Prova 5

Iniciació

Toy

1
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja
2
PUÇA
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona

Mini

1
LANA
Natalia Dubinina Rudakovski
Santa Quitèria
2
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
3
NYX
Miquel Gilabert Cairol
Baix Llobregat
4
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona
5
SKY
Sergio Zarzuello Martinez
Santa Quitèria

Midi

1
SIAN
Francisco Javier Larena Rubio
L'Almozara
2
NONA
Gina Lloret Roca (J)
Ciutat Comtal

Intermèdia

1
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
2
SHIA
Yolanda Sousa Gonzalez
Badalona
3
TIKI
Júlia Masmitjà Haro (J)
Baix Llobregat
4
KIARA
Mario Martinez Roldan
Vallès
5
XUPINU
Evelyne Celerier
L'Almozara
6
DUNA
Juan Fraile Vergel
Baix Llobregat
7
YOSHI
Nuria Alonso Remiro
Baix Llobregat
8
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
9
MAX
Serafin Montalbán Salas
Baix Llobregat
10
CEL
Laura Pozo Dalmau
Vallès
11
MIA
Ona Soria Fernandez (J)
Cànic
12
MAGNA
Roser Pallas Batalla
Neo
13
AMY
Arlet Zamora Edo
Cànic
14
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
15
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
16
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting

Gran

1
MEI
Francisca Rodriguez Nieto
Connecting
2
MAMBO
John Paul Silva Poveda
Badalona
3
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
4
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting
5
KAIRA
Gemma Sáyez Mariné
Ebre
6
ASTRA URSUSKAI
Didac Torres Gimenez
Tàrrega
7
B'FOC_DE_SCOFOS
Juan Fco. Torres del Olmo
Maresme
8
NARA
Jordi Orea Moya
Ciutat Comtal
9
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
10
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
11
LEIA
Aurelia Pascual Bruset
Cànic
12
AKUMA
Roser Pallas Batalla
Neo
13
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
14
ATENEA URSUSKAI
Hector Ruiz Perez
Tàrrega
15
BRUC
Begoña Isla Iserte
Baix Llobregat
16
TRACK
Sandra Solis Rodriguez
Tàrrega
17
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
18
BELA
Ainhara Ponce Prat (J)
Vallès
19
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
20
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal

Toy

1
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja
2
PUÇA
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona

Mini

1
LANA
Natalia Dubinina Rudakovski
Santa Quitèria
2
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
3
NYX
Miquel Gilabert Cairol
Baix Llobregat
4
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona
5
SKY
Sergio Zarzuello Martinez
Santa Quitèria

Midi

1
SIAN
Francisco Javier Larena Rubio
L'Almozara
2
NONA
Gina Lloret Roca (J)
Ciutat Comtal

Intermèdia

1
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
2
SHIA
Yolanda Sousa Gonzalez
Badalona
3
TIKI
Júlia Masmitjà Haro (J)
Baix Llobregat
4
KIARA
Mario Martinez Roldan
Vallès
5
XUPINU
Evelyne Celerier
L'Almozara
6
DUNA
Juan Fraile Vergel
Baix Llobregat
7
YOSHI
Nuria Alonso Remiro
Baix Llobregat
8
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
9
MAX
Serafin Montalbán Salas
Baix Llobregat
10
CEL
Laura Pozo Dalmau
Vallès
11
MIA
Ona Soria Fernandez (J)
Cànic
12
MAGNA
Roser Pallas Batalla
Neo
13
AMY
Arlet Zamora Edo
Cànic
14
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
15
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
16
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting

Gran

1
MEI
Francisca Rodriguez Nieto
Connecting
2
MAMBO
John Paul Silva Poveda
Badalona
3
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
4
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting
5
KAIRA
Gemma Sáyez Mariné
Ebre
6
ASTRA URSUSKAI
Didac Torres Gimenez
Tàrrega
7
B'FOC_DE_SCOFOS
Juan Fco. Torres del Olmo
Maresme
8
NARA
Jordi Orea Moya
Ciutat Comtal
9
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
10
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
11
LEIA
Aurelia Pascual Bruset
Cànic
12
AKUMA
Roser Pallas Batalla
Neo
13
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
14
ATENEA URSUSKAI
Hector Ruiz Perez
Tàrrega
15
BRUC
Begoña Isla Iserte
Baix Llobregat
16
TRACK
Sandra Solis Rodriguez
Tàrrega
17
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
18
BELA
Ainhara Ponce Prat (J)
Vallès
19
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
20
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal

Mini

Longitud: 135,00m / TRM: 58,19s
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
F R PT Estat
0 0 200,00 NNPP
LANA
Natalia Dubinina Rudakovski
Santa Quitèria
F R PT Estat
2 1 15,00 Finalit.
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona
F R PT Estat
0 0 200,00 NNPP
NYX
Miquel Gilabert Cairol
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
PUÇA
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
F R PT Estat
0 1 100,00 Elim.
SKY
Sergio Zarzuello Martinez
Santa Quitèria
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja
F R PT Estat
1 2 15,00 Finalit.

Midi

Longitud: 135,00m / TRM: 58,19s
NONA
Gina Lloret Roca (J)
Ciutat Comtal
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
SIAN
Francisco Javier Larena Rubio
L'Almozara
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.

Intermèdia

Longitud: 135,00m / TRM: 54,00s
AMY
Arlet Zamora Edo
Cànic
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
CEL
Laura Pozo Dalmau
Vallès
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
F R PT Estat
0 3 100,00 Elim.
DUNA
Juan Fraile Vergel
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 1 5,00 Finalit.
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
F R PT Estat
0 1 100,00 Elim.
KIARA
Mario Martinez Roldan
Vallès
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
MAGNA
Roser Pallas Batalla
Neo
F R PT Estat
1 0 100,00 Elim.
MAX
Serafin Montalbán Salas
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 200,00 NNPP
MIA
Ona Soria Fernandez (J)
Cànic
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.
SHIA
Yolanda Sousa Gonzalez
Badalona
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
F R PT Estat
1 2 15,00 Finalit.
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.
TIKI
Júlia Masmitjà Haro (J)
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 200,00 NNPP
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
XUPINU
Evelyne Celerier
L'Almozara
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
YOSHI
Nuria Alonso Remiro
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.

Gran

Longitud: 135,00m / TRM: 54,00s
AKUMA
Roser Pallas Batalla
Neo
F R PT Estat
0 1 5,00 Finalit.
ASTRA URSUSKAI
Didac Torres Gimenez
Tàrrega
F R PT Estat
0 1 100,00 Elim.
ATENEA URSUSKAI
Hector Ruiz Perez
Tàrrega
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
B'FOC_DE_SCOFOS
Juan Fco. Torres del Olmo
Maresme
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
BELA
Ainhara Ponce Prat (J)
Vallès
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
BRUC
Begoña Isla Iserte
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
F R PT Estat
2 1 100,00 Elim.
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
F R PT Estat
0 1 5,00 Finalit.
KAIRA
Gemma Sáyez Mariné
Ebre
F R PT Estat
2 0 10,00 Finalit.
LEIA
Aurelia Pascual Bruset
Cànic
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
MAMBO
John Paul Silva Poveda
Badalona
F R PT Estat
2 0 10,00 Finalit.
MEI
Francisca Rodriguez Nieto
Connecting
F R PT Estat
2 1 15,00 Finalit.
NARA
Jordi Orea Moya
Ciutat Comtal
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
F R PT Estat
3 1 20,00 Finalit.
TRACK
Sandra Solis Rodriguez
Tàrrega
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting
F R PT Estat
1 2 15,00 Finalit.
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.

