Prova 6

Primera divisió

Toy

1
JACKIE
Elena Moreno Muray
Can Roja
2
ANAKIN
Daniel Lopez Sancehez
Ciutat Comtal
3
BILLY
Xavir Alonso Serra
Connecting
4
FENIX
Eva Lopez Perez
Tàrrega
5
KIRA_TOY
Monica Gibert Muñoz
Cànic
6
RAINBOW
José Castaño Nepobuceno
Can Roja

Mini

1
PAMELA
Montserrat Calvet Rubio
Badalona
2
SHADOW
Ricard Ortiz Vives
L'Almozara
3
MAIKA
Emma Sandoval Carrillo
L'Almozara
4
NABIS
Jordi Guardia Torrent
Ciutat Comtal
5
PRINCE
Mateu Colomer Verdaguer
Osona
6
MAGNUM
Cristina Mantè Prats
Maresme
7
SHAKTI
Ricard Ortiz Vives
L'Almozara

Midi

1
SKIPPY
Emma Sandoval Carrillo
L'Almozara
2
NATSUKI_MIKA
Daniel Carull Delgado
L'Almozara
3
TOKYO
Abel Lopez Urbina
Ciutat Comtal
4
RUMBA
Montserrat Calvet Rubio
Badalona
5
NINA
Vicenç Llopis Aguilera
Connecting
6
LAYLA
Alba Sancho Cangros
Badalona
7
JUSTI
Norma Prat Bube
Santa Quitèria
8
JAKE
Monica Gibert Muñoz
Cànic
9
PIULA
Adolfo Hernandez Rius
Baix Llobregat

Intermèdia

1
TRASTO
Miguel Ángel López Blanco
Baix Llobregat
2
MIA
Iván Martín Martínez
Badalona
3
SHADOW
Lorena Camuñas Fernández
L'Almozara
4
ARES
Jordi Gomez de Diego
L'Almozara
5
LLUNA
Esther Pallas
Maresme
6
QU
Gemma Lopez Garcia
Seven
7
NEU
Marc Matamoros Gasparin
Ciutat Comtal

Gran

1
GOMET
Gemma Arnaus García
Vallès
2
DEEJAY
Rachel Stevens
Neo
3
BRISA
Eugenia Chechueva
Cànic
4
POWER
José Castaño Nepobuceno
Can Roja
5
THOR
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
6
LINK
Andreu Henández Gallego
Connecting
7
JANA
Sergi Canalda Obiol
Ebre
8
AKELA_BRK_THOR
Laura Gabarre González
L'Almozara
9
BOSS
Fco Javier Nuñez Siso
Baix Llobregat

Toy

1
JACKIE
Elena Moreno Muray
Can Roja
2
BILLY
Xavir Alonso Serra
Connecting
3
ANAKIN
Daniel Lopez Sancehez
Ciutat Comtal
4
FENIX
Eva Lopez Perez
Tàrrega
5
KIRA_TOY
Monica Gibert Muñoz
Cànic
6
RAINBOW
José Castaño Nepobuceno
Can Roja

Mini

1
PAMELA
Montserrat Calvet Rubio
Badalona
2
SHADOW
Ricard Ortiz Vives
L'Almozara
3
MAIKA
Emma Sandoval Carrillo
L'Almozara
4
NABIS
Jordi Guardia Torrent
Ciutat Comtal
5
PRINCE
Mateu Colomer Verdaguer
Osona
6
MAGNUM
Cristina Mantè Prats
Maresme
7
SHAKTI
Ricard Ortiz Vives
L'Almozara

Midi

1
NATSUKI_MIKA
Daniel Carull Delgado
L'Almozara
2
TOKYO
Abel Lopez Urbina
Ciutat Comtal
3
RUMBA
Montserrat Calvet Rubio
Badalona
4
NINA
Vicenç Llopis Aguilera
Connecting
5
LAYLA
Alba Sancho Cangros
Badalona
6
JUSTI
Norma Prat Bube
Santa Quitèria
7
JAKE
Monica Gibert Muñoz
Cànic
8
PIULA
Adolfo Hernandez Rius
Baix Llobregat
9
SKIPPY
Emma Sandoval Carrillo
L'Almozara

Intermèdia

1
TRASTO
Miguel Ángel López Blanco
Baix Llobregat
2
MIA
Iván Martín Martínez
Badalona
3
SHADOW
Lorena Camuñas Fernández
L'Almozara
4
ARES
Jordi Gomez de Diego
L'Almozara
5
LLUNA
Esther Pallas
Maresme
6
QU
Gemma Lopez Garcia
Seven
7
NEU
Marc Matamoros Gasparin
Ciutat Comtal

