Toy

No hi ha participants

Mini

1
TAXI
Samuel Sánchez Peacham
Cànic
2
LLUNA
Robert Serven Águila
Cànic
3
SAMBA
Marta Campoy Ortiz
Ciutat Comtal
4
PATUM_BLUE
Neus Baró Goñi
Cànic
5
LERWICK
Clàudia López Revilla
Ebre
6
LOKI
Josep M Boix Balaguer
Cànic
7
PIA
Marta Vila Rocafort
Cànic

Midi

1
NUGGET
Mercè Gelabert Serrano
L'Almozara
2
NUT
Rosa Ventura Monferrer
L'Almozara
3
BLITZ
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
4
NUTELLA
Pedro Serrano
Baix Llobregat
5
O'NEIL
Carme Alos Calvo
L'Almozara
6
ROUSE
Palmira Jarque Garzón
L'Almozara
7
MOJITO
Jessica García García
Neo

Intermèdia

1
ONA
Josep Marco Catala
Connecting
2
PRUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega
3
FISH
Eva Perez Prunell
Cànic
4
MIA
Marc Prats García
Cànic
5
BIZUM
Manuel Pasadas Gallardo
Ciutat Comtal
6
ONA
Sebastian Gonzalez García
Badalona
7
WINTER
David Infante Juve
Cànic

Gran

1
ROC
Salvador Castillo Argelaguet
L'Almozara
2
JAZZ
Victor Olea Flores
L'Almozara
3
SKY
Elvira Florensa Bordes
Tàrrega
4
BIMBA
Pau Balmaña Marín
Ebre
5
KENIA
Mercè Comas Castañé
Connecting
6
ATHOS
Cristian Ribera Montes
L'Almozara
7
JUK
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
8
SAYA
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat

Toy

No hi ha participants

Mini

1
SAMBA
Marta Campoy Ortiz
Ciutat Comtal
2
PIA
Marta Vila Rocafort
Cànic
3
LOKI
Josep M Boix Balaguer
Cànic
4
LERWICK
Clàudia López Revilla
Ebre
5
PATUM_BLUE
Neus Baró Goñi
Cànic
6
LLUNA
Robert Serven Águila
Cànic
7
TAXI
Samuel Sánchez Peacham
Cànic

Midi

1
ROUSE
Palmira Jarque Garzón
L'Almozara
2
NUTELLA
Pedro Serrano
Baix Llobregat
3
NUGGET
Mercè Gelabert Serrano
L'Almozara
4
MOJITO
Jessica García García
Neo
5
NUT
Rosa Ventura Monferrer
L'Almozara
6
BLITZ
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
7
O'NEIL
Carme Alos Calvo
L'Almozara

Intermèdia

1
ONA
Sebastian Gonzalez García
Badalona
2
ONA
Josep Marco Catala
Connecting
3
MIA
Marc Prats García
Cànic
4
FISH
Eva Perez Prunell
Cànic
5
BIZUM
Manuel Pasadas Gallardo
Ciutat Comtal
6
PRUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega
7
WINTER
David Infante Juve
Cànic

Gran

1
JUK
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
2
KENIA
Mercè Comas Castañé
Connecting
3
BIMBA
Pau Balmaña Marín
Ebre
4
ATHOS
Cristian Ribera Montes
L'Almozara
5
SKY
Elvira Florensa Bordes
Tàrrega
6
SAYA
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
7
JAZZ
Victor Olea Flores
L'Almozara
8
ROC
Salvador Castillo Argelaguet
L'Almozara

