Prova 11

Divisió d'honor

Toy

No hi ha participants

Mini

1
BROOKLYN
Pilar Del Pilar Bispe
Maresme
2
PIA
Marta Vila Rocafort
Cànic
3
LOKI
Josep M Boix Balaguer
Cànic
4
TAXI
Samuel Sánchez Peacham
Cànic
5
THAI
Sergio Gimenez Casado
Cànic
6
LERWICK
Clàudia López Revilla
Ebre
7
LLUNA
Robert Serven Águila
Cànic
8
SELENE
Pilar Del Pilar Bispe
Maresme

Midi

1
NUTELLA
Pedro Serrano
Baix Llobregat
2
BLITZ
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
3
NUGGET
Mercè Gelabert Serrano
L'Almozara
4
O'NEIL
Carme Alos Calvo
L'Almozara
5
MOJITO
Jessica García García
Neo

Intermèdia

1
ONA
Sebastian Gonzalez García
Badalona
2
WINTER
David Infante Juve
Cànic
3
FISH
Eva Perez Prunell
Cànic
4
ONA
Josep Marco Catala
Connecting
5
MIA
Marc Prats García
Cànic
6
PRUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega

Gran

1
SAYA
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
2
JUK
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
3
ROC
Salvador Castillo Argelaguet
L'Almozara
4
BIMBA
Pau Balmaña Marín
Ebre
5
HALLEY
Xavier Dalmau Puerto
L'Almozara
6
KENIA
Mercè Comas Castañé
Connecting
7
LLUM
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
8
MAISHA
José Manuel Torres Criado
Tàrrega
9
SKY
Elvira Florensa Bordes
Tàrrega
10
VALENT
Joan Marqués Crespi
Santa Quitèria
11
JAZZ
Victor Olea Flores
L'Almozara

Toy

No hi ha participants

Mini

1
SELENE
Pilar Del Pilar Bispe
Maresme
2
LOKI
Josep M Boix Balaguer
Cànic
3
LERWICK
Clàudia López Revilla
Ebre
4
LLUNA
Robert Serven Águila
Cànic
5
THAI
Sergio Gimenez Casado
Cànic
6
PIA
Marta Vila Rocafort
Cànic
7
TAXI
Samuel Sánchez Peacham
Cànic
8
BROOKLYN
Pilar Del Pilar Bispe
Maresme

Midi

1
O'NEIL
Carme Alos Calvo
L'Almozara
2
BLITZ
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
3
NUTELLA
Pedro Serrano
Baix Llobregat
4
NUGGET
Mercè Gelabert Serrano
L'Almozara
5
MOJITO
Jessica García García
Neo

Intermèdia

1
PRUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega
2
ONA
Josep Marco Catala
Connecting
3
WINTER
David Infante Juve
Cànic
4
FISH
Eva Perez Prunell
Cànic
5
MIA
Marc Prats García
Cànic
6
ONA
Sebastian Gonzalez García
Badalona

Gran

1
VALENT
Joan Marqués Crespi
Santa Quitèria
2
SKY
Elvira Florensa Bordes
Tàrrega
3
MAISHA
José Manuel Torres Criado
Tàrrega
4
LLUM
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
5
JUK
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
6
KENIA
Mercè Comas Castañé
Connecting
7
HALLEY
Xavier Dalmau Puerto
L'Almozara
8
ROC
Salvador Castillo Argelaguet
L'Almozara
9
JAZZ
Victor Olea Flores
L'Almozara
10
BIMBA
Pau Balmaña Marín
Ebre
11
SAYA
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat

Mini

Longitud: 194,00m / TRS: 35,32s / TRM: 49,11s
1
TAXI
Samuel Sánchez Peacham
Cànic
T V F R TRS PT Estat
32,11 6,04 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
PIA
Marta Vila Rocafort
Cànic
T V F R TRS PT Estat
37,98 5,11 0 0 2,66 2,66 Finalit.
3
THAI
Sergio Gimenez Casado
Cànic
T V F R TRS PT Estat
43,87 4,42 0 0 8,55 8,55 Finalit.
4
LLUNA
Robert Serven Águila
Cànic
T V F R TRS PT Estat
42,44 4,57 2 0 7,12 17,12 Finalit.
5
BROOKLYN
Pilar Del Pilar Bispe
Maresme
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
5
LERWICK
Clàudia López Revilla
Ebre
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
5
LOKI
Josep M Boix Balaguer
Cànic
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
5
SELENE
Pilar Del Pilar Bispe
Maresme
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Midi

Longitud: 194,00m / TRS: 39,52s / TRM: 49,11s
1
MOJITO
Jessica García García
Neo
T V F R TRS PT Estat
35,93 5,40 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
NUGGET
Mercè Gelabert Serrano
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
40,70 4,77 1 0 1,18 6,18 Finalit.
3
NUTELLA
Pedro Serrano
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
41,03 4,73 1 0 1,51 6,51 Finalit.
4
BLITZ
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
41,41 4,68 2 1 1,89 16,89 Finalit.
5
O'NEIL
Carme Alos Calvo
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Intermèdia

Longitud: 194,00m / TRS: 38,58s / TRM: 48,50s
1
ONA
Sebastian Gonzalez García
Badalona
T V F R TRS PT Estat
35,07 5,53 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
MIA
Marc Prats García
Cànic
T V F R TRS PT Estat
36,55 5,31 0 0 0,00 0,00 Finalit.
3
FISH
Eva Perez Prunell
Cànic
T V F R TRS PT Estat
39,68 4,89 0 0 1,10 1,10 Finalit.
4
WINTER
David Infante Juve
Cànic
T V F R TRS PT Estat
33,14 5,85 1 0 0,00 5,00 Finalit.
5
ONA
Josep Marco Catala
Connecting
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
5
PRUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Gran

Longitud: 194,00m / TRS: 36,98s / TRM: 48,50s
1
SAYA
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
33,62 5,77 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
BIMBA
Pau Balmaña Marín
Ebre
T V F R TRS PT Estat
33,73 5,75 0 0 0,00 0,00 Finalit.
3
JAZZ
Victor Olea Flores
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
37,43 5,18 0 0 0,45 0,45 Finalit.
4
ROC
Salvador Castillo Argelaguet
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
34,33 5,65 0 1 0,00 5,00 Finalit.
5
HALLEY
Xavier Dalmau Puerto
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
38,62 5,02 1 0 1,64 6,64 Finalit.
6
KENIA
Mercè Comas Castañé
Connecting
T V F R TRS PT Estat
44,06 4,40 0 1 7,08 12,08 Finalit.
7
JUK
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
7
LLUM
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
7
MAISHA
José Manuel Torres Criado
Tàrrega
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
7
SKY
Elvira Florensa Bordes
Tàrrega
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
7
VALENT
Joan Marqués Crespi
Santa Quitèria
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Mini

Longitud: 242,00m / TRS: 47,21s / TRM: 63,68s
1
TAXI
Samuel Sánchez Peacham
Cànic
T V F R TRS PT Estat
42,92 5,64 2 0 0,00 10,00 Finalit.
2
THAI
Sergio Gimenez Casado
Cànic
T V F R TRS PT Estat
58,60 4,13 1 1 11,39 21,39 Finalit.
3
LLUNA
Robert Serven Águila
Cànic
T V F R TRS PT Estat
58,80 4,12 2 1 11,59 26,59 Finalit.
4
BROOKLYN
Pilar Del Pilar Bispe
Maresme
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
LERWICK
Clàudia López Revilla
Ebre
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 1 0,00 100,00 Elim.
4
LOKI
Josep M Boix Balaguer
Cànic
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
PIA
Marta Vila Rocafort
Cànic
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
SELENE
Pilar Del Pilar Bispe
Maresme
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Midi

