Prova 13

Iniciació

Toy

No hi ha participants

Mini

1
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona
2
SKY
Sergio Zarzuello Martinez
Santa Quitèria
3
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
4
NYX
Miquel Gilabert Cairol
Baix Llobregat

Midi

1
ORA
Ana Chiquillo Llaurado
L'Almozara
2
JOTA
Jose Antonio Almodovar Paz
Baix Llobregat
3
SYRAH
Soledad Soler Selles
Seven
4
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès

Intermèdia

1
HELA
Andrea Paez Galice
Ebre
2
XUPINU
Evelyne Celerier
L'Almozara
3
LIA
Eduardo Martin Garcia
Baix Llobregat
4
DRAC
Pol Cid Falco
Connecting
5
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
6
MIA
Ona Soria Fernandez (J)
L'Almozara
7
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
8
TUC
Gemma Domenech Salvans (J)
Ciutat Comtal
9
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting
10
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
11
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
12
SANDY
Eudald Subirana Castañeda
Vallès

Gran

1
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
2
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
3
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
4
SHYLO
Laia Malet Gene
La Daga
5
ASTRA URSUSKAI
Didac Torres Gimenez
Tàrrega
6
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
7
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
8
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
9
MASH
Allexandra Tremols i Bruns
Connecting
10
SAM
Ona Calmet Prat (J)
Santa Quitèria
11
KAIRA
Gemma Sáyez Mariné
Ebre
12
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
13
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting
14
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
15
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
16
ALPHA URSUSKAI
Maria del Mar Herrero Puncernau
Tàrrega
17
ODIN
Andrea Paez Galice
Ebre

Toy

No hi ha participants

Mini

1
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona
2
SKY
Sergio Zarzuello Martinez
Santa Quitèria
3
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
4
NYX
Miquel Gilabert Cairol
Baix Llobregat

Midi

1
ORA
Ana Chiquillo Llaurado
L'Almozara
2
JOTA
Jose Antonio Almodovar Paz
Baix Llobregat
3
SYRAH
Soledad Soler Selles
Seven
4
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès

Intermèdia

1
HELA
Andrea Paez Galice
Ebre
2
XUPINU
Evelyne Celerier
L'Almozara
3
LIA
Eduardo Martin Garcia
Baix Llobregat
4
DRAC
Pol Cid Falco
Connecting
5
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
6
MIA
Ona Soria Fernandez (J)
L'Almozara
7
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
8
TUC
Gemma Domenech Salvans (J)
Ciutat Comtal
9
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting
10
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
11
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
12
SANDY
Eudald Subirana Castañeda
Vallès

Gran

1
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
2
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
3
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
4
SHYLO
Laia Malet Gene
La Daga
5
ASTRA URSUSKAI
Didac Torres Gimenez
Tàrrega
6
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
7
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
8
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
9
MASH
Allexandra Tremols i Bruns
Connecting
10
SAM
Ona Calmet Prat (J)
Santa Quitèria
11
KAIRA
Gemma Sáyez Mariné
Ebre
12
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
13
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting
14
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
15
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
16
ALPHA URSUSKAI
Maria del Mar Herrero Puncernau
Tàrrega
17
ODIN
Andrea Paez Galice
Ebre

Mini

Longitud: 158,00m / TRM: 52,67s
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
NYX
Miquel Gilabert Cairol
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
SKY
Sergio Zarzuello Martinez
Santa Quitèria
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.

Midi

Longitud: 158,00m / TRM: 52,67s
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
JOTA
Jose Antonio Almodovar Paz
Baix Llobregat
F R PT Estat
2 0 10,00 Finalit.
ORA
Ana Chiquillo Llaurado
L'Almozara
F R PT Estat
0 0 200,00 NNPP
SYRAH
Soledad Soler Selles
Seven
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.