Mini

Longitud: 228,00m / TRS: 43,76s / TRM: 76,00s
1
TAXI
Samuel Sánchez Peacham
Cànic
T V F R TRS PT Estat
39,78 5,73 0 1 0,00 5,00 Finalit.
2
LLUNA
Robert Serven Águila
Cànic
T V F R TRS PT Estat
47,61 4,79 1 0 3,85 8,85 Finalit.
3
PATUM_BLUE
Neus Baró Goñi
Cànic
T V F R TRS PT Estat
52,97 4,30 0 1 9,21 14,21 Finalit.
4
LERWICK
Clàudia López Revilla
Ebre
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 2 0,00 100,00 Elim.
4
LOKI
Josep M Boix Balaguer
Cànic
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
PIA
Marta Vila Rocafort
Cànic
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
SAMBA
Marta Campoy Ortiz
Ciutat Comtal
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Midi

Longitud: 228,00m / TRS: 47,09s / TRM: 76,00s
1
O'NEIL
Carme Alos Calvo
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
42,81 5,33 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
BLITZ
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
42,80 5,33 1 0 0,00 5,00 Finalit.
3
NUT
Rosa Ventura Monferrer
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
65,49 3,48 0 0 18,40 18,40 Finalit.
4
MOJITO
Jessica García García
Neo
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 1 0,00 100,00 Elim.
4
NUGGET
Mercè Gelabert Serrano
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
6
NUTELLA
Pedro Serrano
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 200,00 NNPP
6
ROUSE
Palmira Jarque Garzón
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 200,00 NNPP

Intermèdia

Longitud: 228,00m / TRS: 42,80s / TRM: 76,00s
1
WINTER
David Infante Juve
Cànic
T V F R TRS PT Estat
38,91 5,86 1 0 0,00 5,00 Finalit.
2
PRUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega
T V F R TRS PT Estat
48,83 4,67 0 1 6,03 11,03 Finalit.
3
BIZUM
Manuel Pasadas Gallardo
Ciutat Comtal
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
3
FISH
Eva Perez Prunell
Cànic
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 2 0,00 100,00 Elim.
3
MIA
Marc Prats García
Cànic
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
3
ONA
Josep Marco Catala
Connecting
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
3
ONA
Sebastian Gonzalez García
Badalona
T V F R TRS PT Estat
0,00 1 1 0,00 100,00 Elim.

Gran

Longitud: 228,00m / TRS: 40,39s / TRM: 76,00s
1
ROC
Salvador Castillo Argelaguet
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
36,72 6,21 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
JAZZ
Victor Olea Flores
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
43,03 5,30 0 0 2,64 2,64 Finalit.
3
SAYA
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
39,65 5,75 3 0 0,00 15,00 Finalit.
4
SKY
Elvira Florensa Bordes
Tàrrega
T V F R TRS PT Estat
67,65 3,37 1 2 27,26 42,26 Finalit.
5
ATHOS
Cristian Ribera Montes
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 2 2 0,00 100,00 Elim.
5
BIMBA
Pau Balmaña Marín
Ebre
T V F R TRS PT Estat
0,00 2 1 0,00 100,00 Elim.
5
KENIA
Mercè Comas Castañé
Connecting
T V F R TRS PT Estat
0,00 1 1 0,00 100,00 Elim.
8
JUK
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 200,00 NNPP

Mini

Longitud: 230,00m / TRS: 55,21s / TRM: 92,00s
1
LLUNA
Robert Serven Águila
Cànic
T V F R TRS PT Estat
50,19 4,58 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
PATUM_BLUE
Neus Baró Goñi
Cànic
T V F R TRS PT Estat
52,32 4,40 0 0 0,00 0,00 Finalit.
3
TAXI
Samuel Sánchez Peacham
Cànic
T V F R TRS PT Estat
44,79 5,14 1 1 0,00 10,00 Finalit.
4
LERWICK
Clàudia López Revilla
Ebre
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
LOKI
Josep M Boix Balaguer
Cànic
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 3 0,00 100,00 Elim.
4
PIA
Marta Vila Rocafort
Cànic
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
SAMBA
Marta Campoy Ortiz
Ciutat Comtal
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Midi

