Prova 8

Primera divisió

Toy

1
BILLY
Xavir Alonso Serra
Connecting
2
FENIX
Eva Lopez Perez
Tàrrega
3
KIRA_TOY
Monica Gibert Muñoz
Cànic
4
ANAKIN
Daniel Lopez Sancehez
Ciutat Comtal

Mini

1
SHAKTI
Ricard Ortiz Vives
L'Almozara
2
PRINCE
Mateu Colomer Verdaguer
Osona
3
NABIS
Jordi Guardia Torrent
Ciutat Comtal
4
MAGNUM
Cristina Mantè Prats
Maresme
5
PAMELA
Montserrat Calvet Rubio
Badalona
6
MAIKA
Emma Sandoval Carrillo
L'Almozara
7
SHADOW
Ricard Ortiz Vives
L'Almozara

Midi

1
RUMBA
Montserrat Calvet Rubio
Badalona
2
SKIPPY
Emma Sandoval Carrillo
L'Almozara
3
TOKYO
Abel Lopez Urbina
Ciutat Comtal
4
NINA
Vicenç Llopis Aguilera
Connecting
5
LAYLA
Alba Sancho Cangros
Badalona
6
PIULA
Adolfo Hernandez Rius
Baix Llobregat
7
JAKE
Monica Gibert Muñoz
Cànic
8
NATSUKI_MIKA
Daniel Carull Delgado
L'Almozara
9
JUSTI
Norma Prat Bube
Santa Quitèria

Intermèdia

1
MIA
Iván Martín Martínez
Badalona
2
SHADOW
Lorena Camuñas Fernández
L'Almozara
3
NOAH
Núria Pujol Escobar
Badalona
4
LLUNA
Esther Pallas
Maresme
5
QU
Gemma Lopez Garcia
Seven
6
NEU
Marc Matamoros Gasparin
Ciutat Comtal
7
TRASTO
Miguel Ángel López Blanco
Baix Llobregat
8
JEYKO
Oriol Ventura Jariod
Badalona

Gran

1
JANA
Sergi Canalda Obiol
Ebre
2
LINK
Andreu Henández Gallego
Connecting
3
BOSS
Fco Javier Nuñez Siso
Baix Llobregat
4
NUR
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
5
CIA
Javier Pous Oller
Ciutat Comtal
6
BRISA
Eugenia Chechueva
Cànic
7
DEEJAY
Rachel Stevens
Neo
8
RIPPER
Marta Fàbrega Piñol
Badalona
9
GOMET
Gemma Arnaus García
Vallès
10
AKELA_BRK_THOR
Laura Gabarre González
L'Almozara

Toy

1
FENIX
Eva Lopez Perez
Tàrrega
2
BILLY
Xavir Alonso Serra
Connecting
3
KIRA_TOY
Monica Gibert Muñoz
Cànic
4
ANAKIN
Daniel Lopez Sancehez
Ciutat Comtal

Mini

1
SHADOW
Ricard Ortiz Vives
L'Almozara
2
MAIKA
Emma Sandoval Carrillo
L'Almozara
3
PAMELA
Montserrat Calvet Rubio
Badalona
4
PRINCE
Mateu Colomer Verdaguer
Osona
5
NABIS
Jordi Guardia Torrent
Ciutat Comtal
6
MAGNUM
Cristina Mantè Prats
Maresme
7
SHAKTI
Ricard Ortiz Vives
L'Almozara

Midi

1
PIULA
Adolfo Hernandez Rius
Baix Llobregat
2
NINA
Vicenç Llopis Aguilera
Connecting
3
NATSUKI_MIKA
Daniel Carull Delgado
L'Almozara
4
JUSTI
Norma Prat Bube
Santa Quitèria
5
SKIPPY
Emma Sandoval Carrillo
L'Almozara
6
LAYLA
Alba Sancho Cangros
Badalona
7
TOKYO
Abel Lopez Urbina
Ciutat Comtal
8
JAKE
Monica Gibert Muñoz
Cànic
9
RUMBA
Montserrat Calvet Rubio
Badalona

