Prova 8

Divisió d'honor

Toy

No hi ha participants

Mini

1
TAXI
Samuel Sánchez Peacham
Cànic
2
THAI
Sergio Gimenez Casado
Cànic
3
LERWICK
Clàudia López Revilla
Ebre
4
LLUNA
Robert Serven Águila
Cànic

Midi

1
MEL
Verónica Ruiz De La Hoz
Baix Llobregat
2
NUTELLA
Pedro Serrano
Baix Llobregat
3
MOJITO
Jessica García García
Neo
4
BLITZ
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat

Intermèdia

1
PRUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega
2
ONA
Sebastian Gonzalez García
Badalona
3
ONA
Josep Marco Catala
Connecting
4
KILLIE_aka_CHAN-CHAN
Juli Beltran Montesinos
Baix Llobregat
5
WINTER
David Infante Juve
Cànic
6
FISH
Eva Perez Prunell
Cànic
7
MIA
Marc Prats García
Cànic

Gran

1
MAISHA
José Manuel Torres Criado
Tàrrega
2
LLUM
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
3
JUK
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
4
HALLEY
Xavier Dalmau Puerto
L'Almozara
5
ROC
Salvador Castillo Argelaguet
L'Almozara
6
DIO
Roser Pallas Batalla
Neo
7
ATHOS
Cristian Ribera Montes
L'Almozara
8
SAYA
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
9
BIMBA
Pau Balmaña Marín
Ebre

Toy

No hi ha participants

Mini

1
LERWICK
Clàudia López Revilla
Ebre
2
TAXI
Samuel Sánchez Peacham
Cànic
3
LLUNA
Robert Serven Águila
Cànic
4
THAI
Sergio Gimenez Casado
Cànic

Midi

1
BLITZ
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
2
MEL
Verónica Ruiz De La Hoz
Baix Llobregat
3
NUTELLA
Pedro Serrano
Baix Llobregat
4
MOJITO
Jessica García García
Neo

Intermèdia

1
ONA
Sebastian Gonzalez García
Badalona
2
PRUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega
3
ONA
Josep Marco Catala
Connecting
4
FISH
Eva Perez Prunell
Cànic
5
MIA
Marc Prats García
Cànic
6
KILLIE_aka_CHAN-CHAN
Juli Beltran Montesinos
Baix Llobregat
7
WINTER
David Infante Juve
Cànic

Gran

1
HALLEY
Xavier Dalmau Puerto
L'Almozara
2
DIO
Roser Pallas Batalla
Neo
3
ATHOS
Cristian Ribera Montes
L'Almozara
4
JUK
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
5
BIMBA
Pau Balmaña Marín
Ebre
6
SAYA
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
7
MAISHA
José Manuel Torres Criado
Tàrrega
8
LLUM
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
9
ROC
Salvador Castillo Argelaguet
L'Almozara

Mini

Longitud: 178,00m / TRS: 31,39s / TRM: 44,50s
1
TAXI
Samuel Sánchez Peacham
Cànic
T V F R TRS PT Estat
28,54 6,24 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
THAI
Sergio Gimenez Casado
Cànic
T V F R TRS PT Estat
41,17 4,32 0 0 9,78 9,78 Finalit.
3
LERWICK
Clàudia López Revilla
Ebre
T V F R TRS PT Estat
38,85 4,58 0 2 7,46 17,46 Finalit.
4
LLUNA
Robert Serven Águila
Cànic
T V F R TRS PT Estat
46,91 1 1 0,00 100,00 Elim.

Midi

Longitud: 178,00m / TRS: 33,84s / TRM: 44,50s
1
MOJITO
Jessica García García
Neo
T V F R TRS PT Estat
30,76 5,79 1 0 0,00 5,00 Finalit.
2
BLITZ
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
2
NUTELLA
Pedro Serrano
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
45,15 0 1 0,00 100,00 Elim.
4
MEL
Verónica Ruiz De La Hoz
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 200,00 NNPP

