Prova 15

Iniciació

Toy

1
PUÇA
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
2
WILLY
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona

Mini

1
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona
2
BALOO
Mónica Font Font
Badalona

Midi

1
CUE
Carolina Cuadros Andreu
Badalona
2
JOTA
Jose Antonio Almodovar Paz
Baix Llobregat
3
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès
4
PEDRI
Alejandro Olivera Gamero
Santa Quitèria
5
SYRAH
Soledad Soler Selles
Seven
6
ROSMY
Anna Carranza Rabat
L'Almozara

Intermèdia

1
TUC
Gemma Domenech Salvans (J)
Ciutat Comtal
2
RINGO
Celia Sixto Castro (J)
Badalona
3
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
4
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
5
LIA
Eduardo Martin Garcia
Baix Llobregat
6
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting
7
SANDY
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
8
SHIA
Yolanda Sousa Gonzalez
Badalona
9
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting

Gran

1
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
2
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
3
MAC
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
4
ZAYA
Ana Teresa Janzen
Baix Llobregat
5
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
6
SHYLO
Laia Malet Gene
La Daga
7
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
8
ODIN
Andrea Paez Galice
Ebre
9
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
10
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
11
MASH
Allexandra Tremols i Bruns
Connecting
12
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting
13
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
14
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
15
ASTRA URSUSKAI
Didac Torres Gimenez
Tàrrega
16
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
17
LEIA
Aurelia Pascual Bruset
Cànic
18
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
19
MAMBO
John Paul Silva Poveda
Badalona
20
FLOKI
Silvia Igualada García
Baix Llobregat

Toy

1
PUÇA
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
2
WILLY
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona

Mini

1
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona
2
BALOO
Mónica Font Font
Badalona

Midi

1
CUE
Carolina Cuadros Andreu
Badalona
2
JOTA
Jose Antonio Almodovar Paz
Baix Llobregat
3
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès
4
PEDRI
Alejandro Olivera Gamero
Santa Quitèria
5
SYRAH
Soledad Soler Selles
Seven
6
ROSMY
Anna Carranza Rabat
L'Almozara

Intermèdia

1
TUC
Gemma Domenech Salvans (J)
Ciutat Comtal
2
RINGO
Celia Sixto Castro (J)
Badalona
3
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
4
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
5
LIA
Eduardo Martin Garcia
Baix Llobregat
6
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting
7
SANDY
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
8
SHIA
Yolanda Sousa Gonzalez
Badalona
9
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting

Gran

1
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
2
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
3
MAC
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
4
ZAYA
Ana Teresa Janzen
Baix Llobregat
5
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
6
SHYLO
Laia Malet Gene
La Daga
7
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
8
ODIN
Andrea Paez Galice
Ebre
9
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
10
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
11
MASH
Allexandra Tremols i Bruns
Connecting
12
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting
13
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
14
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
15
ASTRA URSUSKAI
Didac Torres Gimenez
Tàrrega
16
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
17
LEIA
Aurelia Pascual Bruset
Cànic
18
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
19
MAMBO
John Paul Silva Poveda
Badalona
20
FLOKI
Silvia Igualada García
Baix Llobregat

Mini

Longitud: 161,00m / TRM: 64,40s
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
F R PT Estat
0 1 100,00 Elim.
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
PUÇA
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
WILLY
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.

Midi

Longitud: 161,00m / TRM: 64,40s
CUE
Carolina Cuadros Andreu
Badalona
F R PT Estat
0 1 100,00 Elim.
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès
F R PT Estat
2 1 100,00 Elim.
JOTA
Jose Antonio Almodovar Paz
Baix Llobregat
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
PEDRI
Alejandro Olivera Gamero
Santa Quitèria
F R PT Estat
2 1 100,00 Elim.
ROSMY
Anna Carranza Rabat
L'Almozara
F R PT Estat
2 0 10,00 Finalit.
SYRAH
Soledad Soler Selles
Seven
F R PT Estat
0 2 100,00 Elim.

