Prova 6

Divisió d'honor

Toy

No hi ha participants

Mini

1
LOKI
Josep M Boix Balaguer
Cànic
2
THAI
Sergio Gimenez Casado
Cànic
3
PATUM_BLUE
Neus Baró Goñi
Cànic
4
PIA
Marta Vila Rocafort
Cànic
5
LERWICK
Clàudia López Revilla
Ebre
6
LLUNA
Robert Serven Águila
Cànic
7
TAXI
Samuel Sánchez Peacham
Cànic

Midi

1
ESPIT
Artur Balart Súria
L'Almozara
2
MOJITO
Jessica García García
Neo
3
O'NEIL
Carme Alos Calvo
L'Almozara
4
NUTELLA
Pedro Serrano
Baix Llobregat
5
MEL
Verónica Ruiz De La Hoz
Baix Llobregat
6
NUGGET
Mercè Gelabert Serrano
L'Almozara
7
BLITZ
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat

Intermèdia

1
ONA
Josep Marco Catala
Connecting
2
WINTER
David Infante Juve
Cànic
3
FISH
Eva Perez Prunell
Cànic
4
ONA
Sebastian Gonzalez García
Badalona
5
MIA
Marc Prats García
Cànic
6
PRUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega

Gran

1
LLUM
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
2
BIMBA
Pau Balmaña Marín
Ebre
3
SAYA
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
4
VALENT
Joan Marqués Crespi
Santa Quitèria
5
MAISHA
José Manuel Torres Criado
Tàrrega
6
SKY
Elvira Florensa Bordes
Tàrrega
7
HALLEY
Xavier Dalmau Puerto
L'Almozara
8
DIO
Roser Pallas Batalla
Neo
9
ROC
Salvador Castillo Argelaguet
L'Almozara
10
JAZZ
Victor Olea Flores
L'Almozara
11
ATHOS
Cristian Ribera Montes
L'Almozara

Toy

No hi ha participants

Mini

1
LOKI
Josep M Boix Balaguer
Cànic
2
THAI
Sergio Gimenez Casado
Cànic
3
PATUM_BLUE
Neus Baró Goñi
Cànic
4
PIA
Marta Vila Rocafort
Cànic
5
LERWICK
Clàudia López Revilla
Ebre
6
LLUNA
Robert Serven Águila
Cànic
7
TAXI
Samuel Sánchez Peacham
Cànic

Midi

1
ESPIT
Artur Balart Súria
L'Almozara
2
MOJITO
Jessica García García
Neo
3
O'NEIL
Carme Alos Calvo
L'Almozara
4
NUTELLA
Pedro Serrano
Baix Llobregat
5
MEL
Verónica Ruiz De La Hoz
Baix Llobregat
6
NUGGET
Mercè Gelabert Serrano
L'Almozara
7
BLITZ
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat

Intermèdia

1
ONA
Josep Marco Catala
Connecting
2
WINTER
David Infante Juve
Cànic
3
FISH
Eva Perez Prunell
Cànic
4
ONA
Sebastian Gonzalez García
Badalona
5
MIA
Marc Prats García
Cànic
6
PRUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega

Gran

1
LLUM
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
2
BIMBA
Pau Balmaña Marín
Ebre
3
SAYA
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
4
VALENT
Joan Marqués Crespi
Santa Quitèria
5
MAISHA
José Manuel Torres Criado
Tàrrega
6
SKY
Elvira Florensa Bordes
Tàrrega
7
HALLEY
Xavier Dalmau Puerto
L'Almozara
8
DIO
Roser Pallas Batalla
Neo
9
ROC
Salvador Castillo Argelaguet
L'Almozara
10
JAZZ
Victor Olea Flores
L'Almozara
11
ATHOS
Cristian Ribera Montes
L'Almozara

Mini

Longitud: 190,00m / TRS: 39,92s / TRM: 47,50s
1
TAXI
Samuel Sánchez Peacham
Cànic
T V F R TRS PT Estat
36,29 5,24 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
LERWICK
Clàudia López Revilla
Ebre
T V F R TRS PT Estat
40,07 4,74 0 0 0,15 0,15 Finalit.
3
PIA
Marta Vila Rocafort
Cànic
T V F R TRS PT Estat
45,08 4,21 1 0 5,16 10,16 Finalit.
4
LLUNA
Robert Serven Águila
Cànic
T V F R TRS PT Estat
0,00 1 0 0,00 100,00 Elim.
4
LOKI
Josep M Boix Balaguer
Cànic
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 1 0,00 100,00 Elim.
4
THAI
Sergio Gimenez Casado
Cànic
T V F R TRS PT Estat
51,94 0 1 0,00 100,00 Elim.
4
PATUM_BLUE
Neus Baró Goñi
Cànic
T V F R TRS PT Estat
53,20 0 2 0,00 100,00 Elim.

