Prova 2

Primera divisió

Toy

1
BILLY
Xavir Alonso Serra
Connecting
2
RAINBOW
José Castaño Nepobuceno
Can Roja
3
JACKIE
Elena Moreno Muray
Can Roja

Mini

1
PAMELA
Montserrat Calvet Rubio
Badalona
2
PRINCE
Mateu Colomer Verdaguer
Osona
3
MAGNUM
Cristina Mantè Prats
Maresme
4
SHADOW
Ricard Ortiz Vives
L'Almozara

Midi

1
PIULA
Adolfo Hernandez Rius
Baix Llobregat
2
BETH
Sebastian Gonzalez García
Badalona
3
JUSTI
Norma Prat Bube
Santa Quitèria
4
ROUSE
Palmira Jarque Garzón
L'Almozara
5
LAYLA
Alba Sancho Cangros
Badalona
6
RUMBA
Montserrat Calvet Rubio
Badalona

Intermèdia

1
ARES
Jordi Gomez de Diego
L'Almozara
2
KORA
Gregorio Conde
Badalona
3
SHADOW
Lorena Camuñas Fernández
L'Almozara
4
LLUNA
Esther Pallas
Maresme
5
QU
Gemma Lopez Garcia
Seven
6
TRASTO
Miguel Ángel López Blanco
Baix Llobregat
7
NOAH
Núria Pujol Escobar
Badalona
8
JEYKO
Oriol Ventura Jariod
Badalona
9
MIA
Iván Martín Martínez
Badalona

Gran

1
RIPPER
Marta Fàbrega Piñol
Badalona
2
KORI
Jordi Garcia Santos
Badalona
3
DEEJAY
Rachel Stevens
Neo
4
CIA
Javier Pous Oller
Ciutat Comtal
5
LINK
Andreu Henández Gallego
Connecting
6
POWER
José Castaño Nepobuceno
Can Roja
7
JANA
Sergi Canalda Obiol
Ebre
8
JOY
Carolina Cuadros Andreu
Badalona
9
BOSS
Fco Javier Nuñez Siso
Baix Llobregat
10
NUR
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal

Toy

1
BILLY
Xavir Alonso Serra
Connecting
2
RAINBOW
José Castaño Nepobuceno
Can Roja
3
JACKIE
Elena Moreno Muray
Can Roja

Mini

1
PAMELA
Montserrat Calvet Rubio
Badalona
2
PRINCE
Mateu Colomer Verdaguer
Osona
3
MAGNUM
Cristina Mantè Prats
Maresme
4
SHADOW
Ricard Ortiz Vives
L'Almozara

Midi

1
JUSTI
Norma Prat Bube
Santa Quitèria
2
PIULA
Adolfo Hernandez Rius
Baix Llobregat
3
ROUSE
Palmira Jarque Garzón
L'Almozara
4
BETH
Sebastian Gonzalez García
Badalona
5
LAYLA
Alba Sancho Cangros
Badalona
6
RUMBA
Montserrat Calvet Rubio
Badalona

Intermèdia

1
JEYKO
Oriol Ventura Jariod
Badalona
2
QU
Gemma Lopez Garcia
Seven
3
TRASTO
Miguel Ángel López Blanco
Baix Llobregat
4
KORA
Gregorio Conde
Badalona
5
LLUNA
Esther Pallas
Maresme
6
NOAH
Núria Pujol Escobar
Badalona
7
ARES
Jordi Gomez de Diego
L'Almozara
8
SHADOW
Lorena Camuñas Fernández
L'Almozara
9
MIA
Iván Martín Martínez
Badalona

Gran

1
CIA
Javier Pous Oller
Ciutat Comtal
2
RIPPER
Marta Fàbrega Piñol
Badalona
3
POWER
José Castaño Nepobuceno
Can Roja
4
JOY
Carolina Cuadros Andreu
Badalona
5
DEEJAY
Rachel Stevens
Neo
6
JANA
Sergi Canalda Obiol
Ebre
7
LINK
Andreu Henández Gallego
Connecting
8
KORI
Jordi Garcia Santos
Badalona
9
BOSS
Fco Javier Nuñez Siso
Baix Llobregat
10
NUR
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal

Mini

Longitud: 170,00m / TRS: 43,63s / TRM: 51,52s
1
JACKIE
Elena Moreno Muray
Can Roja
T V F R TRS PT Estat
37,94 4,48 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
PRINCE
Mateu Colomer Verdaguer
Osona
T V F R TRS PT Estat
38,82 4,38 0 0 0,00 0,00 Finalit.
3
BILLY
Xavir Alonso Serra
Connecting
T V F R TRS PT Estat
41,00 4,15 0 0 0,00 0,00 Finalit.
4
MAGNUM
Cristina Mantè Prats
Maresme
T V F R TRS PT Estat
41,29 4,12 0 0 0,00 0,00 Finalit.
5
SHADOW
Ricard Ortiz Vives
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
41,44 4,10 0 0 0,00 0,00 Finalit.
6
RAINBOW
José Castaño Nepobuceno
Can Roja
T V F R TRS PT Estat
41,17 4,13 0 1 0,00 5,00 Finalit.
7
PAMELA
Montserrat Calvet Rubio
Badalona
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Midi

Longitud: 170,00m / TRS: 38,47s / TRM: 51,52s
1
ROUSE
Palmira Jarque Garzón
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
33,45 5,08 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
PIULA
Adolfo Hernandez Rius
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
36,97 4,60 0 0 0,00 0,00 Finalit.
3
RUMBA
Montserrat Calvet Rubio
Badalona
T V F R TRS PT Estat
44,10 3,85 0 1 5,63 10,63 Finalit.
4
LAYLA
Alba Sancho Cangros
Badalona
T V F R TRS PT Estat
44,48 3,82 1 0 6,01 11,01 Finalit.
5
BETH
Sebastian Gonzalez García
Badalona
T V F R TRS PT Estat
49,03 3,47 1 0 10,56 15,56 Finalit.
6
JUSTI
Norma Prat Bube
Santa Quitèria
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Intermèdia

Longitud: 170,00m / TRS: 37,46s / TRM: 48,57s
1
TRASTO
Miguel Ángel López Blanco
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
32,57 5,22 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
LLUNA
Esther Pallas
Maresme
T V F R TRS PT Estat
38,97 4,36 0 0 1,51 1,51 Finalit.
3
JEYKO
Oriol Ventura Jariod
Badalona
T V F R TRS PT Estat
33,72 5,04 1 0 0,00 5,00 Finalit.
4
MIA
Iván Martín Martínez
Badalona
T V F R TRS PT Estat
35,45 4,80 1 0 0,00 5,00 Finalit.
5
NOAH
Núria Pujol Escobar
Badalona
T V F R TRS PT Estat
38,29 4,44 2 0 0,83 10,83 Finalit.
6
ARES
Jordi Gomez de Diego
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
6
KORA
Gregorio Conde
Badalona
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
6
QU
Gemma Lopez Garcia
Seven
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
6
SHADOW
Lorena Camuñas Fernández
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Gran

Longitud: 170,00m / TRS: 33,28s / TRM: 48,57s
1
NUR
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
T V F R TRS PT Estat
28,94 5,87 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
DEEJAY
Rachel Stevens
Neo
T V F R TRS PT Estat
29,79 5,71 0 0 0,00 0,00 Finalit.
3
RIPPER
Marta Fàbrega Piñol
Badalona
T V F R TRS PT Estat
30,61 5,55 0 0 0,00 0,00 Finalit.
4
CIA
Javier Pous Oller
Ciutat Comtal
T V F R TRS PT Estat
35,06 4,85 0 0 1,78 1,78 Finalit.
5
JANA
Sergi Canalda Obiol
Ebre
T V F R TRS PT Estat
33,26 5,11 1 0 0,00 5,00 Finalit.
6
LINK
Andreu Henández Gallego
Connecting
T V F R TRS PT Estat
35,25 4,82 1 0 1,97 6,97 Finalit.
7
POWER
José Castaño Nepobuceno
Can Roja
T V F R TRS PT Estat
36,97 4,60 0 1 3,69 8,69 Finalit.
8
KORI
Jordi Garcia Santos
Badalona
T V F R TRS PT Estat
39,12 4,35 0 1 5,84 10,84 Finalit.
9
JOY
Carolina Cuadros Andreu
Badalona
T V F R TRS PT Estat
40,91 4,16 1 1 7,63 17,63 Finalit.
10
BOSS
Fco Javier Nuñez Siso
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 200,00 NNPP