Gran

1
GOMET
Gemma Arnaus García
Vallès
2
DEEJAY
Rachel Stevens
Neo
3
BRISA
Eugenia Chechueva
Cànic
4
POWER
José Castaño Nepobuceno
Can Roja
5
THOR
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
6
LINK
Andreu Henández Gallego
Connecting
7
JANA
Sergi Canalda Obiol
Ebre
8
AKELA_BRK_THOR
Laura Gabarre González
L'Almozara
9
BOSS
Fco Javier Nuñez Siso
Baix Llobregat

Mini

Longitud: 189,00m / TRS: 48,62s / TRM: 57,27s
1
NABIS
Jordi Guardia Torrent
Ciutat Comtal
T V F R TRS PT Estat
42,28 4,47 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
SHADOW
Ricard Ortiz Vives
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
44,00 4,30 0 0 0,00 0,00 Finalit.
3
SHAKTI
Ricard Ortiz Vives
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
46,56 4,06 0 0 0,00 0,00 Finalit.
4
ANAKIN
Daniel Lopez Sancehez
Ciutat Comtal
T V F R TRS PT Estat
41,72 4,53 1 0 0,00 5,00 Finalit.
5
BILLY
Xavir Alonso Serra
Connecting
T V F R TRS PT Estat
49,82 3,79 1 1 1,20 11,20 Finalit.
6
KIRA_TOY
Monica Gibert Muñoz
Cànic
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
6
MAGNUM
Cristina Mantè Prats
Maresme
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
6
MAIKA
Emma Sandoval Carrillo
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
6
PAMELA
Montserrat Calvet Rubio
Badalona
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 1 0,00 100,00 Elim.
6
PRINCE
Mateu Colomer Verdaguer
Osona
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
6
RAINBOW
José Castaño Nepobuceno
Can Roja
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
12
FENIX
Eva Lopez Perez
Tàrrega
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 200,00 NNPP
12
JACKIE
Elena Moreno Muray
Can Roja
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 200,00 NNPP

Midi

Longitud: 189,00m / TRS: 38,57s / TRM: 57,27s
1
NATSUKI_MIKA
Daniel Carull Delgado
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
33,54 5,64 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
TOKYO
Abel Lopez Urbina
Ciutat Comtal
T V F R TRS PT Estat
40,05 4,72 0 0 1,48 1,48 Finalit.
3
PIULA
Adolfo Hernandez Rius
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
44,77 4,22 0 0 6,20 6,20 Finalit.
4
LAYLA
Alba Sancho Cangros
Badalona
T V F R TRS PT Estat
47,68 3,96 0 0 9,11 9,11 Finalit.
5
JAKE
Monica Gibert Muñoz
Cànic
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 1 0,00 100,00 Elim.
5
JUSTI
Norma Prat Bube
Santa Quitèria
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
5
NINA
Vicenç Llopis Aguilera
Connecting
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
5
RUMBA
Montserrat Calvet Rubio
Badalona
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
5
SKIPPY
Emma Sandoval Carrillo
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Intermèdia

Longitud: 189,00m / TRS: 40,85s / TRM: 54,00s
1
TRASTO
Miguel Ángel López Blanco
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
35,52 5,32 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
MIA
Iván Martín Martínez
Badalona
T V F R TRS PT Estat
38,06 4,97 1 0 0,00 5,00 Finalit.
3
LLUNA
Esther Pallas
Maresme
T V F R TRS PT Estat
0,00 1 0 0,00 100,00 Elim.
3
NEU
Marc Matamoros Gasparin
Ciutat Comtal
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
3
QU
Gemma Lopez Garcia
Seven
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
3
SHADOW
Lorena Camuñas Fernández
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
7
ARES
Jordi Gomez de Diego
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 200,00 NNPP

