Prova 10

Iniciació

Toy

1
WILLY
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
2
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja
3
DOBBY
Miguel Angel Carrasco Martinez
Tàrrega
4
PUÇA
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona

Mini

1
KERA DE VIMAIN
Mercè Redón
Baix Llobregat
2
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona
3
SKY
Sergio Zarzuello Martinez
Santa Quitèria
4
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
Gos en pista
5
NYX
Miquel Gilabert Cairol
Baix Llobregat

Midi

1
CUE
Carolina Cuadros Andreu
Badalona
2
ROSMY
Anna Carranza Rabat
L'Almozara
3
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès
4
NONA
Gina Lloret Roca (J)
Ciutat Comtal
5
ORA
Ana Chiquillo Llaurado
L'Almozara

Intermèdia

1
XUPINU
Evelyne Celerier
L'Almozara
2
DRAC
Pol Cid Falco
Connecting
3
JARI
Alberto Bujan Santos
Cànic
4
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
5
DUNA
Juan Fraile Vergel
Baix Llobregat
6
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
7
LIA
Eduardo Martin Garcia
Baix Llobregat
8
SHIA
Yolanda Sousa Gonzalez
Badalona
9
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
10
TAKA
Noemi Haro Villaverde
Baix Llobregat
11
TUC
Gemma Domenech Salvans (J)
Ciutat Comtal
12
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting
13
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
14
TIKI
Júlia Masmitjà Haro (J)
Baix Llobregat

Gran

1
LEIA
Aurelia Pascual Bruset
Cànic
2
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
3
MAMBO
John Paul Silva Poveda
Badalona
4
SAM
Ona Calmet Prat (J)
Santa Quitèria
5
AKUMA
Roser Pallas Batalla
Neo
6
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
7
BELA
Ainhara Ponce Prat (J)
Vallès
8
BRUC
Begoña Isla Iserte
Baix Llobregat
9
FLOKI
Silvia Igualada García
Baix Llobregat
10
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
11
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
12
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
13
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
14
ZAYA
Ana Teresa Janzen
Baix Llobregat
15
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
16
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
17
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
18
MAC
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
19
ALPHA URSUSKAI
Maria del Mar Herrero Puncernau
Tàrrega
20
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
21
MASH
Allexandra Tremols i Bruns
Connecting
22
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting

Toy

1
WILLY
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
2
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja
3
DOBBY
Miguel Angel Carrasco Martinez
Tàrrega
4
PUÇA
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona

Mini

1
KERA DE VIMAIN
Mercè Redón
Baix Llobregat
2
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona
3
SKY
Sergio Zarzuello Martinez
Santa Quitèria
4
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
5
NYX
Miquel Gilabert Cairol
Baix Llobregat

Midi

1
CUE
Carolina Cuadros Andreu
Badalona
2
ROSMY
Anna Carranza Rabat
L'Almozara
3
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès
4
NONA
Gina Lloret Roca (J)
Ciutat Comtal
5
ORA
Ana Chiquillo Llaurado
L'Almozara

Intermèdia

1
XUPINU
Evelyne Celerier
L'Almozara
2
DRAC
Pol Cid Falco
Connecting
3
JARI
Alberto Bujan Santos
Cànic
4
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
5
DUNA
Juan Fraile Vergel
Baix Llobregat
6
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
7
LIA
Eduardo Martin Garcia
Baix Llobregat
8
SHIA
Yolanda Sousa Gonzalez
Badalona
9
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
10
TAKA
Noemi Haro Villaverde
Baix Llobregat
11
TUC
Gemma Domenech Salvans (J)
Ciutat Comtal
12
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting
13
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
14
TIKI
Júlia Masmitjà Haro (J)
Baix Llobregat

Gran

1
LEIA
Aurelia Pascual Bruset
Cànic
2
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
3
MAMBO
John Paul Silva Poveda
Badalona
4
SAM
Ona Calmet Prat (J)
Santa Quitèria
5
AKUMA
Roser Pallas Batalla
Neo
6
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
7
BELA
Ainhara Ponce Prat (J)
Vallès
8
BRUC
Begoña Isla Iserte
Baix Llobregat
9
FLOKI
Silvia Igualada García
Baix Llobregat
10
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
11
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
12
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
13
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
14
ZAYA
Ana Teresa Janzen
Baix Llobregat
15
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
16
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
17
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
18
MAC
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
19
ALPHA URSUSKAI
Maria del Mar Herrero Puncernau
Tàrrega
20
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
21
MASH
Allexandra Tremols i Bruns
Connecting
22
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting

Mini

Longitud: 145,00m / TRM: 58,00s
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
DOBBY
Miguel Angel Carrasco Martinez
Tàrrega
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
KERA DE VIMAIN
Mercè Redón
Baix Llobregat
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
PUÇA
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
SKY
Sergio Zarzuello Martinez
Santa Quitèria
F R PT Estat
0 1 5,00 Finalit.
WILLY
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja
F R PT Estat
0 1 100,00 Elim.