Intermèdia

Longitud: 161,00m / TRM: 57,50s
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
F R PT Estat
2 2 100,00 Elim.
LIA
Eduardo Martin Garcia
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 2 100,00 Elim.
RINGO
Celia Sixto Castro (J)
Badalona
F R PT Estat
1 0 100,00 Elim.
SANDY
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
SHIA
Yolanda Sousa Gonzalez
Badalona
F R PT Estat
4 1 25,00 Finalit.
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.
TUC
Gemma Domenech Salvans (J)
Ciutat Comtal
F R PT Estat
1 2 100,00 Elim.

Gran

Longitud: 161,00m / TRM: 57,50s
ASTRA URSUSKAI
Didac Torres Gimenez
Tàrrega
F R PT Estat
2 0 100,00 Elim.
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
F R PT Estat
1 0 100,00 Elim.
FLOKI
Silvia Igualada García
Baix Llobregat
F R PT Estat
1 0 100,00 Elim.
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
F R PT Estat
2 2 20,00 Finalit.
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
LEIA
Aurelia Pascual Bruset
Cànic
F R PT Estat
0 1 5,00 Finalit.
MAC
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
F R PT Estat
0 1 100,00 Elim.
MAMBO
John Paul Silva Poveda
Badalona
F R PT Estat
4 1 100,00 Elim.
MASH
Allexandra Tremols i Bruns
Connecting
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
ODIN
Andrea Paez Galice
Ebre
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
SHYLO
Laia Malet Gene
La Daga
F R PT Estat
1 0 100,00 Elim.
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
F R PT Estat
2 0 10,00 Finalit.
ZAYA
Ana Teresa Janzen
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 200,00 NNPP

Mini

Longitud: 162,00m / TRM: 64,80s
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
PUÇA
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
WILLY
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
F R PT Estat
0 2 100,00 Elim.

Midi

Longitud: 162,00m / TRM: 64,80s
CUE
Carolina Cuadros Andreu
Badalona
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès
F R PT Estat
1 0 100,00 Elim.
JOTA
Jose Antonio Almodovar Paz
Baix Llobregat
F R PT Estat
3 2 100,00 Elim.
PEDRI
Alejandro Olivera Gamero
Santa Quitèria
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
ROSMY
Anna Carranza Rabat
L'Almozara
F R PT Estat
1 2 100,00 Elim.
SYRAH
Soledad Soler Selles
Seven
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.

Intermèdia

Longitud: 162,00m / TRM: 57,86s
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
F R PT Estat
1 1 100,00 Elim.
LIA
Eduardo Martin Garcia
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
RINGO
Celia Sixto Castro (J)
Badalona
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
SANDY
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
F R PT Estat
0 2 100,00 Elim.
SHIA
Yolanda Sousa Gonzalez
Badalona
F R PT Estat
0 2 100,00 Elim.
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
F R PT Estat
0 1 5,00 Finalit.
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
F R PT Estat
1 2 100,00 Elim.
TUC
Gemma Domenech Salvans (J)
Ciutat Comtal
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.

Gran

Longitud: 162,00m / TRM: 57,86s
ASTRA URSUSKAI
Didac Torres Gimenez
Tàrrega
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
F R PT Estat
1 0 100,00 Elim.
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
F R PT Estat
2 1 15,00 Finalit.
FLOKI
Silvia Igualada García
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
LEIA
Aurelia Pascual Bruset
Cànic
F R PT Estat
0 1 100,00 Elim.
MAC
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
F R PT Estat
0 1 100,00 Elim.
MAMBO
John Paul Silva Poveda
Badalona
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
MASH
Allexandra Tremols i Bruns
Connecting
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
F R PT Estat
1 1 100,00 Elim.
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 1 100,00 Elim.
ODIN
Andrea Paez Galice
Ebre
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
F R PT Estat
0 2 100,00 Elim.
SHYLO
Laia Malet Gene
La Daga
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting
F R PT Estat
1 0 100,00 Elim.
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
F R PT Estat
1 0 100,00 Elim.
ZAYA
Ana Teresa Janzen
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 200,00 NNPP