Gran

Longitud: 189,00m / TRS: 47,94s / TRM: 54,00s
1
BRISA
Eugenia Chechueva
Cànic
T V F R TRS PT Estat
41,69 4,53 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
GOMET
Gemma Arnaus García
Vallès
T V F R TRS PT Estat
51,33 3,68 0 1 3,39 8,39 Finalit.
3
JANA
Sergi Canalda Obiol
Ebre
T V F R TRS PT Estat
39,55 4,78 2 1 0,00 15,00 Finalit.
4
BOSS
Fco Javier Nuñez Siso
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
DEEJAY
Rachel Stevens
Neo
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
LINK
Andreu Henández Gallego
Connecting
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
POWER
José Castaño Nepobuceno
Can Roja
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
8
AKELA_BRK_THOR
Laura Gabarre González
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 200,00 NNPP
8
THOR
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 200,00 NNPP

Mini

Longitud: 199,00m / TRS: 50,45s / TRM: 64,19s
1
ANAKIN
Daniel Lopez Sancehez
Ciutat Comtal
T V F R TRS PT Estat
43,87 4,54 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
MAGNUM
Cristina Mantè Prats
Maresme
T V F R TRS PT Estat
46,40 4,29 0 0 0,00 0,00 Finalit.
3
PAMELA
Montserrat Calvet Rubio
Badalona
T V F R TRS PT Estat
47,08 4,23 0 0 0,00 0,00 Finalit.
4
MAIKA
Emma Sandoval Carrillo
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
49,81 4,00 0 0 0,00 0,00 Finalit.
5
SHADOW
Ricard Ortiz Vives
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
45,74 4,35 1 0 0,00 5,00 Finalit.
6
NABIS
Jordi Guardia Torrent
Ciutat Comtal
T V F R TRS PT Estat
46,41 4,29 1 0 0,00 5,00 Finalit.
7
KIRA_TOY
Monica Gibert Muñoz
Cànic
T V F R TRS PT Estat
48,91 4,07 2 1 0,00 15,00 Finalit.
8
RAINBOW
José Castaño Nepobuceno
Can Roja
T V F R TRS PT Estat
56,05 3,55 2 1 5,60 20,60 Finalit.
9
BILLY
Xavir Alonso Serra
Connecting
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
9
PRINCE
Mateu Colomer Verdaguer
Osona
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
9
SHAKTI
Ricard Ortiz Vives
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 1 2 0,00 100,00 Elim.
12
FENIX
Eva Lopez Perez
Tàrrega
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 200,00 NNPP
12
JACKIE
Elena Moreno Muray
Can Roja
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 200,00 NNPP

Midi

Longitud: 199,00m / TRS: 41,94s / TRM: 64,19s
1
NATSUKI_MIKA
Daniel Carull Delgado
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
36,47 5,46 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
JAKE
Monica Gibert Muñoz
Cànic
T V F R TRS PT Estat
46,91 4,24 0 0 4,97 4,97 Finalit.
3
NINA
Vicenç Llopis Aguilera
Connecting
T V F R TRS PT Estat
43,07 4,62 1 0 1,13 6,13 Finalit.
4
TOKYO
Abel Lopez Urbina
Ciutat Comtal
T V F R TRS PT Estat
45,62 4,36 1 1 3,68 13,68 Finalit.
5
LAYLA
Alba Sancho Cangros
Badalona
T V F R TRS PT Estat
54,91 3,62 0 1 12,97 17,97 Finalit.
6
JUSTI
Norma Prat Bube
Santa Quitèria
T V F R TRS PT Estat
0,00 1 1 0,00 100,00 Elim.
6
PIULA
Adolfo Hernandez Rius
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
0,00 3 0 0,00 100,00 Elim.
6
RUMBA
Montserrat Calvet Rubio
Badalona
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
6
SKIPPY
Emma Sandoval Carrillo
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Intermèdia

Longitud: 199,00m / TRS: 44,01s / TRM: 52,37s
1
SHADOW
Lorena Camuñas Fernández
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
38,27 5,20 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
NEU
Marc Matamoros Gasparin
Ciutat Comtal
T V F R TRS PT Estat
37,04 5,37 0 1 0,00 5,00 Finalit.
3
TRASTO
Miguel Ángel López Blanco
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
36,84 5,40 2 0 0,00 10,00 Finalit.
4
MIA
Iván Martín Martínez
Badalona
T V F R TRS PT Estat
39,89 4,99 2 0 0,00 10,00 Finalit.
5
LLUNA
Esther Pallas
Maresme
T V F R TRS PT Estat
49,44 4,03 1 0 5,43 10,43 Finalit.
6
QU
Gemma Lopez Garcia
Seven
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 2 0,00 100,00 Elim.
7
ARES
Jordi Gomez de Diego
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 200,00 NNPP