Midi

Longitud: 145,00m / TRM: 58,00s
CUE
Carolina Cuadros Andreu
Badalona
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès
F R PT Estat
2 0 10,00 Finalit.
NONA
Gina Lloret Roca (J)
Ciutat Comtal
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
ORA
Ana Chiquillo Llaurado
L'Almozara
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
ROSMY
Anna Carranza Rabat
L'Almozara
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.

Intermèdia

Longitud: 145,00m / TRM: 53,70s
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
DRAC
Pol Cid Falco
Connecting
F R PT Estat
0 3 100,00 Elim.
DUNA
Juan Fraile Vergel
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 2 100,00 Elim.
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
F R PT Estat
0 1 100,00 Elim.
JARI
Alberto Bujan Santos
Cànic
F R PT Estat
1 1 100,00 Elim.
LIA
Eduardo Martin Garcia
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 1 5,00 Finalit.
SHIA
Yolanda Sousa Gonzalez
Badalona
F R PT Estat
0 3 100,00 Elim.
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
F R PT Estat
1 2 15,00 Finalit.
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting
F R PT Estat
0 1 5,00 Finalit.
TAKA
Noemi Haro Villaverde
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 1 100,00 Elim.
TIKI
Júlia Masmitjà Haro (J)
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 1 5,00 Finalit.
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
F R PT Estat
1 0 100,00 Elim.
TUC
Gemma Domenech Salvans (J)
Ciutat Comtal
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.
XUPINU
Evelyne Celerier
L'Almozara
F R PT Estat
0 1 100,00 Elim.

Gran

Longitud: 145,00m / TRM: 53,70s
AKUMA
Roser Pallas Batalla
Neo
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
ALPHA URSUSKAI
Maria del Mar Herrero Puncernau
Tàrrega
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
BELA
Ainhara Ponce Prat (J)
Vallès
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
BRUC
Begoña Isla Iserte
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
FLOKI
Silvia Igualada García
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
F R PT Estat
2 2 20,00 Finalit.
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
LEIA
Aurelia Pascual Bruset
Cànic
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
MAC
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
F R PT Estat
0 1 5,00 Finalit.
MAMBO
John Paul Silva Poveda
Badalona
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
MASH
Allexandra Tremols i Bruns
Connecting
F R PT Estat
2 0 10,00 Finalit.
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
F R PT Estat
1 2 15,00 Finalit.
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.
SAM
Ona Calmet Prat (J)
Santa Quitèria
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
ZAYA
Ana Teresa Janzen
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.

Mini

Longitud: 160,00m / TRM: 64,00s
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
F R PT Estat
1 1 100,00 Elim.
DOBBY
Miguel Angel Carrasco Martinez
Tàrrega
F R PT Estat
0 2 100,00 Elim.
KERA DE VIMAIN
Mercè Redón
Baix Llobregat
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona
F R PT Estat
1 1 100,00 Elim.
NYX
Miquel Gilabert Cairol
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
PUÇA
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
F R PT Estat
0 2 100,00 Elim.
SKY
Sergio Zarzuello Martinez
Santa Quitèria
F R PT Estat
2 0 100,00 Elim.
WILLY
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja
F R PT Estat
0 3 100,00 Elim.

Midi

Longitud: 160,00m / TRM: 64,00s
CUE
Carolina Cuadros Andreu
Badalona
F R PT Estat
1 2 100,00 Elim.
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès
F R PT Estat
1 0 100,00 Elim.
NONA
Gina Lloret Roca (J)
Ciutat Comtal
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
ORA
Ana Chiquillo Llaurado
L'Almozara
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.
ROSMY
Anna Carranza Rabat
L'Almozara
F R PT Estat
0 3 100,00 Elim.

