Prova 3

Primera divisió

Toy

1
RAINBOW
José Castaño Nepobuceno
Can Roja
2
JACKIE
Elena Moreno Muray
Can Roja
3
BILLY
Xavir Alonso Serra
Connecting

Mini

1
MAIKA
Emma Sandoval Carrillo
L'Almozara
2
PRINCE
Mateu Colomer Verdaguer
Osona
3
SHADOW
Ricard Ortiz Vives
L'Almozara
4
MAGNUM
Cristina Mantè Prats
Maresme
5
NABIS
Jordi Guardia Torrent
Ciutat Comtal

Midi

1
NATSUKI_MIKA
Daniel Carull Delgado
L'Almozara
2
JUSTI
Norma Prat Bube
Santa Quitèria
3
ROUSE
Palmira Jarque Garzón
L'Almozara
4
TOKYO
Abel Lopez Urbina
Ciutat Comtal
5
SKIPPY
Emma Sandoval Carrillo
L'Almozara

Intermèdia

1
KORA
Gregorio Conde
Badalona
2
NEU
Marc Matamoros Gasparin
Ciutat Comtal
3
NOAH
Núria Pujol Escobar
Badalona
4
LLUNA
Esther Pallas
Maresme
5
JEYKO
Oriol Ventura Jariod
Badalona
6
SHADOW
Lorena Camuñas Fernández
L'Almozara

Gran

1
DEEJAY
Rachel Stevens
Neo
2
KORI
Jordi Garcia Santos
Badalona
3
AKELA_BRK_THOR
Laura Gabarre González
L'Almozara
4
JANA
Sergi Canalda Obiol
Ebre
5
CIA
Javier Pous Oller
Ciutat Comtal
6
POWER
José Castaño Nepobuceno
Can Roja
7
JOY
Carolina Cuadros Andreu
Badalona
8
LINK
Andreu Henández Gallego
Connecting

Toy

1
JACKIE
Elena Moreno Muray
Can Roja
2
RAINBOW
José Castaño Nepobuceno
Can Roja
3
BILLY
Xavir Alonso Serra
Connecting

Mini

1
PRINCE
Mateu Colomer Verdaguer
Osona
2
NABIS
Jordi Guardia Torrent
Ciutat Comtal
3
SHADOW
Ricard Ortiz Vives
L'Almozara
4
MAGNUM
Cristina Mantè Prats
Maresme
5
MAIKA
Emma Sandoval Carrillo
L'Almozara

Midi

1
SKIPPY
Emma Sandoval Carrillo
L'Almozara
2
JUSTI
Norma Prat Bube
Santa Quitèria
3
ROUSE
Palmira Jarque Garzón
L'Almozara
4
NATSUKI_MIKA
Daniel Carull Delgado
L'Almozara
5
TOKYO
Abel Lopez Urbina
Ciutat Comtal

Intermèdia

1
NOAH
Núria Pujol Escobar
Badalona
2
LLUNA
Esther Pallas
Maresme
3
KORA
Gregorio Conde
Badalona
4
SHADOW
Lorena Camuñas Fernández
L'Almozara
5
NEU
Marc Matamoros Gasparin
Ciutat Comtal
6
JEYKO
Oriol Ventura Jariod
Badalona

Gran

1
POWER
José Castaño Nepobuceno
Can Roja
2
KORI
Jordi Garcia Santos
Badalona
3
JOY
Carolina Cuadros Andreu
Badalona
4
DEEJAY
Rachel Stevens
Neo
5
AKELA_BRK_THOR
Laura Gabarre González
L'Almozara
6
JANA
Sergi Canalda Obiol
Ebre
7
LINK
Andreu Henández Gallego
Connecting
8
CIA
Javier Pous Oller
Ciutat Comtal

