Prova 11

Iniciació

Gran

1
MAMBO
John Paul Silva Poveda
Badalona
2
AKUMA
Roser Pallas Batalla
Neo
3
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
4
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
5
BRUC
Begoña Isla Iserte
Baix Llobregat
6
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
7
KAIRA
Gemma Sáyez Mariné
Ebre
8
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
9
FLOKI
Silvia Igualada García
Baix Llobregat
10
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
11
MAC
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
12
SAM
Ona Calmet Prat (J)
Santa Quitèria
13
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
14
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
15
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
16
ZAYA
Ana Teresa Janzen
Baix Llobregat
17
ASTRA URSUSKAI
Didac Torres Gimenez
Tàrrega
18
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
19
ALPHA URSUSKAI
Maria del Mar Herrero Puncernau
Tàrrega
20
RUNNY
Josep Aznar Ruiz
Badalona
21
MASH
Allexandra Tremols i Bruns
Connecting
22
ODIN
Andrea Paez Galice
Ebre

Intermèdia

1
MIA
Ona Soria Fernandez (J)
L'Almozara
2
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
3
DUNA
Juan Fraile Vergel
Baix Llobregat
4
DRAC
Pol Cid Falco
Connecting
5
TUC
Gemma Domenech Salvans (J)
Ciutat Comtal
6
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting
7
JARI
Alberto Bujan Santos
Cànic
8
XUPINU
Evelyne Celerier
L'Almozara
9
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
10
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
11
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
12
HELA
Andrea Paez Galice
Ebre

Midi

1
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès
2
ORA
Ana Chiquillo Llaurado
L'Almozara
3
ROSMY
Anna Carranza Rabat
L'Almozara
4
SYRAH
Soledad Soler Selles
Seven
5
JOTA
Jose Antonio Almodovar Paz
Baix Llobregat

Mini

1
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona
2
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
3
SKY
Sergio Zarzuello Martinez
Santa Quitèria

Toy

1
PUÇA
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
2
DOBBY
Miguel Angel Carrasco Martinez
Tàrrega
3
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja
4
WILLY
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona

Gran

1
ZAYA
Ana Teresa Janzen
Baix Llobregat
2
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
3
SAM
Ona Calmet Prat (J)
Santa Quitèria
4
RUNNY
Josep Aznar Ruiz
Badalona
5
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
6
ODIN
Andrea Paez Galice
Ebre
7
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
8
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
9
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
10
MASH
Allexandra Tremols i Bruns
Connecting
11
MAMBO
John Paul Silva Poveda
Badalona
12
MAC
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
13
KAIRA
Gemma Sáyez Mariné
Ebre
14
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
15
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
16
FLOKI
Silvia Igualada García
Baix Llobregat
17
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
18
BRUC
Begoña Isla Iserte
Baix Llobregat
19
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
20
ASTRA URSUSKAI
Didac Torres Gimenez
Tàrrega
21
ALPHA URSUSKAI
Maria del Mar Herrero Puncernau
Tàrrega
22
AKUMA
Roser Pallas Batalla
Neo

Intermèdia

1
XUPINU
Evelyne Celerier
L'Almozara
2
TUC
Gemma Domenech Salvans (J)
Ciutat Comtal
3
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
4
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting
5
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
6
MIA
Ona Soria Fernandez (J)
L'Almozara
7
JARI
Alberto Bujan Santos
Cànic
8
HELA
Andrea Paez Galice
Ebre
Gos en pista
9
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
10
DUNA
Juan Fraile Vergel
Baix Llobregat
11
DRAC
Pol Cid Falco
Connecting
12
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting

Midi

1
SYRAH
Soledad Soler Selles
Seven
2
ROSMY
Anna Carranza Rabat
L'Almozara
3
ORA
Ana Chiquillo Llaurado
L'Almozara
4
JOTA
Jose Antonio Almodovar Paz
Baix Llobregat
5
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès

Mini

1
SKY
Sergio Zarzuello Martinez
Santa Quitèria
2
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona
3
BALOO
Mónica Font Font
Badalona

Toy

1
WILLY
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
2
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja
3
DOBBY
Miguel Angel Carrasco Martinez
Tàrrega
4
PUÇA
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona

Gran

Longitud: 145,00m / TRM: 58,00s
AKUMA
Roser Pallas Batalla
Neo
F R PT Estat
0 1 5,00 Finalit.
ALPHA URSUSKAI
Maria del Mar Herrero Puncernau
Tàrrega
F R PT Estat
0 1 5,00 Finalit.
ASTRA URSUSKAI
Didac Torres Gimenez
Tàrrega
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
BRUC
Begoña Isla Iserte
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
FLOKI
Silvia Igualada García
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 200,00 NNPP
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
KAIRA
Gemma Sáyez Mariné
Ebre
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
MAC
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
MAMBO
John Paul Silva Poveda
Badalona
F R PT Estat
2 0 10,00 Finalit.
MASH
Allexandra Tremols i Bruns
Connecting
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
F R PT Estat
1 2 15,00 Finalit.
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 200,00 NNPP
ODIN
Andrea Paez Galice
Ebre
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
RUNNY
Josep Aznar Ruiz
Badalona
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
SAM
Ona Calmet Prat (J)
Santa Quitèria
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
F R PT Estat
3 1 20,00 Finalit.
ZAYA
Ana Teresa Janzen
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.

