Prova 7

Divisió d'honor

Toy

No hi ha participants

Mini

1
LLUNA
Robert Serven Águila
Cànic
2
PIA
Marta Vila Rocafort
Cànic
3
TAXI
Samuel Sánchez Peacham
Cànic
4
PATUM_BLUE
Neus Baró Goñi
Cànic

Midi

1
BLITZ
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
2
O'NEIL
Carme Alos Calvo
L'Almozara
3
NUGGET
Mercè Gelabert Serrano
L'Almozara
4
NUTELLA
Pedro Serrano
Baix Llobregat
5
MEL
Verónica Ruiz De La Hoz
Baix Llobregat
6
MOJITO
Jessica García García
Neo

Intermèdia

1
PRUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega
2
FISH
Eva Perez Prunell
Cànic
3
ONA
Josep Marco Catala
Connecting
4
WINTER
David Infante Juve
Cànic
5
ONA
Sebastian Gonzalez García
Badalona
6
MIA
Marc Prats García
Cànic

Gran

1
SAYA
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
2
BIMBA
Pau Balmaña Marín
Ebre
3
SKY
Elvira Florensa Bordes
Tàrrega
4
JAZZ
Victor Olea Flores
L'Almozara
5
ATHOS
Cristian Ribera Montes
L'Almozara
6
HALLEY
Xavier Dalmau Puerto
L'Almozara
7
ROC
Salvador Castillo Argelaguet
L'Almozara

Toy

No hi ha participants

Mini

1
PIA
Marta Vila Rocafort
Cànic
2
PATUM_BLUE
Neus Baró Goñi
Cànic
3
LLUNA
Robert Serven Águila
Cànic
4
TAXI
Samuel Sánchez Peacham
Cànic

Midi

1
MEL
Verónica Ruiz De La Hoz
Baix Llobregat
2
BLITZ
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
3
O'NEIL
Carme Alos Calvo
L'Almozara
4
NUGGET
Mercè Gelabert Serrano
L'Almozara
5
MOJITO
Jessica García García
Neo
6
NUTELLA
Pedro Serrano
Baix Llobregat

Intermèdia

1
PRUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega
2
ONA
Josep Marco Catala
Connecting
3
ONA
Sebastian Gonzalez García
Badalona
4
MIA
Marc Prats García
Cànic
5
FISH
Eva Perez Prunell
Cànic
6
WINTER
David Infante Juve
Cànic

Gran

1
SKY
Elvira Florensa Bordes
Tàrrega
2
SAYA
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
3
ROC
Salvador Castillo Argelaguet
L'Almozara
4
JAZZ
Victor Olea Flores
L'Almozara
5
HALLEY
Xavier Dalmau Puerto
L'Almozara
6
ATHOS
Cristian Ribera Montes
L'Almozara
7
BIMBA
Pau Balmaña Marín
Ebre

Mini

Longitud: 210,00m / TRS: 41,58s / TRM: 65,63s
1
TAXI
Samuel Sánchez Peacham
Cànic
T V F R TRS PT Estat
37,80 5,56 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
LLUNA
Robert Serven Águila
Cànic
T V F R TRS PT Estat
46,98 4,47 0 0 5,40 5,40 Finalit.
3
PATUM_BLUE
Neus Baró Goñi
Cànic
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
3
PIA
Marta Vila Rocafort
Cànic
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Midi

Longitud: 210,00m / TRS: 45,41s / TRM: 65,63s
1
BLITZ
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
41,28 5,09 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
NUTELLA
Pedro Serrano
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
48,84 4,30 1 0 3,43 8,43 Finalit.
3
MOJITO
Jessica García García
Neo
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
3
NUGGET
Mercè Gelabert Serrano
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
3
O'NEIL
Carme Alos Calvo
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
6
MEL
Verónica Ruiz De La Hoz
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 200,00 NNPP

Intermèdia

Longitud: 210,00m / TRS: 45,69s / TRM: 60,00s
1
WINTER
David Infante Juve
Cànic
T V F R TRS PT Estat
41,54 5,06 1 0 0,00 5,00 Finalit.
2
FISH
Eva Perez Prunell
Cànic
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
2
MIA
Marc Prats García
Cànic
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
2
ONA
Sebastian Gonzalez García
Badalona
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
2
ONA
Josep Marco Catala
Connecting
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
2
PRUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Gran

