Prova 12

Iniciació

Toy

1
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja

Mini

1
SKY
Sergio Zarzuello Martinez
Santa Quitèria
2
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona
3
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
4
NYX
Miquel Gilabert Cairol
Baix Llobregat

Midi

1
JOTA
Jose Antonio Almodovar Paz
Baix Llobregat
2
SYRAH
Soledad Soler Selles
Seven
3
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès
4
PEDRI
Alejandro Olivera Gamero
Santa Quitèria

Intermèdia

1
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
2
XUPINU
Evelyne Celerier
L'Almozara
3
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting
4
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
5
DRAC
Pol Cid Falco
Connecting
6
LIA
Eduardo Martin Garcia
Baix Llobregat
7
TUC
Gemma Domenech Salvans (J)
Ciutat Comtal
8
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
9
HELA
Andrea Paez Galice
Ebre
10
FOSCA
Julia Moreno Pozo (J)
Ebre
11
MIA
Ona Soria Fernandez (J)
L'Almozara
12
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
13
SHIA
Yolanda Sousa Gonzalez
Badalona

Gran

1
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting
2
FLOKI
Silvia Igualada García
Baix Llobregat
3
SHYLO
Laia Malet Gene
La Daga
4
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
5
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
6
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
7
ODIN
Andrea Paez Galice
Ebre
8
MASH
Allexandra Tremols i Bruns
Connecting
9
RUNNY
Josep Aznar Ruiz
Badalona
10
AKUMA
Roser Pallas Batalla
Neo
11
ALPHA URSUSKAI
Maria del Mar Herrero Puncernau
Tàrrega
12
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
13
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
14
BRUC
Begoña Isla Iserte
Baix Llobregat
15
MAC
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
16
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
17
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
18
LEIA
Aurelia Pascual Bruset
Cànic
19
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
20
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
21
MAMBO
John Paul Silva Poveda
Badalona
22
SAM
Ona Calmet Prat (J)
Santa Quitèria

Toy

1
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja

Mini

1
SKY
Sergio Zarzuello Martinez
Santa Quitèria
2
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona
3
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
4
NYX
Miquel Gilabert Cairol
Baix Llobregat

Midi

1
JOTA
Jose Antonio Almodovar Paz
Baix Llobregat
2
SYRAH
Soledad Soler Selles
Seven
3
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès
4
PEDRI
Alejandro Olivera Gamero
Santa Quitèria

Intermèdia

1
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
2
XUPINU
Evelyne Celerier
L'Almozara
3
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting
4
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
5
DRAC
Pol Cid Falco
Connecting
6
LIA
Eduardo Martin Garcia
Baix Llobregat
7
TUC
Gemma Domenech Salvans (J)
Ciutat Comtal
8
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
9
HELA
Andrea Paez Galice
Ebre
10
FOSCA
Julia Moreno Pozo (J)
Ebre
11
MIA
Ona Soria Fernandez (J)
L'Almozara
12
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
13
SHIA
Yolanda Sousa Gonzalez
Badalona

Gran

1
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting
2
FLOKI
Silvia Igualada García
Baix Llobregat
3
SHYLO
Laia Malet Gene
La Daga
4
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
5
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
6
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
7
ODIN
Andrea Paez Galice
Ebre
8
MASH
Allexandra Tremols i Bruns
Connecting
9
RUNNY
Josep Aznar Ruiz
Badalona
10
AKUMA
Roser Pallas Batalla
Neo
11
ALPHA URSUSKAI
Maria del Mar Herrero Puncernau
Tàrrega
12
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
13
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
14
BRUC
Begoña Isla Iserte
Baix Llobregat
15
MAC
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
16
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
17
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
18
LEIA
Aurelia Pascual Bruset
Cànic
19
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
20
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
21
MAMBO
John Paul Silva Poveda
Badalona
22
SAM
Ona Calmet Prat (J)
Santa Quitèria

Mini

Longitud: 175,00m / TRM: 62,50s
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
F R PT Estat
0 2 100,00 Elim.
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona
F R PT Estat
0 2 100,00 Elim.
NYX
Miquel Gilabert Cairol
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 1 5,00 Finalit.
SKY
Sergio Zarzuello Martinez
Santa Quitèria
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.

Midi

Longitud: 175,00m / TRM: 62,50s
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
JOTA
Jose Antonio Almodovar Paz
Baix Llobregat
F R PT Estat
1 2 100,00 Elim.
PEDRI
Alejandro Olivera Gamero
Santa Quitèria
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
SYRAH
Soledad Soler Selles
Seven
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.