Midi

Longitud: 190,00m / TRS: 45,16s / TRM: 47,50s
1
BLITZ
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
41,05 4,63 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
ESPIT
Artur Balart Súria
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
39,39 4,82 1 1 0,00 10,00 Finalit.
3
MOJITO
Jessica García García
Neo
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
3
NUGGET
Mercè Gelabert Serrano
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 1 0,00 100,00 Elim.
3
O'NEIL
Carme Alos Calvo
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 1 0 0,00 100,00 Elim.
3
NUTELLA
Pedro Serrano
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
47,95 1 0 0,00 100,00 Elim.
7
MEL
Verónica Ruiz De La Hoz
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 200,00 NNPP

Intermèdia

Longitud: 190,00m / TRS: 43,88s / TRM: 45,24s
1
MIA
Marc Prats García
Cànic
T V F R TRS PT Estat
39,89 4,76 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
PRUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega
T V F R TRS PT Estat
43,79 4,34 0 0 0,00 0,00 Finalit.
3
WINTER
David Infante Juve
Cànic
T V F R TRS PT Estat
36,76 5,17 1 0 0,00 5,00 Finalit.
4
FISH
Eva Perez Prunell
Cànic
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
ONA
Josep Marco Catala
Connecting
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
6
ONA
Sebastian Gonzalez García
Badalona
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 200,00 NNPP

Gran

Longitud: 190,00m / TRS: 39,22s / TRM: 45,24s
1
SAYA
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
35,65 5,33 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
BIMBA
Pau Balmaña Marín
Ebre
T V F R TRS PT Estat
37,47 5,07 1 0 0,00 5,00 Finalit.
3
ATHOS
Cristian Ribera Montes
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 1 0 0,00 100,00 Elim.
3
JAZZ
Victor Olea Flores
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
3
MAISHA
José Manuel Torres Criado
Tàrrega
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
3
ROC
Salvador Castillo Argelaguet
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
3
SKY
Elvira Florensa Bordes
Tàrrega
T V F R TRS PT Estat
0,00 1 1 0,00 100,00 Elim.
3
HALLEY
Xavier Dalmau Puerto
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
47,32 0 1 0,00 100,00 Elim.
9
DIO
Roser Pallas Batalla
Neo
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 2 0,00 200,00 NNPP
9
LLUM
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
T V F R TRS PT Estat
0,00 1 0 0,00 200,00 NNPP
9
VALENT
Joan Marqués Crespi
Santa Quitèria
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 200,00 NNPP

Mini

Longitud: 210,00m / TRS: 52,45s / TRM: 53,85s
1
LLUNA
Robert Serven Águila
Cànic
T V F R TRS PT Estat
47,68 4,40 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
LERWICK
Clàudia López Revilla
Ebre
T V F R TRS PT Estat
44,46 4,72 0 1 0,00 5,00 Finalit.
3
LOKI
Josep M Boix Balaguer
Cànic
T V F R TRS PT Estat
47,68 4,40 1 0 0,00 5,00 Finalit.
4
PATUM_BLUE
Neus Baró Goñi
Cànic
T V F R TRS PT Estat
49,31 4,26 0 1 0,00 5,00 Finalit.
5
PIA
Marta Vila Rocafort
Cànic
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
5
TAXI
Samuel Sánchez Peacham
Cànic
T V F R TRS PT Estat
0,00 1 0 0,00 100,00 Elim.
5
THAI
Sergio Gimenez Casado
Cànic
T V F R TRS PT Estat
54,27 0 0 0,00 100,00 Elim.