Intermèdia

1
SHADOW
Lorena Camuñas Fernández
L'Almozara
2
QU
Gemma Lopez Garcia
Seven
3
MIA
Iván Martín Martínez
Badalona
4
LLUNA
Esther Pallas
Maresme
5
JEYKO
Oriol Ventura Jariod
Badalona
6
TRASTO
Miguel Ángel López Blanco
Baix Llobregat
7
NOAH
Núria Pujol Escobar
Badalona
8
NEU
Marc Matamoros Gasparin
Ciutat Comtal

Gran

1
JANA
Sergi Canalda Obiol
Ebre
2
GOMET
Gemma Arnaus García
Vallès
3
DEEJAY
Rachel Stevens
Neo
4
AKELA_BRK_THOR
Laura Gabarre González
L'Almozara
5
BOSS
Fco Javier Nuñez Siso
Baix Llobregat
6
RIPPER
Marta Fàbrega Piñol
Badalona
7
LINK
Andreu Henández Gallego
Connecting
8
BRISA
Eugenia Chechueva
Cànic
9
CIA
Javier Pous Oller
Ciutat Comtal
10
NUR
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal

Mini

Longitud: 189,00m / TRS: 42,70s / TRM: 48,46s
1
ANAKIN
Daniel Lopez Sancehez
Ciutat Comtal
T V F R TRS PT Estat
37,13 5,09 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
KIRA_TOY
Monica Gibert Muñoz
Cànic
T V F R TRS PT Estat
37,51 5,04 0 0 0,00 0,00 Finalit.
3
MAGNUM
Cristina Mantè Prats
Maresme
T V F R TRS PT Estat
39,87 4,74 0 0 0,00 0,00 Finalit.
4
NABIS
Jordi Guardia Torrent
Ciutat Comtal
T V F R TRS PT Estat
41,80 4,52 0 0 0,00 0,00 Finalit.
5
SHAKTI
Ricard Ortiz Vives
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
42,01 4,50 0 0 0,00 0,00 Finalit.
6
MAIKA
Emma Sandoval Carrillo
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
46,17 4,09 0 0 3,47 3,47 Finalit.
7
PRINCE
Mateu Colomer Verdaguer
Osona
T V F R TRS PT Estat
41,83 4,52 0 1 0,00 5,00 Finalit.
8
PAMELA
Montserrat Calvet Rubio
Badalona
T V F R TRS PT Estat
43,04 4,39 1 1 0,34 10,34 Finalit.
9
SHADOW
Ricard Ortiz Vives
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
44,71 4,23 1 1 2,01 12,01 Finalit.
10
BILLY
Xavir Alonso Serra
Connecting
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
11
FENIX
Eva Lopez Perez
Tàrrega
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 200,00 NNPP

Midi

Longitud: 189,00m / TRS: 44,05s / TRM: 48,46s
1
JAKE
Monica Gibert Muñoz
Cànic
T V F R TRS PT Estat
38,30 4,93 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
TOKYO
Abel Lopez Urbina
Ciutat Comtal
T V F R TRS PT Estat
39,45 4,79 0 0 0,00 0,00 Finalit.
3
LAYLA
Alba Sancho Cangros
Badalona
T V F R TRS PT Estat
44,40 4,26 0 0 0,36 0,36 Finalit.
4
RUMBA
Montserrat Calvet Rubio
Badalona
T V F R TRS PT Estat
47,37 3,99 1 0 3,33 8,33 Finalit.
5
JUSTI
Norma Prat Bube
Santa Quitèria
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
5
NATSUKI_MIKA
Daniel Carull Delgado
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
5
NINA
Vicenç Llopis Aguilera
Connecting
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
5
PIULA
Adolfo Hernandez Rius
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
5
SKIPPY
Emma Sandoval Carrillo
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Intermèdia