Gran

Longitud: 199,00m / TRS: 47,59s / TRM: 52,37s
1
BOSS
Fco Javier Nuñez Siso
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
41,38 4,81 1 0 0,00 5,00 Finalit.
2
LINK
Andreu Henández Gallego
Connecting
T V F R TRS PT Estat
42,46 4,69 1 0 0,00 5,00 Finalit.
3
BRISA
Eugenia Chechueva
Cànic
T V F R TRS PT Estat
48,91 4,07 0 1 1,32 6,32 Finalit.
4
DEEJAY
Rachel Stevens
Neo
T V F R TRS PT Estat
0,00 1 0 0,00 100,00 Elim.
4
GOMET
Gemma Arnaus García
Vallès
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
JANA
Sergi Canalda Obiol
Ebre
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
POWER
José Castaño Nepobuceno
Can Roja
T V F R TRS PT Estat
0,00 1 0 0,00 100,00 Elim.
8
AKELA_BRK_THOR
Laura Gabarre González
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 200,00 NNPP
8
THOR
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
T V F R TRS PT Estat
0,00 1 0 0,00 200,00 NNPP

Mini

Jumping / Longitud: 189,00m / TRS: 48,62s / TRM: 57,27s Agility / Longitud: 199,00m / TRS: 50,45s / TRM: 64,19s
1
ANAKIN
Daniel Lopez Sancehez
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
85,59 5,00 EXC 20 5 8 33 41,72 4,53 1 0 5,00 43,87 4,54 0 0 0,00
2
NABIS
Jordi Guardia Torrent
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
88,69 5,00 EXC 18 5 8 31 42,28 4,47 0 0 0,00 46,41 4,29 1 0 5,00
3
SHADOW
Ricard Ortiz Vives
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
89,74 5,00 EXC 16 5 6 27 44,00 4,30 0 0 0,00 45,74 4,35 1 0 5,00
4
MAGNUM
Cristina Mantè Prats
Maresme
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
46,40 100,00 N.C. 0 8 6 14 0,00 0 0 100,00 46,40 4,29 0 0 0,00
5
SHAKTI
Ricard Ortiz Vives
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
46,56 100,00 N.C. 0 8 4 12 46,56 4,06 0 0 0,00 0,00 1 2 100,00
6
PAMELA
Montserrat Calvet Rubio
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
47,08 100,00 N.C. 0 8 4 12 0,00 0 1 100,00 47,08 4,23 0 0 0,00
7
MAIKA
Emma Sandoval Carrillo
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
49,81 100,00 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 49,81 4,00 0 0 0,00
8
BILLY
Xavir Alonso Serra
Connecting
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
49,82 111,20 N.C. 0 8 0 8 49,82 3,79 1 1 11,20 0,00 0 0 100,00
9
KIRA_TOY
Monica Gibert Muñoz
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
48,91 115,00 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 48,91 4,07 2 1 15,00
10
RAINBOW
José Castaño Nepobuceno
Can Roja
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
56,05 120,60 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 56,05 3,55 2 1 20,60
11
PRINCE
Mateu Colomer Verdaguer
Osona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
12
FENIX
Eva Lopez Perez
Tàrrega
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00
12
JACKIE
Elena Moreno Muray
Can Roja
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00

Midi

Jumping / Longitud: 189,00m / TRS: 38,57s / TRM: 57,27s Agility / Longitud: 199,00m / TRS: 41,94s / TRM: 64,19s
1
NATSUKI_MIKA
Daniel Carull Delgado
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
70,01 0,00 EXC 20 5 16 41 33,54 5,64 0 0 0,00 36,47 5,46 0 0 0,00
2
TOKYO
Abel Lopez Urbina
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
85,67 15,16 M.B. 18 3 6 27 40,05 4,72 0 0 1,48 45,62 4,36 1 1 13,68
3
LAYLA
Alba Sancho Cangros
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
102,59 27,08 N.C. 0 8 0 8 47,68 3,96 0 0 9,11 54,91 3,62 0 1 17,97
4
JAKE
Monica Gibert Muñoz
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
46,91 104,97 N.C. 0 8 6 14 0,00 0 1 100,00 46,91 4,24 0 0 4,97
5
NINA
Vicenç Llopis Aguilera
Connecting
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
43,07 106,13 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 43,07 4,62 1 0 6,13
6
PIULA
Adolfo Hernandez Rius
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
44,77 106,20 N.C. 0 8 0 8 44,77 4,22 0 0 6,20 0,00 3 0 100,00
7
JUSTI
Norma Prat Bube
Santa Quitèria
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 1 1 100,00
7
RUMBA
Montserrat Calvet Rubio
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
7
SKIPPY
Emma Sandoval Carrillo
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00