Mini

Longitud: 185,00m / TRS: 47,71s / TRM: 55,06s
1
BILLY
Xavir Alonso Serra
Connecting
T V F R TRS PT Estat
41,49 4,46 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
MAIKA
Emma Sandoval Carrillo
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
48,17 3,84 0 0 0,46 0,46 Finalit.
3
MAGNUM
Cristina Mantè Prats
Maresme
T V F R TRS PT Estat
43,53 4,25 1 0 0,00 5,00 Finalit.
4
SHADOW
Ricard Ortiz Vives
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
46,30 4,00 1 0 0,00 5,00 Finalit.
5
RAINBOW
José Castaño Nepobuceno
Can Roja
T V F R TRS PT Estat
46,02 4,02 1 1 0,00 10,00 Finalit.
6
JACKIE
Elena Moreno Muray
Can Roja
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
6
NABIS
Jordi Guardia Torrent
Ciutat Comtal
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
6
PRINCE
Mateu Colomer Verdaguer
Osona
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Midi

Longitud: 185,00m / TRS: 44,92s / TRM: 55,06s
1
TOKYO
Abel Lopez Urbina
Ciutat Comtal
T V F R TRS PT Estat
39,06 4,74 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
NATSUKI_MIKA
Daniel Carull Delgado
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
35,50 5,21 0 1 0,00 5,00 Finalit.
3
ROUSE
Palmira Jarque Garzón
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
34,61 5,35 4 0 0,00 20,00 Finalit.
4
JUSTI
Norma Prat Bube
Santa Quitèria
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
SKIPPY
Emma Sandoval Carrillo
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Intermèdia

Longitud: 185,00m / TRS: 42,91s / TRM: 50,00s
1
JEYKO
Oriol Ventura Jariod
Badalona
T V F R TRS PT Estat
37,31 4,96 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
NEU
Marc Matamoros Gasparin
Ciutat Comtal
T V F R TRS PT Estat
33,94 5,45 0 1 0,00 5,00 Finalit.
3
SHADOW
Lorena Camuñas Fernández
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
35,72 5,18 1 0 0,00 5,00 Finalit.
4
KORA
Gregorio Conde
Badalona
T V F R TRS PT Estat
37,93 4,88 1 0 0,00 5,00 Finalit.
5
LLUNA
Esther Pallas
Maresme
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
5
NOAH
Núria Pujol Escobar
Badalona
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Gran

Longitud: 185,00m / TRS: 48,51s / TRM: 50,00s
1
CIA
Javier Pous Oller
Ciutat Comtal
T V F R TRS PT Estat
42,18 4,39 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
LINK
Andreu Henández Gallego
Connecting
T V F R TRS PT Estat
42,70 4,33 0 1 0,00 5,00 Finalit.
3
JANA
Sergi Canalda Obiol
Ebre
T V F R TRS PT Estat
37,26 4,97 1 1 0,00 10,00 Finalit.
4
AKELA_BRK_THOR
Laura Gabarre González
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
DEEJAY
Rachel Stevens
Neo
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
JOY
Carolina Cuadros Andreu
Badalona
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
KORI
Jordi Garcia Santos
Badalona
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
POWER
José Castaño Nepobuceno
Can Roja
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Mini

Longitud: 240,00m / TRS: 62,61s / TRM: 72,73s
1
SHADOW
Ricard Ortiz Vives
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
54,44 4,41 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
MAIKA
Emma Sandoval Carrillo
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
64,10 3,74 0 0 1,49 1,49 Finalit.
3
NABIS
Jordi Guardia Torrent
Ciutat Comtal
T V F R TRS PT Estat
53,47 4,49 1 0 0,00 5,00 Finalit.
4
RAINBOW
José Castaño Nepobuceno
Can Roja
T V F R TRS PT Estat
60,00 4,00 1 0 0,00 5,00 Finalit.
5
MAGNUM
Cristina Mantè Prats
Maresme
T V F R TRS PT Estat
61,28 3,92 1 0 0,00 5,00 Finalit.
6
BILLY
Xavir Alonso Serra
Connecting
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
6
JACKIE
Elena Moreno Muray
Can Roja
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
6
PRINCE
Mateu Colomer Verdaguer
Osona
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Midi