Intermèdia

Longitud: 158,00m / TRM: 49,38s
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
DRAC
Pol Cid Falco
Connecting
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
HELA
Andrea Paez Galice
Ebre
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
LIA
Eduardo Martin Garcia
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 1 5,00 Finalit.
MIA
Ona Soria Fernandez (J)
L'Almozara
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
SANDY
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
F R PT Estat
0 1 100,00 Elim.
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting
F R PT Estat
2 1 15,00 Finalit.
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
F R PT Estat
2 1 15,00 Finalit.
TUC
Gemma Domenech Salvans (J)
Ciutat Comtal
F R PT Estat
0 0 200,00 NNPP
XUPINU
Evelyne Celerier
L'Almozara
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.

Gran

Longitud: 158,00m / TRM: 49,38s
ALPHA URSUSKAI
Maria del Mar Herrero Puncernau
Tàrrega
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
ASTRA URSUSKAI
Didac Torres Gimenez
Tàrrega
F R PT Estat
0 1 100,00 Elim.
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
F R PT Estat
2 1 15,00 Finalit.
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
F R PT Estat
1 2 100,00 Elim.
KAIRA
Gemma Sáyez Mariné
Ebre
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
MASH
Allexandra Tremols i Bruns
Connecting
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
F R PT Estat
0 2 10,00 Finalit.
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
F R PT Estat
1 2 100,00 Elim.
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
ODIN
Andrea Paez Galice
Ebre
F R PT Estat
0 2 10,00 Finalit.
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
SAM
Ona Calmet Prat (J)
Santa Quitèria
F R PT Estat
0 0 200,00 NNPP
SHYLO
Laia Malet Gene
La Daga
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting
F R PT Estat
1 2 15,00 Finalit.
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.

Mini

Longitud: 175,00m / TRM: 58,33s
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
F R PT Estat
0 2 10,00 Finalit.
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona
F R PT Estat
0 1 100,00 Elim.
NYX
Miquel Gilabert Cairol
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
SKY
Sergio Zarzuello Martinez
Santa Quitèria
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.

Midi

Longitud: 175,00m / TRM: 58,33s
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès
F R PT Estat
0 2 100,00 Elim.
JOTA
Jose Antonio Almodovar Paz
Baix Llobregat
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
ORA
Ana Chiquillo Llaurado
L'Almozara
F R PT Estat
0 0 200,00 NNPP
SYRAH
Soledad Soler Selles
Seven
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.

Intermèdia

Longitud: 175,00m / TRM: 54,69s
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
F R PT Estat
0 1 100,00 Elim.
DRAC
Pol Cid Falco
Connecting
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
F R PT Estat
0 1 5,00 Finalit.
HELA
Andrea Paez Galice
Ebre
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
LIA
Eduardo Martin Garcia
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
MIA
Ona Soria Fernandez (J)
L'Almozara
F R PT Estat
0 1 5,00 Finalit.
SANDY
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
F R PT Estat
0 1 100,00 Elim.
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
F R PT Estat
1 2 15,00 Finalit.
TUC
Gemma Domenech Salvans (J)
Ciutat Comtal
F R PT Estat
0 0 200,00 NNPP
XUPINU
Evelyne Celerier
L'Almozara
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.

Gran

Longitud: 175,00m / TRM: 54,69s
ALPHA URSUSKAI
Maria del Mar Herrero Puncernau
Tàrrega
F R PT Estat
1 2 100,00 Elim.
ASTRA URSUSKAI
Didac Torres Gimenez
Tàrrega
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
F R PT Estat
0 1 5,00 Finalit.
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
F R PT Estat
0 1 100,00 Elim.
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
F R PT Estat
0 2 10,00 Finalit.
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
KAIRA
Gemma Sáyez Mariné
Ebre
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
MASH
Allexandra Tremols i Bruns
Connecting
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
F R PT Estat
1 1 100,00 Elim.
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
F R PT Estat
3 0 15,00 Finalit.
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
ODIN
Andrea Paez Galice
Ebre
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
SAM
Ona Calmet Prat (J)
Santa Quitèria
F R PT Estat
0 0 200,00 NNPP
SHYLO
Laia Malet Gene
La Daga
F R PT Estat
0 3 100,00 Elim.
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.