Longitud: 189,00m / TRS: 35,89s / TRM: 47,25s
1
NEU
Marc Matamoros Gasparin
Ciutat Comtal
T V F R TRS PT Estat
31,21 6,06 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
NOAH
Núria Pujol Escobar
Badalona
T V F R TRS PT Estat
34,18 5,53 0 0 0,00 0,00 Finalit.
3
TRASTO
Miguel Ángel López Blanco
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
34,72 5,44 0 0 0,00 0,00 Finalit.
4
JEYKO
Oriol Ventura Jariod
Badalona
T V F R TRS PT Estat
35,73 5,29 0 0 0,00 0,00 Finalit.
5
LLUNA
Esther Pallas
Maresme
T V F R TRS PT Estat
38,60 4,90 0 0 2,71 2,71 Finalit.
6
MIA
Iván Martín Martínez
Badalona
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
6
QU
Gemma Lopez Garcia
Seven
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
6
SHADOW
Lorena Camuñas Fernández
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Gran

Longitud: 189,00m / TRS: 40,74s / TRM: 47,25s
1
NUR
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
T V F R TRS PT Estat
35,43 5,33 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
CIA
Javier Pous Oller
Ciutat Comtal
T V F R TRS PT Estat
37,80 5,00 0 0 0,00 0,00 Finalit.
3
BRISA
Eugenia Chechueva
Cànic
T V F R TRS PT Estat
39,96 4,73 0 0 0,00 0,00 Finalit.
4
LINK
Andreu Henández Gallego
Connecting
T V F R TRS PT Estat
43,45 4,35 0 1 2,71 7,71 Finalit.
5
RIPPER
Marta Fàbrega Piñol
Badalona
T V F R TRS PT Estat
34,77 5,44 1 1 0,00 10,00 Finalit.
6
BOSS
Fco Javier Nuñez Siso
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
37,95 4,98 0 2 0,00 10,00 Finalit.
7
AKELA_BRK_THOR
Laura Gabarre González
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
7
DEEJAY
Rachel Stevens
Neo
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
7
GOMET
Gemma Arnaus García
Vallès
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
7
JANA
Sergi Canalda Obiol
Ebre
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Mini

Longitud: 206,00m / TRS: 49,70s / TRM: 54,21s
1
PAMELA
Montserrat Calvet Rubio
Badalona
T V F R TRS PT Estat
43,22 4,77 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
SHADOW
Ricard Ortiz Vives
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
48,24 4,27 0 0 0,00 0,00 Finalit.
3
MAIKA
Emma Sandoval Carrillo
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
52,69 3,91 0 0 2,99 2,99 Finalit.
4
ANAKIN
Daniel Lopez Sancehez
Ciutat Comtal
T V F R TRS PT Estat
44,31 4,65 1 0 0,00 5,00 Finalit.
5
PRINCE
Mateu Colomer Verdaguer
Osona
T V F R TRS PT Estat
46,34 4,45 1 0 0,00 5,00 Finalit.
6
NABIS
Jordi Guardia Torrent
Ciutat Comtal
T V F R TRS PT Estat
46,55 4,43 2 0 0,00 10,00 Finalit.
7
SHAKTI
Ricard Ortiz Vives
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
48,43 4,25 1 1 0,00 10,00 Finalit.
8
BILLY
Xavir Alonso Serra
Connecting
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
8
KIRA_TOY
Monica Gibert Muñoz
Cànic
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
8
MAGNUM
Cristina Mantè Prats
Maresme
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
11
FENIX
Eva Lopez Perez
Tàrrega
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 200,00 NNPP

Midi

Longitud: 206,00m / TRS: 47,74s / TRM: 54,21s
1
SKIPPY
Emma Sandoval Carrillo
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
41,51 4,96 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
LAYLA
Alba Sancho Cangros
Badalona
T V F R TRS PT Estat
47,91 4,30 0 0 0,17 0,17 Finalit.
3
TOKYO
Abel Lopez Urbina
Ciutat Comtal
T V F R TRS PT Estat
42,04 4,90 1 0 0,00 5,00 Finalit.
4
PIULA
Adolfo Hernandez Rius
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
46,61 4,42 1 1 0,00 10,00 Finalit.
5
NATSUKI_MIKA
Daniel Carull Delgado
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
46,91 4,39 1 1 0,00 10,00 Finalit.
6
JAKE
Monica Gibert Muñoz
Cànic
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
6
JUSTI
Norma Prat Bube
Santa Quitèria
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
6
NINA
Vicenç Llopis Aguilera
Connecting
T V F R TRS PT Estat
54,36 2 0 0,00 100,00 Elim.
6
RUMBA
Montserrat Calvet Rubio
Badalona
T V F R TRS PT Estat
56,27 2 0 0,00 100,00 Elim.

