Toy

1
PUÇA
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
2
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja
3
DOBBY
Miguel Angel Carrasco Martinez
Tàrrega
4
WILLY
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona

Mini

1
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
2
NYX
Miquel Gilabert Cairol
Baix Llobregat

Midi

1
ORA
Ana Chiquillo Llaurado
L'Almozara
2
JOTA
Jose Antonio Almodovar Paz
Baix Llobregat
3
CUE
Carolina Cuadros Andreu
Badalona
4
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès
5
SYRAH
Soledad Soler Selles
Seven
6
PEDRI
Alejandro Olivera Gamero
Santa Quitèria

Intermèdia

1
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
2
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
3
JARI
Alberto Bujan Santos
Cànic
4
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
5
SANDY
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
6
SHIA
Yolanda Sousa Gonzalez
Badalona
7
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting
8
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
9
FOSCA
Julia Moreno Pozo (J)
Ebre

Gran

1
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
2
SHYLO
Laia Malet Gene
La Daga
3
ZAYA
Ana Teresa Janzen
Baix Llobregat
4
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
5
ODIN
Andrea Paez Galice
Ebre
6
FLOKI
Silvia Igualada García
Baix Llobregat
7
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
8
MASH
Allexandra Tremols i Bruns
Connecting
9
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
10
MAMBO
John Paul Silva Poveda
Badalona
11
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
12
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
13
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting
14
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
15
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona

Toy

1
PUÇA
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
2
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja
3
DOBBY
Miguel Angel Carrasco Martinez
Tàrrega
4
WILLY
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona

Mini

1
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
2
NYX
Miquel Gilabert Cairol
Baix Llobregat

Midi

1
ORA
Ana Chiquillo Llaurado
L'Almozara
2
JOTA
Jose Antonio Almodovar Paz
Baix Llobregat
3
CUE
Carolina Cuadros Andreu
Badalona
4
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès
5
SYRAH
Soledad Soler Selles
Seven
6
PEDRI
Alejandro Olivera Gamero
Santa Quitèria

Intermèdia

1
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
2
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
3
JARI
Alberto Bujan Santos
Cànic
4
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
5
SANDY
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
6
SHIA
Yolanda Sousa Gonzalez
Badalona
7
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting
8
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
9
FOSCA
Julia Moreno Pozo (J)
Ebre

Gran

1
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
2
SHYLO
Laia Malet Gene
La Daga
3
ZAYA
Ana Teresa Janzen
Baix Llobregat
4
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
5
ODIN
Andrea Paez Galice
Ebre
6
FLOKI
Silvia Igualada García
Baix Llobregat
7
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
8
MASH
Allexandra Tremols i Bruns
Connecting
9
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
10
MAMBO
John Paul Silva Poveda
Badalona
11
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
12
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
13
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting
14
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
15
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona

Mini

Longitud: 145,00m / TRM: 53,70s
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
F R PT Estat
0 3 100,00 Elim.
DOBBY
Miguel Angel Carrasco Martinez
Tàrrega
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
NYX
Miquel Gilabert Cairol
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 1 100,00 Elim.
PUÇA
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
WILLY
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja
F R PT Estat
0 1 100,00 Elim.

Midi

Longitud: 145,00m / TRM: 53,70s
CUE
Carolina Cuadros Andreu
Badalona
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
JOTA
Jose Antonio Almodovar Paz
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
ORA
Ana Chiquillo Llaurado
L'Almozara
F R PT Estat
1 1 100,00 Elim.
PEDRI
Alejandro Olivera Gamero
Santa Quitèria
F R PT Estat
2 1 100,00 Elim.
SYRAH
Soledad Soler Selles
Seven
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.

Intermèdia

Longitud: 145,00m / TRM: 51,79s
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
F R PT Estat
0 1 100,00 Elim.
FOSCA
Julia Moreno Pozo (J)
Ebre
F R PT Estat
1 0 100,00 Elim.
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
F R PT Estat
1 2 100,00 Elim.
JARI
Alberto Bujan Santos
Cànic
F R PT Estat
3 0 15,00 Finalit.
SANDY
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
F R PT Estat
0 1 100,00 Elim.
SHIA
Yolanda Sousa Gonzalez
Badalona
F R PT Estat
1 2 15,00 Finalit.
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting
F R PT Estat
2 0 10,00 Finalit.
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
F R PT Estat
1 0 100,00 Elim.