Longitud: 240,00m / TRS: 63,00s / TRM: 72,73s
1
JUSTI
Norma Prat Bube
Santa Quitèria
T V F R TRS PT Estat
54,78 4,38 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
SKIPPY
Emma Sandoval Carrillo
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
51,49 4,66 0 1 0,00 5,00 Finalit.
3
TOKYO
Abel Lopez Urbina
Ciutat Comtal
T V F R TRS PT Estat
48,57 4,94 2 0 0,00 10,00 Finalit.
4
ROUSE
Palmira Jarque Garzón
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
43,06 5,57 3 0 0,00 15,00 Finalit.
5
NATSUKI_MIKA
Daniel Carull Delgado
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Intermèdia

Longitud: 240,00m / TRS: 50,91s / TRM: 66,67s
1
SHADOW
Lorena Camuñas Fernández
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
44,27 5,42 1 0 0,00 5,00 Finalit.
2
JEYKO
Oriol Ventura Jariod
Badalona
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
2
KORA
Gregorio Conde
Badalona
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
2
NEU
Marc Matamoros Gasparin
Ciutat Comtal
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
2
NOAH
Núria Pujol Escobar
Badalona
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
2
LLUNA
Esther Pallas
Maresme
T V F R TRS PT Estat
69,27 1 1 0,00 100,00 Elim.

Gran

Longitud: 240,00m / TRS: 59,26s / TRM: 66,67s
1
KORI
Jordi Garcia Santos
Badalona
T V F R TRS PT Estat
51,53 4,66 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
CIA
Javier Pous Oller
Ciutat Comtal
T V F R TRS PT Estat
47,26 5,08 1 0 0,00 5,00 Finalit.
3
POWER
José Castaño Nepobuceno
Can Roja
T V F R TRS PT Estat
55,66 4,31 2 0 0,00 10,00 Finalit.
4
LINK
Andreu Henández Gallego
Connecting
T V F R TRS PT Estat
56,41 4,25 2 2 0,00 20,00 Finalit.
5
JOY
Carolina Cuadros Andreu
Badalona
T V F R TRS PT Estat
58,93 4,07 6 2 0,00 40,00 Finalit.
6
AKELA_BRK_THOR
Laura Gabarre González
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
6
DEEJAY
Rachel Stevens
Neo
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
6
JANA
Sergi Canalda Obiol
Ebre
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Mini

Jumping / Longitud: 185,00m / TRS: 47,71s / TRM: 55,06s Agility / Longitud: 240,00m / TRS: 62,61s / TRM: 72,73s
1
MAIKA
Emma Sandoval Carrillo
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
112,27 1,95 EXC 20 5 12 37 48,17 3,84 0 0 0,46 64,10 3,74 0 0 1,49
2
SHADOW
Ricard Ortiz Vives
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
100,74 5,00 EXC 18 5 8 31 46,30 4,00 1 0 5,00 54,44 4,41 0 0 0,00
3
MAGNUM
Cristina Mantè Prats
Maresme
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
104,81 10,00 M.B. 16 3 4 23 43,53 4,25 1 0 5,00 61,28 3,92 1 0 5,00
4
RAINBOW
José Castaño Nepobuceno
Can Roja
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
106,02 15,00 M.B. 15 3 0 18 46,02 4,02 1 1 10,00 60,00 4,00 1 0 5,00
5
BILLY
Xavir Alonso Serra
Connecting
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
41,49 100,00 N.C. 0 8 8 16 41,49 4,46 0 0 0,00 0,00 0 0 100,00
6
NABIS
Jordi Guardia Torrent
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
53,47 105,00 N.C. 0 8 4 12 0,00 0 0 100,00 53,47 4,49 1 0 5,00
7
JACKIE
Elena Moreno Muray
Can Roja
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
7
PRINCE
Mateu Colomer Verdaguer
Osona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00