Intermèdia

Longitud: 178,00m / TRS: 32,16s / TRM: 42,89s
1
WINTER
David Infante Juve
Cànic
T V F R TRS PT Estat
29,24 6,09 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
MIA
Marc Prats García
Cànic
T V F R TRS PT Estat
34,78 5,12 0 1 2,62 7,62 Finalit.
3
PRUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega
T V F R TRS PT Estat
37,71 4,72 0 1 5,55 10,55 Finalit.
4
FISH
Eva Perez Prunell
Cànic
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
KILLIE_aka_CHAN-CHAN
Juli Beltran Montesinos
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
ONA
Sebastian Gonzalez García
Badalona
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
ONA
Josep Marco Catala
Connecting
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Gran

Longitud: 178,00m / TRS: 37,46s / TRM: 42,89s
1
HALLEY
Xavier Dalmau Puerto
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
34,05 5,23 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
DIO
Roser Pallas Batalla
Neo
T V F R TRS PT Estat
37,81 4,71 0 0 0,36 0,36 Finalit.
3
ROC
Salvador Castillo Argelaguet
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
28,88 6,16 1 0 0,00 5,00 Finalit.
4
ATHOS
Cristian Ribera Montes
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
BIMBA
Pau Balmaña Marín
Ebre
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
JUK
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
LLUM
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
MAISHA
José Manuel Torres Criado
Tàrrega
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
SAYA
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Mini

Longitud: 213,00m / TRS: 48,37s / TRM: 54,62s
1
LLUNA
Robert Serven Águila
Cànic
T V F R TRS PT Estat
43,97 4,84 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
LERWICK
Clàudia López Revilla
Ebre
T V F R TRS PT Estat
42,73 4,98 0 2 0,00 10,00 Finalit.
3
THAI
Sergio Gimenez Casado
Cànic
T V F R TRS PT Estat
50,02 4,26 1 1 1,65 11,65 Finalit.
4
TAXI
Samuel Sánchez Peacham
Cànic
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Midi

Longitud: 213,00m / TRS: 51,45s / TRM: 54,62s
1
BLITZ
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
46,77 4,55 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
MOJITO
Jessica García García
Neo
T V F R TRS PT Estat
41,90 5,08 1 1 0,00 10,00 Finalit.
3
NUTELLA
Pedro Serrano
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
51,40 4,14 1 1 0,00 10,00 Finalit.
4
MEL
Verónica Ruiz De La Hoz
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 200,00 NNPP

Intermèdia

Longitud: 213,00m / TRS: 42,93s / TRM: 53,25s
1
MIA
Marc Prats García
Cànic
T V F R TRS PT Estat
39,03 5,46 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
FISH
Eva Perez Prunell
Cànic
T V F R TRS PT Estat
41,10 5,18 0 0 0,00 0,00 Finalit.
3
WINTER
David Infante Juve
Cànic
T V F R TRS PT Estat
37,87 5,62 1 0 0,00 5,00 Finalit.
4
KILLIE_aka_CHAN-CHAN
Juli Beltran Montesinos
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
34,34 6,20 2 0 0,00 10,00 Finalit.
5
ONA
Josep Marco Catala
Connecting
T V F R TRS PT Estat
45,88 4,64 2 0 2,95 12,95 Finalit.
6
ONA
Sebastian Gonzalez García
Badalona
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
6
PRUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Gran

Longitud: 213,00m / TRS: 38,61s / TRM: 53,25s
1
BIMBA
Pau Balmaña Marín
Ebre
T V F R TRS PT Estat
35,10 6,07 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
SAYA
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
39,23 5,43 1 0 0,62 5,62 Finalit.
3
ATHOS
Cristian Ribera Montes
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
36,85 5,78 2 0 0,00 10,00 Finalit.
4
DIO
Roser Pallas Batalla
Neo
T V F R TRS PT Estat
44,81 4,75 1 0 6,20 11,20 Finalit.
5
ROC
Salvador Castillo Argelaguet
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
41,17 5,17 1 2 2,56 17,56 Finalit.
6
HALLEY
Xavier Dalmau Puerto
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
6
JUK
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
6
LLUM
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
6
MAISHA
José Manuel Torres Criado
Tàrrega
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Mini