Mini

Tipus A Balancí / Longitud: 161,00m / TRM: 64,40s Tipus B Slalom / Longitud: 162,00m / TRM: 64,80s
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 1 100,00 0 0 100,00
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00
PUÇA
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00
WILLY
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 2 100,00

Midi

Tipus A Balancí / Longitud: 161,00m / TRM: 64,40s Tipus B Slalom / Longitud: 162,00m / TRM: 64,80s
CUE
Carolina Cuadros Andreu
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 1 100,00 0 0 100,00
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 2 1 100,00 1 0 100,00
JOTA
Jose Antonio Almodovar Paz
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 1 0 5,00 3 2 100,00
PEDRI
Alejandro Olivera Gamero
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 2 1 100,00 0 0 100,00
ROSMY
Anna Carranza Rabat
L'Almozara
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 2 0 10,00 1 2 100,00
SYRAH
Soledad Soler Selles
Seven
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 2 100,00 0 0 100,00

Intermèdia

Tipus A Balancí / Longitud: 161,00m / TRM: 57,50s Tipus B Slalom / Longitud: 162,00m / TRM: 57,86s
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 2 2 100,00 1 1 100,00
LIA
Eduardo Martin Garcia
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 2 100,00 0 0 100,00
RINGO
Celia Sixto Castro (J)
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 1 0 100,00 0 0 100,00
SANDY
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
100,00 0 0 0,00 0 2 100,00
SHIA
Yolanda Sousa Gonzalez
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
125,00 4 1 25,00 0 2 100,00
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
15,00 1 1 10,00 0 1 5,00
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 1 0 5,00 0 0 100,00
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 1 1 10,00 1 2 100,00
TUC
Gemma Domenech Salvans (J)
Ciutat Comtal
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 1 2 100,00 0 0 100,00