Longitud: 210,00m / TRS: 41,91s / TRM: 60,00s
1
BIMBA
Pau Balmaña Marín
Ebre
T V F R TRS PT Estat
38,10 5,51 1 0 0,00 5,00 Finalit.
2
ATHOS
Cristian Ribera Montes
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
2
HALLEY
Xavier Dalmau Puerto
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
2
JAZZ
Victor Olea Flores
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
2
ROC
Salvador Castillo Argelaguet
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
2
SAYA
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
2
SKY
Elvira Florensa Bordes
Tàrrega
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Mini

Longitud: 220,00m / TRS: 52,89s / TRM: 68,75s
1
PATUM_BLUE
Neus Baró Goñi
Cànic
T V F R TRS PT Estat
48,08 4,58 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
LLUNA
Robert Serven Águila
Cànic
T V F R TRS PT Estat
51,22 4,30 1 1 0,00 10,00 Finalit.
3
TAXI
Samuel Sánchez Peacham
Cànic
T V F R TRS PT Estat
45,15 4,87 2 1 0,00 15,00 Finalit.
4
PIA
Marta Vila Rocafort
Cànic
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Midi

Longitud: 220,00m / TRS: 51,52s / TRM: 68,75s
1
BLITZ
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
46,84 4,70 1 0 0,00 5,00 Finalit.
2
MOJITO
Jessica García García
Neo
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
2
NUGGET
Mercè Gelabert Serrano
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
2
NUTELLA
Pedro Serrano
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
2
O'NEIL
Carme Alos Calvo
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
6
MEL
Verónica Ruiz De La Hoz
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 200,00 NNPP

Intermèdia

Longitud: 220,00m / TRS: 51,52s / TRM: 62,86s
1
FISH
Eva Perez Prunell
Cànic
T V F R TRS PT Estat
46,84 4,70 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
MIA
Marc Prats García
Cànic
T V F R TRS PT Estat
45,34 4,85 1 0 0,00 5,00 Finalit.
3
ONA
Sebastian Gonzalez García
Badalona
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
3
ONA
Josep Marco Catala
Connecting
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
3
PRUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
3
WINTER
David Infante Juve
Cànic
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Gran

Longitud: 220,00m / TRS: 48,31s / TRM: 62,86s
1
SAYA
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
43,92 5,01 1 0 0,00 5,00 Finalit.
2
HALLEY
Xavier Dalmau Puerto
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
49,87 4,41 1 1 1,56 11,56 Finalit.
3
ATHOS
Cristian Ribera Montes
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
41,17 5,34 3 0 0,00 15,00 Finalit.
4
BIMBA
Pau Balmaña Marín
Ebre
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
JAZZ
Victor Olea Flores
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
ROC
Salvador Castillo Argelaguet
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
SKY
Elvira Florensa Bordes
Tàrrega
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Mini

Jumping / Longitud: 210,00m / TRS: 41,58s / TRM: 65,63s Agility / Longitud: 220,00m / TRS: 52,89s / TRM: 68,75s
1
TAXI
Samuel Sánchez Peacham
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
82,95 15,00 M.B. 20 11 20 51 37,80 5,56 0 0 0,00 45,15 4,87 2 1 15,00
2
LLUNA
Robert Serven Águila
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
98,20 15,40 M.B. 16 11 16 43 46,98 4,47 0 0 5,40 51,22 4,30 1 1 10,00
3
PATUM_BLUE
Neus Baró Goñi
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
48,08 100,00 N.C. 0 8 25 33 0,00 0 0 100,00 48,08 4,58 0 0 0,00
4
PIA
Marta Vila Rocafort
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00

Midi

Jumping / Longitud: 210,00m / TRS: 45,41s / TRM: 65,63s Agility / Longitud: 220,00m / TRS: 51,52s / TRM: 68,75s
1
BLITZ
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
88,12 5,00 EXC 20 13 45 78 41,28 5,09 0 0 0,00 46,84 4,70 1 0 5,00
2
NUTELLA
Pedro Serrano
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
48,84 108,43 N.C. 0 8 0 8 48,84 4,30 1 0 8,43 0,00 0 0 100,00
3
MOJITO
Jessica García García
Neo
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
3
NUGGET
Mercè Gelabert Serrano
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
3
O'NEIL
Carme Alos Calvo
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
6
MEL
Verónica Ruiz De La Hoz
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00

Intermèdia

Jumping / Longitud: 210,00m / TRS: 45,69s / TRM: 60,00s Agility / Longitud: 220,00m / TRS: 51,52s / TRM: 62,86s
1
FISH
Eva Perez Prunell
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
46,84 100,00 N.C. 0 8 25 33 0,00 0 0 100,00 46,84 4,70 0 0 0,00
2
WINTER
David Infante Juve
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
41,54 105,00 N.C. 0 8 20 28 41,54 5,06 1 0 5,00 0,00 0 0 100,00
3
MIA
Marc Prats García
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
45,34 105,00 N.C. 0 8 20 28 0,00 0 0 100,00 45,34 4,85 1 0 5,00
4
ONA
Sebastian Gonzalez García
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
4
ONA
Josep Marco Catala
Connecting
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
4
PRUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00