Intermèdia

Longitud: 206,00m / TRS: 38,82s / TRM: 52,82s
1
NEU
Marc Matamoros Gasparin
Ciutat Comtal
T V F R TRS PT Estat
33,76 6,10 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
JEYKO
Oriol Ventura Jariod
Badalona
T V F R TRS PT Estat
40,44 5,09 0 0 1,62 1,62 Finalit.
3
NOAH
Núria Pujol Escobar
Badalona
T V F R TRS PT Estat
40,56 5,08 0 0 1,74 1,74 Finalit.
4
MIA
Iván Martín Martínez
Badalona
T V F R TRS PT Estat
47,75 4,31 0 2 8,93 18,93 Finalit.
5
LLUNA
Esther Pallas
Maresme
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
5
QU
Gemma Lopez Garcia
Seven
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
5
SHADOW
Lorena Camuñas Fernández
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
5
TRASTO
Miguel Ángel López Blanco
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.

Gran

Longitud: 206,00m / TRS: 49,34s / TRM: 52,82s
1
BRISA
Eugenia Chechueva
Cànic
T V F R TRS PT Estat
42,90 4,80 0 0 0,00 0,00 Finalit.
2
NUR
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
T V F R TRS PT Estat
35,83 5,75 1 0 0,00 5,00 Finalit.
3
BOSS
Fco Javier Nuñez Siso
Baix Llobregat
T V F R TRS PT Estat
40,03 5,15 0 1 0,00 5,00 Finalit.
4
CIA
Javier Pous Oller
Ciutat Comtal
T V F R TRS PT Estat
42,54 4,84 1 0 0,00 5,00 Finalit.
5
RIPPER
Marta Fàbrega Piñol
Badalona
T V F R TRS PT Estat
36,24 5,68 1 1 0,00 10,00 Finalit.
6
LINK
Andreu Henández Gallego
Connecting
T V F R TRS PT Estat
49,40 4,17 2 1 0,07 15,07 Finalit.
7
AKELA_BRK_THOR
Laura Gabarre González
L'Almozara
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
7
DEEJAY
Rachel Stevens
Neo
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
7
JANA
Sergi Canalda Obiol
Ebre
T V F R TRS PT Estat
0,00 0 0 0,00 100,00 Elim.
7
GOMET
Gemma Arnaus García
Vallès
T V F R TRS PT Estat
63,55 0 2 0,00 100,00 Elim.

Mini

Jumping / Longitud: 189,00m / TRS: 42,70s / TRM: 48,46s Agility / Longitud: 206,00m / TRS: 49,70s / TRM: 54,21s
1
ANAKIN
Daniel Lopez Sancehez
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
81,44 5,00 EXC 20 5 8 33 37,13 5,09 0 0 0,00 44,31 4,65 1 0 5,00
2
MAIKA
Emma Sandoval Carrillo
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
98,86 6,46 M.B. 18 3 4 25 46,17 4,09 0 0 3,47 52,69 3,91 0 0 2,99
3
PRINCE
Mateu Colomer Verdaguer
Osona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
88,17 10,00 M.B. 16 3 0 19 41,83 4,52 0 1 5,00 46,34 4,45 1 0 5,00
4
NABIS
Jordi Guardia Torrent
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
88,35 10,00 M.B. 15 3 0 18 41,80 4,52 0 0 0,00 46,55 4,43 2 0 10,00
5
SHAKTI
Ricard Ortiz Vives
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
90,44 10,00 M.B. 14 3 0 17 42,01 4,50 0 0 0,00 48,43 4,25 1 1 10,00
6
PAMELA
Montserrat Calvet Rubio
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
86,26 10,34 M.B. 13 3 8 24 43,04 4,39 1 1 10,34 43,22 4,77 0 0 0,00
7
SHADOW
Ricard Ortiz Vives
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
92,95 12,01 M.B. 12 3 6 21 44,71 4,23 1 1 12,01 48,24 4,27 0 0 0,00
8
KIRA_TOY
Monica Gibert Muñoz
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
37,51 100,00 N.C. 0 8 6 14 37,51 5,04 0 0 0,00 0,00 0 0 100,00
9
MAGNUM
Cristina Mantè Prats
Maresme
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
39,87 100,00 N.C. 0 8 4 12 39,87 4,74 0 0 0,00 0,00 0 0 100,00
10
BILLY
Xavir Alonso Serra
Connecting
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
11
FENIX
Eva Lopez Perez
Tàrrega
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00

