Trofeu FCAG

Primera divisió

Ordre pendent de generar.

Toy

1
TARA
Joana Prieto Dominguez
Baix Llobregat
2
GAIA
Jose Manuel Montero Castiñeira
Baix Llobregat

Mini

1
PATUM_BLUE
Neus Baró Goñi
Cànic
2
PRINCE
Mateu Colomer Verdaguer
Osona
3
FREDDIE
Sergi Canalda Obiol
Ebre
4
SHADOW
Ricard Ortiz Vives
Vallès
5
SAMBA
Marta Campoy Ortiz
Ciutat Comtal
6
PIA
Marta Vila Rocafort
Cànic
7
TAXI
Samuel Sánchez Peacham
Cànic

Midi

1
BLITZ
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
2
STITCH
Nuria Dalmau Albiñana
L'Almozara
3
MOJITO
Jessica García García
Neo
4
NUTELLA
Pedro Serrano
Baix Llobregat
5
NATSUKI_MIKA
Daniel Carull Delgado
L'Almozara

Intermèdia

1
PRUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega
2
BIZUM
Manuel Pasadas Gallardo
Ciutat Comtal
3
MIA
Marc Prats García
Cànic
4
CHLOE
Sergio Sandoval Galvis
L'Almozara
5
TRASTO
Miguel Ángel López Blanco
Baix Llobregat
6
SHADOW
Lorena Camuñas Fernández
L'Almozara
7
JEYKO
Oriol Ventura Jariod
Badalona
8
KIARA
Mario Martinez Roldan
Vallès
9
NEU
Marc Matamoros Gasparin
Ciutat Comtal

Gran

1
NUR
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
2
ATHOS
Cristian Ribera Montes
L'Almozara
3
LLUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega
4
RUNNY
Josep Aznar Ruiz
Badalona
5
SAYA
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
6
KHALI
Artal Campoy Marot
L'Almozara
7
LLUM
Alejandro Olivera Gamero
Santa Quitèria
8
JAZZ
Victor Olea Flores
L'Almozara
9
CIA
Javier Pous Oller
Ciutat Comtal
10
B'FOC_DE_SCOFOS
Juan Fco. Torres del Olmo
Maresme
11
BIMBA
Pau Balmaña Marín
Ebre
12
MAISHA
José Manuel Torres Criado
Tàrrega
13
ROC
Salvador Castillo Argelaguet
L'Almozara

Mini

Longitud: 0,00m / TRS: n/a / TRM: n/a

Midi

Longitud: 0,00m / TRS: n/a / TRM: n/a

Intermèdia

Longitud: 0,00m / TRS: n/a / TRM: n/a

Gran

Longitud: 0,00m / TRS: n/a / TRM: n/a

Mini

Longitud: 224,00m / TRS: 51,81s / TRM: 65,88s
1
GAIA
Jose Manuel Montero Castiñeira
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
45,05 4,97 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
SHADOW
Ricard Ortiz Vives
Vallès
T V F R TRS PT Estat
59,58 3,76 0 1 7,77 12,77 Finalit.
3
PATUM_BLUE
Neus Baró Goñi
Cànic
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
3
PIA
Marta Vila Rocafort
Cànic
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
3
PRINCE
Mateu Colomer Verdaguer
Osona
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
3
SAMBA
Marta Campoy Ortiz
Ciutat Comtal
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
3
TARA
Joana Prieto Dominguez
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
3
TAXI
Samuel Sánchez Peacham
Cànic
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
3
FREDDIE
Sergi Canalda Obiol
Ebre
T V F R TRS PT Estat
70,28 2 1 0,00 100,00 Elim.

Midi

Longitud: 224,00m / TRS: 51,82s / TRM: 65,88s
1
MOJITO
Jessica García García
Neo
T V F R TRS PT Estat
45,06 4,97 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
BLITZ
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
46,89 4,78 0 0 0,00 0,00 Finalit.
3
NUTELLA
Pedro Serrano
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
64,01 3,50 2 1 12,19 27,19 Finalit.
4
NATSUKI_MIKA
Daniel Carull Delgado
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 1 0 0,00 100,00 Elim.
4
STITCH
Nuria Dalmau Albiñana
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Intermèdia

Longitud: 224,00m / TRS: 43,67s / TRM: 65,88s
1
BIZUM
Manuel Pasadas Gallardo
Ciutat Comtal
T V F R TRS PT Estat
37,97 5,90 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
PRUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega
T V F R TRS PT Estat
51,77 4,33 1 0 8,10 13,10 Finalit.
3
CHLOE
Sergio Sandoval Galvis
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 1 1 0,00 100,00 Elim.
3
JEYKO
Oriol Ventura Jariod
Badalona
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
3
KIARA
Mario Martinez Roldan
Vallès
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
3
MIA
Marc Prats García
Cànic
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 1 0,00 100,00 Elim.
3
NEU
Marc Matamoros Gasparin
Ciutat Comtal
T V F R TRS PT Estat
0,00 1 0 0,00 100,00 Elim.
3
SHADOW
Lorena Camuñas Fernández
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 1 0 0,00 100,00 Elim.
3
TRASTO
Miguel Ángel López Blanco
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Gran