Mini

Longitud: 145,00m / TRM: 60,17s
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
F R PT Estat
0 0 200,00 NNPP
LANA
Natalia Dubinina Rudakovski
Santa Quitèria
F R PT Estat
1 3 100,00 Elim.
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona
F R PT Estat
0 0 200,00 NNPP
NYX
Miquel Gilabert Cairol
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
PUÇA
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
F R PT Estat
0 0 200,00 NNPP
SKY
Sergio Zarzuello Martinez
Santa Quitèria
F R PT Estat
1 1 100,00 Elim.
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja
F R PT Estat
1 3 100,00 Elim.

Midi

Longitud: 145,00m / TRM: 60,17s
NONA
Gina Lloret Roca (J)
Ciutat Comtal
F R PT Estat
0 0 200,00 NNPP
SIAN
Francisco Javier Larena Rubio
L'Almozara
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.

Intermèdia

Longitud: 145,00m / TRM: 55,77s
AMY
Arlet Zamora Edo
Cànic
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
CEL
Laura Pozo Dalmau
Vallès
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
F R PT Estat
1 2 100,00 Elim.
DUNA
Juan Fraile Vergel
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 3 100,00 Elim.
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
F R PT Estat
1 0 100,00 Elim.
KIARA
Mario Martinez Roldan
Vallès
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
MAGNA
Roser Pallas Batalla
Neo
F R PT Estat
1 3 100,00 Elim.
MAX
Serafin Montalbán Salas
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 200,00 NNPP
MIA
Ona Soria Fernandez (J)
Cànic
F R PT Estat
0 1 5,00 Finalit.
SHIA
Yolanda Sousa Gonzalez
Badalona
F R PT Estat
1 1 100,00 Elim.
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
F R PT Estat
0 2 10,00 Finalit.
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting
F R PT Estat
1 2 100,00 Elim.
TIKI
Júlia Masmitjà Haro (J)
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 200,00 NNPP
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
F R PT Estat
1 2 15,00 Finalit.
XUPINU
Evelyne Celerier
L'Almozara
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
YOSHI
Nuria Alonso Remiro
Baix Llobregat
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.

Gran

Longitud: 145,00m / TRM: 55,77s
AKUMA
Roser Pallas Batalla
Neo
F R PT Estat
1 1 100,00 Elim.
ASTRA URSUSKAI
Didac Torres Gimenez
Tàrrega
F R PT Estat
2 0 10,00 Finalit.
ATENEA URSUSKAI
Hector Ruiz Perez
Tàrrega
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
B'FOC_DE_SCOFOS
Juan Fco. Torres del Olmo
Maresme
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.
BELA
Ainhara Ponce Prat (J)
Vallès
F R PT Estat
0 2 10,00 Finalit.
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.
BRUC
Begoña Isla Iserte
Baix Llobregat
F R PT Estat
1 2 15,00 Finalit.
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
F R PT Estat
1 0 5,00 Finalit.
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
F R PT Estat
0 2 10,00 Finalit.
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
F R PT Estat
0 0 200,00 NNPP
KAIRA
Gemma Sáyez Mariné
Ebre
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
LEIA
Aurelia Pascual Bruset
Cànic
F R PT Estat
1 1 10,00 Finalit.
MAMBO
John Paul Silva Poveda
Badalona
F R PT Estat
1 2 15,00 Finalit.
MEI
Francisca Rodriguez Nieto
Connecting
F R PT Estat
0 2 10,00 Finalit.
NARA
Jordi Orea Moya
Ciutat Comtal
F R PT Estat
0 0 100,00 Elim.
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
F R PT Estat
1 0 100,00 Elim.
TRACK
Sandra Solis Rodriguez
Tàrrega
F R PT Estat
1 0 100,00 Elim.
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting
F R PT Estat
1 2 15,00 Finalit.
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
F R PT Estat
0 0 0,00 Finalit.