Mini

Tipus A Balancí / Longitud: 158,00m / TRM: 52,67s Tipus B Slalom / Longitud: 175,00m / TRM: 58,33s
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 0 0 100,00 0 2 10,00
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 1 100,00
NYX
Miquel Gilabert Cairol
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00
SKY
Sergio Zarzuello Martinez
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
5,00 1 0 5,00 0 0 0,00

Midi

Tipus A Balancí / Longitud: 158,00m / TRM: 52,67s Tipus B Slalom / Longitud: 175,00m / TRM: 58,33s
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 2 100,00
JOTA
Jose Antonio Almodovar Paz
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
15,00 2 0 10,00 1 0 5,00
ORA
Ana Chiquillo Llaurado
L'Almozara
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
400,00 0 0 200,00 0 0 200,00
SYRAH
Soledad Soler Selles
Seven
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00

Intermèdia

Tipus A Balancí / Longitud: 158,00m / TRM: 49,38s Tipus B Slalom / Longitud: 175,00m / TRM: 54,69s
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 1 100,00
DRAC
Pol Cid Falco
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 0 0 100,00 0 1 5,00
HELA
Andrea Paez Galice
Ebre
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
0,00 0 0 0,00 0 0 0,00
LIA
Eduardo Martin Garcia
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
5,00 0 1 5,00 0 0 0,00
MIA
Ona Soria Fernandez (J)
L'Almozara
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
10,00 1 0 5,00 0 1 5,00
SANDY
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
100,00 0 1 100,00 0 0 0,00
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
100,00 0 0 0,00 0 1 100,00
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
15,00 2 1 15,00 0 0 0,00
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
30,00 2 1 15,00 1 2 15,00
TUC
Gemma Domenech Salvans (J)
Ciutat Comtal
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
400,00 0 0 200,00 0 0 200,00
XUPINU
Evelyne Celerier
L'Almozara
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
0,00 0 0 0,00 0 0 0,00