Longitud: 224,00m / TRS: 44,11s / TRM: 65,88s
1
BIMBA
Pau Balmaña Marín
Ebre
T V F R TRS PT Estat
38,36 5,84 1 0 0,00 5,00 Finalit.
2
KHALI
Artal Campoy Marot
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
39,50 5,67 1 0 0,00 5,00 Finalit.
3
CIA
Javier Pous Oller
Ciutat Comtal
T V F R TRS PT Estat
51,77 4,33 2 1 7,66 22,66 Finalit.
4
ATHOS
Cristian Ribera Montes
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 2 0 0,00 100,00 Elim.
4
B'FOC_DE_SCOFOS
Juan Fco. Torres del Olmo
Maresme
T V F R TRS PT Estat
0,00 1 1 0,00 100,00 Elim.
4
JAZZ
Victor Olea Flores
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
LLUM
Alejandro Olivera Gamero
Santa Quitèria
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
LLUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega
T V F R TRS PT Estat
0,00 1 1 0,00 100,00 Elim.
4
MAISHA
José Manuel Torres Criado
Tàrrega
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
NUR
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
ROC
Salvador Castillo Argelaguet
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
RUNNY
Josep Aznar Ruiz
Badalona
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 3 0,00 100,00 Elim.
4
SAYA
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Mini

Jumping / Longitud: 0,00m / TRS: n/a / TRM: n/a Agility / Longitud: 224,00m / TRS: 51,81s / TRM: 65,88s
1
GAIA
Jose Manuel Montero Castiñeira
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
45,05 200,00 N.C. 0 8 8 16 0,00 0 0 200,00 45,05 4,97 0 0 0,00
2
SHADOW
Ricard Ortiz Vives
Vallès
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
59,58 212,77 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 200,00 59,58 3,76 0 1 12,77
3
FREDDIE
Sergi Canalda Obiol
Ebre
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 70,28 2 1 100,00
3
PATUM_BLUE
Neus Baró Goñi
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 100,00
3
PIA
Marta Vila Rocafort
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 100,00
3
PRINCE
Mateu Colomer Verdaguer
Osona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 100,00
3
SAMBA
Marta Campoy Ortiz
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 100,00
3
TARA
Joana Prieto Dominguez
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 100,00
3
TAXI
Samuel Sánchez Peacham
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 100,00

Midi

Jumping / Longitud: 0,00m / TRS: n/a / TRM: n/a Agility / Longitud: 224,00m / TRS: 51,82s / TRM: 65,88s
1
MOJITO
Jessica García García
Neo
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
45,06 200,00 N.C. 0 8 8 16 0,00 0 0 200,00 45,06 4,97 0 0 0,00
2
BLITZ
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
46,89 200,00 N.C. 0 8 6 14 0,00 0 0 200,00 46,89 4,78 0 0 0,00
3
NUTELLA
Pedro Serrano
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
64,01 227,19 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 200,00 64,01 3,50 2 1 27,19
4
NATSUKI_MIKA
Daniel Carull Delgado
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 1 0 100,00
4
STITCH
Nuria Dalmau Albiñana
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 100,00

Intermèdia

Jumping / Longitud: 0,00m / TRS: n/a / TRM: n/a Agility / Longitud: 224,00m / TRS: 43,67s / TRM: 65,88s
1
BIZUM
Manuel Pasadas Gallardo
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
37,97 200,00 N.C. 0 8 8 16 0,00 0 0 200,00 37,97 5,90 0 0 0,00
2
PRUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
51,77 213,10 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 200,00 51,77 4,33 1 0 13,10
3
CHLOE
Sergio Sandoval Galvis
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 1 1 100,00
3
JEYKO
Oriol Ventura Jariod
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 100,00
3
KIARA
Mario Martinez Roldan
Vallès
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 100,00
3
MIA
Marc Prats García
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 0 1 100,00
3
NEU
Marc Matamoros Gasparin
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 1 0 100,00
3
SHADOW
Lorena Camuñas Fernández
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 1 0 100,00
3
TRASTO
Miguel Ángel López Blanco
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 100,00