Longitud: 242,00m / TRS: n/a / TRM: 63,68s
1
BLITZ
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
0,00 1 0 0,00 100,00 Elim.
1
MOJITO
Jessica García García
Neo
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
1
NUGGET
Mercè Gelabert Serrano
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
1
NUTELLA
Pedro Serrano
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
0,00 3 0 0,00 100,00 Elim.
1
O'NEIL
Carme Alos Calvo
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Intermèdia

Longitud: 242,00m / TRS: 52,92s / TRM: 62,05s
1
PRUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega
T V F R TRS PT Estat
48,11 5,03 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
FISH
Eva Perez Prunell
Cànic
T V F R TRS PT Estat
50,43 4,80 0 1 0,00 5,00 Finalit.
3
WINTER
David Infante Juve
Cànic
T V F R TRS PT Estat
54,64 4,43 1 1 1,72 11,72 Finalit.
4
MIA
Marc Prats García
Cànic
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
ONA
Josep Marco Catala
Connecting
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
ONA
Sebastian Gonzalez García
Badalona
T V F R TRS PT Estat
0,00 2 0 0,00 100,00 Elim.

Gran

Longitud: 242,00m / TRS: 50,61s / TRM: 62,05s
1
SAYA
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
46,01 5,26 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
JAZZ
Victor Olea Flores
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
47,73 5,07 0 0 0,00 0,00 Finalit.
3
BIMBA
Pau Balmaña Marín
Ebre
T V F R TRS PT Estat
46,35 5,22 0 1 0,00 5,00 Finalit.
4
MAISHA
José Manuel Torres Criado
Tàrrega
T V F R TRS PT Estat
47,32 5,11 1 0 0,00 5,00 Finalit.
5
HALLEY
Xavier Dalmau Puerto
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
51,59 4,69 1 0 0,98 5,98 Finalit.
6
KENIA
Mercè Comas Castañé
Connecting
T V F R TRS PT Estat
59,62 4,06 1 1 9,01 19,01 Finalit.
7
JUK
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
7
LLUM
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
7
ROC
Salvador Castillo Argelaguet
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
7
SKY
Elvira Florensa Bordes
Tàrrega
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
7
VALENT
Joan Marqués Crespi
Santa Quitèria
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Mini

Jumping / Longitud: 194,00m / TRS: 35,32s / TRM: 49,11s Agility / Longitud: 242,00m / TRS: 47,21s / TRM: 63,68s
1
TAXI
Samuel Sánchez Peacham
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
75,03 10,00 M.B. 20 11 20 51 32,11 6,04 0 0 0,00 42,92 5,64 2 0 10,00
2
THAI
Sergio Gimenez Casado
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
102,47 29,94 N.C. 0 8 0 8 43,87 4,42 0 0 8,55 58,60 4,13 1 1 21,39
3
LLUNA
Robert Serven Águila
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
101,24 43,71 N.C. 0 8 0 8 42,44 4,57 2 0 17,12 58,80 4,12 2 1 26,59
4
PIA
Marta Vila Rocafort
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
37,98 102,66 N.C. 0 8 16 24 37,98 5,11 0 0 2,66 0,00 0 0 100,00
5
BROOKLYN
Pilar Del Pilar Bispe
Maresme
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
5
LERWICK
Clàudia López Revilla
Ebre
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 1 100,00
5
LOKI
Josep M Boix Balaguer
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
5
SELENE
Pilar Del Pilar Bispe
Maresme
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00

Midi

Jumping / Longitud: 194,00m / TRS: 39,52s / TRM: 49,11s Agility / Longitud: 242,00m / TRS: n/a / TRM: 63,68s
1
MOJITO
Jessica García García
Neo
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
35,93 100,00 N.C. 0 8 20 28 35,93 5,40 0 0 0,00 0,00 0 0 100,00
2
NUGGET
Mercè Gelabert Serrano
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
40,70 106,18 N.C. 0 8 0 8 40,70 4,77 1 0 6,18 0,00 0 0 100,00
3
NUTELLA
Pedro Serrano
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
41,03 106,51 N.C. 0 8 0 8 41,03 4,73 1 0 6,51 0,00 3 0 100,00
4
BLITZ
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
41,41 116,89 N.C. 0 8 0 8 41,41 4,68 2 1 16,89 0,00 1 0 100,00
5
O'NEIL
Carme Alos Calvo
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00