Midi

Jumping / Longitud: 189,00m / TRS: 44,05s / TRM: 48,46s Agility / Longitud: 206,00m / TRS: 47,74s / TRM: 54,21s
1
LAYLA
Alba Sancho Cangros
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
92,31 0,53 EXC 20 5 10 35 44,40 4,26 0 0 0,36 47,91 4,30 0 0 0,17
2
TOKYO
Abel Lopez Urbina
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
81,49 5,00 EXC 18 5 10 33 39,45 4,79 0 0 0,00 42,04 4,90 1 0 5,00
3
JAKE
Monica Gibert Muñoz
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
38,30 100,00 N.C. 0 8 8 16 38,30 4,93 0 0 0,00 0,00 0 0 100,00
4
SKIPPY
Emma Sandoval Carrillo
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
41,51 100,00 N.C. 0 8 8 16 0,00 0 0 100,00 41,51 4,96 0 0 0,00
5
RUMBA
Montserrat Calvet Rubio
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
47,37 108,33 N.C. 0 8 0 8 47,37 3,99 1 0 8,33 56,27 2 0 100,00
6
PIULA
Adolfo Hernandez Rius
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
46,61 110,00 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 46,61 4,42 1 1 10,00
7
NATSUKI_MIKA
Daniel Carull Delgado
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
46,91 110,00 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 46,91 4,39 1 1 10,00
8
JUSTI
Norma Prat Bube
Santa Quitèria
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
8
NINA
Vicenç Llopis Aguilera
Connecting
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 54,36 2 0 100,00

Intermèdia

Jumping / Longitud: 189,00m / TRS: 35,89s / TRM: 47,25s Agility / Longitud: 206,00m / TRS: 38,82s / TRM: 52,82s
1
NEU
Marc Matamoros Gasparin
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
64,97 0,00 EXC 20 5 16 41 31,21 6,06 0 0 0,00 33,76 6,10 0 0 0,00
2
JEYKO
Oriol Ventura Jariod
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
76,17 1,62 EXC 18 5 6 29 35,73 5,29 0 0 0,00 40,44 5,09 0 0 1,62
3
NOAH
Núria Pujol Escobar
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
74,74 1,74 EXC 16 5 10 31 34,18 5,53 0 0 0,00 40,56 5,08 0 0 1,74
4
TRASTO
Miguel Ángel López Blanco
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
34,72 100,00 N.C. 0 8 4 12 34,72 5,44 0 0 0,00 0,00 0 0 100,00
5
LLUNA
Esther Pallas
Maresme
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
38,60 102,71 N.C. 0 8 0 8 38,60 4,90 0 0 2,71 0,00 0 0 100,00
6
MIA
Iván Martín Martínez
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
47,75 118,93 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 47,75 4,31 0 2 18,93
7
QU
Gemma Lopez Garcia
Seven
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
7
SHADOW
Lorena Camuñas Fernández
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00