Intermèdia

Longitud: 175,00m / TRM: 67,31s
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
F R PT Estat
1 0 100,00 Elim.
DRAC
Pol Cid Falco
Connecting
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
FOSCA
Julia Moreno Pozo (J)
Ebre
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.
HELA
Andrea Paez Galice
Ebre
F R PT Estat
0 2 10,00 Finalit.
LIA
Eduardo Martin Garcia
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 3 100,00 Elim.
MIA
Ona Soria Fernandez (J)
L'Almozara
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
SHIA
Yolanda Sousa Gonzalez
Badalona
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
F R PT Estat
0 0 200,00 NNPP
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
F R PT Estat
1 2 15,00 Finalit.
TUC
Gemma Domenech Salvans (J)
Ciutat Comtal
F R PT Estat
0 0 200,00 NNPP
XUPINU
Evelyne Celerier
L'Almozara
F R PT Estat
0 2 100,00 Elim.

Gran

Longitud: 175,00m / TRM: 67,31s
AKUMA
Roser Pallas Batalla
Neo
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
ALPHA URSUSKAI
Maria del Mar Herrero Puncernau
Tàrrega
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
F R PT Estat
0 1 100,00 Elim.
BRUC
Begoña Isla Iserte
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 1 5,00 Finalit.
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
F R PT Estat
1 1 100,00 Elim.
FLOKI
Silvia Igualada García
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
F R PT Estat
0 1 100,00 Elim.
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.
LEIA
Aurelia Pascual Bruset
Cànic
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.
MAC
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
F R PT Estat
0 0 200,00 NNPP
MAMBO
John Paul Silva Poveda
Badalona
F R PT Estat
3 0 15,00 Finalit.
MASH
Allexandra Tremols i Bruns
Connecting
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
F R PT Estat
0 0 200,00 NNPP
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
F R PT Estat
1 1 100,00 Elim.
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
F R PT Estat
3 2 100,00 Elim.
ODIN
Andrea Paez Galice
Ebre
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
F R PT Estat
2 0 100,00 Elim.
RUNNY
Josep Aznar Ruiz
Badalona
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
SAM
Ona Calmet Prat (J)
Santa Quitèria
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
SHYLO
Laia Malet Gene
La Daga
F R PT Estat
1 0 100,00 Elim.
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting
F R PT Estat
0 1 100,00 Elim.

Mini

Longitud: 175,00m / TRM: 62,50s
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
F R PT Estat
0 2 100,00 Elim.
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
NYX
Miquel Gilabert Cairol
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
SKY
Sergio Zarzuello Martinez
Santa Quitèria
F R PT Estat
2 0 100,00 Elim.
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja
F R PT Estat
0 1 100,00 Elim.

Midi

Longitud: 175,00m / TRM: 62,50s
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès
F R PT Estat
1 0 100,00 Elim.
JOTA
Jose Antonio Almodovar Paz
Baix Llobregat
F R PT Estat
2 1 15,00 Finalit.
PEDRI
Alejandro Olivera Gamero
Santa Quitèria
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
SYRAH
Soledad Soler Selles
Seven
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.

Intermèdia

Longitud: 175,00m / TRM: 67,31s
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
DRAC
Pol Cid Falco
Connecting
F R PT Estat
1 1 100,00 Elim.
FOSCA
Julia Moreno Pozo (J)
Ebre
F R PT Estat
0 3 100,00 Elim.
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
HELA
Andrea Paez Galice
Ebre
F R PT Estat
2 0 10,00 Finalit.
LIA
Eduardo Martin Garcia
Baix Llobregat
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
MIA
Ona Soria Fernandez (J)
L'Almozara
F R PT Estat
2 1 15,00 Finalit.
SHIA
Yolanda Sousa Gonzalez
Badalona
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
F R PT Estat
0 0 200,00 NNPP
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting
F R PT Estat
0 1 100,00 Elim.
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
F R PT Estat
1 2 100,00 Elim.
TUC
Gemma Domenech Salvans (J)
Ciutat Comtal
F R PT Estat
0 0 200,00 NNPP
XUPINU
Evelyne Celerier
L'Almozara
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.

Gran

Longitud: 175,00m / TRM: 67,31s
AKUMA
Roser Pallas Batalla
Neo
F R PT Estat
1 0 100,00 Elim.
ALPHA URSUSKAI
Maria del Mar Herrero Puncernau
Tàrrega
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.
BRUC
Begoña Isla Iserte
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
FLOKI
Silvia Igualada García
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
F R PT Estat
0 2 10,00 Finalit.
LEIA
Aurelia Pascual Bruset
Cànic
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
MAC
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
F R PT Estat
0 0 200,00 NNPP
MAMBO
John Paul Silva Poveda
Badalona
F R PT Estat
2 0 10,00 Finalit.
MASH
Allexandra Tremols i Bruns
Connecting
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
F R PT Estat
0 0 200,00 NNPP
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
ODIN
Andrea Paez Galice
Ebre
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
F R PT Estat
2 0 10,00 Finalit.
RUNNY
Josep Aznar Ruiz
Badalona
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
SAM
Ona Calmet Prat (J)
Santa Quitèria
F R PT Estat
2 0 100,00 Elim.
SHYLO
Laia Malet Gene
La Daga
F R PT Estat
2 2 100,00 Elim.
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting
F R PT Estat
0 0 200,00 NNPP

