Iniciació / 2023 - 2024

Mini

Llic. Guia Gos Club Proves Proves
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 *
1941 Mónica Font Font BALOO Badalona 15 105,00 200,00 0,00 115,00 400,00 105,00 100,00 105,00 100,00 105,00 200,00 200,00 110,00 200,00 200,00 200,00 200,00
2081 Mateu Colomer Verdaguer COLLETE Osona 0 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
2128 Miguel Angel Carrasco Martinez DOBBY Tàrrega 10 - 200,00 0,00 200,00 0,00 300,00 20,00 0,00 100,00 100,00 200,00 0,00 0,00 200,00 0,00 105,00 105,00
2054 Maria Blas Piñol KIWI Baix Llobregat 0 - 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
2067 Alba Sancho Cangros LITTLE KALI BLUE Badalona 10 0,00 200,00 0,00 200,00 400,00 400,00 0,00 200,00 200,00 200,00 200,00 200,00 200,00 200,00 200,00 0,00 0,00
2045 Miquel Gilabert Cairol NYX Baix Llobregat 9 0,00 0,00 0,00 200,00 200,00 200,00 0,00 0,00 100,00 300,00 0,00 5,00 200,00 0,00 0,00 100,00 100,00
2068 Sol Margalef Agusti (J) PUÇA Badalona 8 0,00 0,00 0,00 200,00 300,00 400,00 0,00 15,00 200,00 200,00 200,00 0,00 0,00 0,00 200,00 400,00 200,00
2135 Sol Margalef Agusti (J) WILLY Badalona 5 - - - - - - - - 200,00 200,00 200,00 0,00 0,00 0,00 200,00 400,00 200,00
2028 Mateu Colomer Verdaguer YODA Osona 0 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
2147 Jose Manuel Montero Castiñeira GAIA Baix Llobregat 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2121 Mercè Redón KERA DE VIMAIN Baix Llobregat 14 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1970 Natalia Dubinina Rudakovski LANA Santa Quitèria 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2124 Sergio Zarzuello Martinez SKY Santa Quitèria 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1882 Joana Prieto Dominguez TARA Baix Llobregat 16 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1962 Núria Morell Nadal XHANA Can Roja 14 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

(*) Aquest prova puntua double

Midi

Llic. Guia Gos Club Proves Proves
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 *
1998 Conrado Brugués Martí ASTRID Neo 2 0,00 0,00 110,00 0,00 0,00 0,00 0,00 200,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
2156 Pau Subirana Alcaraz (J) FILOMENA Vallès 8 - - - - - - - - - 110,00 115,00 200,00 200,00 115,00 200,00 100,00 105,00
2158 Jose Antonio Almodovar Paz JOTA Baix Llobregat 7 - - - - - - - - - - 105,00 115,00 15,00 10,00 105,00 300,00 100,00
2129 Albert Targa Muntane KORO Tàrrega 1 - 200,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
2104 Gina Lloret Roca (J) NONA Ciutat Comtal 3 200,00 0,00 0,00 400,00 300,00 0,00 0,00 0,00 0,00 200,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
2097 Ana Chiquillo Llaurado ORA L'Almozara 6 - - - 200,00 0,00 120,00 0,00 0,00 200,00 110,00 115,00 0,00 400,00 0,00 0,00 0,00 115,00
2153 Alejandro Olivera Gamero PEDRI Santa Quitèria 4 - - - - - - - - - - - 200,00 0,00 20,00 200,00 0,00 200,00
2069 Pau Subirana Alcaraz (J) QUEEN Vallès 1 110,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
2075 Anna Carranza Rabat ROSMY L'Almozara 7 110,00 0,00 0,00 110,00 0,00 0,00 20,00 200,00 0,00 200,00 15,00 0,00 0,00 0,00 110,00 0,00 0,00
2157 Soledad Soler Selles SYRAH Seven 7 - - - - - - - - - - 200,00 200,00 200,00 300,00 200,00 200,00 200,00
2073 José Luis Gallardo Portillo BUDDY Cànic 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2134 Carolina Cuadros Andreu CUE Badalona 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2130 Francisco Javier Larena Rubio SIAN L'Almozara 14 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2098 Nuria Dalmau Albiñana STITCH L'Almozara 16 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