Longitud: 230,00m / TRS: 79,44s / TRM: 92,00s
1
NUT
Rosa Ventura Monferrer
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
72,22 3,18 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
BLITZ
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
47,05 4,89 1 0 0,00 5,00 Finalit.
3
MOJITO
Jessica García García
Neo
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
3
NUGGET
Mercè Gelabert Serrano
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
3
O'NEIL
Carme Alos Calvo
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
6
NUTELLA
Pedro Serrano
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 200,00 NNPP
6
ROUSE
Palmira Jarque Garzón
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 200,00 NNPP

Intermèdia

Longitud: 230,00m / TRS: 52,27s / TRM: 92,00s
1
FISH
Eva Perez Prunell
Cànic
T V F R TRS PT Estat
47,52 4,84 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
PRUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega
T V F R TRS PT Estat
50,99 4,51 0 0 0,00 0,00 Finalit.
3
WINTER
David Infante Juve
Cànic
T V F R TRS PT Estat
41,73 5,51 2 0 0,00 10,00 Finalit.
4
ONA
Sebastian Gonzalez García
Badalona
T V F R TRS PT Estat
44,86 5,13 3 0 0,00 15,00 Finalit.
5
BIZUM
Manuel Pasadas Gallardo
Ciutat Comtal
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
5
MIA
Marc Prats García
Cànic
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 1 0,00 100,00 Elim.
5
ONA
Josep Marco Catala
Connecting
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 2 0,00 100,00 Elim.

Gran

Longitud: 230,00m / TRS: 45,54s / TRM: 92,00s
1
ATHOS
Cristian Ribera Montes
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
41,40 5,56 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
ROC
Salvador Castillo Argelaguet
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
38,78 5,93 1 0 0,00 5,00 Finalit.
3
BIMBA
Pau Balmaña Marín
Ebre
T V F R TRS PT Estat
42,15 5,46 3 0 0,00 15,00 Finalit.
4
JAZZ
Victor Olea Flores
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
52,01 4,42 1 2 6,47 21,47 Finalit.
5
SKY
Elvira Florensa Bordes
Tàrrega
T V F R TRS PT Estat
64,32 3,58 1 0 18,78 23,78 Finalit.
6
KENIA
Mercè Comas Castañé
Connecting
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 2 0,00 100,00 Elim.
6
SAYA
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 1 0,00 100,00 Elim.
8
JUK
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 200,00 NNPP

Mini

Jumping / Longitud: 228,00m / TRS: 43,76s / TRM: 76,00s Agility / Longitud: 230,00m / TRS: 55,21s / TRM: 92,00s
1
LLUNA
Robert Serven Águila
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
97,80 8,85 M.B. 20 11 25 112 47,61 4,79 1 0 8,85 50,19 4,58 0 0 0,00
2
PATUM_BLUE
Neus Baró Goñi
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
105,29 14,21 M.B. 16 11 20 94 52,97 4,30 0 1 14,21 52,32 4,40 0 0 0,00
3
TAXI
Samuel Sánchez Peacham
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
84,57 15,00 M.B. 12 11 20 86 39,78 5,73 0 1 5,00 44,79 5,14 1 1 10,00
4
LERWICK
Clàudia López Revilla
Ebre
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 8 0,00 0 2 100,00 0,00 0 0 100,00
4
LOKI
Josep M Boix Balaguer
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 8 0,00 0 0 100,00 0,00 0 3 100,00
4
PIA
Marta Vila Rocafort
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 8 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
4
SAMBA
Marta Campoy Ortiz
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 8 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00

Midi

Jumping / Longitud: 228,00m / TRS: 47,09s / TRM: 76,00s Agility / Longitud: 230,00m / TRS: 79,44s / TRM: 92,00s
1
BLITZ
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
89,85 10,00 M.B. 20 11 36 134 42,80 5,33 1 0 5,00 47,05 4,89 1 0 5,00
2
NUT
Rosa Ventura Monferrer
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
137,71 18,40 BO 16 10 25 102 65,49 3,48 0 0 18,40 72,22 3,18 0 0 0,00
3
O'NEIL
Carme Alos Calvo
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
42,81 100,00 N.C. 0 8 20 56 42,81 5,33 0 0 0,00 0,00 0 0 100,00
4
MOJITO
Jessica García García
Neo
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 8 0,00 0 1 100,00 0,00 0 0 100,00
4
NUGGET
Mercè Gelabert Serrano
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 8 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
6
NUTELLA
Pedro Serrano
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00
6
ROUSE
Palmira Jarque Garzón
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00