Intermèdia

Jumping / Longitud: 194,00m / TRS: 38,58s / TRM: 48,50s Agility / Longitud: 242,00m / TRS: 52,92s / TRM: 62,05s
1
FISH
Eva Perez Prunell
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
90,11 6,10 M.B. 20 11 32 63 39,68 4,89 0 0 1,10 50,43 4,80 0 1 5,00
2
WINTER
David Infante Juve
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
87,78 16,72 BO 16 10 8 34 33,14 5,85 1 0 5,00 54,64 4,43 1 1 11,72
3
ONA
Sebastian Gonzalez García
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
35,07 100,00 N.C. 0 8 20 28 35,07 5,53 0 0 0,00 0,00 2 0 100,00
4
MIA
Marc Prats García
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
36,55 100,00 N.C. 0 8 16 24 36,55 5,31 0 0 0,00 0,00 0 0 100,00
5
PRUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
48,11 100,00 N.C. 0 8 25 33 0,00 0 0 100,00 48,11 5,03 0 0 0,00
6
ONA
Josep Marco Catala
Connecting
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00

Gran

Jumping / Longitud: 194,00m / TRS: 36,98s / TRM: 48,50s Agility / Longitud: 242,00m / TRS: 50,61s / TRM: 62,05s
1
SAYA
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
79,63 0,00 EXC 20 13 45 78 33,62 5,77 0 0 0,00 46,01 5,26 0 0 0,00
2
JAZZ
Victor Olea Flores
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
85,16 0,45 EXC 16 13 32 61 37,43 5,18 0 0 0,45 47,73 5,07 0 0 0,00
3
BIMBA
Pau Balmaña Marín
Ebre
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
80,08 5,00 EXC 12 13 32 57 33,73 5,75 0 0 0,00 46,35 5,22 0 1 5,00
4
HALLEY
Xavier Dalmau Puerto
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
90,21 12,62 M.B. 8 11 8 27 38,62 5,02 1 0 6,64 51,59 4,69 1 0 5,98
5
KENIA
Mercè Comas Castañé
Connecting
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
103,68 31,09 N.C. 0 8 0 8 44,06 4,40 0 1 12,08 59,62 4,06 1 1 19,01
6
ROC
Salvador Castillo Argelaguet
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
34,33 105,00 N.C. 0 8 8 16 34,33 5,65 0 1 5,00 0,00 0 0 100,00
7
MAISHA
José Manuel Torres Criado
Tàrrega
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
47,32 105,00 N.C. 0 8 12 20 0,00 0 0 100,00 47,32 5,11 1 0 5,00
8
JUK
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
8
LLUM
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
8
SKY
Elvira Florensa Bordes
Tàrrega
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
8
VALENT
Joan Marqués Crespi
Santa Quitèria
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
Classificació Club Punts
1 Baix Llobregat 90
2 L'Almozara 76
3 Cànic 73
4 Ebre 53
5 Tàrrega 44
6 Badalona 16
7 Neo 14
8 Connecting 12
9 Maresme 8
9 Santa Quitèria 8
10 Vallès 4
11 Can Roja 0
11 Ciutat Comtal 0
11 Girona 0
11 La Daga 0
11 Les Fonts 0
11 Osona 0
11 Seven 0
Jumping / Longitud: 194,00m / TRS: 35,32s / TRM: 49,11s Agility / Longitud: 242,00m / TRS: 47,21s / TRM: 63,68s
1
SAYA
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
79,63 0,00 EXC 20 13 41 74 33,62 5,77 0 0 0,00 46,01 5,26 0 0 0,00
2
JAZZ
Victor Olea Flores
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
85,16 2,63 EXC 16 13 24 53 37,43 5,18 0 0 2,11 47,73 5,07 0 0 0,52
3
BIMBA
Pau Balmaña Marín
Ebre
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
80,08 5,00 EXC 12 13 24 49 33,73 5,75 0 0 0,00 46,35 5,22 0 1 5,00
1
TAXI
Samuel Sánchez Peacham
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
75,03 10,00 M.B. 8 11 20 39 32,11 6,04 0 0 0,00 42,92 5,64 2 0 10,00
