Prova 14

Iniciació

Toy

1
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja
2
DOBBY
Miguel Angel Carrasco Martinez
Tàrrega

Mini

1
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
2
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona

Midi

Gos en pista
1
SYRAH
Soledad Soler Selles
Seven
2
JOTA
Jose Antonio Almodovar Paz
Baix Llobregat
3
PEDRI
Alejandro Olivera Gamero
Santa Quitèria
4
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès

Intermèdia

1
TUC
Gemma Domenech Salvans (J)
Ciutat Comtal
2
SANDY
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
3
FOSCA
Julia Moreno Pozo (J)
Ebre
4
LIA
Eduardo Martin Garcia
Baix Llobregat
5
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts

Gran

1
AKUMA
Roser Pallas Batalla
Neo
2
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
3
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
4
MAC
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
5
SHYLO
Laia Malet Gene
La Daga
6
ASTRA URSUSKAI
Didac Torres Gimenez
Tàrrega
7
ODIN
Andrea Paez Galice
Ebre
8
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
9
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
10
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
11
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
12
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
13
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
14
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
15
KAIRA
Gemma Sáyez Mariné
Ebre
16
ALPHA URSUSKAI
Maria del Mar Herrero Puncernau
Tàrrega

Toy

1
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja
2
DOBBY
Miguel Angel Carrasco Martinez
Tàrrega

Mini

1
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
2
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona

Midi

1
SYRAH
Soledad Soler Selles
Seven
2
JOTA
Jose Antonio Almodovar Paz
Baix Llobregat
3
PEDRI
Alejandro Olivera Gamero
Santa Quitèria
4
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès

Intermèdia

1
TUC
Gemma Domenech Salvans (J)
Ciutat Comtal
2
SANDY
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
3
FOSCA
Julia Moreno Pozo (J)
Ebre
4
LIA
Eduardo Martin Garcia
Baix Llobregat
5
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts

Gran

1
AKUMA
Roser Pallas Batalla
Neo
2
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
3
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
4
MAC
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
5
SHYLO
Laia Malet Gene
La Daga
6
ASTRA URSUSKAI
Didac Torres Gimenez
Tàrrega
7
ODIN
Andrea Paez Galice
Ebre
8
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
9
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
10
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
11
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
12
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
13
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
14
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
15
KAIRA
Gemma Sáyez Mariné
Ebre
16
ALPHA URSUSKAI
Maria del Mar Herrero Puncernau
Tàrrega

Mini

Longitud: 145,00m / TRM: 54,92s
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
DOBBY
Miguel Angel Carrasco Martinez
Tàrrega
F R PT Estat
1 2 100,00 Elim.
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.

Midi

Longitud: 145,00m / TRM: 54,92s
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
JOTA
Jose Antonio Almodovar Paz
Baix Llobregat
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
PEDRI
Alejandro Olivera Gamero
Santa Quitèria
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.

Intermèdia

Longitud: 145,00m / TRM: 53,90s
FOSCA
Julia Moreno Pozo (J)
Ebre
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
LIA
Eduardo Martin Garcia
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
SANDY
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
TUC
Gemma Domenech Salvans (J)
Ciutat Comtal
F R PT Estat
0 0 200,00 NNPP

Gran

Longitud: 145,00m / TRM: 53,90s
AKUMA
Roser Pallas Batalla
Neo
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
ALPHA URSUSKAI
Maria del Mar Herrero Puncernau
Tàrrega
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
ASTRA URSUSKAI
Didac Torres Gimenez
Tàrrega
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
F R PT Estat
2 1 15,00 Finalit.
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
KAIRA
Gemma Sáyez Mariné
Ebre
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
MAC
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
ODIN
Andrea Paez Galice
Ebre
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
F R PT Estat
0 0 200,00 NNPP
SHYLO
Laia Malet Gene
La Daga
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.

Mini

Longitud: 145,00m / TRM: 54,92s
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
DOBBY
Miguel Angel Carrasco Martinez
Tàrrega
F R PT Estat
1 2 100,00 Elim.
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.