Intermèdia

Longitud: 145,00m / TRM: 58,00s
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
DRAC
Pol Cid Falco
Connecting
F R PT Estat
0 1 5,00 Finalit.
DUNA
Juan Fraile Vergel
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 1 5,00 Finalit.
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
HELA
Andrea Paez Galice
Ebre
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.
JARI
Alberto Bujan Santos
Cànic
F R PT Estat
0 0 200,00 NNPP
MIA
Ona Soria Fernandez (J)
L'Almozara
F R PT Estat
0 1 5,00 Finalit.
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
F R PT Estat
2 0 10,00 Finalit.
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting
F R PT Estat
2 0 10,00 Finalit.
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
TUC
Gemma Domenech Salvans (J)
Ciutat Comtal
F R PT Estat
2 0 10,00 Finalit.
XUPINU
Evelyne Celerier
L'Almozara
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.

Midi

Longitud: 145,00m / TRM: 60,42s
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès
F R PT Estat
3 0 15,00 Finalit.
JOTA
Jose Antonio Almodovar Paz
Baix Llobregat
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
ORA
Ana Chiquillo Llaurado
L'Almozara
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
ROSMY
Anna Carranza Rabat
L'Almozara
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.
SYRAH
Soledad Soler Selles
Seven
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.

Mini

Longitud: 145,00m / TRM: 60,42s
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
DOBBY
Miguel Angel Carrasco Martinez
Tàrrega
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
PUÇA
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
SKY
Sergio Zarzuello Martinez
Santa Quitèria
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
WILLY
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.

Gran

Longitud: 135,00m / TRM: 51,92s
AKUMA
Roser Pallas Batalla
Neo
F R PT Estat
2 2 20,00 Finalit.
ALPHA URSUSKAI
Maria del Mar Herrero Puncernau
Tàrrega
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.
ASTRA URSUSKAI
Didac Torres Gimenez
Tàrrega
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
BRUC
Begoña Isla Iserte
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 1 5,00 Finalit.
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
F R PT Estat
2 0 10,00 Finalit.
FLOKI
Silvia Igualada García
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 200,00 NNPP
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
KAIRA
Gemma Sáyez Mariné
Ebre
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
MAC
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
F R PT Estat
2 0 10,00 Finalit.
MAMBO
John Paul Silva Poveda
Badalona
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
MASH
Allexandra Tremols i Bruns
Connecting
F R PT Estat
0 0 200,00 NNPP
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 200,00 NNPP
ODIN
Andrea Paez Galice
Ebre
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
F R PT Estat
2 1 15,00 Finalit.
RUNNY
Josep Aznar Ruiz
Badalona
F R PT Estat
0 2 10,00 Finalit.
SAM
Ona Calmet Prat (J)
Santa Quitèria
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
ZAYA
Ana Teresa Janzen
Baix Llobregat
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.

Intermèdia

Longitud: 135,00m / TRM: 51,92s
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
F R PT Estat
0 1 5,00 Finalit.
DRAC
Pol Cid Falco
Connecting
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
DUNA
Juan Fraile Vergel
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
HELA
Andrea Paez Galice
Ebre
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
JARI
Alberto Bujan Santos
Cànic
F R PT Estat
0 0 200,00 NNPP
MIA
Ona Soria Fernandez (J)
L'Almozara
F R PT Estat
0 1 5,00 Finalit.
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting
F R PT Estat
2 1 15,00 Finalit.
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
F R PT Estat
2 2 20,00 Finalit.
TUC
Gemma Domenech Salvans (J)
Ciutat Comtal
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
XUPINU
Evelyne Celerier
L'Almozara
F R PT Estat
0 1 5,00 Finalit.

Midi

Longitud: 135,00m / TRM: 54,00s
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
JOTA
Jose Antonio Almodovar Paz
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
ORA
Ana Chiquillo Llaurado
L'Almozara
F R PT Estat
1 2 15,00 Finalit.
ROSMY
Anna Carranza Rabat
L'Almozara
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
SYRAH
Soledad Soler Selles
Seven
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.