Mini

Tipus A Balancí / Longitud: 135,00m / TRM: 58,19s Tipus B Slalom / Longitud: 145,00m / TRM: 60,17s
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
400,00 0 0 200,00 0 0 200,00
LANA
Natalia Dubinina Rudakovski
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
115,00 2 1 15,00 1 3 100,00
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
400,00 0 0 200,00 0 0 200,00
NYX
Miquel Gilabert Cairol
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00
PUÇA
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
300,00 0 1 100,00 0 0 200,00
SKY
Sergio Zarzuello Martinez
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
100,00 0 0 0,00 1 1 100,00
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
115,00 1 2 15,00 1 3 100,00

Midi

Tipus A Balancí / Longitud: 135,00m / TRM: 58,19s Tipus B Slalom / Longitud: 145,00m / TRM: 60,17s
NONA
Gina Lloret Roca (J)
Ciutat Comtal
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
300,00 0 0 100,00 0 0 200,00
SIAN
Francisco Javier Larena Rubio
L'Almozara
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 1 1 10,00 0 0 100,00

Intermèdia

Tipus A Balancí / Longitud: 135,00m / TRM: 54,00s Tipus B Slalom / Longitud: 145,00m / TRM: 55,77s
AMY
Arlet Zamora Edo
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
100,00 0 0 100,00 0 0 0,00
CEL
Laura Pozo Dalmau
Vallès
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 3 100,00 1 2 100,00
DUNA
Juan Fraile Vergel
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 0 1 5,00 0 3 100,00
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 1 100,00 1 0 100,00
KIARA
Mario Martinez Roldan
Vallès
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 0 0 100,00 1 0 5,00
MAGNA
Roser Pallas Batalla
Neo
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 1 0 100,00 1 3 100,00
MAX
Serafin Montalbán Salas
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
400,00 0 0 200,00 0 0 200,00
MIA
Ona Soria Fernandez (J)
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
15,00 1 1 10,00 0 1 5,00
SHIA
Yolanda Sousa Gonzalez
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 1 0 5,00 1 1 100,00
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
25,00 1 2 15,00 0 2 10,00
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 1 1 10,00 1 2 100,00
TIKI
Júlia Masmitjà Haro (J)
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
400,00 0 0 200,00 0 0 200,00
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
20,00 1 0 5,00 1 2 15,00
XUPINU
Evelyne Celerier
L'Almozara
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
100,00 0 0 100,00 0 0 0,00
YOSHI
Nuria Alonso Remiro
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
0,00 0 0 0,00 0 0 0,00