Mini

Longitud: 180,00m / TRS: 54,12s / TRM: 58,06s
1
MAGNUM
Cristina Mantè Prats
Maresme
T V F R TRS PT Estat
47,06 3,82 0 1 0,00 5,00 Finalit.
2
SHADOW
Ricard Ortiz Vives
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
51,47 3,50 0 1 0,00 5,00 Finalit.
3
PRINCE
Mateu Colomer Verdaguer
Osona
T V F R TRS PT Estat
51,37 3,50 1 2 0,00 15,00 Finalit.
4
BILLY
Xavir Alonso Serra
Connecting
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
JACKIE
Elena Moreno Muray
Can Roja
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
PAMELA
Montserrat Calvet Rubio
Badalona
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
4
RAINBOW
José Castaño Nepobuceno
Can Roja
T V F R TRS PT Estat
63,57 2 2 0,00 100,00 Elim.

Midi

Longitud: 180,00m / TRS: 40,70s / TRM: 58,06s
1
ROUSE
Palmira Jarque Garzón
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
35,39 5,09 1 0 0,00 5,00 Finalit.
2
PIULA
Adolfo Hernandez Rius
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
41,24 4,36 1 0 0,54 5,54 Finalit.
3
LAYLA
Alba Sancho Cangros
Badalona
T V F R TRS PT Estat
47,52 3,79 2 0 6,82 16,82 Finalit.
4
JUSTI
Norma Prat Bube
Santa Quitèria
T V F R TRS PT Estat
49,25 3,65 1 1 8,55 18,55 Finalit.
5
RUMBA
Montserrat Calvet Rubio
Badalona
T V F R TRS PT Estat
57,06 3,15 1 1 16,36 26,36 Finalit.
6
BETH
Sebastian Gonzalez García
Badalona
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Intermèdia

Longitud: 180,00m / TRS: n/a / TRM: 54,55s
1
ARES
Jordi Gomez de Diego
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
1
JEYKO
Oriol Ventura Jariod
Badalona
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
1
KORA
Gregorio Conde
Badalona
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
1
LLUNA
Esther Pallas
Maresme
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
1
MIA
Iván Martín Martínez
Badalona
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
1
NOAH
Núria Pujol Escobar
Badalona
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
1
QU
Gemma Lopez Garcia
Seven
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
1
SHADOW
Lorena Camuñas Fernández
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
1
TRASTO
Miguel Ángel López Blanco
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Gran

Longitud: 180,00m / TRS: 40,20s / TRM: 54,55s
1
NUR
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
T V F R TRS PT Estat
34,96 5,15 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
CIA
Javier Pous Oller
Ciutat Comtal
T V F R TRS PT Estat
39,91 4,51 1 0 0,00 5,00 Finalit.
3
POWER
José Castaño Nepobuceno
Can Roja
T V F R TRS PT Estat
40,98 4,39 0 1 0,78 5,78 Finalit.
4
RIPPER
Marta Fàbrega Piñol
Badalona
T V F R TRS PT Estat
40,99 4,39 2 1 0,79 15,79 Finalit.
5
JOY
Carolina Cuadros Andreu
Badalona
T V F R TRS PT Estat
52,20 3,45 1 1 12,00 22,00 Finalit.
6
DEEJAY
Rachel Stevens
Neo
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
6
JANA
Sergi Canalda Obiol
Ebre
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
6
KORI
Jordi Garcia Santos
Badalona
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
6
LINK
Andreu Henández Gallego
Connecting
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
10
BOSS
Fco Javier Nuñez Siso
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 200,00 NNPP