(*) Aquest prova puntua double

Intermèdia

Llic. Guia Gos Club Proves Proves
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 *
1967 Sergi Gilabert Balfego CHE_GUEVARA Ebre 0 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
2085 Carmen Hernandez Sanchez DANA Connecting 11 - - - 200,00 200,00 300,00 0,00 0,00 200,00 200,00 105,00 200,00 200,00 0,00 200,00 200,00 115,00
2086 Pol Cid Falco DRAC Connecting 7 - - - 200,00 0,00 0,00 0,00 200,00 200,00 200,00 105,00 105,00 200,00 0,00 0,00 0,00 0,00
2145 Julia Moreno Pozo (J) FOSCA Ebre 3 - - - - - - - - 400,00 0,00 0,00 200,00 0,00 200,00 0,00 0,00 115,00
2035 Marc Romera Guardiola GAIA Les Fonts 13 - 200,00 - 200,00 200,00 115,00 105,00 - 10,00 110,00 300,00 10,00 105,00 200,00 - 200,00 100,00
2142 Alberto Bujan Santos JARI Cànic 2 - - - - - - - - - 200,00 400,00 0,00 0,00 0,00 0,00 400,00 115,00
2047 Eduardo Martin Garcia LIA Baix Llobregat 7 - - - - - - - - 200,00 105,00 0,00 105,00 5,00 200,00 200,00 10,00 0,00
2090 Celia Sixto Castro (J) RINGO Badalona 2 - - - - - - - - 200,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 200,00 0,00 0,00
2160 Eudald Subirana Castañeda SANDY Vallès 5 - - - - - - - - - - - - 100,00 115,00 100,00 100,00 100,00
2032 Yolanda Sousa Gonzalez SHIA Badalona 7 0,00 0,00 0,00 0,00 105,00 115,00 0,00 0,00 200,00 200,00 0,00 20,00 0,00 0,00 125,00 0,00 115,00
2088 Daniel Colom Ribas SOMBRA Connecting 11 - - 200,00 0,00 25,00 200,00 0,00 300,00 200,00 115,00 110,00 400,00 100,00 0,00 15,00 105,00 20,00
2140 Maria Rosa Cañadell Gimeno SORA La Daga 1 - - - - - - - - 5,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
2089 Silvia Espinosa Docampo SUA Connecting 13 200,00 110,00 0,00 110,00 110,00 200,00 0,00 0,00 30,00 105,00 25,00 200,00 15,00 0,00 105,00 110,00 110,00
2139 Noemi Haro Villaverde TAKA Baix Llobregat 1 - - - - - - - - - 200,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1880 Júlia Masmitjà Haro (J) TIKI Baix Llobregat 2 200,00 0,00 0,00 0,00 400,00 400,00 0,00 0,00 0,00 105,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
2119 Silvia Cabanillas Correcher TROY Cànic 14 110,00 115,00 0,00 110,00 20,00 200,00 0,00 20,00 15,00 120,00 25,00 115,00 30,00 0,00 110,00 110,00 115,00
2149 Gemma Domenech Salvans (J) TUC Ciutat Comtal 4 - - - - - - - - 200,00 20,00 110,00 400,00 400,00 400,00 200,00 0,00 0,00
2118 Arlet Zamora Edo AMY Cànic 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2064 Raquel Burnao Molina BOT MAS D'EN PAU Badalona 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2077 Laura Pozo Dalmau CEL Ebre 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1883 Juan Fraile Vergel DUNA Baix Llobregat 16 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2155 Andrea Paez Galice HELA Ebre 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2126 Mario Martinez Roldan KIARA Vallès 16 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2014 Roser Pallas Batalla MAGNA Neo 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2046 Serafin Montalbán Salas MAX Baix Llobregat 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2116 Ona Soria Fernandez (J) MIA L'Almozara 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2100 Evelyne Celerier XUPINU L'Almozara 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2065 Nuria Alonso Remiro YOSHI Baix Llobregat 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