Intermèdia

Jumping / Longitud: 189,00m / TRS: 40,85s / TRM: 54,00s Agility / Longitud: 199,00m / TRS: 44,01s / TRM: 52,37s
1
TRASTO
Miguel Ángel López Blanco
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
72,36 10,00 M.B. 20 3 8 31 35,52 5,32 0 0 0,00 36,84 5,40 2 0 10,00
2
MIA
Iván Martín Martínez
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
77,95 15,00 M.B. 18 3 6 27 38,06 4,97 1 0 5,00 39,89 4,99 2 0 10,00
3
SHADOW
Lorena Camuñas Fernández
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
38,27 100,00 N.C. 0 8 8 16 0,00 0 0 100,00 38,27 5,20 0 0 0,00
4
NEU
Marc Matamoros Gasparin
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
37,04 105,00 N.C. 0 8 6 14 0,00 0 0 100,00 37,04 5,37 0 1 5,00
5
LLUNA
Esther Pallas
Maresme
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
49,44 110,43 N.C. 0 8 0 8 0,00 1 0 100,00 49,44 4,03 1 0 10,43
6
QU
Gemma Lopez Garcia
Seven
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 2 100,00
7
ARES
Jordi Gomez de Diego
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00

Gran

Jumping / Longitud: 189,00m / TRS: 47,94s / TRM: 54,00s Agility / Longitud: 199,00m / TRS: 47,59s / TRM: 52,37s
1
BRISA
Eugenia Chechueva
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
90,60 6,32 M.B. 20 3 8 31 41,69 4,53 0 0 0,00 48,91 4,07 0 1 6,32
2
BOSS
Fco Javier Nuñez Siso
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
41,38 105,00 N.C. 0 8 8 16 0,00 0 0 100,00 41,38 4,81 1 0 5,00
3
LINK
Andreu Henández Gallego
Connecting
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
42,46 105,00 N.C. 0 8 6 14 0,00 0 0 100,00 42,46 4,69 1 0 5,00
4
GOMET
Gemma Arnaus García
Vallès
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
51,33 108,39 N.C. 0 8 0 8 51,33 3,68 0 1 8,39 0,00 0 0 100,00
5
JANA
Sergi Canalda Obiol
Ebre
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
39,55 115,00 N.C. 0 8 0 8 39,55 4,78 2 1 15,00 0,00 0 0 100,00
6
DEEJAY
Rachel Stevens
Neo
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 1 0 100,00
6
POWER
José Castaño Nepobuceno
Can Roja
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 1 0 100,00
8
AKELA_BRK_THOR
Laura Gabarre González
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00
8
THOR
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 1 0 200,00
Classificació Club Punts
1 L'Almozara 72
2 Ciutat Comtal 59
3 Baix Llobregat 43
4 Badalona 32
5 Cànic 31
6 Connecting 24
7 Maresme 16
8 Can Roja 12
9 Ebre 8
9 Vallès 8
10 Neo 4
10 Osona 4
10 Santa Quitèria 4
10 Seven 4
11 Girona 0
11 La Daga 0
11 Les Fonts 0
11 Tàrrega 0
Jumping / Longitud: 189,00m / TRS: 38,57s / TRM: 57,27s Agility / Longitud: 199,00m / TRS: 41,94s / TRM: 64,19s
1
NATSUKI_MIKA
Daniel Carull Delgado
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
70,01 0,00 EXC 20 5 16 41 33,54 5,64 0 0 0,00 36,47 5,46 0 0 0,00
1
TRASTO
Miguel Ángel López Blanco
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
72,36 10,00 M.B. 18 3 6 27 35,52 5,32 0 0 0,00 36,84 5,40 2 0 10,00
1
ANAKIN
Daniel Lopez Sancehez
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
85,59 10,08 M.B. 16 3 4 23 41,72 4,53 1 0 8,15 43,87 4,54 0 0 1,93
2
NABIS
Jordi Guardia Torrent
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
88,69 13,18 M.B. 15 3 0 18 42,28 4,47 0 0 3,71 46,41 4,29 1 0 9,47
3
SHADOW
Ricard Ortiz Vives
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
89,74 14,23 M.B. 14 3 0 17 44,00 4,30 0 0 5,43 45,74 4,35 1 0 8,80
2
MIA
Iván Martín Martínez
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
77,95 15,00 M.B. 13 3 0 16 38,06 4,97 1 0 5,00 39,89 4,99 2 0 10,00
1
BRISA
Eugenia Chechueva
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
90,60 15,09 M.B. 12 3 0 15 41,69 4,53 0 0 3,12 48,91 4,07 0 1 11,97
2
TOKYO
Abel Lopez Urbina
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
85,67 15,16 M.B. 11 3 4 18 40,05 4,72 0 0 1,48 45,62 4,36 1 1 13,68
3
LAYLA
Alba Sancho Cangros
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
102,59 27,08 N.C. 0 8 0 8 47,68 3,96 0 0 9,11 54,91 3,62 0 1 17,97
3
SHADOW