Midi

Jumping / Longitud: 185,00m / TRS: 44,92s / TRM: 55,06s Agility / Longitud: 240,00m / TRS: 63,00s / TRM: 72,73s
1
TOKYO
Abel Lopez Urbina
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
87,63 10,00 M.B. 20 3 8 31 39,06 4,74 0 0 0,00 48,57 4,94 2 0 10,00
2
ROUSE
Palmira Jarque Garzón
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
77,67 35,00 N.C. 0 8 0 8 34,61 5,35 4 0 20,00 43,06 5,57 3 0 15,00
3
JUSTI
Norma Prat Bube
Santa Quitèria
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
54,78 100,00 N.C. 0 8 8 16 0,00 0 0 100,00 54,78 4,38 0 0 0,00
4
NATSUKI_MIKA
Daniel Carull Delgado
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
35,50 105,00 N.C. 0 8 6 14 35,50 5,21 0 1 5,00 0,00 0 0 100,00
5
SKIPPY
Emma Sandoval Carrillo
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
51,49 105,00 N.C. 0 8 6 14 0,00 0 0 100,00 51,49 4,66 0 1 5,00

Intermèdia

Jumping / Longitud: 185,00m / TRS: 42,91s / TRM: 50,00s Agility / Longitud: 240,00m / TRS: 50,91s / TRM: 66,67s
1
SHADOW
Lorena Camuñas Fernández
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
79,99 10,00 M.B. 20 3 12 35 35,72 5,18 1 0 5,00 44,27 5,42 1 0 5,00
2
JEYKO
Oriol Ventura Jariod
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
37,31 100,00 N.C. 0 8 8 16 37,31 4,96 0 0 0,00 0,00 0 0 100,00
3
NEU
Marc Matamoros Gasparin
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
33,94 105,00 N.C. 0 8 6 14 33,94 5,45 0 1 5,00 0,00 0 0 100,00
4
KORA
Gregorio Conde
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
37,93 105,00 N.C. 0 8 0 8 37,93 4,88 1 0 5,00 0,00 0 0 100,00
5
LLUNA
Esther Pallas
Maresme
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 69,27 1 1 100,00
5
NOAH
Núria Pujol Escobar
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00