Midi

Longitud: 145,00m / TRM: 54,92s
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès
F R PT Estat
3 0 15,00 Finalit.
JOTA
Jose Antonio Almodovar Paz
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 1 5,00 Finalit.
PEDRI
Alejandro Olivera Gamero
Santa Quitèria
F R PT Estat
2 1 15,00 Finalit.
SYRAH
Soledad Soler Selles
Seven
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.

Intermèdia

Longitud: 145,00m / TRM: 53,90s
FOSCA
Julia Moreno Pozo (J)
Ebre
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
LIA
Eduardo Martin Garcia
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
SANDY
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
F R PT Estat
2 1 15,00 Finalit.
TUC
Gemma Domenech Salvans (J)
Ciutat Comtal
F R PT Estat
0 0 200,00 NNPP

Gran

Longitud: 145,00m / TRM: 53,90s
AKUMA
Roser Pallas Batalla
Neo
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
ALPHA URSUSKAI
Maria del Mar Herrero Puncernau
Tàrrega
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.
ASTRA URSUSKAI
Didac Torres Gimenez
Tàrrega
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
KAIRA
Gemma Sáyez Mariné
Ebre
F R PT Estat
3 0 15,00 Finalit.
MAC
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
F R PT Estat
2 1 15,00 Finalit.
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
F R PT Estat
2 2 20,00 Finalit.
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
ODIN
Andrea Paez Galice
Ebre
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
F R PT Estat
0 0 200,00 NNPP
SHYLO
Laia Malet Gene
La Daga
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.

Mini

Tipus A Balancí / Longitud: 145,00m / TRM: 54,92s Tipus B Slalom / Longitud: 145,00m / TRM: 54,92s
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00
DOBBY
Miguel Angel Carrasco Martinez
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 1 2 100,00 1 2 100,00
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
100,00 0 0 0,00 0 0 100,00

Midi

Tipus A Balancí / Longitud: 145,00m / TRM: 54,92s Tipus B Slalom / Longitud: 145,00m / TRM: 54,92s
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
115,00 0 0 100,00 3 0 15,00
JOTA
Jose Antonio Almodovar Paz
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
10,00 1 0 5,00 0 1 5,00
PEDRI
Alejandro Olivera Gamero
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
20,00 1 0 5,00 2 1 15,00
SYRAH
Soledad Soler Selles
Seven
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
300,00 0 0 200,00 0 0 100,00

Intermèdia

Tipus A Balancí / Longitud: 145,00m / TRM: 53,90s Tipus B Slalom / Longitud: 145,00m / TRM: 53,90s
FOSCA
Julia Moreno Pozo (J)
Ebre
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00
LIA
Eduardo Martin Garcia
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00
SANDY
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
115,00 0 0 100,00 2 1 15,00
TUC
Gemma Domenech Salvans (J)
Ciutat Comtal
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
400,00 0 0 200,00 0 0 200,00