Jumping / Longitud: 178,00m / TRS: 31,39s / TRM: 44,50s Agility / Longitud: 213,00m / TRS: 48,37s / TRM: 54,62s
1
THAI
Sergio Gimenez Casado
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
91,19 21,43 BO 20 10 0 30 41,17 4,32 0 0 9,78 50,02 4,26 1 1 11,65
2
LERWICK
Clàudia López Revilla
Ebre
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
81,58 27,46 N.C. 0 8 0 8 38,85 4,58 0 2 17,46 42,73 4,98 0 2 10,00
3
TAXI
Samuel Sánchez Peacham
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
28,54 100,00 N.C. 0 8 20 28 28,54 6,24 0 0 0,00 0,00 0 0 100,00
4
LLUNA
Robert Serven Águila
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
43,97 100,00 N.C. 0 8 25 33 46,91 1 1 100,00 43,97 4,84 0 0 0,00

Midi

Jumping / Longitud: 178,00m / TRS: 33,84s / TRM: 44,50s Agility / Longitud: 213,00m / TRS: 51,45s / TRM: 54,62s
1
MOJITO
Jessica García García
Neo
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
72,66 15,00 M.B. 20 11 20 51 30,76 5,79 1 0 5,00 41,90 5,08 1 1 10,00
2
BLITZ
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
46,77 100,00 N.C. 0 8 25 33 0,00 0 0 100,00 46,77 4,55 0 0 0,00
3
NUTELLA
Pedro Serrano
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
51,40 110,00 N.C. 0 8 0 8 45,15 0 1 100,00 51,40 4,14 1 1 10,00
4
MEL
Verónica Ruiz De La Hoz
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00

Intermèdia

Jumping / Longitud: 178,00m / TRS: 32,16s / TRM: 42,89s Agility / Longitud: 213,00m / TRS: 42,93s / TRM: 53,25s
1
WINTER
David Infante Juve
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
67,11 5,00 EXC 20 13 36 69 29,24 6,09 0 0 0,00 37,87 5,62 1 0 5,00
2
MIA
Marc Prats García
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
73,81 7,62 M.B. 16 11 25 52 34,78 5,12 0 1 7,62 39,03 5,46 0 0 0,00
3
FISH
Eva Perez Prunell
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
41,10 100,00 N.C. 0 8 20 28 0,00 0 0 100,00 41,10 5,18 0 0 0,00
4
KILLIE_aka_CHAN-CHAN
Juli Beltran Montesinos
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
34,34 110,00 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 34,34 6,20 2 0 10,00
5
PRUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
37,71 110,55 N.C. 0 8 0 8 37,71 4,72 0 1 10,55 0,00 0 0 100,00
6
ONA
Josep Marco Catala
Connecting
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
45,88 112,95 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 45,88 4,64 2 0 12,95
7
ONA
Sebastian Gonzalez García
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00