Lorena Camuñas Fernández
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
38,27 100,00 N.C. 0 8 6 14 0,00 0 0 100,00 38,27 5,20 0 0 0,00
4
MAGNUM
Cristina Mantè Prats
Maresme
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
46,40 104,46 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 46,40 4,29 0 0 4,46
4
JAKE
Monica Gibert Muñoz
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
46,91 104,97 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 1 100,00 46,91 4,24 0 0 4,97
4
NEU
Marc Matamoros Gasparin
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
37,04 105,00 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 37,04 5,37 0 1 5,00
2
BOSS
Fco Javier Nuñez Siso
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
41,38 105,00 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 41,38 4,81 1 0 5,00
6
PAMELA
Montserrat Calvet Rubio
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
47,08 105,14 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 1 100,00 47,08 4,23 0 0 5,14
3
LINK
Andreu Henández Gallego
Connecting
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
42,46 105,52 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 42,46 4,69 1 0 5,52
5
NINA
Vicenç Llopis Aguilera
Connecting
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
43,07 106,13 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 43,07 4,62 1 0 6,13
6
PIULA
Adolfo Hernandez Rius
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
44,77 106,20 N.C. 0 8 0 8 44,77 4,22 0 0 6,20 0,00 3 0 100,00
7
MAIKA
Emma Sandoval Carrillo
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
49,81 107,87 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 49,81 4,00 0 0 7,87
5
SHAKTI
Ricard Ortiz Vives
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
46,56 107,99 N.C. 0 8 0 8 46,56 4,06 0 0 7,99 0,00 1 2 100,00
5
LLUNA
Esther Pallas
Maresme
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
49,44 112,50 N.C. 0 8 0 8 0,00 1 0 100,00 49,44 4,03 1 0 12,50
5
JANA
Sergi Canalda Obiol
Ebre
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
39,55 115,98 N.C. 0 8 0 8 39,55 4,78 2 1 15,98 0,00 0 0 100,00
4
GOMET
Gemma Arnaus García
Vallès
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
51,33 117,76 N.C. 0 8 0 8 51,33 3,68 0 1 17,76 0,00 0 0 100,00
8
BILLY
Xavir Alonso Serra
Connecting
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
49,82 121,25 N.C. 0 8 0 8 49,82 3,79 1 1 21,25 0,00 0 0 100,00
9
KIRA_TOY
Monica Gibert Muñoz
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
48,91 121,97 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 48,91 4,07 2 1 21,97
10
RAINBOW
José Castaño Nepobuceno
Can Roja
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
56,05 129,11 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 56,05 3,55 2 1 29,11
6
DEEJAY
Rachel Stevens
Neo
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 1 0 100,00
7
JUSTI
Norma Prat Bube
Santa Quitèria
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 1 1 100,00
6
POWER
José Castaño Nepobuceno
Can Roja
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 1 0 100,00
11
PRINCE
Mateu Colomer Verdaguer
Osona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
6
QU
Gemma Lopez Garcia
Seven
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 2 100,00
7
RUMBA
Montserrat Calvet Rubio
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
7
SKIPPY
Emma Sandoval Carrillo
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
8
AKELA_BRK_THOR
Laura Gabarre González
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00
7
ARES
Jordi Gomez de Diego
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00
12
FENIX
Eva Lopez Perez
Tàrrega
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00
12
JACKIE
Elena Moreno Muray
Can Roja
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00
8
THOR
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 1 0 200,00
Amb el suport de:
Logo Generalitat Logo Esportcat Logo Unió Federacions Esportives Catalunya

© 2024 Copyright Federació Catalana d'Agility