Mini

Jumping / Longitud: 170,00m / TRS: 43,63s / TRM: 51,52s Agility / Longitud: 180,00m / TRS: 54,12s / TRM: 58,06s
1
MAGNUM
Cristina Mantè Prats
Maresme
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
88,35 5,00 EXC 20 5 8 33 41,29 4,12 0 0 0,00 47,06 3,82 0 1 5,00
2
SHADOW
Ricard Ortiz Vives
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
92,91 5,00 EXC 18 5 6 29 41,44 4,10 0 0 0,00 51,47 3,50 0 1 5,00
3
PRINCE
Mateu Colomer Verdaguer
Osona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
90,19 15,00 M.B. 16 3 6 25 38,82 4,38 0 0 0,00 51,37 3,50 1 2 15,00
4
JACKIE
Elena Moreno Muray
Can Roja
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
37,94 100,00 N.C. 0 8 8 16 37,94 4,48 0 0 0,00 0,00 0 0 100,00
5
BILLY
Xavir Alonso Serra
Connecting
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
41,00 100,00 N.C. 0 8 4 12 41,00 4,15 0 0 0,00 0,00 0 0 100,00
6
RAINBOW
José Castaño Nepobuceno
Can Roja
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
41,17 105,00 N.C. 0 8 0 8 41,17 4,13 0 1 5,00 63,57 2 2 100,00
7
PAMELA
Montserrat Calvet Rubio
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00

Midi

Jumping / Longitud: 170,00m / TRS: 38,47s / TRM: 51,52s Agility / Longitud: 180,00m / TRS: 40,70s / TRM: 58,06s
1
ROUSE
Palmira Jarque Garzón
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
68,84 5,00 EXC 20 5 16 41 33,45 5,08 0 0 0,00 35,39 5,09 1 0 5,00
2
PIULA
Adolfo Hernandez Rius
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
78,21 5,54 EXC 18 5 12 35 36,97 4,60 0 0 0,00 41,24 4,36 1 0 5,54
3
LAYLA
Alba Sancho Cangros
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
92,00 27,83 N.C. 0 8 0 8 44,48 3,82 1 0 11,01 47,52 3,79 2 0 16,82
4
RUMBA
Montserrat Calvet Rubio
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
101,16 36,99 N.C. 0 8 0 8 44,10 3,85 0 1 10,63 57,06 3,15 1 1 26,36
5
BETH
Sebastian Gonzalez García
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
49,03 115,56 N.C. 0 8 0 8 49,03 3,47 1 0 15,56 0,00 0 0 100,00
6
JUSTI
Norma Prat Bube
Santa Quitèria
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
49,25 118,55 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 49,25 3,65 1 1 18,55

Intermèdia

Jumping / Longitud: 170,00m / TRS: 37,46s / TRM: 48,57s Agility / Longitud: 180,00m / TRS: n/a / TRM: 54,55s
1
TRASTO
Miguel Ángel López Blanco
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
32,57 100,00 N.C. 0 8 8 16 32,57 5,22 0 0 0,00 0,00 0 0 100,00
2
LLUNA
Esther Pallas
Maresme
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
38,97 101,51 N.C. 0 8 6 14 38,97 4,36 0 0 1,51 0,00 0 0 100,00
3
JEYKO
Oriol Ventura Jariod
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
33,72 105,00 N.C. 0 8 4 12 33,72 5,04 1 0 5,00 0,00 0 0 100,00
4
MIA
Iván Martín Martínez
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
35,45 105,00 N.C. 0 8 0 8 35,45 4,80 1 0 5,00 0,00 0 0 100,00
5
NOAH
Núria Pujol Escobar
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
38,29 110,83 N.C. 0 8 0 8 38,29 4,44 2 0 10,83 0,00 0 0 100,00
6
ARES
Jordi Gomez de Diego
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
6
KORA
Gregorio Conde
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
6
QU
Gemma Lopez Garcia
Seven
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
6
SHADOW
Lorena Camuñas Fernández
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00

