Prova 7

Iniciació

Toy

1
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja
2
DOBBY
Miguel Angel Carrasco Martinez
Tàrrega

Mini

1
KERA DE VIMAIN
Mercè Redón
Baix Llobregat
2
BALOO
Mónica Font Font
Badalona

Midi

1
SIAN
Francisco Javier Larena Rubio
L'Almozara
2
ROSMY
Anna Carranza Rabat
L'Almozara

Intermèdia

1
XUPINU
Evelyne Celerier
L'Almozara
2
MIA
Ona Soria Fernandez (J)
Cànic
3
MAGNA
Roser Pallas Batalla
Neo
4
KIARA
Mario Martinez Roldan
Vallès
5
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
6
DUNA
Juan Fraile Vergel
Baix Llobregat

Gran

1
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
2
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting
3
TRACK
Sandra Solis Rodriguez
Tàrrega
4
RUNNY
Josep Aznar Ruiz
Badalona
5
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
6
MEI
Francisca Rodriguez Nieto
Connecting
7
LEIA
Aurelia Pascual Bruset
Cànic
8
KAIRA
Gemma Sáyez Mariné
Ebre
9
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
10
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
11
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
12
BRUC
Begoña Isla Iserte
Baix Llobregat
13
ATHOMIC PEARL URSUSKAI - NUUR
Aleida Castro Coll
Tàrrega
14
ATENEA URSUSKAI
Hector Ruiz Perez
Tàrrega
15
ASTRA URSUSKAI
Didac Torres Gimenez
Tàrrega
16
AKUMA
Roser Pallas Batalla
Neo

Toy

1
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja
2
DOBBY
Miguel Angel Carrasco Martinez
Tàrrega

Mini

1
KERA DE VIMAIN
Mercè Redón
Baix Llobregat
2
BALOO
Mónica Font Font
Badalona

Midi

1
ROSMY
Anna Carranza Rabat
L'Almozara
2
SIAN
Francisco Javier Larena Rubio
L'Almozara

Intermèdia

1
XUPINU
Evelyne Celerier
L'Almozara
2
MAGNA
Roser Pallas Batalla
Neo
3
KIARA
Mario Martinez Roldan
Vallès
4
MIA
Ona Soria Fernandez (J)
Cànic
5
DUNA
Juan Fraile Vergel
Baix Llobregat
6
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts

Gran

1
MEI
Francisca Rodriguez Nieto
Connecting
2
ASTRA URSUSKAI
Didac Torres Gimenez
Tàrrega
3
LEIA
Aurelia Pascual Bruset
Cànic
4
TRACK
Sandra Solis Rodriguez
Tàrrega
5
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
6
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
7
ATENEA URSUSKAI
Hector Ruiz Perez
Tàrrega
8
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting
9
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
10
RUNNY
Josep Aznar Ruiz
Badalona
11
AKUMA
Roser Pallas Batalla
Neo
12
KAIRA
Gemma Sáyez Mariné
Ebre
13
BRUC
Begoña Isla Iserte
Baix Llobregat
14
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
15
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
16
ATHOMIC PEARL URSUSKAI - NUUR
Aleida Castro Coll
Tàrrega

Mini

Longitud: 149,00m / TRM: 64,78s
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
DOBBY
Miguel Angel Carrasco Martinez
Tàrrega
F R PT Estat
0 1 5,00 Finalit.
KERA DE VIMAIN
Mercè Redón
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.

Midi

Longitud: 149,00m / TRM: 64,78s
ROSMY
Anna Carranza Rabat
L'Almozara
F R PT Estat
1 2 15,00 Finalit.
SIAN
Francisco Javier Larena Rubio
L'Almozara
F R PT Estat
2 0 10,00 Finalit.

Intermèdia

Longitud: 149,00m / TRM: 64,78s
DUNA
Juan Fraile Vergel
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
KIARA
Mario Martinez Roldan
Vallès
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
MAGNA
Roser Pallas Batalla
Neo
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.
MIA
Ona Soria Fernandez (J)
Cànic
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
XUPINU
Evelyne Celerier
L'Almozara
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.

Gran

Longitud: 149,00m / TRM: 64,78s
AKUMA
Roser Pallas Batalla
Neo
F R PT Estat
2 0 10,00 Finalit.
ASTRA URSUSKAI
Didac Torres Gimenez
Tàrrega
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
ATENEA URSUSKAI
Hector Ruiz Perez
Tàrrega
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
ATHOMIC PEARL URSUSKAI - NUUR
Aleida Castro Coll
Tàrrega
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
BRUC
Begoña Isla Iserte
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 1 5,00 Finalit.
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
KAIRA
Gemma Sáyez Mariné
Ebre
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
LEIA
Aurelia Pascual Bruset
Cànic
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
MEI
Francisca Rodriguez Nieto
Connecting
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
F R PT Estat
2 0 10,00 Finalit.
RUNNY
Josep Aznar Ruiz
Badalona
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
TRACK
Sandra Solis Rodriguez
Tàrrega
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting
F R PT Estat
2 0 10,00 Finalit.
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.