Gran

Jumping / Longitud: 189,00m / TRS: 40,74s / TRM: 47,25s Agility / Longitud: 206,00m / TRS: 49,34s / TRM: 52,82s
1
BRISA
Eugenia Chechueva
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
82,86 0,00 EXC 20 5 12 37 39,96 4,73 0 0 0,00 42,90 4,80 0 0 0,00
2
NUR
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
71,26 5,00 EXC 18 5 14 37 35,43 5,33 0 0 0,00 35,83 5,75 1 0 5,00
3
CIA
Javier Pous Oller
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
80,34 5,00 EXC 16 5 6 27 37,80 5,00 0 0 0,00 42,54 4,84 1 0 5,00
4
BOSS
Fco Javier Nuñez Siso
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
77,98 15,00 M.B. 15 3 4 22 37,95 4,98 0 2 10,00 40,03 5,15 0 1 5,00
5
RIPPER
Marta Fàbrega Piñol
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
71,01 20,00 BO 14 2 0 16 34,77 5,44 1 1 10,00 36,24 5,68 1 1 10,00
6
LINK
Andreu Henández Gallego
Connecting
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
92,85 22,78 BO 13 2 0 15 43,45 4,35 0 1 7,71 49,40 4,17 2 1 15,07
7
AKELA_BRK_THOR
Laura Gabarre González
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
7
DEEJAY
Rachel Stevens
Neo
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
7
GOMET
Gemma Arnaus García
Vallès
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 63,55 0 2 100,00
7
JANA
Sergi Canalda Obiol
Ebre
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
Classificació Club Punts
1 Ciutat Comtal 77
2 Badalona 72
3 Cànic 33
4 Baix Llobregat 31
5 L'Almozara 28
6 Connecting 16
6 Maresme 16
7 Osona 10
8 Ebre 4
8 Neo 4
8 Santa Quitèria 4
8 Seven 4
8 Vallès 4
9 Can Roja 0
9 Girona 0
9 La Daga 0
9 Les Fonts 0
9 Tàrrega 0
Jumping / Longitud: 189,00m / TRS: 35,89s / TRM: 48,46s Agility / Longitud: 206,00m / TRS: 38,82s / TRM: 54,21s
1
NEU
Marc Matamoros Gasparin
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
64,97 0,00 EXC 20 5 16 41 31,21 6,06 0 0 0,00 33,76 6,10 0 0 0,00
2
JEYKO
Oriol Ventura Jariod
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
76,17 1,62 EXC 18 5 6 29 35,73 5,29 0 0 0,00 40,44 5,09 0 0 1,62
3
NOAH
Núria Pujol Escobar
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
74,74 1,74 EXC 16 5 10 31 34,18 5,53 0 0 0,00 40,56 5,08 0 0 1,74
2
NUR
Aurembiaix Aubach Sánchez
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
71,26 5,00 EXC 15 5 0 20 35,43 5,33 0 0 0,00 35,83 5,75 1 0 5,00
1
BRISA
Eugenia Chechueva
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
82,86 8,15 M.B. 14 3 0 17 39,96 4,73 0 0 4,07 42,90 4,80 0 0 4,08
3
CIA
Javier Pous Oller
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
80,34 10,63 M.B. 13 3 0 16 37,80 5,00 0 0 1,91 42,54 4,84 1 0 8,72
1
ANAKIN
Daniel Lopez Sancehez
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
81,44 11,73 M.B. 12 3 0 15 37,13 5,09 0 0 1,24 44,31 4,65 1 0 10,49
2
TOKYO
Abel Lopez Urbina
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
81,49 11,78 M.B. 11 3 0 14 39,45 4,79 0 0 3,56 42,04 4,90 1 0 8,22
1
LAYLA
Alba Sancho Cangros
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
92,31 17,60 BO 10 2 0 12 44,40 4,26 0 0 8,51 47,91 4,30 0 0 9,09
4
BOSS
Fco Javier Nuñez Siso
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
77,98 18,27 BO 9 2 0 11 37,95 4,98 0 2 12,06 40,03 5,15 0 1 6,21
5
RIPPER
Marta Fàbrega Piñol
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
71,01 20,00 BO 8 2 0 10 34,77 5,44 1 1 10,00 36,24 5,68 1 1 10,00
6
PAMELA
Montserrat Calvet Rubio
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
86,26 21,55 BO 8 2 0 10 43,04 4,39 1 1 17,15 43,22 4,77 0 0 4,40
3
PRINCE
Mateu Colomer Verdaguer
Osona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