Mini

Longitud: 135,00m / TRM: 54,00s
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
DOBBY
Miguel Angel Carrasco Martinez
Tàrrega
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
PUÇA
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
SKY
Sergio Zarzuello Martinez
Santa Quitèria
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
WILLY
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.

Mini

Tipus A Balancí / Longitud: 145,00m / TRM: 60,42s Tipus B Slalom / Longitud: 135,00m / TRM: 54,00s
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00
DOBBY
Miguel Angel Carrasco Martinez
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00
PUÇA
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00
SKY
Sergio Zarzuello Martinez
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
100,00 0 0 0,00 0 0 100,00
WILLY
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00

Midi

Tipus A Balancí / Longitud: 145,00m / TRM: 60,42s Tipus B Slalom / Longitud: 135,00m / TRM: 54,00s
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
115,00 3 0 15,00 0 0 100,00
JOTA
Jose Antonio Almodovar Paz
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 1 0 5,00 0 0 100,00
ORA
Ana Chiquillo Llaurado
L'Almozara
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
115,00 0 0 100,00 1 2 15,00
ROSMY
Anna Carranza Rabat
L'Almozara
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
15,00 1 1 10,00 1 0 5,00
SYRAH
Soledad Soler Selles
Seven
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00

Intermèdia

Tipus A Balancí / Longitud: 145,00m / TRM: 58,00s Tipus B Slalom / Longitud: 135,00m / TRM: 51,92s
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 0 0 100,00 0 1 5,00
DRAC
Pol Cid Falco
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 0 1 5,00 0 0 100,00
DUNA
Juan Fraile Vergel
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 0 1 5,00 0 0 100,00
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
300,00 0 0 100,00 0 1 200,00
HELA
Andrea Paez Galice
Ebre
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 1 1 10,00 0 0 100,00
JARI
Alberto Bujan Santos
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
400,00 0 0 200,00 0 0 200,00
MIA
Ona Soria Fernandez (J)
L'Almozara
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
10,00 0 1 5,00 0 1 5,00
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 2 0 10,00 0 0 100,00
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
25,00 2 0 10,00 2 1 15,00
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
25,00 1 0 5,00 2 2 20,00
TUC
Gemma Domenech Salvans (J)
Ciutat Comtal
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 2 0 10,00 0 0 100,00
XUPINU
Evelyne Celerier
L'Almozara
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
5,00 0 0 0,00 0 1 5,00