Intermèdia

Longitud: 160,00m / TRM: 64,00s
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
F R PT Estat
1 1 100,00 Elim.
DRAC
Pol Cid Falco
Connecting
F R PT Estat
0 2 100,00 Elim.
DUNA
Juan Fraile Vergel
Baix Llobregat
F R PT Estat
1 1 100,00 Elim.
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.
JARI
Alberto Bujan Santos
Cànic
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
LIA
Eduardo Martin Garcia
Baix Llobregat
F R PT Estat
1 0 100,00 Elim.
SHIA
Yolanda Sousa Gonzalez
Badalona
F R PT Estat
1 1 100,00 Elim.
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
F R PT Estat
1 1 100,00 Elim.
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting
F R PT Estat
1 2 100,00 Elim.
TAKA
Noemi Haro Villaverde
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
TIKI
Júlia Masmitjà Haro (J)
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 3 100,00 Elim.
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
F R PT Estat
3 1 20,00 Finalit.
TUC
Gemma Domenech Salvans (J)
Ciutat Comtal
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.
XUPINU
Evelyne Celerier
L'Almozara
F R PT Estat
0 2 100,00 Elim.

Gran

Longitud: 160,00m / TRM: 64,00s
AKUMA
Roser Pallas Batalla
Neo
F R PT Estat
0 2 10,00 Finalit.
ALPHA URSUSKAI
Maria del Mar Herrero Puncernau
Tàrrega
F R PT Estat
0 1 100,00 Elim.
BELA
Ainhara Ponce Prat (J)
Vallès
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
BRUC
Begoña Isla Iserte
Baix Llobregat
F R PT Estat
1 3 100,00 Elim.
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
F R PT Estat
3 0 15,00 Finalit.
FLOKI
Silvia Igualada García
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 1 100,00 Elim.
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
F R PT Estat
2 1 15,00 Finalit.
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
F R PT Estat
0 1 100,00 Elim.
LEIA
Aurelia Pascual Bruset
Cànic
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
MAC
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
F R PT Estat
1 1 100,00 Elim.
MAMBO
John Paul Silva Poveda
Badalona
F R PT Estat
0 2 100,00 Elim.
MASH
Allexandra Tremols i Bruns
Connecting
F R PT Estat
0 1 5,00 Finalit.
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
F R PT Estat
0 1 5,00 Finalit.
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
F R PT Estat
3 0 15,00 Finalit.
SAM
Ona Calmet Prat (J)
Santa Quitèria
F R PT Estat
1 2 100,00 Elim.
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting
F R PT Estat
0 3 100,00 Elim.
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
F R PT Estat
2 2 20,00 Finalit.
ZAYA
Ana Teresa Janzen
Baix Llobregat
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.

Mini

Tipus A Balancí / Longitud: 145,00m / TRM: 58,00s Tipus B Slalom / Longitud: 160,00m / TRM: 64,00s
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 1 0 5,00 1 1 100,00
DOBBY
Miguel Angel Carrasco Martinez
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
100,00 0 0 0,00 0 2 100,00
KERA DE VIMAIN
Mercè Redón
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
10,00 1 0 5,00 1 0 5,00
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 1 1 100,00
NYX
Miquel Gilabert Cairol
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
300,00 0 0 200,00 0 0 100,00
PUÇA
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 2 100,00
SKY
Sergio Zarzuello Martinez
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 0 1 5,00 2 0 100,00
WILLY
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 1 100,00 0 3 100,00

Midi

Tipus A Balancí / Longitud: 145,00m / TRM: 58,00s Tipus B Slalom / Longitud: 160,00m / TRM: 64,00s
CUE
Carolina Cuadros Andreu
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 1 2 100,00
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 2 0 10,00 1 0 100,00
NONA
Gina Lloret Roca (J)
Ciutat Comtal
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00
ORA
Ana Chiquillo Llaurado
L'Almozara
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 0 0 100,00 1 1 10,00
ROSMY
Anna Carranza Rabat
L'Almozara
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 3 100,00

Intermèdia

Tipus A Balancí / Longitud: 145,00m / TRM: 53,70s Tipus B Slalom / Longitud: 160,00m / TRM: 64,00s
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 1 1 100,00
DRAC
Pol Cid Falco
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 3 100,00 0 2 100,00
DUNA
Juan Fraile Vergel
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 2 100,00 1 1 100,00
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 0 1 100,00 1 1 10,00
JARI
Alberto Bujan Santos
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 1 1 100,00 0 0 100,00
LIA
Eduardo Martin Garcia
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 0 1 5,00 1 0 100,00
SHIA
Yolanda Sousa Gonzalez
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 3 100,00 1 1 100,00
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
115,00 1 2 15,00 1 1 100,00
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 0 1 5,00 1 2 100,00
TAKA
Noemi Haro Villaverde
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 1 100,00 0 0 100,00
TIKI
Júlia Masmitjà Haro (J)
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 0 1 5,00 0 3 100,00
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
120,00 1 0 100,00 3 1 20,00
TUC
Gemma Domenech Salvans (J)
Ciutat Comtal
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
20,00 1 1 10,00 1 1 10,00
XUPINU
Evelyne Celerier
L'Almozara
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 1 100,00 0 2 100,00