Mini

Longitud: 139,00m / TRM: 59,91s
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
DOBBY
Miguel Angel Carrasco Martinez
Tàrrega
F R PT Estat
1 2 15,00 Finalit.
KERA DE VIMAIN
Mercè Redón
Baix Llobregat
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.

Midi

Longitud: 139,00m / TRM: 59,91s
ROSMY
Anna Carranza Rabat
L'Almozara
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
SIAN
Francisco Javier Larena Rubio
L'Almozara
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.

Intermèdia

Longitud: 139,00m / TRM: 59,91s
DUNA
Juan Fraile Vergel
Baix Llobregat
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
KIARA
Mario Martinez Roldan
Vallès
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
MAGNA
Roser Pallas Batalla
Neo
F R PT Estat
3 1 20,00 Finalit.
MIA
Ona Soria Fernandez (J)
Cànic
F R PT Estat
0 2 10,00 Finalit.
XUPINU
Evelyne Celerier
L'Almozara
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.

Gran

Longitud: 139,00m / TRM: 59,91s
AKUMA
Roser Pallas Batalla
Neo
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
ASTRA URSUSKAI
Didac Torres Gimenez
Tàrrega
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
ATENEA URSUSKAI
Hector Ruiz Perez
Tàrrega
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
ATHOMIC PEARL URSUSKAI - NUUR
Aleida Castro Coll
Tàrrega
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
BRUC
Begoña Isla Iserte
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
KAIRA
Gemma Sáyez Mariné
Ebre
F R PT Estat
1 2 15,00 Finalit.
LEIA
Aurelia Pascual Bruset
Cànic
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.
MEI
Francisca Rodriguez Nieto
Connecting
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
RUNNY
Josep Aznar Ruiz
Badalona
F R PT Estat
0 2 10,00 Finalit.
TRACK
Sandra Solis Rodriguez
Tàrrega
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
F R PT Estat
0 1 5,00 Finalit.

Mini

Tipus A Balancí / Longitud: 149,00m / TRM: 64,78s Tipus B Slalom / Longitud: 139,00m / TRM: 59,91s
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
100,00 0 0 0,00 0 0 100,00
DOBBY
Miguel Angel Carrasco Martinez
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
20,00 0 1 5,00 1 2 15,00
KERA DE VIMAIN
Mercè Redón
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 0 0 100,00 1 0 5,00
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00

Midi

Tipus A Balancí / Longitud: 149,00m / TRM: 64,78s Tipus B Slalom / Longitud: 139,00m / TRM: 59,91s
ROSMY
Anna Carranza Rabat
L'Almozara
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
20,00 1 2 15,00 1 0 5,00
SIAN
Francisco Javier Larena Rubio
L'Almozara
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
15,00 2 0 10,00 1 0 5,00

Intermèdia

Tipus A Balancí / Longitud: 149,00m / TRM: 64,78s Tipus B Slalom / Longitud: 139,00m / TRM: 59,91s
DUNA
Juan Fraile Vergel
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 0 0 100,00 1 1 10,00
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 0 0 100,00 1 0 5,00
KIARA
Mario Martinez Roldan
Vallès
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 1 0 5,00 0 0 100,00
MAGNA
Roser Pallas Batalla
Neo
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
30,00 1 1 10,00 3 1 20,00
MIA
Ona Soria Fernandez (J)
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 0 0 100,00 0 2 10,00
XUPINU
Evelyne Celerier
L'Almozara
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
10,00 0 0 0,00 1 1 10,00