Gran

Jumping / Longitud: 170,00m / TRS: 33,28s / TRM: 48,57s Agility / Longitud: 180,00m / TRS: 40,20s / TRM: 54,55s
1
NUR
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
63,90 0,00 EXC 20 5 16 41 28,94 5,87 0 0 0,00 34,96 5,15 0 0 0,00
2
CIA
Javier Pous Oller
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
74,97 6,78 M.B. 18 3 6 27 35,06 4,85 0 0 1,78 39,91 4,51 1 0 5,00
3
POWER
José Castaño Nepobuceno
Can Roja
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
77,95 14,47 M.B. 16 3 4 23 36,97 4,60 0 1 8,69 40,98 4,39 0 1 5,78
4
RIPPER
Marta Fàbrega Piñol
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
71,60 15,79 M.B. 15 3 4 22 30,61 5,55 0 0 0,00 40,99 4,39 2 1 15,79
5
JOY
Carolina Cuadros Andreu
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
93,11 39,63 N.C. 0 8 0 8 40,91 4,16 1 1 17,63 52,20 3,45 1 1 22,00
6
DEEJAY
Rachel Stevens
Neo
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
29,79 100,00 N.C. 0 8 6 14 29,79 5,71 0 0 0,00 0,00 0 0 100,00
7
JANA
Sergi Canalda Obiol
Ebre
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
33,26 105,00 N.C. 0 8 0 8 33,26 5,11 1 0 5,00 0,00 0 0 100,00
8
LINK
Andreu Henández Gallego
Connecting
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
35,25 106,97 N.C. 0 8 0 8 35,25 4,82 1 0 6,97 0,00 0 0 100,00
9
KORI
Jordi Garcia Santos
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
39,12 110,84 N.C. 0 8 0 8 39,12 4,35 0 1 10,84 0,00 0 0 100,00
10
BOSS
Fco Javier Nuñez Siso
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00
Classificació Club Punts
1 Ciutat Comtal 64
2 L'Almozara 46
3 Badalona 36
4 Can Roja 33
5 Baix Llobregat 26
6 Maresme 22
7 Connecting 16
8 Neo 14
9 Ebre 8
9 Osona 8
9 Santa Quitèria 8
10 Seven 4
11 Cànic 0
11 Girona 0
11 La Daga 0
11 Les Fonts 0
11 Tàrrega 0
11 Vallès 0
Jumping / Longitud: 170,00m / TRS: 33,28s / TRM: 51,52s Agility / Longitud: 180,00m / TRS: 40,20s / TRM: 58,06s
1
NUR
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
63,90 0,00 EXC 20 5 16 41 28,94 5,87 0 0 0,00 34,96 5,15 0 0 0,00
1
ROUSE
Palmira Jarque Garzón
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
68,84 5,17 EXC 18 5 6 29 33,45 5,08 0 0 0,17 35,39 5,09 1 0 5,00
2
CIA
Javier Pous Oller
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
74,97 6,78 M.B. 16 3 4 23 35,06 4,85 0 0 1,78 39,91 4,51 1 0 5,00
2
PIULA
Adolfo Hernandez Rius
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
78,21 9,73 M.B. 15 3 0 18 36,97 4,60 0 0 3,69 41,24 4,36 1 0 6,04
3
POWER
José Castaño Nepobuceno
Can Roja
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
77,95 14,47 M.B. 14 3 0 17 36,97 4,60 0 1 8,69 40,98 4,39 0 1 5,78
4
RIPPER
Marta Fàbrega Piñol
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
71,60 15,79 M.B. 13 3 4 20 30,61 5,55 0 0 0,00 40,99 4,39 2 1 15,79
1
MAGNUM
Cristina Mantè Prats
Maresme
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
88,35 19,87 BO 12 2 0 14 41,29 4,12 0 0 8,01 47,06 3,82 0 1 11,86
2
SHADOW
Ricard Ortiz Vives
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
92,91 24,43 BO 11 2 0 13 41,44 4,10 0 0 8,16 51,47 3,50 0 1 16,27
3
PRINCE
Mateu Colomer Verdaguer
Osona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
90,19 31,71 N.C. 0 8 0 8 38,82 4,38 0 0 5,54 51,37 3,50 1 2 26,17