Midi

Longitud: 210,00m / TRS: 55,00s / TRM: 53,85s
1
BLITZ
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
50,00 4,20 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
NUTELLA
Pedro Serrano
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
53,67 3,91 2 1 0,00 15,00 Finalit.
3
ESPIT
Artur Balart Súria
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
3
MOJITO
Jessica García García
Neo
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 1 0,00 100,00 Elim.
3
NUGGET
Mercè Gelabert Serrano
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
3
O'NEIL
Carme Alos Calvo
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
7
MEL
Verónica Ruiz De La Hoz
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 200,00 NNPP

Intermèdia

Longitud: 210,00m / TRS: 49,68s / TRM: 52,50s
1
FISH
Eva Perez Prunell
Cànic
T V F R TRS PT Estat
45,16 4,65 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
PRUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega
T V F R TRS PT Estat
45,67 4,60 0 0 0,00 0,00 Finalit.
3
MIA
Marc Prats García
Cànic
T V F R TRS PT Estat
46,17 4,55 0 1 0,00 5,00 Finalit.
4
ONA
Josep Marco Catala
Connecting
T V F R TRS PT Estat
0,00 1 0 0,00 100,00 Elim.
4
WINTER
David Infante Juve
Cànic
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
6
ONA
Sebastian Gonzalez García
Badalona
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 200,00 NNPP

Gran

Longitud: 210,00m / TRS: 42,52s / TRM: 52,50s
1
BIMBA
Pau Balmaña Marín
Ebre
T V F R TRS PT Estat
38,65 5,43 0 0 0,00 0,00 Finalit.
1
MAISHA
José Manuel Torres Criado
Tàrrega
T V F R TRS PT Estat
38,65 5,43 0 0 0,00 0,00 Finalit.
3
HALLEY
Xavier Dalmau Puerto
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
46,46 4,52 0 0 3,95 3,95 Finalit.
4
SAYA
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
43,20 4,86 0 1 0,69 5,69 Finalit.
5
ROC
Salvador Castillo Argelaguet
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
37,07 5,66 2 0 0,00 10,00 Finalit.
6
ATHOS
Cristian Ribera Montes
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
42,12 4,99 2 1 0,00 15,00 Finalit.
7
JAZZ
Victor Olea Flores
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
7
SKY
Elvira Florensa Bordes
Tàrrega
T V F R TRS PT Estat
0,00 1 0 0,00 100,00 Elim.
9
DIO
Roser Pallas Batalla
Neo
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 200,00 NNPP
9
LLUM
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 200,00 NNPP
9
VALENT
Joan Marqués Crespi
Santa Quitèria
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 200,00 NNPP

Mini

Jumping / Longitud: 190,00m / TRS: 39,92s / TRM: 47,50s Agility / Longitud: 210,00m / TRS: 52,45s / TRM: 53,85s
1
LERWICK
Clàudia López Revilla
Ebre
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
84,53 5,15 EXC 20 13 36 69 40,07 4,74 0 0 0,15 44,46 4,72 0 1 5,00
2
TAXI
Samuel Sánchez Peacham
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
36,29 100,00 N.C. 0 8 20 28 36,29 5,24 0 0 0,00 0,00 1 0 100,00
3
LLUNA
Robert Serven Águila
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
47,68 100,00 N.C. 0 8 25 33 0,00 1 0 100,00 47,68 4,40 0 0 0,00
4
LOKI
Josep M Boix Balaguer
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
47,68 105,00 N.C. 0 8 16 24 0,00 0 1 100,00 47,68 4,40 1 0 5,00
5
PATUM_BLUE
Neus Baró Goñi
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
49,31 105,00 N.C. 0 8 12 20 53,20 0 2 100,00 49,31 4,26 0 1 5,00
6
PIA
Marta Vila Rocafort
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
45,08 110,16 N.C. 0 8 0 8 45,08 4,21 1 0 10,16 0,00 0 0 100,00
7
THAI
Sergio Gimenez Casado
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 51,94 0 1 100,00 54,27 0 0 100,00

