Segona divisió / 2023 - 2024

Mini

Pos. Llic. Guia Gos Club Total Proves descartades Total Proves Copa indiv. Copa equips Proves
1 2 3 4 5 Mànegues Accés Accés 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 *
1 1972 Antonio Fuentes Gascón DIOR Badalona 320 8 8 0 0 0 336 14 19 0 21 0 37 35 0 35 31 31 8 8 12 16 39 39 16 8
2 1907 José Castaño Nepobuceno CASSIDY Can Roja 267 8 8 8 0 0 291 15 18 28 8 14 27 8 39 24 0 8 19 31 29 0 8 16 8 24
3 1633 Pere Marín Basora TOU Neo 246 8 8 0 0 0 262 14 16 14 31 21 23 25 0 29 14 27 17 25 0 8 8 12 8 0
4 1882 Joana Prieto Dominguez TARA Baix Llobregat 213 4 0 0 0 0 217 16 13 0 0 0 0 31 8 8 8 4 22 8 8 8 16 8 30 58
5 1921 Sergi Canalda Obiol FREDDIE Ebre 159 0 0 0 0 0 159 11 9 22 8 18 8 0 16 8 8 0 21 0 18 16 0 0 0 16
6 1851 Sílvia Martínez Llop MOCHI La Daga 117 0 0 0 0 0 117 8 6 No 0 0 0 0 0 0 0 0 0 14 8 4 23 4 8 8 48
7 1970 Natalia Dubinina Rudakovski LANA Santa Quitèria 115 0 0 0 0 0 115 11 6 No 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 16 8 26 27 14 8 8
8 2124 Sergio Zarzuello Martinez SKY Santa Quitèria 74 0 0 0 0 0 74 11 2 No 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 4 4 62
9 2121 Mercè Redón KERA DE VIMAIN Baix Llobregat 66 0 0 0 0 0 66 14 5 No 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 14 4 18 0 2 0 28
10 1651 Jordi Guardia Torrent KITSUNE Ciutat Comtal 50 0 0 0 0 0 50 6 3 No 0 0 0 4 4 0 0 8 0 0 0 14 0 0 0 4 16
11 1940 Ona Calmet Prat (J) LUPI Santa Quitèria 29 0 0 0 0 0 29 1 2 No No 0 0 0 0 0 0 0 0 0 29 0 0 0 0 0 0 0
12 1962 Núria Morell Nadal XHANA Can Roja 0 0 0 0 0 0 0 14 0 No 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2147 Jose Manuel Montero Castiñeira GAIA Baix Llobregat 7 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 41 0 39 28 0 0 0 0
2044 Daniel Lopez Sancehez ANAKIN Ciutat Comtal 12 21 31 29 41 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2127 Ricard Ortiz Vives SHAKTI Vallès 15 25 0 25 27 27 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

(*) Aquest prova puntua double

Midi

Pos. Llic. Guia Gos Club Total Proves descartades Total Proves Copa indiv. Copa equips Proves
1 2 3 4 5 Mànegues Accés Accés 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 *
1 1960 Mar Baró Vila (J) KIRA La Daga 365 14 4 4 0 0 387 15 23 21 41 14 39 0 37 37 35 14 0 16 4 35 4 14 14 62
2 1682 Evelyne Celerier PANXETA L'Almozara 260 8 8 4 0 0 280 15 17 39 0 37 14 16 0 20 4 8 22 8 37 21 14 16 8 16
3 1971 Mireia Llivina Segarra ARTIK Maresme 212 4 2 0 0 0 218 14 16 0 27 16 12 8 14 8 14 0 8 2 0 8 39 4 8 50
4 1635 Gemma Lopez Garcia SOMBRA Seven 207 8 4 0 0 0 219 14 15 4 0 0 8 8 8 25 16 35 31 8 16 24 12 8 0 16
5 2001 Inma García Campos HAIKO Neo 151 8 4 4 0 0 167 15 12 12 8 8 4 12 8 4 8 0 20 8 8 0 8 12 31 16
6 1893 Marina Amigo Gilart GIN Ebre 150 0 0 0 0 0 150 8 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 39 14 4 21 16 16 12 28
6 1575 Soledad Soler Selles MERLOT Seven 150 4 4 0 0 0 158 14 7 No 4 0 0 4 24 4 35 0 35 12 8 4 8 4 4 4 8
6 2027 Estel Boix Baro TASMANIAN DEVIL Cànic 150 4 0 0 0 0 154 13 9 14 4 0 16 14 8 0 8 0 0 16 8 8 8 14 4 32
9 1736 Mónica Font Font CROCO Badalona 124 4 4 4 0 0 136 15 8 No 4 8 0 8 0 4 8 4 17 21 14 8 4 4 8 8 16
10 1862 Roser Pallas Batalla NATA Neo 96 4 0 0 0 0 100 13 4 No 4 4 14 4 8 0 8 4 18 4 0 4 0 4 0 8 16
11 2130 Francisco Javier Larena Rubio SIAN L'Almozara 36 0 0 0 0 0 36 14 0 No 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 4 4 4 4 4 4 8
12 2134 Carolina Cuadros Andreu CUE Badalona 0 0 0 0 0 0 0 4 0 No No 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2098 Nuria Dalmau Albiñana STITCH L'Almozara 16 16 0 8 0 4 39 16 16 4 16 21 12 14 41 0 0 0 0