Gran

Tipus A Balancí / Longitud: 145,00m / TRM: 53,70s Tipus B Slalom / Longitud: 160,00m / TRM: 64,00s
AKUMA
Roser Pallas Batalla
Neo
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 0 0 100,00 0 2 10,00
ALPHA URSUSKAI
Maria del Mar Herrero Puncernau
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 1 100,00
BELA
Ainhara Ponce Prat (J)
Vallès
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
5,00 1 0 5,00 0 0 0,00
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
100,00 0 0 100,00 0 0 0,00
BRUC
Begoña Isla Iserte
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 1 3 100,00
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
15,00 0 0 0,00 3 0 15,00
FLOKI
Silvia Igualada García
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 1 100,00
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
100,00 0 0 0,00 0 0 100,00
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
35,00 2 2 20,00 2 1 15,00
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
100,00 0 0 0,00 0 1 100,00
LEIA
Aurelia Pascual Bruset
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
5,00 0 0 0,00 1 0 5,00
MAC
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 0 1 5,00 1 1 100,00
MAMBO
John Paul Silva Poveda
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 2 100,00
MASH
Allexandra Tremols i Bruns
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
15,00 2 0 10,00 0 1 5,00
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 0 0 100,00 0 1 5,00
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
15,00 1 2 15,00 0 0 0,00
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 0 0 100,00 1 0 5,00
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
25,00 1 1 10,00 3 0 15,00
SAM
Ona Calmet Prat (J)
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 1 2 100,00
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 3 100,00
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
120,00 0 0 100,00 2 2 20,00
ZAYA
Ana Teresa Janzen
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 0 0 100,00 1 1 10,00
Classificació Club Punts
1 Badalona 0
1 Baix Llobregat 0
1 Can Roja 0
1 Cànic 0
1 Ciutat Comtal 0
1 Connecting 0
1 Ebre 0
1 Girona 0
1 L'Almozara 0
1 La Daga 0
1 Les Fonts 0
1 Maresme 0
1 Neo 0
1 Osona 0
1 Santa Quitèria 0
1 Seven 0
1 Tàrrega 0
1 Vallès 0
Tipus A Balancí / Longitud: 145,00m / TRM: 58,00s Tipus B Slalom / Longitud: 160,00m / TRM: 64,00s
1
AKUMA
Roser Pallas Batalla
Neo
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
40,15 110,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 40,15 3,99 0 2 10,00
2
ALPHA URSUSKAI
Maria del Mar Herrero Puncernau
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 1 100,00
1
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
42,13 105,00 N.C. 0 0 0 0 42,13 3,44 1 0 5,00 0,00 1 1 100,00
3
BELA
Ainhara Ponce Prat (J)
Vallès
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
53,79 5,00 EXC 0 0 0 0 23,97 6,05 1 0 5,00 29,82 5,37 0 0 0,00
4
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
33,72 100,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 33,72 4,74 0 0 0,00
5
BRUC
Begoña Isla Iserte
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 1 3 100,00
6
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
56,37 15,00 M.B. 0 0 0 0 24,73 5,86 0 0 0,00 31,64 5,06 3 0 15,00
1
CUE
Carolina Cuadros Andreu
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 1 2 100,00
1
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 1 1 100,00
2
DOBBY
Miguel Angel Carrasco Martinez
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
36,15 100,00 N.C. 0 0 0 0 36,15 4,01 0 0 0,00 0,00 0 2 100,00
2
DRAC
Pol Cid Falco
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 3 100,00 0,00 0 2 100,00
3
DUNA
Juan Fraile Vergel
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 30.710,00 0 2 100,00 0,00 1 1 100,00
2
FILOMENA
Pau Subirana Alcaraz (J)
Vallès
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
26,60 110,00 N.C. 0 0 0 0 26,60 5,45 2 0 10,00 0,00 1 0 100,00
7
FLOKI
Silvia Igualada García
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 1 100,00
4
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
34,56 110,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 1 100,00 34,56 4,63 1 1 10,00
8
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
24,15 100,00 N.C. 0 0 0 0 24,15 6,00 0 0 0,00 0,00 0 0 100,00