Gran

Tipus A Balancí / Longitud: 158,00m / TRM: 49,38s Tipus B Slalom / Longitud: 175,00m / TRM: 54,69s
ALPHA URSUSKAI
Maria del Mar Herrero Puncernau
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 1 0 5,00 1 2 100,00
ASTRA URSUSKAI
Didac Torres Gimenez
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 0 1 100,00 1 1 10,00
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
10,00 1 0 5,00 0 1 5,00
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 1 100,00
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
25,00 2 1 15,00 0 2 10,00
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 1 2 100,00 0 0 100,00
KAIRA
Gemma Sáyez Mariné
Ebre
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
100,00 0 0 100,00 0 0 0,00
MASH
Allexandra Tremols i Bruns
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 1 1 10,00 0 0 100,00
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 0 2 10,00 1 1 100,00
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
115,00 1 2 100,00 3 0 15,00
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
100,00 0 0 100,00 0 0 0,00
ODIN
Andrea Paez Galice
Ebre
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 0 2 10,00 0 0 100,00
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
100,00 0 0 0,00 0 0 100,00
SAM
Ona Calmet Prat (J)
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
400,00 0 0 200,00 0 0 200,00
SHYLO
Laia Malet Gene
La Daga
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 1 0 5,00 0 3 100,00
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
15,00 1 2 15,00 0 0 0,00
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
10,00 1 0 5,00 1 0 5,00
Classificació Club Punts
1 Badalona 0
1 Baix Llobregat 0
1 Can Roja 0
1 Cànic 0
1 Ciutat Comtal 0
1 Connecting 0
1 Ebre 0
1 Girona 0
1 L'Almozara 0
1 La Daga 0
1 Les Fonts 0
1 Maresme 0
1 Neo 0
1 Osona 0
1 Santa Quitèria 0
1 Seven 0
1 Tàrrega 0
1 Vallès 0
Tipus A Balancí / Longitud: 158,00m / TRM: 52,67s Tipus B Slalom / Longitud: 175,00m / TRM: 58,33s
1
ALPHA URSUSKAI
Maria del Mar Herrero Puncernau
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
27,23 105,00 N.C. 0 0 0 0 27,23 5,80 1 0 5,00 0,00 1 2 100,00
2
ASTRA URSUSKAI
Didac Torres Gimenez
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
39,99 110,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 1 100,00 39,99 4,38 1 1 10,00
1
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
50,78 110,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 50,78 3,45 0 2 10,00
3
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
66,03 10,00 M.B. 0 0 0 0 30,40 5,20 1 0 5,00 35,63 4,91 0 1 5,00
4
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 1 100,00
1
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 1 100,00
2
DRAC
Pol Cid Falco
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
1
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 2 100,00
3
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
47,37 105,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 47,37 3,69 0 1 5,00
5
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
66,77 25,00 BO 0 0 0 0 30,50 5,18 2 1 15,00 36,27 4,82 0 2 10,00
4
HELA
Andrea Paez Galice
Ebre
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
65,67 0,00 EXC 0 0 0 0 33,47 4,72 0 0 0,00 32,20 5,43 0 0 0,00
6
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 60,07 1 2 100,00 77,25 0 0 100,00
2
JOTA
Jose Antonio Almodovar Paz
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
79,88 15,00 M.B. 0 0 0 0 36,54 4,32 2 0 10,00 43,34 4,04 1 0 5,00
7
KAIRA
Gemma Sáyez Mariné
Ebre
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
36,95 100,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 36,95 4,74 0 0 0,00
5
LIA
Eduardo Martin Garcia
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
75,90 5,00 EXC 0 0 0 0 36,04 4,38 0 1 5,00 39,86 4,39 0 0 0,00
2
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 1 100,00
8
MASH
Allexandra Tremols i Bruns
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
39,83 110,00 N.C. 0 0 0 0 39,83 3,97 1 1 10,00 0,00 0 0 100,00
9
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
32,40 110,00 N.C. 0 0 0 0 32,40 4,88 0 2 10,00 0,00 1 1 100,00
6
MIA
Ona Soria Fernandez (J)
L'Almozara
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
71,02 10,00 M.B. 0 0 0 0 29,95 5,28 1 0 5,00 41,07 4,26 0 1 5,00
10
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
34,23 115,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 1 2 100,00 34,23 5,11 3 0 15,00
11
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
40,14 100,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 40,14 4,36 0 0 0,00
3
NYX
Miquel Gilabert Cairol
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
12
ODIN
Andrea Paez Galice
Ebre
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
44,22 110,00 N.C. 0 0 0 0 44,22 3,57 0 2 10,00 0,00 0 0 100,00
3
ORA
Ana Chiquillo Llaurado
L'Almozara
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00
13
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
26,80 100,00 N.C. 0 0 0 0 26,80 5,90 0 0 0,00 0,00 0 0 100,00
14
SAM
Ona Calmet Prat (J)
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00
7
SANDY
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
32,87 100,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 1 100,00 32,87 5,32 0 0 0,00
15
SHYLO
Laia Malet Gene
La Daga
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
29,96 105,00 N.C. 0 0 0 0 29,96 5,27 1 0 5,00 0,00 0 3 100,00
4
SKY
Sergio Zarzuello Martinez
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
66,22 5,00 EXC 0 0 0 0 31,60 5,00 1 0 5,00 34,62 5,05 0 0 0,00
8
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
31,35 100,00 N.C. 0 0 0 0 31,35 5,04 0 0 0,00 0,00 0 1 100,00
9
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
85,52 15,00 M.B. 0 0 0 0 39,35 4,02 2 1 15,00 46,17 3,79 0 0 0,00
4
SYRAH
Soledad Soler Selles
Seven
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
10
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
86,31 30,00 N.C. 0 0 0 0 39,31 4,02 2 1 15,00 47,00 3,72 1 2 15,00
16
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
73,29 15,00 M.B. 0 0 0 0 39,26 4,02 1 2 15,00 34,03 5,14 0 0 0,00
11
TUC
Gemma Domenech Salvans (J)
Ciutat Comtal
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00
17
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
66,71 10,00 M.B. 0 0 0 0 29,39 5,38 1 0 5,00 37,32 4,69 1 0 5,00
12
XUPINU
Evelyne Celerier
L'Almozara
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
53,27 0,00 EXC 0 0 0 0 22,10 7,15 0 0 0,00 31,17 5,61 0 0 0,00
Amb el suport de:
Logo Generalitat Logo Esportcat Logo Unió Federacions Esportives Catalunya

© 2024 Copyright Federació Catalana d'Agility