(*) Aquest prova puntua double

Intermèdia

Pos. Llic. Guia Gos Club Total Proves descartades Total Proves Copa indiv. Copa equips Proves
1 2 3 4 5 Mànegues Accés Accés 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 *
1 1969 Montserrat Ramon Matas KALA Ebre 324 8 8 8 8 4 360 17 22 8 24 37 27 8 15 25 29 21 8 4 35 8 39 27 17 28
2 2007 Cristobal Valenzuela Aguilera MIA Connecting 285 8 8 8 4 4 317 17 20 31 29 8 8 35 23 39 8 24 8 24 8 33 15 4 4 16
3 1864 Sergio Sandoval Galvis CHLOE L'Almozara 268 8 8 8 0 0 292 15 24 0 16 0 41 18 17 8 8 14 25 18 8 21 8 18 14 58
4 2131 Juan Jose Espadas Gutierrez SCOUT L'Almozara 262 0 0 0 0 0 262 12 20 0 0 0 14 8 27 21 0 15 8 15 4 29 0 8 31 82
5 1715 Oriol Mases SAGA Seven 229 8 8 8 8 8 269 17 19 29 18 18 8 23 8 18 8 8 8 23 8 17 21 8 14 32
6 1843 Ismael González Pérez KAI Can Roja 172 4 4 0 0 0 180 14 9 4 8 8 8 8 37 21 0 12 15 10 4 0 8 29 8 0
7 1544 Rafael Manrique Sales LLUVIA Badalona 158 4 4 0 0 0 166 14 9 14 8 39 8 16 14 8 4 19 16 0 4 4 8 4 0 0
8 1830 Carla Folguera Caralps DREAM La Daga 150 0 0 0 0 0 150 8 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 27 8 8 8 29 8 16 46
9 2126 Mario Martinez Roldan KIARA Vallès 141 0 0 0 0 0 141 16 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 17 8 12 24 12 23 29 16
10 2013 Francesca D'Avossa ASHA Neo 137 4 4 4 0 0 149 15 11 4 8 0 4 16 4 8 12 8 0 4 14 13 8 8 4 34
11 2046 Serafin Montalbán Salas MAX Baix Llobregat 115 0 0 0 0 0 115 11 9 0 0 0 0 0 0 25 14 33 8 8 4 23 0 0 0 0
11 2065 Nuria Alonso Remiro YOSHI Baix Llobregat 115 0 0 0 0 0 115 11 6 No 0 0 0 0 0 0 4 8 0 41 8 16 8 14 0 0 16
13 1913 Laura Feliu Paradeda BLUE Connecting 111 4 4 0 0 0 119 14 7 No 0 4 0 8 8 8 14 0 16 8 13 8 8 8 4 4 8
14 1658 Sara Marques SELAYA Santa Quitèria 109 0 0 0 0 0 109 12 8 4 0 0 4 31 0 8 4 0 0 8 8 18 8 4 8 4
15 1944 Iván Martín Martínez SHIRA Badalona 104 0 0 0 0 0 104 12 4 No 0 8 0 8 14 0 0 8 10 4 8 4 8 8 0 8 16
16 2064 Raquel Burnao Molina BOT MAS D'EN PAU Badalona 100 4 4 4 0 0 112 17 4 No 0 0 4 4 8 8 8 8 4 12 8 4 8 12 8 8 8
17 2077 Laura Pozo Dalmau CEL Ebre 99 0 0 0 0 0 99 13 9 No 0 0 0 0 0 0 15 4 11 0 8 20 8 17 0 0 16
17 1912 Paula Esparraguera Micalo MERLÍ Connecting 99 0 0 0 0 0 99 10 7 No 8 0 0 18 8 14 0 4 8 0 11 0 4 0 8 0 16
19 2118 Arlet Zamora Edo AMY Cànic 96 0 0 0 0 0 96 12 7 No 0 0 0 0 0 0 0 4 8 0 17 0 8 16 8 19 16
20 1807 Cordula Petersmann LUCY Baix Llobregat 88 4 0 0 0 0 92 13 2 No 4 4 0 8 4 4 0 4 8 8 8 4 0 0 16 4 16
21 1767 David Flix Bermejo DEVA Santa Quitèria 84 0 0 0 0 0 84 12 3 No 8 0 4 0 8 8 0 4 4 4 0 4 8 12 4 0 16
22 1764 Dolores Hernández Gabarrón NADIA Santa Quitèria 80 0 0 0 0 0 80 12 2 No 0 4 0 4 8 4 0 4 8 0 8 4 8 0 8 4 16
23 2063 Francisco Javier Ruiz Perez NUS Badalona 70 0 0 0 0 0 70 8 6 No 8 0 0 4 8 8 8 8 10 0 0 0 0 0 0 0 16
24 1919 Marion Muller Adams ONIX Connecting 69 0 0 0 0 0 69 7 3 No 0 25 0 0 0 8 8 0 8 8 0 0 8 0 4 0 0
25 1930 Olga Franch García CLOWDY Cànic 56 0 0 0 0 0 56 6 4 No 4 0 0 8 15 0 0 4 21 0 4 0 0 0 0 0 0
26 1883 Juan Fraile Vergel DUNA Baix Llobregat 53 0 0 0 0 0 53 16 1 No 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 4 13 4 8 16
27 2161 José Manuel Pérez Pérez BATMAN Tàrrega 40 0 0 0 0 0 40 3 4 No No 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 0 0 8 24
27 2155 Andrea Paez Galice HELA Ebre 40 0 0 0 0 0 40 7 3 No 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 8 8 16
29 2014 Roser Pallas Batalla MAGNA Neo 32 0 0 0 0 0 32 13 0 No 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 4 0 4 0 4 16
29 2116 Ona Soria Fernandez (J) MIA L'Almozara 32 0 0 0 0 0 32 12 3 No 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 8 16
31 1965 José Manuel Pérez Pérez EEVEE Tàrrega 28 0 0 0 0 0 28 3 1 No No 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0 16 8
32 2100 Evelyne Celerier XUPINU L'Almozara 20 0 0 0 0 0 20 15 0 No 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 4 4 8
1942 Ester Martín Belmonte MOLLY Santa Quitèria 10 7 No 4 0 0 0 0 26 0 33 10 0 22 4 8 18 4 8 0
2137 Iñaki Carazo MUGA Badalona 9 8 0 0 0 0 0 0 0 0 27 8 33 16 14 0 0 0 0
1996 Eduard Maffet Herrera CATA Connecting 9 11 0 0 0 0 0 0 0 0 4 14 31 0 0 0 0 0 0