Gran

Jumping / Longitud: 178,00m / TRS: 37,46s / TRM: 42,89s Agility / Longitud: 213,00m / TRS: 38,61s / TRM: 53,25s
1
DIO
Roser Pallas Batalla
Neo
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
82,62 11,56 M.B. 20 11 16 47 37,81 4,71 0 0 0,36 44,81 4,75 1 0 11,20
2
ROC
Salvador Castillo Argelaguet
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
70,05 22,56 BO 16 10 12 38 28,88 6,16 1 0 5,00 41,17 5,17 1 2 17,56
3
HALLEY
Xavier Dalmau Puerto
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
34,05 100,00 N.C. 0 8 20 28 34,05 5,23 0 0 0,00 0,00 0 0 100,00
4
BIMBA
Pau Balmaña Marín
Ebre
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
35,10 100,00 N.C. 0 8 25 33 0,00 0 0 100,00 35,10 6,07 0 0 0,00
5
SAYA
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
39,23 105,62 N.C. 0 8 20 28 0,00 0 0 100,00 39,23 5,43 1 0 5,62
6
ATHOS
Cristian Ribera Montes
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
36,85 110,00 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 36,85 5,78 2 0 10,00
7
JUK
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
7
LLUM
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
7
MAISHA
José Manuel Torres Criado
Tàrrega
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
Classificació Club Punts
1 Cànic 136
2 L'Almozara 52
3 Neo 46
4 Ebre 41
5 Baix Llobregat 30
6 Tàrrega 12
7 Connecting 8
8 Badalona 4
8 Santa Quitèria 4
8 Vallès 4
9 Can Roja 0
9 Ciutat Comtal 0
9 Girona 0
9 La Daga 0
9 Les Fonts 0
9 Maresme 0
9 Osona 0
9 Seven 0
Jumping / Longitud: 178,00m / TRS: 31,39s / TRM: 44,50s Agility / Longitud: 213,00m / TRS: 38,61s / TRM: 54,62s
1
WINTER
David Infante Juve
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
67,11 5,00 EXC 20 13 28 61 29,24 6,09 0 0 0,00 37,87 5,62 1 0 5,00
2
MIA
Marc Prats García
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
73,81 8,81 M.B. 16 11 20 47 34,78 5,12 0 1 8,39 39,03 5,46 0 0 0,42
1
DIO
Roser Pallas Batalla
Neo
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
82,62 17,62 BO 12 10 0 22 37,81 4,71 0 0 6,42 44,81 4,75 1 0 11,20
1
MOJITO
Jessica García García
Neo
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
72,66 18,29 BO 8 10 6 24 30,76 5,79 1 0 5,00 41,90 5,08 1 1 13,29
2
ROC
Salvador Castillo Argelaguet
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
70,05 22,56 BO 6 10 8 24 28,88 6,16 1 0 5,00 41,17 5,17 1 2 17,56
1
THAI
Sergio Gimenez Casado
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
91,19 31,19 N.C. 0 8 0 8 41,17 4,32 0 0 9,78 50,02 4,26 1 1 21,41
2
LERWICK
Clàudia López Revilla
Ebre
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
81,58 31,58 N.C. 0 8 0 8 38,85 4,58 0 2 17,46 42,73 4,98 0 2 14,12
3
TAXI
Samuel Sánchez Peacham
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
28,54 100,00 N.C. 0 8 20 28 28,54 6,24 0 0 0,00 0,00 0 0 100,00
4
BIMBA
Pau Balmaña Marín
Ebre
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
35,10 100,00 N.C. 0 8 25 33 0,00 0 0 100,00 35,10 6,07 0 0 0,00
3
FISH
Eva Perez Prunell
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
41,10 102,49 N.C. 0 8 16 24 0,00 0 0 100,00 41,10 5,18 0 0 2,49
3
HALLEY
Xavier Dalmau Puerto
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
34,05 102,66 N.C. 0 8 12 20 34,05 5,23 0 0 2,66 0,00 0 0 100,00
4
LLUNA
Robert Serven Águila
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
43,97 105,36 N.C. 0 8 8 16 46,91 1 1 100,00 43,97 4,84 0 0 5,36
5
SAYA
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
39,23 105,62 N.C. 0 8 6 14 0,00 0 0 100,00 39,23 5,43 1 0 5,62
2
BLITZ
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
46,77 108,16 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 46,77 4,55 0 0 8,16
4
KILLIE_aka_CHAN-CHAN
Juli Beltran Montesinos
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
34,34 110,00 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 34,34 6,20 2 0 10,00
6
ATHOS
Cristian Ribera Montes
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
36,85 110,00 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 36,85 5,78 2 0 10,00
5
PRUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
37,71 111,32 N.C. 0 8 0 8 37,71 4,72 0 1 11,32 0,00 0 0 100,00
6
ONA
Josep Marco Catala
Connecting
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
45,88 117,27 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 45,88 4,64 2 0 17,27
3
NUTELLA
Pedro Serrano
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
51,40 122,79 N.C. 0 8 0 8 45,15 0 1 100,00 51,40 4,14 1 1 22,79
7
JUK
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
7
LLUM
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
7
MAISHA
José Manuel Torres Criado
Tàrrega
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
7
ONA
Sebastian Gonzalez García
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
4
MEL
Verónica Ruiz De La Hoz
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00
Amb el suport de:
Logo Generalitat Logo Esportcat Logo Unió Federacions Esportives Catalunya

© 2024 Copyright Federació Catalana d'Agility