Gran

Tipus A Balancí / Longitud: 149,00m / TRM: 64,78s Tipus B Slalom / Longitud: 139,00m / TRM: 59,91s
AKUMA
Roser Pallas Batalla
Neo
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
10,00 2 0 10,00 0 0 0,00
ASTRA URSUSKAI
Didac Torres Gimenez
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00
ATENEA URSUSKAI
Hector Ruiz Perez
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 0 0 100,00 1 0 5,00
ATHOMIC PEARL URSUSKAI - NUUR
Aleida Castro Coll
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00
BRUC
Begoña Isla Iserte
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 0 1 5,00 0 0 100,00
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
20,00 1 1 10,00 1 1 10,00
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
100,00 0 0 0,00 0 0 100,00
KAIRA
Gemma Sáyez Mariné
Ebre
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
20,00 1 0 5,00 1 2 15,00
LEIA
Aurelia Pascual Bruset
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 0 0 100,00 1 1 10,00
MEI
Francisca Rodriguez Nieto
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 0 0 100,00 1 1 10,00
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 2 0 10,00 0 0 100,00
RUNNY
Josep Aznar Ruiz
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
15,00 1 0 5,00 0 2 10,00
TRACK
Sandra Solis Rodriguez
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 1 0 5,00 0 0 100,00
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
20,00 2 0 10,00 1 1 10,00
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 0 0 100,00 0 1 5,00
Classificació Club Punts
1 Badalona 0
1 Baix Llobregat 0
1 Can Roja 0
1 Cànic 0
1 Ciutat Comtal 0
1 Connecting 0
1 Ebre 0
1 Girona 0
1 L'Almozara 0
1 La Daga 0
1 Les Fonts 0
1 Maresme 0
1 Neo 0
1 Osona 0
1 Santa Quitèria 0
1 Seven 0
1 Tàrrega 0
1 Vallès 0
Tipus A Balancí / Longitud: 149,00m / TRM: 64,78s Tipus B Slalom / Longitud: 139,00m / TRM: 59,91s
1
AKUMA
Roser Pallas Batalla
Neo
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
70,16 10,00 M.B. 0 0 0 0 36,53 4,08 2 0 10,00 33,63 4,13 0 0 0,00
2
ASTRA URSUSKAI
Didac Torres Gimenez
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
3
ATENEA URSUSKAI
Hector Ruiz Perez
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
22,26 105,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 22,26 6,24 1 0 5,00
4
ATHOMIC PEARL URSUSKAI - NUUR
Aleida Castro Coll
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
1
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
53,64 100,00 N.C. 0 0 0 0 53,64 2,78 0 0 0,00 0,00 0 0 100,00
5
BRUC
Begoña Isla Iserte
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
37,79 105,00 N.C. 0 0 0 0 37,79 3,94 0 1 5,00 0,00 0 0 100,00
2
DOBBY
Miguel Angel Carrasco Martinez
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
91,75 20,00 BO 0 0 0 0 39,44 3,78 0 1 5,00 52,31 2,66 1 2 15,00
1
DUNA
Juan Fraile Vergel
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
42,63 110,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 42,63 3,26 1 1 10,00
2
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
28,44 105,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 28,44 4,89 1 0 5,00
6
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
7
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
66,35 20,00 BO 0 0 0 0 30,36 4,91 1 1 10,00 35,99 3,86 1 1 10,00
8
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
46,12 100,00 N.C. 0 0 0 0 46,12 3,23 0 0 0,00 0,00 0 0 100,00
9
KAIRA
Gemma Sáyez Mariné
Ebre
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
57,12 20,00 BO 0 0 0 0 23,71 6,28 1 0 5,00 33,41 4,16 1 2 15,00
3
KERA DE VIMAIN
Mercè Redón
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
28,43 105,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 28,43 4,89 1 0 5,00
3
KIARA
Mario Martinez Roldan
Vallès
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
24,94 105,00 N.C. 0 0 0 0 24,94 5,97 1 0 5,00 0,00 0 0 100,00
10
LEIA
Aurelia Pascual Bruset
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
38,40 110,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 38,40 3,62 1 1 10,00
4
MAGNA
Roser Pallas Batalla
Neo
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
63,95 30,00 N.C. 0 0 0 0 28,26 5,27 1 1 10,00 35,69 3,89 3 1 20,00
11
MEI
Francisca Rodriguez Nieto
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
27,61 110,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 27,61 5,03 1 1 10,00
5
MIA
Ona Soria Fernandez (J)
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
34,89 110,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 34,89 3,98 0 2 10,00
12
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
25,19 110,00 N.C. 0 0 0 0 25,19 5,92 2 0 10,00 0,00 0 0 100,00
1
ROSMY
Anna Carranza Rabat
L'Almozara
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
65,73 20,00 BO 0 0 0 0 36,84 4,04 1 2 15,00 28,89 4,81 1 0 5,00
13
RUNNY
Josep Aznar Ruiz
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
56,94 15,00 M.B. 0 0 0 0 25,32 5,88 1 0 5,00 31,62 4,40 0 2 10,00
2
SIAN
Francisco Javier Larena Rubio
L'Almozara
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
69,38 15,00 M.B. 0 0 0 0 27,27 5,46 2 0 10,00 42,11 3,30 1 0 5,00
14
TRACK
Sandra Solis Rodriguez
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
25,86 105,00 N.C. 0 0 0 0 25,86 5,76 1 0 5,00 0,00 0 0 100,00
15
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
56,79 20,00 BO 0 0 0 0 27,57 5,40 2 0 10,00 29,22 4,76 1 1 10,00
16
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
34,68 105,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 34,68 4,01 0 1 5,00
4
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
6
XUPINU
Evelyne Celerier
L'Almozara
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
45,24 10,00 M.B. 0 0 0 0 20,82 7,16 0 0 0,00 24,42 5,69 1 1 10,00
Amb el suport de:
Logo Generalitat Logo Esportcat Logo Unió Federacions Esportives Catalunya

© 2024 Copyright Federació Catalana d'Agility