9
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
67,33 35,00 N.C. 0 0 0 0 32,23 4,50 2 2 20,00 35,10 4,56 2 1 15,00
10
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
41,86 100,00 N.C. 0 0 0 0 41,86 3,46 0 0 0,00 0,00 0 1 100,00
5
JARI
Alberto Bujan Santos
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 1 1 100,00 0,00 0 0 100,00
3
KERA DE VIMAIN
Mercè Redón
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
62,89 10,00 M.B. 0 0 0 0 29,55 4,91 1 0 5,00 33,34 4,80 1 0 5,00
11
LEIA
Aurelia Pascual Bruset
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
73,32 5,00 EXC 0 0 0 0 31,05 4,67 0 0 0,00 42,27 3,79 1 0 5,00
6
LIA
Eduardo Martin Garcia
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
33,44 105,00 N.C. 0 0 0 0 33,44 4,34 0 1 5,00 0,00 1 0 100,00
4
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 1 1 100,00
12
MAC
Eduard Giralt I Canadell
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
41,82 105,00 N.C. 0 0 0 0 41,82 3,47 0 1 5,00 0,00 1 1 100,00
13
MAMBO
John Paul Silva Poveda
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 2 100,00
14
MASH
Allexandra Tremols i Bruns
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
68,21 15,00 M.B. 0 0 0 0 30,35 4,78 2 0 10,00 37,86 4,23 0 1 5,00
15
MAZIKEEN
Laia Lucas Lledos
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
32,63 105,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 32,63 4,90 0 1 5,00
16
MONTY
Daniel Bautista Batllori
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
54,55 15,00 M.B. 0 0 0 0 26,17 5,54 1 2 15,00 28,38 5,64 0 0 0,00
17
NANA
Ariadna Tomás Cuenca
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
33,93 105,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 33,93 4,72 1 0 5,00
3
NONA
Gina Lloret Roca (J)
Ciutat Comtal
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
5
NYX
Miquel Gilabert Cairol
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 100,00
4
ORA
Ana Chiquillo Llaurado
L'Almozara
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
43,49 110,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 43,49 3,68 1 1 10,00
6
PUÇA
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 72,72 0 2 100,00
18
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
54,22 25,00 BO 0 0 0 0 25,36 5,72 1 1 10,00 28,86 5,54 3 0 15,00
5
ROSMY
Anna Carranza Rabat
L'Almozara
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 3 100,00
19
SAM
Ona Calmet Prat (J)
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 1 2 100,00
7
SHIA
Yolanda Sousa Gonzalez
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 3 100,00 0,00 1 1 100,00
7
SKY
Sergio Zarzuello Martinez
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
30,94 105,00 N.C. 0 0 0 0 30,94 4,69 0 1 5,00 0,00 2 0 100,00
8
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
39,35 115,00 N.C. 0 0 0 0 39,35 3,68 1 2 15,00 0,00 1 1 100,00
9
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
39,06 105,00 N.C. 0 0 0 0 39,06 3,71 0 1 5,00 0,00 1 2 100,00
10
TAKA
Noemi Haro Villaverde
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 1 100,00 0,00 0 0 100,00
11
TIKI
Júlia Masmitjà Haro (J)
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
39,69 105,00 N.C. 0 0 0 0 39,69 3,65 0 1 5,00 0,00 0 3 100,00
12
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
56,66 120,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 1 0 100,00 56,66 2,82 3 1 20,00
20
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 3 100,00
13
TUC
Gemma Domenech Salvans (J)
Ciutat Comtal
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
72,63 20,00 BO 0 0 0 0 35,06 4,14 1 1 10,00 37,57 4,26 1 1 10,00
21
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
43,17 120,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 43,17 3,71 2 2 20,00
8
WILLY
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
9
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 1 100,00 0,00 0 3 100,00
14
XUPINU
Evelyne Celerier
L'Almozara
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 1 100,00 0,00 0 2 100,00
22
ZAYA
Ana Teresa Janzen
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
39,63 110,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 39,63 4,04 1 1 10,00
Amb el suport de:
Logo Generalitat Logo Esportcat Logo Unió Federacions Esportives Catalunya

© 2024 Copyright Federació Catalana d'Agility