Mini

Tipus A Balancí / Longitud: 175,00m / TRM: 62,50s Tipus B Slalom / Longitud: 175,00m / TRM: 62,50s
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 2 100,00 0 2 100,00
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 2 100,00 0 0 100,00
NYX
Miquel Gilabert Cairol
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
5,00 0 1 5,00 0 0 0,00
SKY
Sergio Zarzuello Martinez
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 2 0 100,00
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 1 100,00

Midi

Tipus A Balancí / Longitud: 175,00m / TRM: 62,50s Tipus B Slalom / Longitud: 175,00m / TRM: 62,50s
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 1 0 100,00
JOTA
Jose Antonio Almodovar Paz
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
115,00 1 2 100,00 2 1 15,00
PEDRI
Alejandro Olivera Gamero
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00
SYRAH
Soledad Soler Selles
Seven
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00

Intermèdia

Tipus A Balancí / Longitud: 175,00m / TRM: 67,31s Tipus B Slalom / Longitud: 175,00m / TRM: 67,31s
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 1 0 100,00 0 0 100,00
DRAC
Pol Cid Falco
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 1 0 5,00 1 1 100,00
FOSCA
Julia Moreno Pozo (J)
Ebre
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 3 100,00
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
10,00 1 1 10,00 0 0 0,00
HELA
Andrea Paez Galice
Ebre
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
20,00 0 2 10,00 2 0 10,00
LIA
Eduardo Martin Garcia
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 0 3 100,00 1 0 5,00
MIA
Ona Soria Fernandez (J)
L'Almozara
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
15,00 0 0 0,00 2 1 15,00
SHIA
Yolanda Sousa Gonzalez
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
20,00 1 1 10,00 1 1 10,00
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
400,00 0 0 200,00 0 0 200,00
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 1 100,00
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
115,00 1 2 15,00 1 2 100,00
TUC
Gemma Domenech Salvans (J)
Ciutat Comtal
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
400,00 0 0 200,00 0 0 200,00
XUPINU
Evelyne Celerier
L'Almozara
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 0 2 100,00 1 1 10,00