Intermèdia

Jumping / Longitud: 228,00m / TRS: 42,80s / TRM: 76,00s Agility / Longitud: 230,00m / TRS: 52,27s / TRM: 92,00s
1
PRUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
99,82 11,03 M.B. 20 11 20 102 48,83 4,67 0 1 11,03 50,99 4,51 0 0 0,00
2
WINTER
David Infante Juve
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
80,64 15,00 M.B. 16 11 20 94 38,91 5,86 1 0 5,00 41,73 5,51 2 0 10,00
3
FISH
Eva Perez Prunell
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
47,52 100,00 N.C. 0 8 25 66 0,00 0 2 100,00 47,52 4,84 0 0 0,00
4
ONA
Sebastian Gonzalez García
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
44,86 115,00 N.C. 0 8 0 16 0,00 1 1 100,00 44,86 5,13 3 0 15,00
5
BIZUM
Manuel Pasadas Gallardo
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 8 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
5
MIA
Marc Prats García
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 8 0,00 0 0 100,00 0,00 0 1 100,00
5
ONA
Josep Marco Catala
Connecting
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 8 0,00 0 0 100,00 0,00 0 2 100,00

Gran

Jumping / Longitud: 228,00m / TRS: 40,39s / TRM: 76,00s Agility / Longitud: 230,00m / TRS: 45,54s / TRM: 92,00s
1
ROC
Salvador Castillo Argelaguet
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
75,50 5,00 EXC 20 13 40 146 36,72 6,21 0 0 0,00 38,78 5,93 1 0 5,00
2
JAZZ
Victor Olea Flores
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
95,04 24,11 BO 16 10 16 84 43,03 5,30 0 0 2,64 52,01 4,42 1 2 21,47
3
SKY
Elvira Florensa Bordes
Tàrrega
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
131,97 66,04 N.C. 0 8 0 16 67,65 3,37 1 2 42,26 64,32 3,58 1 0 23,78
4
ATHOS
Cristian Ribera Montes
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
41,40 100,00 N.C. 0 8 25 66 0,00 2 2 100,00 41,40 5,56 0 0 0,00
5
SAYA
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
39,65 115,00 N.C. 0 8 0 16 39,65 5,75 3 0 15,00 0,00 0 1 100,00
6
BIMBA
Pau Balmaña Marín
Ebre
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
42,15 115,00 N.C. 0 8 0 16 0,00 2 1 100,00 42,15 5,46 3 0 15,00
7
KENIA
Mercè Comas Castañé
Connecting
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 8 0,00 1 1 100,00 0,00 0 2 100,00
8
JUK
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00
Classificació Club Punts
1 L'Almozara 248
2 Cànic 182
3 Baix Llobregat 70
4 Tàrrega 62
5 Ebre 24
6 Badalona 16
6 Ciutat Comtal 16
6 Connecting 16
7 Neo 8
8 Can Roja 0
8 Girona 0
8 La Daga 0
8 Les Fonts 0
8 Maresme 0
8 Osona 0
8 Santa Quitèria 0
8 Seven 0
8 Vallès 0
Jumping / Longitud: 228,00m / TRS: 40,39s / TRM: 76,00s Agility / Longitud: 230,00m / TRS: 45,54s / TRM: 92,00s
1
ROC
Salvador Castillo Argelaguet
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
75,50 5,00 EXC 20 13 32 130 36,72 6,21 0 0 0,00 38,78 5,93 1 0 5,00
1
BLITZ
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
89,85 13,92 M.B. 16 11 0 54 42,80 5,33 1 0 7,41 47,05 4,89 1 0 6,51
2
WINTER
David Infante Juve
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
80,64 15,00 M.B. 12 11 8 62 38,91 5,86 1 0 5,00 41,73 5,51 2 0 10,00
3
TAXI
Samuel Sánchez Peacham
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
84,57 15,00 M.B. 8 11 6 50 39,78 5,73 0 1 5,00 44,79 5,14 1 1 10,00
1
LLUNA
Robert Serven Águila
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