Gran

Longitud: 145,00m / TRM: 51,79s
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
F R PT Estat
1 1 100,00 Elim.
FLOKI
Silvia Igualada García
Baix Llobregat
F R PT Estat
2 1 100,00 Elim.
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
MAMBO
John Paul Silva Poveda
Badalona
F R PT Estat
1 0 100,00 Elim.
MASH
Allexandra Tremols i Bruns
Connecting
F R PT Estat
1 3 100,00 Elim.
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 200,00 NNPP
ODIN
Andrea Paez Galice
Ebre
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
F R PT Estat
2 0 10,00 Finalit.
SHYLO
Laia Malet Gene
La Daga
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting
F R PT Estat
0 2 100,00 Elim.
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
F R PT Estat
3 0 15,00 Finalit.
ZAYA
Ana Teresa Janzen
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.

Mini

Longitud: 145,00m / TRM: 51,79s
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
F R PT Estat
0 1 100,00 Elim.
DOBBY
Miguel Angel Carrasco Martinez
Tàrrega
F R PT Estat
0 1 5,00 Finalit.
NYX
Miquel Gilabert Cairol
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
PUÇA
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
F R PT Estat
0 2 100,00 Elim.
WILLY
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
F R PT Estat
0 1 100,00 Elim.
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.

Midi

Longitud: 145,00m / TRM: 51,79s
CUE
Carolina Cuadros Andreu
Badalona
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès
F R PT Estat
1 0 100,00 Elim.
JOTA
Jose Antonio Almodovar Paz
Baix Llobregat
F R PT Estat
3 3 100,00 Elim.
ORA
Ana Chiquillo Llaurado
L'Almozara
F R PT Estat
1 2 15,00 Finalit.
PEDRI
Alejandro Olivera Gamero
Santa Quitèria
F R PT Estat
2 1 100,00 Elim.
SYRAH
Soledad Soler Selles
Seven
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.

Intermèdia

Longitud: 145,00m / TRM: 50,00s
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
F R PT Estat
3 0 15,00 Finalit.
FOSCA
Julia Moreno Pozo (J)
Ebre
F R PT Estat
1 2 15,00 Finalit.
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
JARI
Alberto Bujan Santos
Cànic
F R PT Estat
1 1 100,00 Elim.
SANDY
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
SHIA
Yolanda Sousa Gonzalez
Badalona
F R PT Estat
2 2 100,00 Elim.
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting
F R PT Estat
1 1 100,00 Elim.
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
F R PT Estat
2 1 15,00 Finalit.

Gran

Longitud: 145,00m / TRM: 50,00s
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
F R PT Estat
2 1 15,00 Finalit.
FLOKI
Silvia Igualada García
Baix Llobregat
F R PT Estat
2 0 100,00 Elim.
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
F R PT Estat
2 1 15,00 Finalit.
MAMBO
John Paul Silva Poveda
Badalona
F R PT Estat
3 0 15,00 Finalit.
MASH
Allexandra Tremols i Bruns
Connecting
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
F R PT Estat
1 2 100,00 Elim.
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 200,00 NNPP
ODIN
Andrea Paez Galice
Ebre
F R PT Estat
0 1 5,00 Finalit.
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
F R PT Estat
2 0 100,00 Elim.
SHYLO
Laia Malet Gene
La Daga
F R PT Estat
3 1 20,00 Finalit.
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
F R PT Estat
1 2 100,00 Elim.
ZAYA
Ana Teresa Janzen
Baix Llobregat
F R PT Estat
2 0 10,00 Finalit.