Gran

Tipus A Balancí / Longitud: 135,00m / TRM: 54,00s Tipus B Slalom / Longitud: 145,00m / TRM: 55,77s
AKUMA
Roser Pallas Batalla
Neo
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 0 1 5,00 1 1 100,00
ASTRA URSUSKAI
Didac Torres Gimenez
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 0 1 100,00 2 0 10,00
ATENEA URSUSKAI
Hector Ruiz Perez
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
100,00 0 0 100,00 0 0 0,00
B'FOC_DE_SCOFOS
Juan Fco. Torres del Olmo
Maresme
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
5,00 1 0 5,00 0 0 0,00
BELA
Ainhara Ponce Prat (J)
Vallès
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
10,00 0 0 0,00 0 2 10,00
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 0 0 100,00 1 1 10,00
BRUC
Begoña Isla Iserte
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
115,00 0 0 100,00 1 2 15,00
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
105,00 2 1 100,00 1 0 5,00
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 0 0 100,00
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
15,00 1 0 5,00 0 2 10,00
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
205,00 0 1 5,00 0 0 200,00
KAIRA
Gemma Sáyez Mariné
Ebre
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 2 0 10,00 0 0 100,00
LEIA
Aurelia Pascual Bruset
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 0 0 100,00 1 1 10,00
MAMBO
John Paul Silva Poveda
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
25,00 2 0 10,00 1 2 15,00
MEI
Francisca Rodriguez Nieto
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
25,00 2 1 15,00 0 2 10,00
NARA
Jordi Orea Moya
Ciutat Comtal
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
110,00 1 1 10,00 0 0 100,00
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
120,00 3 1 20,00 1 0 100,00
TRACK
Sandra Solis Rodriguez
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
200,00 0 0 100,00 1 0 100,00
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
30,00 1 2 15,00 1 2 15,00
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
PT F R PT F R PT
10,00 1 1 10,00 0 0 0,00
Classificació Club Punts
1 Badalona 0
1 Baix Llobregat 0
1 Can Roja 0
1 Cànic 0
1 Ciutat Comtal 0
1 Connecting 0
1 Ebre 0
1 Girona 0
1 L'Almozara 0
1 La Daga 0
1 Les Fonts 0
1 Maresme 0
1 Neo 0
1 Osona 0
1 Santa Quitèria 0
1 Seven 0
1 Tàrrega 0
1 Vallès 0
Tipus A Balancí / Longitud: 135,00m / TRM: 58,19s Tipus B Slalom / Longitud: 145,00m / TRM: 60,17s
1
AKUMA
Roser Pallas Batalla
Neo
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
40,85 105,00 N.C. 0 0 0 0 40,85 3,30 0 1 5,00 61,09 1 1 100,00
1
AMY
Arlet Zamora Edo
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
27,10 100,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 27,10 5,35 0 0 0,00
2
ASTRA URSUSKAI
Didac Torres Gimenez
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
30,58 110,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 1 100,00 30,58 4,74 2 0 10,00
3
ATENEA URSUSKAI
Hector Ruiz Perez
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
23,45 100,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 23,45 6,18 0 0 0,00
4
B'FOC_DE_SCOFOS
Juan Fco. Torres del Olmo
Maresme
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
43,36 5,00 EXC 0 0 0 0 19,20 7,03 1 0 5,00 24,16 6,00 0 0 0,00
1
BALOO
Mónica Font Font
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00
5
BELA
Ainhara Ponce Prat (J)
Vallès
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
58,90 10,00 M.B. 0 0 0 0 23,71 5,69 0 0 0,00 35,19 4,12 0 2 10,00
6
BLUE
Aida Romeu Marchan
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
26,90 110,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 26,90 5,39 1 1 10,00
7
BRUC
Begoña Isla Iserte
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
39,63 115,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 39,63 3,66 1 2 15,00
8
BUDDY
José Luis Gallardo Portillo
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
25,94 105,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 2 1 100,00 25,94 5,59 1 0 5,00
2
CEL
Laura Pozo Dalmau
Vallès
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
3
DANA
Carmen Hernandez Sanchez
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 3 100,00 0,00 1 2 100,00
4
DUNA
Juan Fraile Vergel
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
32,91 105,00 N.C. 0 0 0 0 32,91 4,10 0 1 5,00 0,00 0 3 100,00
5
GAIA
Marc Romera Guardiola
Les Fonts
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 1 100,00 0,00 1 0 100,00
9
GROGU