1
FISH
Eva Perez Prunell
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
90,11 12,58 M.B. 6 11 2 19 39,68 4,89 0 0 4,36 50,43 4,80 0 1 8,22
4
HALLEY
Xavier Dalmau Puerto
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
90,21 17,68 BO 5 10 0 15 38,62 5,02 1 0 8,30 51,59 4,69 1 0 9,38
2
WINTER
David Infante Juve
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
87,78 22,43 BO 4 10 1 15 33,14 5,85 1 0 5,00 54,64 4,43 1 1 17,43
2
THAI
Sergio Gimenez Casado
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
102,47 29,94 N.C. 0 8 0 8 43,87 4,42 0 0 8,55 58,60 4,13 1 1 21,39
5
KENIA
Mercè Comas Castañé
Connecting
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
103,68 36,15 N.C. 0 8 0 8 44,06 4,40 0 1 13,74 59,62 4,06 1 1 22,41
3
LLUNA
Robert Serven Águila
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
101,24 43,71 N.C. 0 8 0 8 42,44 4,57 2 0 17,12 58,80 4,12 2 1 26,59
3
ONA
Sebastian Gonzalez García
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
35,07 100,00 N.C. 0 8 8 16 35,07 5,53 0 0 0,00 0,00 2 0 100,00
1
MOJITO
Jessica García García
Neo
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
35,93 100,61 N.C. 0 8 6 14 35,93 5,40 0 0 0,61 0,00 0 0 100,00
5
PRUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
48,11 100,90 N.C. 0 8 16 24 0,00 0 0 100,00 48,11 5,03 0 0 0,90
4
MIA
Marc Prats García
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
36,55 101,23 N.C. 0 8 5 13 36,55 5,31 0 0 1,23 0,00 0 0 100,00
4
PIA
Marta Vila Rocafort
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
37,98 102,66 N.C. 0 8 3 11 37,98 5,11 0 0 2,66 0,00 0 0 100,00
6
ROC
Salvador Castillo Argelaguet
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
34,33 105,00 N.C. 0 8 0 8 34,33 5,65 0 1 5,00 0,00 0 0 100,00
7
MAISHA
José Manuel Torres Criado
Tàrrega
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
47,32 105,11 N.C. 0 8 8 16 0,00 0 0 100,00 47,32 5,11 1 0 5,11
2
NUGGET
Mercè Gelabert Serrano
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
40,70 110,38 N.C. 0 8 0 8 40,70 4,77 1 0 10,38 0,00 0 0 100,00
3
NUTELLA
Pedro Serrano
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
41,03 110,71 N.C. 0 8 0 8 41,03 4,73 1 0 10,71 0,00 3 0 100,00
4
BLITZ
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
41,41 121,09 N.C. 0 8 0 8 41,41 4,68 2 1 21,09 0,00 1 0 100,00
5
BROOKLYN
Pilar Del Pilar Bispe
Maresme
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
8
JUK
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
5
LERWICK
Clàudia López Revilla
Ebre
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 1 100,00
8
LLUM
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
5
LOKI
Josep M Boix Balaguer
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
5
O'NEIL
Carme Alos Calvo
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
6
ONA
Josep Marco Catala
Connecting
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
5
SELENE
Pilar Del Pilar Bispe
Maresme
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
8
SKY
Elvira Florensa Bordes
Tàrrega
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
8
VALENT
Joan Marqués Crespi
Santa Quitèria
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
Amb el suport de:
Logo Generalitat Logo Esportcat Logo Unió Federacions Esportives Catalunya

© 2024 Copyright Federació Catalana d'Agility