Mini

Tipus A Balancí / Longitud: 145,00m / TRM: 53,70s Tipus B Slalom / Longitud: 145,00m / TRM: 51,79s
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 3 100,00 0 1 100,00
DOBBY
Miguel Angel Carrasco Martinez
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 0 0 100,00 0 1 5,00
NYX
Miquel Gilabert Cairol
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
100,00 0 1 100,00 0 0 0,00
PUÇA
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 2 100,00
WILLY
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 1 100,00
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
100,00 0 1 100,00 0 0 0,00

Midi

Tipus A Balancí / Longitud: 145,00m / TRM: 53,70s Tipus B Slalom / Longitud: 145,00m / TRM: 51,79s
CUE
Carolina Cuadros Andreu
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
0,00 0 0 0,00 0 0 0,00
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 1 0 5,00 1 0 100,00
JOTA
Jose Antonio Almodovar Paz
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
100,00 0 0 0,00 3 3 100,00
ORA
Ana Chiquillo Llaurado
L'Almozara
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
115,00 1 1 100,00 1 2 15,00
PEDRI
Alejandro Olivera Gamero
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 2 1 100,00 2 1 100,00
SYRAH
Soledad Soler Selles
Seven
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00

Intermèdia

Tipus A Balancí / Longitud: 145,00m / TRM: 51,79s Tipus B Slalom / Longitud: 145,00m / TRM: 50,00s
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
115,00 0 1 100,00 3 0 15,00
FOSCA
Julia Moreno Pozo (J)
Ebre
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
115,00 1 0 100,00 1 2 15,00
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
100,00 1 2 100,00 0 0 0,00
JARI
Alberto Bujan Santos
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
115,00 3 0 15,00 1 1 100,00
SANDY
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
100,00 0 1 100,00 0 0 0,00
SHIA
Yolanda Sousa Gonzalez
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
115,00 1 2 15,00 2 2 100,00
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
20,00 1 1 10,00 1 1 10,00
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 2 0 10,00 1 1 100,00
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
115,00 1 0 100,00 2 1 15,00