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
10
GROP
Alba Camacho Sanchez
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
64,76 15,00 M.B. 0 0 0 0 30,38 4,44 1 0 5,00 34,38 4,22 0 2 10,00
11
INDICA
Laura Feliu Paradeda
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
47,05 205,00 N.C. 0 0 0 0 47,05 2,87 0 1 5,00 0,00 0 0 200,00
12
KAIRA
Gemma Sáyez Mariné
Ebre
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
23,00 110,00 N.C. 0 0 0 0 23,00 5,87 2 0 10,00 0,00 0 0 100,00
6
KIARA
Mario Martinez Roldan
Vallès
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
22,58 105,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 22,58 6,42 1 0 5,00
2
LANA
Natalia Dubinina Rudakovski
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
35,06 115,00 N.C. 0 0 0 0 35,06 3,85 2 1 15,00 0,00 1 3 100,00
13
LEIA
Aurelia Pascual Bruset
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
48,40 110,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 48,40 3,00 1 1 10,00
3
LITTLE KALI BLUE
Alba Sancho Cangros
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00
7
MAGNA
Roser Pallas Batalla
Neo
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 1 0 100,00 0,00 1 3 100,00
14
MAMBO
John Paul Silva Poveda
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
73,14 25,00 BO 0 0 0 0 32,60 4,14 2 0 10,00 40,54 3,58 1 2 15,00
8
MAX
Serafin Montalbán Salas
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00
15
MEI
Francisca Rodriguez Nieto
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
78,26 25,00 BO 0 0 0 0 34,72 3,89 2 1 15,00 43,54 3,33 0 2 10,00
9
MIA
Ona Soria Fernandez (J)
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
69,69 15,00 M.B. 0 0 0 0 35,65 3,79 1 1 10,00 34,04 4,26 0 1 5,00
16
NARA
Jordi Orea Moya
Ciutat Comtal
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
37,18 110,00 N.C. 0 0 0 0 37,18 3,63 1 1 10,00 0,00 0 0 100,00
1
NONA
Gina Lloret Roca (J)
Ciutat Comtal
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 200,00
4
NYX
Miquel Gilabert Cairol
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
5
PUÇA
Sol Margalef Agusti (J)
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 300,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 1 100,00 0,00 0 0 200,00
17
ROC
Miguel Angel Escolar Hernandez
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
25,87 120,00 N.C. 0 0 0 0 25,87 5,22 3 1 20,00 0,00 1 0 100,00
10
SHIA
Yolanda Sousa Gonzalez
Badalona
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
34,09 105,00 N.C. 0 0 0 0 34,09 3,96 1 0 5,00 0,00 1 1 100,00
2
SIAN
Francisco Javier Larena Rubio
L'Almozara
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
29,25 110,00 N.C. 0 0 0 0 29,25 4,62 1 1 10,00 0,00 0 0 100,00
6
SKY
Sergio Zarzuello Martinez
Santa Quitèria
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
27,67 100,00 N.C. 0 0 0 0 27,67 4,88 0 0 0,00 0,00 1 1 100,00
11
SOMBRA
Daniel Colom Ribas
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
70,60 25,00 BO 0 0 0 0 33,04 4,09 1 2 15,00 37,56 3,86 0 2 10,00
12
SUA
Silvia Espinosa Docampo
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
31,51 110,00 N.C. 0 0 0 0 31,51 4,28 1 1 10,00 0,00 1 2 100,00
13
TIKI
Júlia Masmitjà Haro (J)
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00
18
TRACK
Sandra Solis Rodriguez
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 0,00 1 0 100,00
14
TROY
Silvia Cabanillas Correcher
Cànic
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
88,07 20,00 BO 0 0 0 0 32,49 4,16 1 0 5,00 55,58 2,61 1 2 15,00
19
TRUFA
Aleix Rodriguez Perez
Connecting
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
63,65 30,00 N.C. 0 0 0 0 32,85 4,11 1 2 15,00 30,80 4,71 1 2 15,00
20
TURA
Juan Carlos Ayuso Calero
Tàrrega
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
60,19 10,00 M.B. 0 0 0 0 32,93 4,10 1 1 10,00 27,26 5,32 0 0 0,00
7
XHANA
Núria Morell Nadal
Can Roja
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
41,95 115,00 N.C. 0 0 0 0 41,95 3,22 1 2 15,00 0,00 1 3 100,00
15
XUPINU
Evelyne Celerier
L'Almozara
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
21,93 100,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 100,00 21,93 6,61 0 0 0,00
16
YOSHI
Nuria Alonso Remiro
Baix Llobregat
Final Tipus A Balancí Tipus B Slalom
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
46,25 0,00 EXC 0 0 0 0 21,66 6,23 0 0 0,00 24,59 5,90 0 0 0,00
Amb el suport de:
Logo Generalitat Logo Esportcat Logo Unió Federacions Esportives Catalunya

© 2024 Copyright Federació Catalana d'Agility