88,17 23,46 BO 8 2 0 10 41,83 4,52 0 1 10,94 46,34 4,45 1 0 12,52
4
NABIS
Jordi Guardia Torrent
Ciutat Comtal
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
88,35 23,64 BO 8 2 0 10 41,80 4,52 0 0 5,91 46,55 4,43 2 0 17,73
2
MAIKA
Emma Sandoval Carrillo
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
98,86 24,15 BO 8 2 0 10 46,17 4,09 0 0 10,28 52,69 3,91 0 0 13,87
5
SHAKTI
Ricard Ortiz Vives
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
90,44 25,73 BO 8 2 0 10 42,01 4,50 0 0 6,12 48,43 4,25 1 1 19,61
7
SHADOW
Ricard Ortiz Vives
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
92,95 28,24 N.C. 0 8 0 8 44,71 4,23 1 1 18,82 48,24 4,27 0 0 9,42
6
LINK
Andreu Henández Gallego
Connecting
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
92,85 38,14 N.C. 0 8 0 8 43,45 4,35 0 1 12,56 49,40 4,17 2 1 25,58
4
TRASTO
Miguel Ángel López Blanco
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
34,72 100,00 N.C. 0 8 4 12 34,72 5,44 0 0 0,00 0,00 0 0 100,00
8
KIRA_TOY
Monica Gibert Muñoz
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
37,51 101,62 N.C. 0 8 0 8 37,51 5,04 0 0 1,62 0,00 0 0 100,00
3
JAKE
Monica Gibert Muñoz
Cànic
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
38,30 102,41 N.C. 0 8 0 8 38,30 4,93 0 0 2,41 0,00 0 0 100,00
4
SKIPPY
Emma Sandoval Carrillo
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
41,51 102,69 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 41,51 4,96 0 0 2,69
5
LLUNA
Esther Pallas
Maresme
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
38,60 102,71 N.C. 0 8 0 8 38,60 4,90 0 0 2,71 0,00 0 0 100,00
9
MAGNUM
Cristina Mantè Prats
Maresme
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
39,87 103,98 N.C. 0 8 0 8 39,87 4,74 0 0 3,98 0,00 0 0 100,00
5
RUMBA
Montserrat Calvet Rubio
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
47,37 116,48 N.C. 0 8 0 8 47,37 3,99 1 0 16,48 56,27 2 0 100,00
6
PIULA
Adolfo Hernandez Rius
Baix Llobregat
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
46,61 117,79 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 46,61 4,42 1 1 17,79
7
NATSUKI_MIKA
Daniel Carull Delgado
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
46,91 118,09 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 46,91 4,39 1 1 18,09
6
MIA
Iván Martín Martínez
Badalona
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
47,75 118,93 N.C. 0 8 0 8 0,00 0 0 100,00 47,75 4,31 0 2 18,93
7
AKELA_BRK_THOR
Laura Gabarre González
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
10
BILLY
Xavir Alonso Serra
Connecting
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
7
DEEJAY
Rachel Stevens
Neo
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
7
GOMET
Gemma Arnaus García
Vallès
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 63,55 0 2 100,00
7
JANA
Sergi Canalda Obiol
Ebre
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
8
JUSTI
Norma Prat Bube
Santa Quitèria
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
8
NINA
Vicenç Llopis Aguilera
Connecting
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 54,36 2 0 100,00
7
QU
Gemma Lopez Garcia
Seven
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
7
SHADOW
Lorena Camuñas Fernández
L'Almozara
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 200,00 N.C. 0 4 0 4 0,00 0 0 100,00 0,00 0 0 100,00
11
FENIX
Eva Lopez Perez
Tàrrega
Final Jumping Agility
T PT Menc. Pun. B. B2. Total T V F R PT T V F R PT
0,00 400,00 N.C. 0 0 0 0 0,00 0 0 200,00 0,00 0 0 200,00
Amb el suport de:
Logo Generalitat Logo Esportcat Logo Unió Federacions Esportives Catalunya

© 2024 Copyright Federació Catalana d'Agility