Gran

Tipus A Balancí / Longitud: 175,00m / TRM: 67,31s Tipus B Slalom / Longitud: 175,00m / TRM: 67,31s
AKUMA
Roser Pallas Batalla
Neo
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 1 0 100,00
ALPHA URSUSKAI
Maria del Mar Herrero Puncernau
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 0 1 100,00 1 1 10,00
BRUC
Begoña Isla Iserte
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
5,00 0 1 5,00 0 0 0,00
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 1 1 100,00 1 0 5,00
FLOKI
Silvia Igualada García
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
100,00 0 1 100,00 0 0 0,00
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
20,00 1 1 10,00 0 2 10,00
LEIA
Aurelia Pascual Bruset
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 1 1 10,00 0 0 100,00
MAC
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
400,00 0 0 200,00 0 0 200,00
MAMBO
John Paul Silva Poveda
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
25,00 3 0 15,00 2 0 10,00
MASH
Allexandra Tremols i Bruns
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
100,00 0 0 0,00 0 0 100,00
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
400,00 0 0 200,00 0 0 200,00
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 1 1 100,00 1 0 5,00
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 3 2 100,00 0 0 100,00
ODIN
Andrea Paez Galice
Ebre
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 1 1 10,00 0 0 100,00
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 2 0 100,00 2 0 10,00
RUNNY
Josep Aznar Ruiz
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
100,00 0 0 100,00 0 0 0,00
SAM
Ona Calmet Prat (J)
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 2 0 100,00
SHYLO
Laia Malet Gene
La Daga
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 1 0 100,00 2 2 100,00
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
300,00 0 1 100,00 0 0 200,00
Classificació Club Punts
1 Badalona 0
1 Baix Llobregat 0
1 Can Roja 0
1 Cànic 0
1 Ciutat Comtal 0
1 Connecting 0
1 Ebre 0
1 Girona 0
1 L'Almozara 0
1 La Daga 0
1 Les Fonts 0
1 Maresme 0
1 Neo 0
1 Osona 0
1 Santa Quitèria 0
1 Seven 0
1 Tàrrega 0
1 Vallès 0
Tipus A Balancí / Longitud: 175,00m / TRM: 67,31s Tipus B Slalom / Longitud: 175,00m / TRM: 67,31s
1
AKUMA
Roser Pallas Batalla
Neo
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 1 0 100,00
2
ALPHA URSUSKAI
Maria del Mar Herrero Puncernau
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
1
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 2 100,00 0,00 0 2 100,00
3
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
30,16 110,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 1 100,00 30,16 5,80 1 1 10,00
4
BRUC
Begoña Isla Iserte
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
78,55 5,00 EXC 0 0 0 0 44,61 3,92 0 1 5,00 33,94 5,16 0 0 0,00
5
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
28,85 105,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 1 1 100,00 28,85 6,07 1 0 5,00
1
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 1 0 100,00 0,00 0 0 100,00
2
DRAC
Pol Cid Falco
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
40,91 105,00 N.C. 0 0 0 0 40,91 4,28 1 0 5,00 0,00 1 1 100,00
1
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 1 0 100,00
6
FLOKI
Silvia Igualada García
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
3
FOSCA
Julia Moreno Pozo (J)
Ebre
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 3 100,00
4
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
66,51 10,00 M.B. 0 0 0 0 38,33 4,57 1 1 10,00 28,18 6,21 0 0 0,00
7
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
8
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
31,89 100,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 1 100,00 31,89 5,49 0 0 0,00
5
HELA
Andrea Paez Galice
Ebre
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
78,73 20,00 BO 0 0 0 0 46,53 3,76 0 2 10,00 32,20 5,43 2 0 10,00
9
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
115,77 20,00 BO 0 0 0 0 57,82 3,03 1 1 10,00 57,95 3,02 0 2 10,00
2
JOTA
Jose Antonio Almodovar Paz
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
48,57 115,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 1 2 100,00 48,57 3,60 2 1 15,00
10
LEIA
Aurelia Pascual Bruset
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
44,13 110,00 N.C. 0 0 0 0 44,13 3,97 1 1 10,00 0,00 0 0 100,00
6
LIA
Eduardo Martin Garcia
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
32,16 105,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 3 100,00 32,16 5,44 1 0 5,00
2
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 2 100,00 0,00 0 0 100,00
11
MAC
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00
12
MAMBO
John Paul Silva Poveda
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
64,84 25,00 BO 0 0 0 0 32,13 5,45 3 0 15,00 32,71 5,35 2 0 10,00
13
MASH
Allexandra Tremols i Bruns
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
35,39 100,00 N.C. 0 0 0 0 35,39 4,94 0 0 0,00 0,00 0 0 100,00
14
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00
7
MIA
Ona Soria Fernandez (J)
L'Almozara
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
72,25 15,00 M.B. 0 0 0 0 31,91 5,48 0 0 0,00 40,34 4,34 2 1 15,00
15
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
26,89 105,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 1 1 100,00 26,89 6,51 1 0 5,00
16
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 3 2 100,00 0,00 0 0 100,00
3
NYX
Miquel Gilabert Cairol
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
56,37 5,00 EXC 0 0 0 0 30,25 5,79 0 1 5,00 26,12 6,70 0 0 0,00
17
ODIN
Andrea Paez Galice
Ebre
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
43,52 110,00 N.C. 0 0 0 0 43,52 4,02 1 1 10,00 0,00 0 0 100,00
3
PEDRI
Alejandro Olivera Gamero
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
18
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
27,54 110,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 2 0 100,00 27,54 6,35 2 0 10,00
19
RUNNY
Josep Aznar Ruiz
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
29,01 100,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 29,01 6,03 0 0 0,00
20
SAM
Ona Calmet Prat (J)
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 2 0 100,00
8
SHIA
Yolanda Sousa Gonzalez
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
87,54 20,00 BO 0 0 0 0 47,60 3,68 1 1 10,00 39,94 4,38 1 1 10,00
21
SHYLO
Laia Malet Gene
La Daga
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 1 0 100,00 0,00 2 2 100,00
4
SKY
Sergio Zarzuello Martinez
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 2 0 100,00
9
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00
10
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 1 100,00
4
SYRAH
Soledad Soler Selles
Seven
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
11
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
41,72 115,00 N.C. 0 0 0 0 41,72 4,19 1 2 15,00 0,00 1 2 100,00
22
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 1 100,00 0,00 0 0 200,00
12
TUC
Gemma Domenech Salvans (J)
Ciutat Comtal
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00
5
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 1 100,00
13
XUPINU
Evelyne Celerier
L'Almozara
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
27,12 110,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 2 100,00 27,12 6,45 1 1 10,00
Amb el suport de:
Logo Generalitat Logo Esportcat Logo Unió Federacions Esportives Catalunya

© 2024 Copyright Federació Catalana d'Agility