Gran

Jumping / Longitud: 185,00m / TRS: 48,51s / TRM: 50,00s Agility / Longitud: 240,00m / TRS: 59,26s / TRM: 66,67s
1
CIA
Javier Pous Oller
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
89,44 5,00 EXC 20 5 14 39 42,18 4,39 0 0 0,00 47,26 5,08 1 0 5,00
2
LINK
Andreu Henández Gallego
Connecting
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
99,11 25,00 BO 18 2 6 26 42,70 4,33 0 1 5,00 56,41 4,25 2 2 20,00
3
KORI
Jordi Garcia Santos
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
51,53 100,00 N.C. 0 8 8 16 0,00 0 0 100,00 51,53 4,66 0 0 0,00
4
JANA
Sergi Canalda Obiol
Ebre
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
37,26 110,00 N.C. 0 8 0 8 37,26 4,97 1 1 10,00 0,00 0 0 100,00
5
POWER
José Castaño Nepobuceno
Can Roja
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
55,66 110,00 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 55,66 4,31 2 0 10,00
6
JOY
Carolina Cuadros Andreu
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
58,93 140,00 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 58,93 4,07 6 2 40,00
7
AKELA_BRK_THOR
Laura Gabarre González
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
7
DEEJAY
Rachel Stevens
Neo
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
Classificació Club Punts
1 L'Almozara 61
2 Ciutat Comtal 58
3 Badalona 40
4 Maresme 23
5 Can Roja 20
5 Connecting 20
6 Santa Quitèria 12
7 Ebre 8
8 Neo 4
8 Osona 4
9 Baix Llobregat 0
9 Cànic 0
9 Girona 0
9 La Daga 0
9 Les Fonts 0
9 Seven 0
9 Tàrrega 0
9 Vallès 0
Jumping / Longitud: 185,00m / TRS: 42,91s / TRM: 55,06s Agility / Longitud: 240,00m / TRS: 50,91s / TRM: 72,73s
1
CIA
Javier Pous Oller
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
89,44 5,00 EXC 20 5 0 25 42,18 4,39 0 0 0,00 47,26 5,08 1 0 5,00
1
SHADOW
Lorena Camuñas Fernández
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
79,99 10,00 M.B. 18 3 0 21 35,72 5,18 1 0 5,00 44,27 5,42 1 0 5,00
1
TOKYO
Abel Lopez Urbina
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
87,63 10,00 M.B. 16 3 6 25 39,06 4,74 0 0 0,00 48,57 4,94 2 0 10,00
2
SHADOW
Ricard Ortiz Vives
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
100,74 11,92 M.B. 15 3 6 24 46,30 4,00 1 0 8,39 54,44 4,41 0 0 3,53
1
MAIKA
Emma Sandoval Carrillo
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
112,27 18,45 BO 14 2 0 16 48,17 3,84 0 0 5,26 64,10 3,74 0 0 13,19
3
MAGNUM
Cristina Mantè Prats
Maresme
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
104,81 20,99 BO 13 2 0 15 43,53 4,25 1 0 5,62 61,28 3,92 1 0 15,37
4
RAINBOW
José Castaño Nepobuceno
Can Roja
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
106,02 27,20 N.C. 0 8 0 8 46,02 4,02 1 1 13,11 60,00 4,00 1 0 14,09
2
LINK
Andreu Henández Gallego
Connecting
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
99,11 30,50 N.C. 0 8 0 8 42,70 4,33 0 1 5,00 56,41 4,25 2 2 25,50
2
ROUSE
Palmira Jarque Garzón
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
77,67 35,00 N.C. 0 8 0 8 34,61 5,35 4 0 20,00 43,06 5,57 3 0 15,00
2
JEYKO
Oriol Ventura Jariod
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
37,31 100,00 N.C. 0 8 8 16 37,31 4,96 0 0 0,00 0,00 0 0 100,00
5
BILLY
Xavir Alonso Serra
Connecting
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
41,49 100,00 N.C. 0 8 4 12 41,49 4,46 0 0 0,00 0,00 0 0 100,00
3
KORI
Jordi Garcia Santos
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
51,53 100,62 N.C. 0 8 8 16 0,00 0 0 100,00 51,53 4,66 0 0 0,62
3
JUSTI
Norma Prat Bube
Santa Quitèria
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
54,78 103,87 N.C. 0 8 4 12 0,00 0 0 100,00 54,78 4,38 0 0 3,87
3
NEU
Marc Matamoros Gasparin
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
33,94 105,00 N.C. 0 8 0 8 33,94 5,45 0 1 5,00 0,00 0 0 100,00
4
NATSUKI_MIKA
Daniel Carull Delgado
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
35,50 105,00 N.C. 0 8 0 8 35,50 5,21 0 1 5,00 0,00 0 0 100,00
4
KORA
Gregorio Conde
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
37,93 105,00 N.C. 0 8 0 8 37,93 4,88 1 0 5,00 0,00 0 0 100,00
5
SKIPPY
Emma Sandoval Carrillo
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
51,49 105,58 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 51,49 4,66 0 1 5,58
6
NABIS
Jordi Guardia Torrent
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
53,47 107,56 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 53,47 4,49 1 0 7,56
4
JANA
Sergi Canalda Obiol
Ebre
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
37,26 110,00 N.C. 0 8 0 8 37,26 4,97 1 1 10,00 0,00 0 0 100,00
5
POWER
José Castaño Nepobuceno
Can Roja
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
55,66 114,75 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 55,66 4,31 2 0 14,75
5
LLUNA
Esther Pallas
Maresme
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
69,27 128,36 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 69,27 1 1 28,36
6
JOY
Carolina Cuadros Andreu
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
58,93 148,02 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 58,93 4,07 6 2 48,02
7
AKELA_BRK_THOR
Laura Gabarre González
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
7
DEEJAY
Rachel Stevens
Neo
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
7
JACKIE
Elena Moreno Muray
Can Roja
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
5
NOAH
Núria Pujol Escobar
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
7
PRINCE
Mateu Colomer Verdaguer
Osona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
Amb el suport de:
Logo Generalitat Logo Esportcat Logo Unió Federacions Esportives Catalunya

© 2024 Copyright Federació Catalana d'Agility