3
LAYLA
Alba Sancho Cangros
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
92,00 33,52 N.C. 0 8 0 8 44,48 3,82 1 0 16,20 47,52 3,79 2 0 17,32
5
JOY
Carolina Cuadros Andreu
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
93,11 39,63 N.C. 0 8 0 8 40,91 4,16 1 1 17,63 52,20 3,45 1 1 22,00
4
RUMBA
Montserrat Calvet Rubio
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
101,16 42,68 N.C. 0 8 0 8 44,10 3,85 0 1 15,82 57,06 3,15 1 1 26,86
6
DEEJAY
Rachel Stevens
Neo
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
29,79 100,00 N.C. 0 8 6 14 29,79 5,71 0 0 0,00 0,00 0 0 100,00
1
TRASTO
Miguel Ángel López Blanco
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
32,57 100,00 N.C. 0 8 0 8 32,57 5,22 0 0 0,00 0,00 0 0 100,00
4
JACKIE
Elena Moreno Muray
Can Roja
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
37,94 104,66 N.C. 0 8 0 8 37,94 4,48 0 0 4,66 0,00 0 0 100,00
7
JANA
Sergi Canalda Obiol
Ebre
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
33,26 105,00 N.C. 0 8 0 8 33,26 5,11 1 0 5,00 0,00 0 0 100,00
3
JEYKO
Oriol Ventura Jariod
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
33,72 105,44 N.C. 0 8 0 8 33,72 5,04 1 0 5,44 0,00 0 0 100,00
2
LLUNA
Esther Pallas
Maresme
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
38,97 105,69 N.C. 0 8 0 8 38,97 4,36 0 0 5,69 0,00 0 0 100,00
8
LINK
Andreu Henández Gallego
Connecting
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
35,25 106,97 N.C. 0 8 0 8 35,25 4,82 1 0 6,97 0,00 0 0 100,00
4
MIA
Iván Martín Martínez
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
35,45 107,17 N.C. 0 8 0 8 35,45 4,80 1 0 7,17 0,00 0 0 100,00
5
BILLY
Xavir Alonso Serra
Connecting
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
41,00 107,72 N.C. 0 8 0 8 41,00 4,15 0 0 7,72 0,00 0 0 100,00
9
KORI
Jordi Garcia Santos
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
39,12 110,84 N.C. 0 8 0 8 39,12 4,35 0 1 10,84 0,00 0 0 100,00
6
RAINBOW
José Castaño Nepobuceno
Can Roja
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
41,17 112,89 N.C. 0 8 0 8 41,17 4,13 0 1 12,89 63,57 2 2 100,00
5
NOAH
Núria Pujol Escobar
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
38,29 115,01 N.C. 0 8 0 8 38,29 4,44 2 0 15,01 0,00 0 0 100,00
6
JUSTI
Norma Prat Bube
Santa Quitèria
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
49,25 119,05 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 49,25 3,65 1 1 19,05
5
BETH
Sebastian Gonzalez García
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
49,03 120,75 N.C. 0 8 0 8 49,03 3,47 1 0 20,75 0,00 0 0 100,00
6
ARES
Jordi Gomez de Diego
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
6
KORA
Gregorio Conde
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
7
PAMELA
Montserrat Calvet Rubio
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
6
QU
Gemma Lopez Garcia
Seven
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
6
SHADOW
Lorena Camuñas Fernández
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
10
BOSS
Fco Javier Nuñez Siso
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00
Amb el suport de:
Logo Generalitat Logo Esportcat Logo Unió Federacions Esportives Catalunya

© 2024 Copyright Federació Catalana d'Agility