44,59 4,33 0 1 5,88 50,53 4,53 0 0 1,18
3
PRUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
94,88 12,55 M.B. 12 11 12 35 42,98 4,49 0 0 0,00 51,90 4,41 1 1 12,55
4
ONA
Josep Marco Catala
Connecting
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
39,74 100,00 N.C. 0 8 20 28 39,74 4,86 0 0 0,00 0,00 0 0 100,00
5
WINTER
David Infante Juve
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
34,53 105,00 N.C. 0 8 8 16 34,53 5,59 1 0 5,00 0,00 0 0 100,00
6
ONA
Sebastian Gonzalez García
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00

Gran

Jumping / Longitud: 193,00m / TRS: 37,32s / TRM: 53,61s Agility / Longitud: 229,00m / TRS: 57,75s / TRM: 76,33s
1
HALLEY
Xavier Dalmau Puerto
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
92,55 2,73 EXC 20 13 33 66 40,05 4,82 0 0 2,73 52,50 4,36 0 0 0,00
2
ROC
Salvador Castillo Argelaguet
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
76,57 5,00 EXC 16 13 40 69 33,93 5,69 0 0 0,00 42,64 5,37 0 1 5,00
3
BIMBA
Pau Balmaña Marín
Ebre
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
79,52 5,00 EXC 12 13 32 57 36,79 5,25 0 0 0,00 42,73 5,36 1 0 5,00
4
JAZZ
Victor Olea Flores
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
83,39 5,92 EXC 8 13 24 45 38,24 5,05 0 0 0,92 45,15 5,07 1 0 5,00
5
SAYA
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
34,96 105,00 N.C. 0 8 6 14 34,96 5,52 1 0 5,00 0,00 0 0 100,00
6
KENIA
Mercè Comas Castañé
Connecting
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
6
LLUM
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 1 1 100,00 0,00 0 0 100,00
6
SKY
Elvira Florensa Bordes
Tàrrega
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
Classificació Club Punts
1 L'Almozara 118
2 Cànic 117
3 Ebre 59
4 Baix Llobregat 33
4 Neo 33
5 Connecting 16
6 Tàrrega 15
7 Badalona 4
7 Vallès 4
8 Can Roja 0
8 Ciutat Comtal 0
8 Girona 0
8 La Daga 0
8 Les Fonts 0
8 Maresme 0
8 Osona 0
8 Santa Quitèria 0
8 Seven 0
Jumping / Longitud: 193,00m / TRS: 37,32s / TRM: 56,76s Agility / Longitud: 229,00m / TRS: 49,35s / TRM: 81,79s
1
MIA
Marc Prats García
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
85,21 3,03 EXC 20 13 27 60 40,35 4,78 0 0 3,03 44,86 5,10 0 0 0,00
2
ROC
Salvador Castillo Argelaguet
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
76,57 5,00 EXC 16 13 26 55 33,93 5,69 0 0 0,00 42,64 5,37 0 1 5,00
3
BIMBA
Pau Balmaña Marín
Ebre
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
79,52 5,00 EXC 12 13 20 45 36,79 5,25 0 0 0,00 42,73 5,36 1 0 5,00
2
MOJITO
Jessica García García
Neo
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
86,81 5,50 EXC 8 13 12 33 37,82 5,10 0 0 0,50 48,99 4,67 0 1 5,00
1
HALLEY
Xavier Dalmau Puerto
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
92,55 5,88 EXC 6 13 15 34 40,05 4,82 0 0 2,73 52,50 4,36 0 0 3,15
4
JAZZ
Victor Olea Flores
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
83,39 5,92 EXC 5 13 11 29 38,24 5,05 0 0 0,92 45,15 5,07 1 0 5,00
1
BLITZ
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
86,61 7,24 M.B. 4 11 6 21 39,56 4,88 0 0 2,24 47,05 4,87 1 0 5,00
1
TAXI
Samuel Sánchez Peacham
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
73,64 10,00 M.B. 3 11 8 22 33,24 5,81 1 0 5,00 40,40 5,67 1 0 5,00
2
FISH
Eva Perez Prunell
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
95,12 13,45 M.B. 2 11 16 29 44,59 4,33 0 1 12,27 50,53 4,53 0 0 1,18
3
PRUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
94,88 18,21 BO 1 10 0 11 42,98 4,49 0 0 5,66 51,90 4,41 1 1 12,55
2
LLUNA
Robert Serven Águila
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
91,43 19,76 BO 0 10 1 11 41,11 4,69 0 0 3,79 50,32 4,55 3 0 15,97
4
PIA
Marta Vila Rocafort
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
48,75 100,00 N.C. 0 8 20 28 0,00 0 0 100,00 48,75 4,70 0 0 0,00
3
LERWICK
Clàudia López Revilla
Ebre
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
38,72 101,40 N.C. 0 8 6 14 38,72 4,98 0 0 1,40 0,00 0 1 100,00
4
ONA
Josep Marco Catala
Connecting
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
39,74 102,42 N.C. 0 8 4 12 39,74 4,86 0 0 2,42 0,00 0 0 100,00
5
WINTER
David Infante Juve
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
34,53 105,00 N.C. 0 8 0 8 34,53 5,59 1 0 5,00 0,00 0 0 100,00
5
SAYA
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
34,96 105,00 N.C. 0 8 0 8 34,96 5,52 1 0 5,00 0,00 0 0 100,00
3
ROUSE
Palmira Jarque Garzón
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
46,48 105,00 N.C. 0 8 2 10 0,00 0 0 100,00 46,48 4,93 1 0 5,00
5
LOKI
Josep M Boix Balaguer
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
48,17 105,00 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 48,17 4,75 1 0 5,00
4
NUGGET
Mercè Gelabert Serrano
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
44,11 111,79 N.C. 0 8 0 8 44,11 4,38 0 1 11,79 0,00 0 0 100,00
6
PATUM_BLUE
Neus Baró Goñi
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
45,01 112,69 N.C. 0 8 0 8 45,01 4,29 0 1 12,69 0,00 0 0 100,00
6
KENIA
Mercè Comas Castañé
Connecting
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
6
LLUM
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 1 1 100,00 0,00 0 0 100,00
5
NUTELLA
Pedro Serrano
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
6
ONA
Sebastian Gonzalez García
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
6
SKY
Elvira Florensa Bordes
Tàrrega
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
Amb el suport de:
Logo Generalitat Logo Esportcat Logo Unió Federacions Esportives Catalunya

© 2024 Copyright Federació Catalana d'Agility