Gran

Tipus A Balancí / Longitud: 145,00m / TRM: 53,90s Tipus B Slalom / Longitud: 145,00m / TRM: 53,90s
AKUMA
Roser Pallas Batalla
Neo
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
5,00 0 0 0,00 1 0 5,00
ALPHA URSUSKAI
Maria del Mar Herrero Puncernau
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 0 0 100,00 1 1 10,00
ASTRA URSUSKAI
Didac Torres Gimenez
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 0 0 100,00 1 0 5,00
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 1 0 5,00 0 0 100,00
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
15,00 2 1 15,00 0 0 0,00
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00
KAIRA
Gemma Sáyez Mariné
Ebre
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
15,00 0 0 0,00 3 0 15,00
MAC
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
20,00 1 0 5,00 2 1 15,00
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
30,00 1 1 10,00 2 2 20,00
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
5,00 0 0 0,00 1 0 5,00
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00
ODIN
Andrea Paez Galice
Ebre
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
15,00 1 0 5,00 1 1 10,00
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
400,00 0 0 200,00 0 0 200,00
SHYLO
Laia Malet Gene
La Daga
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
100,00 0 0 0,00 0 0 100,00
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 1 1 10,00 0 0 100,00
Classificació Club Punts
1 Badalona 0
1 Baix Llobregat 0
1 Can Roja 0
1 Cànic 0
1 Ciutat Comtal 0
1 Connecting 0
1 Ebre 0
1 Girona 0
1 L'Almozara 0
1 La Daga 0
1 Les Fonts 0
1 Maresme 0
1 Neo 0
1 Osona 0
1 Santa Quitèria 0
1 Seven 0
1 Tàrrega 0
1 Vallès 0
Tipus A Balancí / Longitud: 145,00m / TRM: 54,92s Tipus B Slalom / Longitud: 145,00m / TRM: 54,92s
1
AKUMA
Roser Pallas Batalla
Neo
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
69,43 5,00 EXC 0 0 0 0 31,64 4,58 0 0 0,00 37,79 3,84 1 0 5,00
2
ALPHA URSUSKAI
Maria del Mar Herrero Puncernau
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
42,28 110,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 42,28 3,43 1 1 10,00
3
ASTRA URSUSKAI
Didac Torres Gimenez
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
26,98 105,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 26,98 5,37 1 0 5,00
1
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
4
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
25,70 105,00 N.C. 0 0 0 0 25,70 5,64 1 0 5,00 0,00 0 0 100,00
2
DOBBY
Miguel Angel Carrasco Martinez
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 78,43 1 2 100,00 83,25 1 2 100,00
1
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
37,06 115,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 37,06 3,91 3 0 15,00
1
FOSCA
Julia Moreno Pozo (J)
Ebre
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
2
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
5
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
6
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
56,01 15,00 M.B. 0 0 0 0 29,38 4,94 2 1 15,00 26,63 5,44 0 0 0,00
7
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
2
JOTA
Jose Antonio Almodovar Paz
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
69,01 10,00 M.B. 0 0 0 0 32,92 4,40 1 0 5,00 36,09 4,02 0 1 5,00
8
KAIRA
Gemma Sáyez Mariné
Ebre
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
63,05 15,00 M.B. 0 0 0 0 26,35 5,50 0 0 0,00 36,70 3,95 3 0 15,00
3
LIA
Eduardo Martin Garcia
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
3
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
9
MAC
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
72,09 20,00 BO 0 0 0 0 31,51 4,60 1 0 5,00 40,58 3,57 2 1 15,00
10
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
78,93 30,00 N.C. 0 0 0 0 27,32 5,31 1 1 10,00 51,61 2,81 2 2 20,00
11
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
49,98 5,00 EXC 0 0 0 0 25,68 5,65 0 0 0,00 24,30 5,97 1 0 5,00
12
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
13
ODIN
Andrea Paez Galice
Ebre
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
80,59 15,00 M.B. 0 0 0 0 32,71 4,43 1 0 5,00 47,88 3,03 1 1 10,00
3
PEDRI
Alejandro Olivera Gamero
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
66,12 20,00 BO 0 0 0 0 27,06 5,36 1 0 5,00 39,06 3,71 2 1 15,00
14
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00
4
SANDY
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
34,77 115,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 34,77 4,17 2 1 15,00
15
SHYLO
Laia Malet Gene
La Daga
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
30,71 100,00 N.C. 0 0 0 0 30,71 4,72 0 0 0,00 0,00 0 0 100,00
4
SYRAH
Soledad Soler Selles
Seven
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 100,00
5
TUC
Gemma Domenech Salvans (J)
Ciutat Comtal
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00
16
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
33,34 110,00 N.C. 0 0 0 0 33,34 4,35 1 1 10,00 0,00 0 0 100,00
4
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
35,12 100,00 N.C. 0 0 0 0 35,12 4,13 0 0 0,00 0,00 0 0 100,00
Amb el suport de:
Logo Generalitat Logo Esportcat Logo Unió Federacions Esportives Catalunya

© 2024 Copyright Federació Catalana d'Agility