Gran

Jumping / Longitud: 210,00m / TRS: 41,91s / TRM: 60,00s Agility / Longitud: 220,00m / TRS: 48,31s / TRM: 62,86s
1
BIMBA
Pau Balmaña Marín
Ebre
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
38,10 105,00 N.C. 0 8 20 28 38,10 5,51 1 0 5,00 0,00 0 0 100,00
2
SAYA
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
43,92 105,00 N.C. 0 8 25 33 0,00 0 0 100,00 43,92 5,01 1 0 5,00
3
HALLEY
Xavier Dalmau Puerto
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
49,87 111,56 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 49,87 4,41 1 1 11,56
4
ATHOS
Cristian Ribera Montes
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
41,17 115,00 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 41,17 5,34 3 0 15,00
5
JAZZ
Victor Olea Flores
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
5
ROC
Salvador Castillo Argelaguet
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
5
SKY
Elvira Florensa Bordes
Tàrrega
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
Classificació Club Punts
1 Cànic 108
2 Baix Llobregat 89
3 Ebre 20
3 L'Almozara 20
4 Tàrrega 8
5 Badalona 4
5 Connecting 4
5 Neo 4
6 Can Roja 0
6 Ciutat Comtal 0
6 Girona 0
6 La Daga 0
6 Les Fonts 0
6 Maresme 0
6 Osona 0
6 Santa Quitèria 0
6 Seven 0
6 Vallès 0
Jumping / Longitud: 210,00m / TRS: 41,58s / TRM: 65,63s Agility / Longitud: 220,00m / TRS: 48,31s / TRM: 68,75s
1
BLITZ
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
88,12 5,00 EXC 20 13 24 57 41,28 5,09 0 0 0,00 46,84 4,70 1 0 5,00
1
TAXI
Samuel Sánchez Peacham
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
82,95 15,00 M.B. 16 11 20 47 37,80 5,56 0 0 0,00 45,15 4,87 2 1 15,00
2
LLUNA
Robert Serven Águila
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
98,20 18,31 BO 12 10 6 28 46,98 4,47 0 0 5,40 51,22 4,30 1 1 12,91
1
FISH
Eva Perez Prunell
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
46,84 100,00 N.C. 0 8 25 33 0,00 0 0 100,00 46,84 4,70 0 0 0,00
3
PATUM_BLUE
Neus Baró Goñi
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
48,08 100,00 N.C. 0 8 20 28 0,00 0 0 100,00 48,08 4,58 0 0 0,00
1
BIMBA
Pau Balmaña Marín
Ebre
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
38,10 105,00 N.C. 0 8 12 20 38,10 5,51 1 0 5,00 0,00 0 0 100,00
2
WINTER
David Infante Juve
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
41,54 105,00 N.C. 0 8 8 16 41,54 5,06 1 0 5,00 0,00 0 0 100,00
2
SAYA
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
43,92 105,00 N.C. 0 8 16 24 0,00 0 0 100,00 43,92 5,01 1 0 5,00
3
MIA
Marc Prats García
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
45,34 105,00 N.C. 0 8 12 20 0,00 0 0 100,00 45,34 4,85 1 0 5,00
3
HALLEY
Xavier Dalmau Puerto
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
49,87 111,56 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 49,87 4,41 1 1 11,56
2
NUTELLA
Pedro Serrano
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
48,84 112,26 N.C. 0 8 0 8 48,84 4,30 1 0 12,26 0,00 0 0 100,00
4
ATHOS
Cristian Ribera Montes
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
41,17 115,00 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 41,17 5,34 3 0 15,00
5
JAZZ
Victor Olea Flores
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
3
MOJITO
Jessica García García
Neo
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
3
NUGGET
Mercè Gelabert Serrano
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
3
O'NEIL
Carme Alos Calvo
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
4
ONA
Sebastian Gonzalez García
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
4
ONA
Josep Marco Catala
Connecting
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
4
PIA
Marta Vila Rocafort
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
4
PRUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
5
ROC
Salvador Castillo Argelaguet
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
5
SKY
Elvira Florensa Bordes
Tàrrega
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
6
MEL
Verónica Ruiz De La Hoz
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00
Amb el suport de:
Logo Generalitat Logo Esportcat Logo Unió Federacions Esportives Catalunya

© 2024 Copyright Federació Catalana d'Agility