(*) Aquest prova puntua double

Gran

Pos. Llic. Guia Gos Club Total Proves descartades Total Proves Copa indiv. Copa equips Proves
1 2 3 4 5 Mànegues Accés Accés 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 *
1 2071 Míriam García PARTY Neo 281 8 8 8 8 0 313 16 23 27 20 8 8 37 8 41 41 8 8 8 12 0 19 16 16 36
2 2106 Nicolas Deniau Solanas ISSI Ebre 279 0 0 0 0 0 279 15 19 0 0 0 0 27 8 29 0 29 16 31 16 17 8 27 33 38
3 2105 Cristian Lopez Corral KEYLA Ciutat Comtal 272 8 4 2 0 0 286 15 20 0 31 4 8 0 2 12 8 8 17 12 8 29 35 21 25 66
4 2072 Ramón Borrell Gonzalez ARYA La Daga 237 10 8 8 8 8 279 17 19 8 37 12 20 18 37 10 12 8 18 14 23 8 14 8 16 16
5 1728 Estel Basso SUN Girona 215 8 8 8 4 0 243 16 17 8 0 8 8 8 16 20 21 22 8 8 20 4 18 8 8 58
6 1902 Anaïs Mateo Porras NEO La Daga 201 8 8 8 4 0 229 16 21 16 4 8 8 14 31 12 19 17 8 19 15 8 8 8 0 34
7 2074 Verónica Aparicio Guirao ZASKA Cànic 198 0 0 0 0 0 198 14 15 0 0 0 0 16 8 0 8 25 16 16 4 37 8 8 4 48
8 1945 Celia Merino Muñoz XINXETA Badalona 187 8 4 4 0 0 203 15 12 29 0 4 8 4 22 15 0 8 8 8 8 19 8 8 8 46
9 2033 Nuria Font Martin BALIN Badalona 179 0 0 0 0 0 179 11 11 8 18 39 14 8 0 8 4 27 29 8 16 0 0 0 0 0
10 2123 Xavier López Gonzalez WICK Santa Quitèria 164 0 0 0 0 0 164 13 9 0 0 0 0 16 12 8 12 16 25 25 4 8 8 14 8 8
11 2006 Maria Berga gaset EROS La Daga 143 4 4 4 0 0 155 15 14 4 8 8 8 0 4 8 0 8 4 8 18 19 16 8 14 20
12 2094 Laia Malet Gene NIX La Daga 128 4 4 0 0 0 136 17 9 0 0 0 8 8 8 10 8 4 8 17 4 8 12 4 21 16
13 2016 Sergi Daranas Caballe KOBA Connecting 119 4 4 0 0 0 127 14 5 No 0 27 0 0 8 4 4 4 8 8 8 4 8 8 8 8 20
14 1920 Sergi Canalda Obiol TARZAN Ebre 116 0 0 0 0 0 116 11 8 8 15 17 8 0 8 8 8 0 8 0 4 8 0 0 0 24
15 2091 Josep Aznar Ruiz RUNNY Badalona 115 0 0 0 0 0 115 12 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 18 31 16 8 42
16 1852 Corinna Körner MOANA Badalona 109 4 0 0 0 0 113 13 7 No