97,80 16,87 BO 6 10 16 64 47,61 4,79 1 0 12,22 50,19 4,58 0 0 4,65
1
PRUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
99,82 18,89 BO 5 10 8 46 48,83 4,67 0 1 13,44 50,99 4,51 0 0 5,45
2
JAZZ
Victor Olea Flores
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
95,04 24,11 BO 4 10 12 52 43,03 5,30 0 0 2,64 52,01 4,42 1 2 21,47
2
PATUM_BLUE
Neus Baró Goñi
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
105,29 24,36 BO 3 10 0 26 52,97 4,30 0 1 17,58 52,32 4,40 0 0 6,78
2
NUT
Rosa Ventura Monferrer
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
137,71 51,78 N.C. 0 8 0 16 65,49 3,48 0 0 25,10 72,22 3,18 0 0 26,68
3
SKY
Elvira Florensa Bordes
Tàrrega
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
131,97 66,04 N.C. 0 8 0 16 67,65 3,37 1 2 42,26 64,32 3,58 1 0 23,78
4
ATHOS
Cristian Ribera Montes
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
41,40 100,00 N.C. 0 8 25 66 0,00 2 2 100,00 41,40 5,56 0 0 0,00
3
FISH
Eva Perez Prunell
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
47,52 101,98 N.C. 0 8 20 56 0,00 0 2 100,00 47,52 4,84 0 0 1,98
3
O'NEIL
Carme Alos Calvo
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
42,81 102,42 N.C. 0 8 16 48 42,81 5,33 0 0 2,42 0,00 0 0 100,00
5
SAYA
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
39,65 115,00 N.C. 0 8 0 16 39,65 5,75 3 0 15,00 0,00 0 1 100,00
6
BIMBA
Pau Balmaña Marín
Ebre
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
42,15 115,00 N.C. 0 8 0 16 0,00 2 1 100,00 42,15 5,46 3 0 15,00
4
ONA
Sebastian Gonzalez García
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
44,86 115,00 N.C. 0 8 0 16 0,00 1 1 100,00 44,86 5,13 3 0 15,00
5
BIZUM
Manuel Pasadas Gallardo
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 8 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
7
KENIA
Mercè Comas Castañé
Connecting
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 8 0,00 1 1 100,00 0,00 0 2 100,00
4
LERWICK
Clàudia López Revilla
Ebre
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 8 0,00 0 2 100,00 0,00 0 0 100,00
4
LOKI
Josep M Boix Balaguer
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 8 0,00 0 0 100,00 0,00 0 3 100,00
5
MIA
Marc Prats García
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 8 0,00 0 0 100,00 0,00 0 1 100,00
4
MOJITO
Jessica García García
Neo
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 8 0,00 0 1 100,00 0,00 0 0 100,00
4
NUGGET
Mercè Gelabert Serrano
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 8 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
5
ONA
Josep Marco Catala
Connecting
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 8 0,00 0 0 100,00 0,00 0 2 100,00
4
PIA
Marta Vila Rocafort
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 8 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
4
SAMBA
Marta Campoy Ortiz
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 8 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
8
JUK
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00
6
NUTELLA
Pedro Serrano
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00
6
ROUSE
Palmira Jarque Garzón
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00
Amb el suport de:
Logo Generalitat Logo Esportcat Logo Unió Federacions Esportives Catalunya

© 2024 Copyright Federació Catalana d'Agility