Midi

Jumping / Longitud: 190,00m / TRS: 45,16s / TRM: 47,50s Agility / Longitud: 210,00m / TRS: 55,00s / TRM: 53,85s
1
BLITZ
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
91,05 0,00 EXC 20 13 45 78 41,05 4,63 0 0 0,00 50,00 4,20 0 0 0,00
2
ESPIT
Artur Balart Súria
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
39,39 110,00 N.C. 0 8 0 8 39,39 4,82 1 1 10,00 0,00 0 0 100,00
3
NUTELLA
Pedro Serrano
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
53,67 115,00 N.C. 0 8 0 8 47,95 1 0 100,00 53,67 3,91 2 1 15,00
4
MOJITO
Jessica García García
Neo
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 1 100,00
4
NUGGET
Mercè Gelabert Serrano
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 1 100,00 0,00 0 0 100,00
4
O'NEIL
Carme Alos Calvo
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 1 0 100,00 0,00 0 0 100,00
7
MEL
Verónica Ruiz De La Hoz
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00

Intermèdia

Jumping / Longitud: 190,00m / TRS: 43,88s / TRM: 45,24s Agility / Longitud: 210,00m / TRS: 49,68s / TRM: 52,50s
1
PRUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
89,46 0,00 EXC 20 13 36 69 43,79 4,34 0 0 0,00 45,67 4,60 0 0 0,00
2
MIA
Marc Prats García
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
86,06 5,00 EXC 16 13 36 65 39,89 4,76 0 0 0,00 46,17 4,55 0 1 5,00
3
FISH
Eva Perez Prunell
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
45,16 100,00 N.C. 0 8 25 33 0,00 0 0 100,00 45,16 4,65 0 0 0,00
4
WINTER
David Infante Juve
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
36,76 105,00 N.C. 0 8 12 20 36,76 5,17 1 0 5,00 0,00 0 0 100,00
5
ONA
Josep Marco Catala
Connecting
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 1 0 100,00
6
ONA
Sebastian Gonzalez García
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00