(*) Aquest prova puntua double

Gran

Llic. Guia Gos Club Proves Proves
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 *
1803 Uriel Sánchez Fuentes AIKO Connecting 1 0,00 0,00 0,00 110,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
2114 Ruben Santiago Suarez ALPHA URSUSKAI Tàrrega 2 - 105,00 105,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
2138 Maria del Mar Herrero Puncernau ALPHA URSUSKAI Tàrrega 5 - - - - - - - - - 200,00 15,00 200,00 105,00 110,00 0,00 0,00 0,00
2112 Didac Torres Gimenez ASTRA URSUSKAI Tàrrega 12 115,00 105,00 0,00 200,00 110,00 115,00 200,00 200,00 200,00 0,00 200,00 0,00 110,00 105,00 200,00 0,00 0,00
2110 Aleida Castro Coll ATHOMIC PEARL URSUSKAI - NUUR Tàrrega 1 - - - - - - 200,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
2073 José Luis Gallardo Portillo BUDDY Cànic 11 0,00 - - 15,00 105,00 400,00 - 200,00 120,00 15,00 110,00 105,00 200,00 - 115,00 5,00 115,00
2122 Silvia Igualada García FLOKI Baix Llobregat 4 - - - - - - - - 0,00 200,00 400,00 200,00 0,00 0,00 200,00 400,00 200,00
2117 Alba Camacho Sanchez GROP Cànic 15 200,00 0,00 0,00 20,00 15,00 110,00 20,00 200,00 200,00 35,00 200,00 100,00 25,00 15,00 120,00 120,00 20,00
2087 Laura Feliu Paradeda INDICA Connecting 13 - 200,00 0,00 200,00 205,00 10,00 100,00 0,00 200,00 100,00 105,00 20,00 200,00 200,00 200,00 200,00 0,00
2154 Eduard Giralt I Canadell MAC Santa Quitèria 4 - - - - - - - - - 105,00 110,00 400,00 0,00 20,00 200,00 0,00 0,00
2093 John Paul Silva Poveda MAMBO Badalona 11 200,00 110,00 0,00 0,00 25,00 0,00 0,00 25,00 20,00 200,00 15,00 25,00 0,00 0,00 200,00 35,00 115,00
2018 Allexandra Tremols i Bruns MASH Connecting 8 0,00 0,00 0,00 200,00 0,00 400,00 0,00 0,00 0,00 15,00 300,00 100,00 110,00 0,00 200,00 100,00 100,00
2136 Laia Lucas Lledos MAZIKEEN Badalona 8 - - - - - - - - 125,00 105,00 25,00 400,00 110,00 30,00 110,00 200,00 200,00
2049 Ariadna Tomás Cuenca NANA Baix Llobregat 5 - - - - - - - - - 105,00 400,00 200,00 100,00 200,00 105,00 400,00 400,00
2043 Jordi Orea Moya NARA Ciutat Comtal 6 200,00 0,00 200,00 200,00 110,00 0,00 0,00 105,00 200,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
2152 Andrea Paez Galice ODIN Ebre 7 - - - - - - - - - - 200,00 110,00 110,00 15,00 105,00 105,00 10,00
2092 Miguel Angel Escolar Hernandez ROC Badalona 16 105,00 115,00 200,00 105,00 120,00 200,00 110,00 110,00 205,00 25,00 20,00 110,00 100,00 400,00 100,00 10,00 110,00
2141 Ona Calmet Prat (J) SAM Santa Quitèria 3 - - - - - - - - - 200,00 200,00 200,00 400,00 0,00 0,00 0,00 0,00
2159 Laia Malet Gene SHYLO La Daga 6 - - - - - - - - - - - 200,00 105,00 100,00 110,00 110,00 30,00
2017 Aleix Rodriguez Perez TRUFA Connecting 11 115,00 0,00 0,00 200,00 30,00 400,00 20,00 110,00 200,00 200,00 0,00 300,00 15,00 0,00 200,00 400,00 200,00
2111 Juan Carlos Ayuso Calero TURA Tàrrega 15 200,00 105,00 15,00 0,00 10,00 200,00 105,00 200,00 105,00 120,00 120,00 0,00 10,00 110,00 110,00 100,00 115,00
2148 Ana Teresa Janzen ZAYA Baix Llobregat 4 - - - - - - - - 120,00 110,00 105,00 0,00 0,00 0,00 400,00 400,00 110,00
2109 Roser Pallas Batalla AKUMA Neo 14 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2113 Hector Ruiz Perez ATENEA URSUSKAI Tàrrega 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1903 Juan Fco. Torres del Olmo B'FOC_DE_SCOFOS Maresme 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1997 Ainhara Ponce Prat (J) BELA Vallès 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2038 Aida Romeu Marchan BLUE Santa Quitèria 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1979 Begoña Isla Iserte BRUC Baix Llobregat 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2035 Marc Romera Guardiola GAIA Les Fonts 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2101 Aurembiaix Aubach Sánchez GROGU Ciutat Comtal 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2106 Nicolas Deniau Solanas ISSI Ebre 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2023 Xavie Llaurado Avila JACK Ebre 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2107 Gemma Sáyez Mariné KAIRA Ebre 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2005 Iris Aguilar Fuentes (J) KORA La Daga 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2120 Aurelia Pascual Bruset LEIA Cànic 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2019 Francisca Rodriguez Nieto MEI Connecting 14 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2146 Daniel Bautista Batllori MONTY Baix Llobregat 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2094 Laia Malet Gene NIX La Daga 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2091 Josep Aznar Ruiz RUNNY Badalona 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2115 Sandra Solis Rodriguez TRACK Tàrrega 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2123 Xavier López Gonzalez WICK Santa Quitèria 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2074 Verónica Aparicio Guirao ZASKA Cànic 14 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

(*) Aquest prova puntua double

Amb el suport de:
Logo Generalitat Logo Esportcat Logo Unió Federacions Esportives Catalunya

© 2024 Copyright Federació Catalana d'Agility