Gran

Tipus A Balancí / Longitud: 145,00m / TRM: 58,00s Tipus B Slalom / Longitud: 135,00m / TRM: 51,92s
AKUMA
Roser Pallas Batalla
Neo
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
25,00 0 1 5,00 2 2 20,00
ALPHA URSUSKAI
Maria del Mar Herrero Puncernau
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
15,00 0 1 5,00 1 1 10,00
ASTRA URSUSKAI
Didac Torres Gimenez
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00
BRUC
Begoña Isla Iserte
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
5,00 0 0 0,00 0 1 5,00
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 0 0 100,00 2 0 10,00
FLOKI
Silvia Igualada García
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
400,00 0 0 200,00 0 0 200,00
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 0 0 100,00 1 0 5,00
KAIRA
Gemma Sáyez Mariné
Ebre
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00
MAC
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 0 0 100,00 2 0 10,00
MAMBO
John Paul Silva Poveda
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
15,00 2 0 10,00 1 0 5,00
MASH
Allexandra Tremols i Bruns
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
300,00 0 0 100,00 0 0 200,00
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
25,00 1 2 15,00 1 1 10,00
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
400,00 0 0 200,00 0 0 200,00
ODIN
Andrea Paez Galice
Ebre
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
20,00 1 0 5,00 2 1 15,00
RUNNY
Josep Aznar Ruiz
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
10,00 0 0 0,00 0 2 10,00
SAM
Ona Calmet Prat (J)
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
120,00 3 1 20,00 0 0 100,00
ZAYA
Ana Teresa Janzen
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 0 0 100,00 1 0 5,00
Classificació Club Punts
1 Badalona 0
1 Baix Llobregat 0
1 Can Roja 0
1 Cànic 0
1 Ciutat Comtal 0
1 Connecting 0
1 Ebre 0
1 Girona 0
1 L'Almozara 0
1 La Daga 0
1 Les Fonts 0
1 Maresme 0
1 Neo 0
1 Osona 0
1 Santa Quitèria 0
1 Seven 0
1 Tàrrega 0
1 Vallès 0
Tipus A Balancí / Longitud: 145,00m / TRM: 60,42s Tipus B Slalom / Longitud: 135,00m / TRM: 54,00s
1
AKUMA
Roser Pallas Batalla
Neo
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
77,26 25,00 BO 0 0 0 0 34,68 4,18 0 1 5,00 42,58 3,17 2 2 20,00
2
ALPHA URSUSKAI
Maria del Mar Herrero Puncernau
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
63,98 15,00 M.B. 0 0 0 0 32,10 4,52 0 1 5,00 31,88 4,23 1 1 10,00
3
ASTRA URSUSKAI
Didac Torres Gimenez
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
1
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
4
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
5
BRUC
Begoña Isla Iserte
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
85,03 5,00 EXC 0 0 0 0 45,33 3,20 0 0 0,00 39,70 3,40 0 1 5,00
6
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
25,04 110,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 25,04 5,39 2 0 10,00
1
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
31,58 105,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 31,58 4,27 0 1 5,00
2
DOBBY
Miguel Angel Carrasco Martinez
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
2
DRAC
Pol Cid Falco
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
36,09 105,00 N.C. 0 0 0 0 36,09 4,02 0 1 5,00 0,00 0 0 100,00
3
DUNA
Juan Fraile Vergel
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
39,00 105,00 N.C. 0 0 0 0 39,00 3,72 0 1 5,00 0,00 0 0 100,00
1
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
25,05 115,00 N.C. 0 0 0 0 25,05 5,79 3 0 15,00 0,00 0 0 100,00
7
FLOKI
Silvia Igualada García
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00
4
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 1 200,00
8
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
5
HELA
Andrea Paez Galice
Ebre
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
33,92 110,00 N.C. 0 0 0 0 33,92 4,27 1 1 10,00 0,00 0 0 100,00
9
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
45,11 105,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 45,11 2,99 1 0 5,00
6
JARI
Alberto Bujan Santos
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00
2
JOTA
Jose Antonio Almodovar Paz
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
33,95 105,00 N.C. 0 0 0 0 33,95 4,27 1 0 5,00 0,00 0 0 100,00
10
KAIRA
Gemma Sáyez Mariné
Ebre
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
3
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
11
MAC
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
31,91 110,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 31,91 4,23 2 0 10,00
12
MAMBO
John Paul Silva Poveda
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
59,29 15,00 M.B. 0 0 0 0 30,30 4,79 2 0 10,00 28,99 4,66 1 0 5,00
13
MASH
Allexandra Tremols i Bruns
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 200,00
14
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
65,01 25,00 BO 0 0 0 0 33,08 4,38 1 2 15,00 31,93 4,23 1 1 10,00
7
MIA
Ona Soria Fernandez (J)
L'Almozara
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
65,50 10,00 M.B. 0 0 0 0 34,28 4,23 0 1 5,00 31,22 4,32 0 1 5,00
15
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
16
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00
17
ODIN
Andrea Paez Galice
Ebre
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
3
ORA
Ana Chiquillo Llaurado
L'Almozara
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
35,56 115,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 35,56 3,80 1 2 15,00
4
PUÇA
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
18
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
58,16 20,00 BO 0 0 0 0 27,32 5,31 1 0 5,00 30,84 4,38 2 1 15,00
4
ROSMY
Anna Carranza Rabat
L'Almozara
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
70,75 15,00 M.B. 0 0 0 0 41,93 3,46 1 1 10,00 28,82 4,68 1 0 5,00
19
RUNNY
Josep Aznar Ruiz
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
65,45 10,00 M.B. 0 0 0 0 29,73 4,88 0 0 0,00 35,72 3,78 0 2 10,00
20
SAM
Ona Calmet Prat (J)
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
5
SKY
Sergio Zarzuello Martinez
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
30,12 100,00 N.C. 0 0 0 0 30,12 4,81 0 0 0,00 0,00 0 0 100,00
8
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
28,83 110,00 N.C. 0 0 0 0 28,83 5,03 2 0 10,00 0,00 0 0 100,00
9
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
75,07 25,00 BO 0 0 0 0 33,70 4,30 2 0 10,00 41,37 3,26 2 1 15,00
5
SYRAH
Soledad Soler Selles
Seven
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
10
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
71,71 25,00 BO 0 0 0 0 34,90 4,15 1 0 5,00 36,81 3,67 2 2 20,00
11
TUC
Gemma Domenech Salvans (J)
Ciutat Comtal
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
30,55 110,00 N.C. 0 0 0 0 30,55 4,75 2 0 10,00 0,00 0 0 100,00
21
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
36,82 120,00 N.C. 0 0 0 0 36,82 3,94 3 1 20,00 0,00 0 0 100,00
6
WILLY
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
7
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
12
XUPINU
Evelyne Celerier
L'Almozara
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
54,26 5,00 EXC 0 0 0 0 23,88 6,07 0 0 0,00 30,38 4,44 0 1 5,00
22
ZAYA
Ana Teresa Janzen
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
25,97 105,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 25,97 5,20 1 0 5,00
Amb el suport de:
Logo Generalitat Logo Esportcat Logo Unió Federacions Esportives Catalunya

© 2024 Copyright Federació Catalana d'Agility