Gran

Jumping / Longitud: 0,00m / TRS: n/a / TRM: n/a Agility / Longitud: 224,00m / TRS: 44,11s / TRM: 65,88s
1
BIMBA
Pau Balmaña Marín
Ebre
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
38,36 205,00 N.C. 0 8 8 16 0,00 0 0 200,00 38,36 5,84 1 0 5,00
2
KHALI
Artal Campoy Marot
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
39,50 205,00 N.C. 0 8 6 14 0,00 0 0 200,00 39,50 5,67 1 0 5,00
3
CIA
Javier Pous Oller
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
51,77 222,66 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 200,00 51,77 4,33 2 1 22,66
4
ATHOS
Cristian Ribera Montes
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 2 0 100,00
4
B'FOC_DE_SCOFOS
Juan Fco. Torres del Olmo
Maresme
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 1 1 100,00
4
JAZZ
Victor Olea Flores
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 100,00
4
LLUM
Alejandro Olivera Gamero
Santa Quitèria
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 100,00
4
LLUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 1 1 100,00
4
MAISHA
José Manuel Torres Criado
Tàrrega
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 100,00
4
NUR
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 100,00
4
ROC
Salvador Castillo Argelaguet
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 100,00
4
RUNNY
Josep Aznar Ruiz
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 0 3 100,00
4
SAYA
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 100,00
Classificació Club Punts
1 Baix Llobregat 30
2 Ciutat Comtal 26
3 L'Almozara 12
3 Neo 12
3 Tàrrega 12
4 Ebre 10
4 Vallès 10
5 Cànic 6
6 Badalona 4
7 Maresme 2
7 Osona 2
7 Santa Quitèria 2
8 Badalona 0
8 Baix Llobregat 0
8 Can Roja 0
8 Can Roja 0
8 Cànic 0
8 Ciutat Comtal 0
8 Connecting 0
8 Ebre 0
8 Girona 0
8 Girona 0
8 La Daga 0
8 Les Fonts 0
8 Les Fonts 0
8 Neo 0
8 Osona 0
8 Santa Quitèria 0
8 Seven 0
8 Tàrrega 0
8 Vallès 0
Jumping / Longitud: 0,00m / TRS: n/a / TRM: n/a Agility / Longitud: 224,00m / TRS: 43,67s / TRM: 65,88s
1
BIZUM
Manuel Pasadas Gallardo
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
37,97 200,00 N.C. 0 8 8 16 0,00 0 0 200,00 37,97 5,90 0 0 0,00
1
GAIA
Jose Manuel Montero Castiñeira
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
45,05 201,38 N.C. 0 8 6 14 0,00 0 0 200,00 45,05 4,97 0 0 1,38
1
MOJITO
Jessica García García
Neo
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
45,06 201,39 N.C. 0 8 4 12 0,00 0 0 200,00 45,06 4,97 0 0 1,39
2
BLITZ
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
46,89 203,22 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 200,00 46,89 4,78 0 0 3,22
1
BIMBA
Pau Balmaña Marín
Ebre
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
38,36 205,00 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 200,00 38,36 5,84 1 0 5,00
2
KHALI
Artal Campoy Marot
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
39,50 205,00 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 200,00 39,50 5,67 1 0 5,00
2
PRUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
51,77 213,10 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 200,00 51,77 4,33 1 0 13,10
2
SHADOW
Ricard Ortiz Vives
Vallès
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
59,58 220,91 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 200,00 59,58 3,76 0 1 20,91
3
CIA
Javier Pous Oller
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
51,77 223,10 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 200,00 51,77 4,33 2 1 23,10
3
NUTELLA
Pedro Serrano
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
64,01 235,34 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 200,00 64,01 3,50 2 1 35,34
4
ATHOS
Cristian Ribera Montes
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 2 0 100,00
4
B'FOC_DE_SCOFOS
Juan Fco. Torres del Olmo
Maresme
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 1 1 100,00
3
CHLOE
Sergio Sandoval Galvis
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 1 1 100,00
3
FREDDIE
Sergi Canalda Obiol
Ebre
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 70,28 2 1 100,00
4
JAZZ
Victor Olea Flores
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 100,00
3
JEYKO
Oriol Ventura Jariod
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 100,00
3
KIARA
Mario Martinez Roldan
Vallès
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 100,00
4
LLUM
Alejandro Olivera Gamero
Santa Quitèria
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 100,00
4
LLUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 1 1 100,00
4
MAISHA
José Manuel Torres Criado
Tàrrega
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 100,00
3
MIA
Marc Prats García
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 0 1 100,00
4
NATSUKI_MIKA
Daniel Carull Delgado
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 1 0 100,00
3
NEU
Marc Matamoros Gasparin
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 1 0 100,00
4
NUR
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 100,00
3
PATUM_BLUE
Neus Baró Goñi
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 100,00
3
PIA
Marta Vila Rocafort
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 100,00
3
PRINCE
Mateu Colomer Verdaguer
Osona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 100,00
4
ROC
Salvador Castillo Argelaguet
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 100,00
4
RUNNY
Josep Aznar Ruiz
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 0 3 100,00
3
SAMBA
Marta Campoy Ortiz
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 100,00
4
SAYA
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 100,00
3
SHADOW
Lorena Camuñas Fernández
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 1 0 100,00
4
STITCH
Nuria Dalmau Albiñana
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 100,00
3
TARA
Joana Prieto Dominguez
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 100,00
3
TAXI
Samuel Sánchez Peacham
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 100,00
3
TRASTO
Miguel Ángel López Blanco
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 2 0 2 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 100,00
Amb el suport de:
Logo Generalitat Logo Esportcat Logo Unió Federacions Esportives Catalunya

© 2024 Copyright Federació Catalana d'Agility