Gran

Tipus A Balancí / Longitud: 161,00m / TRM: 57,50s Tipus B Slalom / Longitud: 162,00m / TRM: 57,86s
ASTRA URSUSKAI
Didac Torres Gimenez
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 2 0 100,00 0 0 100,00
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 1 0 5,00 1 0 100,00
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
115,00 1 0 100,00 2 1 15,00
FLOKI
Silvia Igualada García
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 1 0 100,00 0 0 100,00
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
5,00 0 0 0,00 1 0 5,00
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
120,00 2 2 20,00 0 0 100,00
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00
LEIA
Aurelia Pascual Bruset
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 0 1 5,00 0 1 100,00
MAC
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 1 100,00 0 1 100,00
MAMBO
John Paul Silva Poveda
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 4 1 100,00 0 0 100,00
MASH
Allexandra Tremols i Bruns
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 1 1 10,00 1 1 100,00
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 1 1 10,00 0 0 100,00
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 1 0 5,00 0 1 100,00
ODIN
Andrea Paez Galice
Ebre
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 1 0 5,00 0 0 100,00
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
100,00 0 0 0,00 0 2 100,00
SHYLO
Laia Malet Gene
La Daga
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 1 0 100,00 1 1 10,00
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 1 0 100,00
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 2 0 10,00 1 0 100,00
ZAYA
Ana Teresa Janzen
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
400,00 0 0 200,00 0 0 200,00
Classificació Club Punts
1 Badalona 0
1 Baix Llobregat 0
1 Can Roja 0
1 Cànic 0
1 Ciutat Comtal 0
1 Connecting 0
1 Ebre 0
1 Girona 0
1 L'Almozara 0
1 La Daga 0
1 Les Fonts 0
1 Maresme 0
1 Neo 0
1 Osona 0
1 Santa Quitèria 0
1 Seven 0
1 Tàrrega 0
1 Vallès 0
Tipus A Balancí / Longitud: 161,00m / TRM: 64,40s Tipus B Slalom / Longitud: 162,00m / TRM: 64,80s
1
ASTRA URSUSKAI
Didac Torres Gimenez
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 2 0 100,00 0,00 0 0 100,00
1
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 1 100,00 0,00 0 0 100,00
2
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
28,77 105,00 N.C. 0 0 0 0 28,77 5,60 1 0 5,00 0,00 1 0 100,00
3
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
34,65 115,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 1 0 100,00 34,65 4,68 2 1 15,00
1
CUE
Carolina Cuadros Andreu
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 1 100,00 0,00 0 0 100,00
1
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 2 2 100,00 0,00 1 1 100,00
2
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 2 1 100,00 0,00 1 0 100,00
4
FLOKI
Silvia Igualada García
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 1 0 100,00 0,00 0 0 100,00
5
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
52,61 5,00 EXC 0 0 0 0 25,97 6,20 0 0 0,00 26,64 6,08 1 0 5,00
6
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
39,26 120,00 N.C. 0 0 0 0 39,26 4,10 2 2 20,00 0,00 0 0 100,00
7
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
3
JOTA
Jose Antonio Almodovar Paz
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
34,62 105,00 N.C. 0 0 0 0 34,62 4,65 1 0 5,00 0,00 3 2 100,00
8
LEIA
Aurelia Pascual Bruset
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
43,41 105,00 N.C. 0 0 0 0 43,41 3,71 0 1 5,00 0,00 0 1 100,00
2
LIA
Eduardo Martin Garcia
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 2 100,00 0,00 0 0 100,00
2
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
9
MAC
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 1 100,00 0,00 0 1 100,00
10
MAMBO
John Paul Silva Poveda
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 4 1 100,00 0,00 0 0 100,00
11
MASH
Allexandra Tremols i Bruns
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
12
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
30,64 110,00 N.C. 0 0 0 0 30,64 5,25 1 1 10,00 0,00 1 1 100,00
13
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
33,23 110,00 N.C. 0 0 0 0 33,23 4,85 1 1 10,00 0,00 0 0 100,00
14
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
33,76 105,00 N.C. 0 0 0 0 33,76 4,77 1 0 5,00 0,00 0 1 100,00
15
ODIN
Andrea Paez Galice
Ebre
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
34,33 105,00 N.C. 0 0 0 0 34,33 4,69 1 0 5,00 0,00 0 0 100,00
4
PEDRI
Alejandro Olivera Gamero
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 2 1 100,00 0,00 0 0 100,00
3
PUÇA
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
3
RINGO
Celia Sixto Castro (J)
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 1 0 100,00 0,00 0 0 100,00
16
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
28,13 100,00 N.C. 0 0 0 0 28,13 5,72 0 0 0,00 0,00 0 2 100,00
5
ROSMY
Anna Carranza Rabat
L'Almozara
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
33,76 110,00 N.C. 0 0 0 0 33,76 4,77 2 0 10,00 0,00 1 2 100,00
4
SANDY
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
27,15 100,00 N.C. 0 0 0 0 27,15 5,93 0 0 0,00 0,00 0 2 100,00
5
SHIA
Yolanda Sousa Gonzalez
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
43,49 125,00 N.C. 0 0 0 0 43,49 3,70 4 1 25,00 0,00 0 2 100,00
17
SHYLO
Laia Malet Gene
La Daga
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
37,26 110,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 1 0 100,00 37,26 4,35 1 1 10,00
6
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
77,59 15,00 M.B. 0 0 0 0 33,76 4,77 1 1 10,00 43,83 3,70 0 1 5,00
7
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
34,45 105,00 N.C. 0 0 0 0 34,45 4,67 1 0 5,00 0,00 0 0 100,00
6
SYRAH
Soledad Soler Selles
Seven
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 2 100,00 0,00 0 0 100,00
8
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
34,11 110,00 N.C. 0 0 0 0 34,11 4,72 1 1 10,00 0,00 1 2 100,00
18
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 1 0 100,00
9
TUC
Gemma Domenech Salvans (J)
Ciutat Comtal
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 1 2 100,00 0,00 0 0 100,00
19
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
29,36 110,00 N.C. 0 0 0 0 29,36 5,48 2 0 10,00 0,00 1 0 100,00
4
WILLY
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 2 100,00
20
ZAYA
Ana Teresa Janzen
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00
Amb el suport de:
Logo Generalitat Logo Esportcat Logo Unió Federacions Esportives Catalunya

© 2024 Copyright Federació Catalana d'Agility