Gran

Tipus A Balancí / Longitud: 145,00m / TRM: 51,79s Tipus B Slalom / Longitud: 145,00m / TRM: 50,00s
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
115,00 1 1 100,00 2 1 15,00
FLOKI
Silvia Igualada García
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 2 1 100,00 2 0 100,00
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
0,00 0 0 0,00 0 0 0,00
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
20,00 1 0 5,00 2 1 15,00
MAMBO
John Paul Silva Poveda
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
115,00 1 0 100,00 3 0 15,00
MASH
Allexandra Tremols i Bruns
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
100,00 1 3 100,00 0 0 0,00
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 1 2 100,00
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
5,00 0 0 0,00 1 0 5,00
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
400,00 0 0 200,00 0 0 200,00
ODIN
Andrea Paez Galice
Ebre
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
10,00 1 0 5,00 0 1 5,00
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 2 0 10,00 2 0 100,00
SHYLO
Laia Malet Gene
La Daga
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
30,00 1 1 10,00 3 1 20,00
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 2 100,00 0 0 100,00
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
115,00 3 0 15,00 1 2 100,00
ZAYA
Ana Teresa Janzen
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 0 0 100,00 2 0 10,00
Classificació Club Punts
1 Badalona 0
1 Baix Llobregat 0
1 Can Roja 0
1 Cànic 0
1 Ciutat Comtal 0
1 Connecting 0
1 Ebre 0
1 Girona 0
1 L'Almozara 0
1 La Daga 0
1 Les Fonts 0
1 Maresme 0
1 Neo 0
1 Osona 0
1 Santa Quitèria 0
1 Seven 0
1 Tàrrega 0
1 Vallès 0
Tipus A Balancí / Longitud: 145,00m / TRM: 53,70s Tipus B Slalom / Longitud: 145,00m / TRM: 51,79s
1
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 3 100,00 0,00 0 1 100,00
1
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
31,76 115,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 1 1 100,00 31,76 4,57 2 1 15,00
1
CUE
Carolina Cuadros Andreu
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
64,65 0,00 EXC 0 0 0 0 31,48 4,61 0 0 0,00 33,17 4,37 0 0 0,00
1
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
38,56 115,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 1 100,00 38,56 3,76 3 0 15,00
2
DOBBY
Miguel Angel Carrasco Martinez
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
38,72 105,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 38,72 3,74 0 1 5,00
2
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
26,31 105,00 N.C. 0 0 0 0 26,31 5,51 1 0 5,00 0,00 1 0 100,00
2
FLOKI
Silvia Igualada García
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 2 1 100,00 0,00 2 0 100,00
2
FOSCA
Julia Moreno Pozo (J)
Ebre
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
32,91 115,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 1 0 100,00 32,91 4,41 1 2 15,00
3
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
31,72 100,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 1 2 100,00 31,72 4,57 0 0 0,00
3
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
48,77 0,00 EXC 0 0 0 0 24,69 5,87 0 0 0,00 24,08 6,02 0 0 0,00
4
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
62,57 20,00 BO 0 0 0 0 31,77 4,56 1 0 5,00 30,80 4,71 2 1 15,00
4
JARI
Alberto Bujan Santos
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
24,44 115,00 N.C. 0 0 0 0 24,44 5,93 3 0 15,00 0,00 1 1 100,00
3
JOTA
Jose Antonio Almodovar Paz
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
33,20 100,00 N.C. 0 0 0 0 33,20 4,37 0 0 0,00 0,00 3 3 100,00
5
MAMBO
John Paul Silva Poveda
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
32,48 115,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 1 0 100,00 32,48 4,46 3 0 15,00
6
MASH
Allexandra Tremols i Bruns
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
28,71 100,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 1 3 100,00 28,71 5,05 0 0 0,00
7
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 1 2 100,00
8
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
55,37 5,00 EXC 0 0 0 0 28,74 5,05 0 0 0,00 26,63 5,44 1 0 5,00
9
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00
3
NYX
Miquel Gilabert Cairol
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
23,34 100,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 1 100,00 23,34 6,21 0 0 0,00
10
ODIN
Andrea Paez Galice
Ebre
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
70,07 10,00 M.B. 0 0 0 0 33,31 4,35 1 0 5,00 36,76 3,94 0 1 5,00
4
ORA
Ana Chiquillo Llaurado
L'Almozara
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
35,08 115,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 1 1 100,00 35,08 4,13 1 2 15,00
5
PEDRI
Alejandro Olivera Gamero
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 2 1 100,00 0,00 2 1 100,00
4
PUÇA
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 56,66 0 2 100,00
11
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
27,23 110,00 N.C. 0 0 0 0 27,23 5,33 2 0 10,00 0,00 2 0 100,00
5
SANDY
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
26,02 100,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 1 100,00 26,02 5,57 0 0 0,00
6
SHIA
Yolanda Sousa Gonzalez
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
40,92 115,00 N.C. 0 0 0 0 40,92 3,54 1 2 15,00 57,03 2 2 100,00
12
SHYLO
Laia Malet Gene
La Daga
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
73,90 30,00 N.C. 0 0 0 0 33,62 4,31 1 1 10,00 40,28 3,60 3 1 20,00
7
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
69,05 20,00 BO 0 0 0 0 35,11 4,13 1 1 10,00 33,94 4,27 1 1 10,00
8
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
34,22 110,00 N.C. 0 0 0 0 34,22 4,24 2 0 10,00 0,00 1 1 100,00
6
SYRAH
Soledad Soler Selles
Seven
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
9
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
39,97 115,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 1 0 100,00 39,97 3,63 2 1 15,00
13
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 2 100,00 0,00 0 0 100,00
14
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
30,44 115,00 N.C. 0 0 0 0 30,44 4,76 3 0 15,00 0,00 1 2 100,00
5
WILLY
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 1 100,00
6
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
40,44 100,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 1 100,00 40,44 3,59 0 0 0,00
15
ZAYA
Ana Teresa Janzen
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
34,23 110,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 34,23 4,24 2 0 10,00
Amb el suport de:
Logo Generalitat Logo Esportcat Logo Unió Federacions Esportives Catalunya

© 2024 Copyright Federació Catalana d'Agility