Gran

Jumping / Longitud: 190,00m / TRS: 39,22s / TRM: 45,24s Agility / Longitud: 210,00m / TRS: 42,52s / TRM: 52,50s
1
BIMBA
Pau Balmaña Marín
Ebre
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
76,12 5,00 EXC 20 13 41 74 37,47 5,07 1 0 5,00 38,65 5,43 0 0 0,00
2
SAYA
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
78,85 5,69 EXC 16 13 32 61 35,65 5,33 0 0 0,00 43,20 4,86 0 1 5,69
3
MAISHA
José Manuel Torres Criado
Tàrrega
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
38,65 100,00 N.C. 0 8 25 33 0,00 0 0 100,00 38,65 5,43 0 0 0,00
4
HALLEY
Xavier Dalmau Puerto
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
46,46 103,95 N.C. 0 8 16 24 47,32 0 1 100,00 46,46 4,52 0 0 3,95
5
ROC
Salvador Castillo Argelaguet
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
37,07 110,00 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 37,07 5,66 2 0 10,00
6
ATHOS
Cristian Ribera Montes
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
42,12 115,00 N.C. 0 8 0 8 0,00 1 0 100,00 42,12 4,99 2 1 15,00
7
JAZZ
Victor Olea Flores
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
7
SKY
Elvira Florensa Bordes
Tàrrega
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 1 1 100,00 0,00 1 0 100,00
9
DIO
Roser Pallas Batalla
Neo
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 2 200,00 0,00 0 0 200,00
9
LLUM
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 1 0 200,00 0,00 0 0 200,00
9
VALENT
Joan Marqués Crespi
Santa Quitèria
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00
Classificació Club Punts
1 Ebre 88
2 Baix Llobregat 84
3 Tàrrega 77
4 Cànic 76
5 L'Almozara 38
6 Connecting 4
6 Neo 4
7 Badalona 0
7 Can Roja 0
7 Ciutat Comtal 0
7 Girona 0
7 La Daga 0
7 Les Fonts 0
7 Maresme 0
7 Osona 0
7 Santa Quitèria 0
7 Seven 0
7 Vallès 0
Jumping / Longitud: 190,00m / TRS: 39,22s / TRM: 47,50s Agility / Longitud: 210,00m / TRS: 42,52s / TRM: 53,85s
1
BIMBA
Pau Balmaña Marín
Ebre
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
76,12 5,00 EXC 20 13 28 61 37,47 5,07 1 0 5,00 38,65 5,43 0 0 0,00
2
SAYA
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
78,85 5,68 EXC 16 13 24 53 35,65 5,33 0 0 0,00 43,20 4,86 0 1 5,68
1
PRUNA
Anaïs Cañet Salvador
Tàrrega
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
89,46 7,72 M.B. 12 11 17 40 43,79 4,34 0 0 4,57 45,67 4,60 0 0 3,15
1
LERWICK
Clàudia López Revilla
Ebre
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
84,53 7,79 M.B. 8 11 8 27 40,07 4,74 0 0 0,85 44,46 4,72 0 1 6,94
1
BLITZ
Diana Cózar Salas
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
91,05 9,31 M.B. 6 11 6 23 41,05 4,63 0 0 1,83 50,00 4,20 0 0 7,48
2
MIA
Marc Prats García
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
86,06 9,32 M.B. 5 11 12 28 39,89 4,76 0 0 0,67 46,17 4,55 0 1 8,65
4
HALLEY
Xavier Dalmau Puerto
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
93,78 17,04 BO 4 10 8 22 47,32 0 1 13,10 46,46 4,52 0 0 3,94
2
TAXI
Samuel Sánchez Peacham
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
36,29 100,00 N.C. 0 8 16 24 36,29 5,24 0 0 0,00 0,00 1 0 100,00
3
MAISHA
José Manuel Torres Criado
Tàrrega
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
38,65 100,00 N.C. 0 8 25 33 0,00 0 0 100,00 38,65 5,43 0 0 0,00
3
FISH
Eva Perez Prunell
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
45,16 102,64 N.C. 0 8 16 24 0,00 0 0 100,00 45,16 4,65 0 0 2,64
4
WINTER
David Infante Juve
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
36,76 105,00 N.C. 0 8 4 12 36,76 5,17 1 0 5,00 0,00 0 0 100,00
3
LLUNA
Robert Serven Águila
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
47,68 105,16 N.C. 0 8 6 14 0,00 1 0 100,00 47,68 4,40 0 0 5,16
5
ROC
Salvador Castillo Argelaguet
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
37,07 110,00 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 37,07 5,66 2 0 10,00
4
LOKI
Josep M Boix Balaguer
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
47,68 110,16 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 1 100,00 47,68 4,40 1 0 10,16
2
ESPIT
Artur Balart Súria
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
39,39 110,17 N.C. 0 8 0 8 39,39 4,82 1 1 10,17 0,00 0 0 100,00
6
PIA
Marta Vila Rocafort
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
45,08 110,86 N.C. 0 8 0 8 45,08 4,21 1 0 10,86 0,00 0 0 100,00
5
PATUM_BLUE
Neus Baró Goñi
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
49,31 111,79 N.C. 0 8 0 8 53,20 0 2 100,00 49,31 4,26 0 1 11,79
6
ATHOS
Cristian Ribera Montes
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
42,12 115,00 N.C. 0 8 0 8 0,00 1 0 100,00 42,12 4,99 2 1 15,00
3
NUTELLA
Pedro Serrano
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
53,67 126,15 N.C. 0 8 0 8 47,95 1 0 100,00 53,67 3,91 2 1 26,15
7
JAZZ
Victor Olea Flores
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
4
MOJITO
Jessica García García
Neo
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 1 100,00
4
NUGGET
Mercè Gelabert Serrano
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 1 100,00 0,00 0 0 100,00
4
O'NEIL
Carme Alos Calvo
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 1 0 100,00 0,00 0 0 100,00
5
ONA
Josep Marco Catala
Connecting
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 1 0 100,00
7
SKY
Elvira Florensa Bordes
Tàrrega
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 1 1 100,00 0,00 1 0 100,00
7
THAI
Sergio Gimenez Casado
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 51,94 0 1 100,00 54,27 0 0 100,00
9
DIO
Roser Pallas Batalla
Neo
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 2 200,00 0,00 0 0 200,00
9
LLUM
Eudald Subirana Castañeda
Vallès
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 1 0 200,00 0,00 0 0 200,00
7
MEL
Verónica Ruiz De La Hoz
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00
6
ONA
Sebastian Gonzalez García
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00
9
VALENT
Joan Marqués Crespi
Santa Quitèria
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00
Amb el suport de:
Logo Generalitat Logo Esportcat Logo Unió Federacions Esportives Catalunya

© 2024 Copyright Federació Catalana d'Agility